واحد گیری در ترم دو

behbod

عضو جدید
سلام....واسه ترم 2 چند واحد بگیرم خوبه ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟؟ :):smile:
سلام برای ترم دوم بستگی به پیشنیاز وهم نیاز بودن درسهاتون دارد ولی معمولا بچه های درسخون کم بر میدارن مخصوصادرسهای اختصاصی رو که تا جا داشته باشه کمتر چون ترم کوتاهی است خود اساتید هم حال درس دادن ندارند ولی اگر می خواهید زود تمام کنید تا 20جادارد پیروز سر بلند باشید;)

Dariush30

عضو جدید
تند نرو وگرنه اون جلو میزنه!!!!

تند نرو وگرنه اون جلو میزنه!!!!

سلام....واسه ترم 2 چند واحد بگیرم خوبه ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟؟ :):smile:

سلام وقت بخیر :gol:
هر کسی یجوری میگیره من خودم ترم قبل 23 تا گرفتم اما خوب یکم اذیت شدم
البته دیگه تا الان واحد گرفتی درسته؟ اما هرجور گرفتی امیدوارم راحت تمومش کنی مثل من نشی :confused:

neda.j

عضو جدید
سلام
به نظر من کمتر از 17 تا نگیر.اگه کم برداری اخرش پشیمون میشی مثل من.ولی خیلی مواظب مشروطی باش که شدیدا ادم رو عقب میندازه.
موفق باشی:)

kamispy

عضو جدید
سلام
سعی کن درسای سخت و برداری حداقل اگر افتادی جای پرکردن داشته باشه .اگر ریاضی و فیزیکت ضعیف حتما قویش کن چون جزو درسای اصلی مهندسی برق .مواظب مشروطی باش.
همیشه موفق و پیروز باشی.

mamalighashang

عضو جدید
یه بزرگی به من گفت هرچی بیشتر بهتر من این کار رو کردم پشیمون نشدم
یه نکته هم داره که بخونی و نیفتی!

parham_33

عضو جدید
کمک

کمک

:cool:
سلام
سعی کن درسای سخت و برداری حداقل اگر افتادی جای پرکردن داشته باشه .اگر ریاضی و فیزیکت ضعیف حتما قویش کن چون جزو درسای اصلی مهندسی برق .مواظب مشروطی باش.
همیشه موفق و پیروز باشی.
سلام من یک سئوال دارم مراحل ساخت یک سئوال چیه تازه واردم. مرسی

Thais

عضو جدید
به نظر من طبق چارت درسی که اول ترم بهتون میدن واحد بگیر در ضمن زیاد گرفتن مهم نیست مهم اینه که با نمره خوب واحداتا بگذرونی موفق باشی.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ترم 2 حذف ترم کن!
هم دردسر واحد برئاشتن رو نداری هم اینکه می تونی بری خوش گذرونی! که ترم بعد با فراغ بال و خوشحالی و آسودگی بتونی بهتر درس بخونی!
(در کل واحد برداشتن تو دانشگاه(بستگش به دانشگات هم داره) در کل خیلی مهم نیس! چون....!)

ahmadmn

كاربر فعال مهندسی برق
به نظر من ترم 2 حذف ترم کن!
هم دردسر واحد برئاشتن رو نداری هم اینکه می تونی بری خوش گذرونی! که ترم بعد با فراغ بال و خوشحالی و آسودگی بتونی بهتر درس بخونی!
(در کل واحد برداشتن تو دانشگاه(بستگش به دانشگات هم داره) در کل خیلی مهم نیس! چون....!)
دمت گرم دايي
بالاخره يه آدم حسابي ديديم اينجا

Mohsen284

عضو جدید
از اونجا که هم دانشگاهی هستیم توصیه میکنم طبق برنامه پیشنهادی جلو برید
برا ترم 2 هم معادلات رو سعی کن با استاد مکتبی بگیرید(البته نمیدونم هنوز معادلات ارائه میدن یا نه)
اگه ارائه میدادن میتونم جزوشون رو در اختیارتون بذارم(البته به زودی میتونین از سایت زیر دانلودش کنید
http://www.tbi-net.com

zzz!m2

عضو جدید
سلام

ممنون از کمکتون

: من مهندسی برق میخونم

:)
سلام
منظوراز رشته گرایشی که از برق می خونی .
به نظر من چون این ترم درسات زیاد سنگین نیست سعی کن تا انجا که میتونی درسهای پیشنیاز رو برداری و از همه مهمتر درس عمومی زیاد بر ندار چون در ترمهای بعدی بیشتر به نمرشون نیاز پیدا می کنی .
امیدوارم موفق باشی.

bn7000

عضو جدید
سلام

سلام

رياضي2
معادلات ديفرانسيل
زبان خارجه يا فارسي عمومي
تربيت بدني1 يا2
فيزيك2 يا مدار1
آزمايشگاه فيزيك1يا2يا هردو
يك درس از گروه معارف
و....

sayyedjamal

عضو جدید
سلام
ترم2،ترم کوتاه و خطرناکیه!نمی دونم ترم قبل چه طور واحدات رو پاس کردی!اما اگه درس خون باشی و تلاش بیشتری کنی و این واحدهی پیش نهادی رو پاس کنی به نفعت است!
ریاضی2
فیزیک2(پیش نیاز مدار1)
آمار
معادلات
برنامه سازی
بقیه آز و کارگاه و عمومی به دلخواه.
5تا 3واحدی سنگینه ولی گفتم اگه درس بخونی می تونیییییییی!!!!!!!!!

electron1990

عضو جدید
من که , ریاضی 2 , معادلات , فیزیک 2 , برنامه نویسی , آز فیزیک 1و کارگاه عمومی رو برداشتم و 5 تا عمومی هم گرفتم به نظر من همینا بس است:)که به عبارتی میشود 19تا

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم این نیست که چند تا واحد برداری مهم اینکه توان چقدرداشته باشی؟ چقدر وقت داشته باشی؟چقدر برای درس مایع بزاری ؟
اگر واقعا قصد خوب خوندن داری از من می شنوی
البته تا الا ن فکر کنم ور داشتی
هر چقدر می خوای برداری بر دار هیچ کس بهتر از خودت نمی دونه
به فکر معدلت هم باش که پایین نیاد
چون ترم 2 هستی گفتم که بدونی که اشتباه نکنی و به نمره پایین راضی نشی
موفق باشی

گزیزه

عضو جدید
سلام به نظر من 17تا برداری خوبه خودمم همینقدر برداشتم همون طور که دوستان گفتند این ترم ترم کوتاهیه واگه زیاد برداری ضرر میکنی:redface: