وقتي پسرا دور هم خلوت ميکنند چي ميگن؟؟!!

pouyan68

عضو جدید
?- بدبخت حسين دلت بسوزه همون دختري که به تو پا نميداد من رفتم شمارشو گرفتم

?- واي پسر ! اين دختره دانشجو که توي کلاس ماست رو ديدين عجب هيكلي داره !

?- من بدجوري عاشقش شدم . اگه اين خوشکله با من دوست بشه من همه ي دوست دخترهام رو کنار ميگذارم .

?- ...ها ! حوصله مون سر رفت ! دو تا ...شعر بگين تا بخنديم !

?- يک سي دي توپسي گيرم اومده که خيي باحاله . جديدترين شوي جني فر لوپر و شکيراست .

?- بچه ها اين دختره رو ديدين که مانتو صورتي ميپوشه و يه عينک آفتابي هم ميزنه . وقتي هم که توي دانشگاه را ميره هيچکي رو تحويل نميگيره . بايد حالشو بگيريم ....بهش!

?- ما اينيم ديگه بالاخره شماره رو داديم به دختره فقط دنبال خونه خالي ميگرديم .

?- بچه ها من ميخونم شماها دست بزنيد ... توي کوچمون دختره قد بلنده ...

?- بر و بچ جاتون خالي امروز رفتيم کافي نت يه رومي رو به گند کشيديم

10-ديشب جاتون خالي.مامانم اينا نبودن يه غذاي توپ!!! درست كردم.
فقط يه كم زيادي رو گاز موند كه اونم مهم نيست.نميدونيد ته ديگ تخم مرغ چه خوشمزه هست!

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم چرا این پویان اینقدرcrazy این مسائله کلا ادب هم چیزبدی نیست
شایدپسرای محل یادانشگاه شمااینطوری باشند اما خداروشکربرای ماکه اینطوری نیست

nazanin67.9

عضو جدید
ببخشید دا 50 درصد شایدم بیشتر در مورده دختراس:surprised: پس اگه این جوری باشه خیلی ....متاسفم:razz:

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز

?- من بدجوري عاشقش شدم . اگه اين خوشکله با من دوست بشه من همه ي دوست دخترهام رو کنار ميگذارم .

?- يک سي دي توپسي گيرم اومده که خيي باحاله . جديدترين شوي جني فر لوپر و شکيراست .

?- بچه ها اين دختره رو ديدين که مانتو صورتي ميپوشه و يه عينک آفتابي هم ميزنه . وقتي هم که توي دانشگاه را ميره هيچکي رو تحويل نميگيره . بايد حالشو بگيريم ....بهش!

فقط يه كم زيادي رو گاز موند كه اونم مهم نيست.نميدونيد ته ديگ تخم مرغ چه خوشمزه هست!
عجب...ما که وقتی با دوستامون جمع میشیم میشینیم درس می خونیم:)...شاید هم یه سیگاری دور هم کشیدیم:smoke:...شایدم...

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان پسرا میشنند و اینطور صحبت میکنند.

1- چیکار کردی بلاخره تونستی بری اون شرکته واسه کار؟؟؟ نه بابا حقوقش کافی نیست ماهی 150 هزار تومن باهاش چی کار میشه کرد؟؟ بده اون سیگار ببینم

2- دیشب رفتیم خونه خاله اینا خاله یهو برگشت گفت اصغر جون کی زن میگیری دیکه؟؟ - خب تو چی گفتی ؟؟ هیچی منم گفتم مگه دیوونه شدم؟ اخه الان با بیکاری کسی زن هم میگیره؟؟ بده اون سیگارو ببینم

3- مجید جون اوضام بی ریخته بابا همش گیر میده میگه این چیه تا نصفه شب پای نتی . خب چیکار کنم کاری ندارم میشنیم چت کردن.. ای بابا همه بابا مامانا گیر میدن ول کن. بیا یه سیگار بزن روشن شی.

4- امروز با یه دختره اشنا شدم باباش اوضاش توپه. دختره یه بار طلاق گرفته. میگه شوهرش معتاد بوده. دختر خوبی به نظر میاد. از همه مهمتر اینو بگیرم اوضاع توپ. اون سانتافه مشکیه بود با هم دیدیم . باباش یکی از اونا داره. خلاصه داداش ما داریم میریم... -- جون من؟؟ اقا یه دستی به سر ماهم بکش. من میرم دستشویی تا برگردم دوتا سیگار روشن کن بکشیم حالشو ببریم

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز

1- چیکار کردی بلاخره تونستی بری اون شرکته واسه کار؟؟؟ نه بابا حقوقش کافی نیست ماهی 150 هزار تومن باهاش چی کار میشه کرد؟؟ بده اون سیگار ببینم

2- دیشب رفتیم خونه خاله اینا خاله یهو برگشت گفت اصغر جون کی زن میگیری دیکه؟؟ - خب تو چی گفتی ؟؟ هیچی منم گفتم مگه دیوونه شدم؟ اخه الان با بیکاری کسی زن هم میگیره؟؟ بده اون سیگارو ببینم

3- مجید جون اوضام بی ریخته بابا همش گیر میده میگه این چیه تا نصفه شب پای نتی . خب چیکار کنم کاری ندارم میشنیم چت کردن.. ای بابا همه بابا مامانا گیر میدن ول کن. بیا یه سیگار بزن روشن شی.

4- امروز با یه دختره اشنا شدم باباش اوضاش توپه. دختره یه بار طلاق گرفته. میگه شوهرش معتاد بوده. دختر خوبی به نظر میاد. از همه مهمتر اینو بگیرم اوضاع توپ. اون سانتافه مشکیه بود با هم دیدیم . باباش یکی از اونا داره. خلاصه داداش ما داریم میریم... -- جون من؟؟ اقا یه دستی به سر ماهم بکش. من میرم دستشویی تا برگردم دوتا سیگار روشن کن بکشیم حالشو ببریم
کازیموتو جان خیلی تجربه داری ها...بده من اون سیگارو اعصابمون خورده

منظورش با شما نبود حسین جان...اون یکی حسینو می گفت

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر ميرسه يه نموره سانسور شده باشه ! از ف ي ل ت ر رسانه ملي رد نشده ؟!! :w15:

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختره میاد به پسره میگه:شما آقایون وقتی دور هم جمع میشین راجع به چیا صحبت میکنید؟
پسره: چه میدونم همین حرفای که همه میزنند مثل شما دخترا که دور هم جمع میشین..
دختره: وای شما پسرا چه بی ادبید !!!!!!!! :biggrin::biggrin::biggrin:

armin.eleman

عضو جدید

ما که از این حرفا نمیزنیم .........
اینا حرفای خاله زنکیه

zahra-FARZIN

عضو جدید

sigaro khub umadi

Saman007Spy

عضو جدید
آقا جون بستگي داره به مكانش
!

اينكه دانشگاه باشي ، تو ماشين باشي ، خونه باشي ، پارك باشي ، پارك نباشي ، از پارك در اومده باشي ، دوبل پارك كرده باشي...پارك ممنوع پارك كرده باشي ، پارك ممنوع پارك نكرده باشي . و اينا

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی دلم میخواد بدونم تو خوابگاه بحث در چه موردیه

Saman007Spy

عضو جدید
به جان شما تو خوابگاه بحث نيست اصلا !!

فقط دعوا سر اينه كه كي قليون رو راه بندازه
و اينكه ورق هارو بيار حكم بزنيم
اينكه امروز هم تخم مرغ ؟!
اينكه هركي صبح زودتر پا ميشه لباس خوبارو تن ميكنه ميره دانشگاه ، حالا مهم نيست لباس مال كي باشه

معمولا هميشه يكي هست كه شكست عشقي خورده...
معمولا بحث ميشه كه فلان دخترو ديدي...فلان دختر پرويي كرده...فلان دختر سوسن خانومه...

از اين جور چيزا...زياد بحث ها مهم نيست