هیچ زنی نمی تواند به تنهایی بد و هرزه باشد!!

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بودا به دهی سفر کرد . زنی که مجذوب سخنان او شده بود از بودا خواست تا مهمان وی باشد . بودا پذیرفت و مهیای رفتن به خانه‌ی زن شد . کدخدای دهکده هراسان خود را به بودا رسانید و گفت : «این زن، هرزه است به خانه‌ی او نروید». بودا به کدخدا گفت : « یکی از دستانت را به من بده» کدخدا تعجب کرد و یکی از دستانش را در دستان بودا گذاشت . آنگاه بودا گفت : «حالا کف بزن» کدخدا بیشتر تعجب کرد و گفت: « هیچ کس نمی‌تواند با یک دست کف بزند».

بودا لبخندی زد و پاسخ داد : «هیچ زنی نیز نمی تواند به تنهایی بد و هرزه باشد، مگر این که مردان دهکده نیز هرزه باشند . بنابراین مردان و پول‌هایشان است که از این زن، زنی هرزه ساخته‌اند

aminrokh

عضو جدید
ميدونستي من تاحالا به همچين چيزي دقت نكرده بودم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
خيلي خيلي راست ميگه هاااااااااااا

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنابراین مردان و پول‌هایشان است که از این زن، زنی هرزه ساخته‌اند
جمله آخر تمام تقصیرها رو گردن مردان و پولهایشان انداخته است!

این نیز افتادن از آن طرف پشت بام است!
در هرزه شدن هر فردی همه عوامل موثرند و تا حدی که اطلاع دارم، هر فردی خودش مسول مستقیم هر کاریه که میکنه، عوامل دیگه نقش مکمل یا نقش کاتالیزور دارند

elyana

عضو جدید
پس وقتی یه مرد متاهل به خانومش خیانت میکنه و میره با یکی دیگه و طرف هم میدونه که مرده زن داره، اینجا کی مقصره؟؟؟؟؟

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب . پس که اینطور .

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس وقتی یه مرد متاهل به خانومش خیانت میکنه و میره با یکی دیگه و طرف هم میدونه که مرده زن داره، اینجا کی مقصره؟؟؟؟؟
اینجا مرد مقصره به خاطر خیانت به همسرش و اون طرف هم اگه بدونه طرف متاهله و باز با اون مرد باشه، مقصر خودشه، چون میدونسته نباید با مرد متاهل رابطه داشته باشه...

aminrokh

عضو جدید
ولی اگه همه مردها به زنهای هرزه، و همه ی دخترها به مردان متاهل نه میگفتن، دنیا گلستان میشد.
آره گل بارون ميشديم ولي همچين چيزي توروياهاهم نميشه چه برسه به واقعيت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش.
اينم براي خودش نظريه!!!!!!!!!!!!!!!!!

آره اگه زنه درست بامرده رفتار ميكرد، مرده نميرفت......
آفرین!
باید واقع بین بود!
رویاپردازی کاری رو درست نمیکنه
البته سلام عزیزم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی اگه همه مردها به زنهای هرزه، و همه ی دخترها به مردان متاهل نه میگفتن، دنیا گلستان میشد.
واسه همینه میگم هرکس خودش مسوول مستقیم هرکاریه که انجام میده، چه اون مردانی که به زنان هرزه نه نمیگن و چه اون دخترانی که با مردان متاهل نه نمیگن...

البته دو حالت دیگه هم هست که نمیشه گفت مسول مستقیم ، خود اون فرده، حالتی که زنی بدون دونستن اینکه مردی متاهله باهاش رابطه برقرار میکنه و مردی که بدون دانستن اینکه خانمی متاهله، باهاش رابطه برقرار میکنه (این حالت دوم کمتر از اولیه)

mahsamah110

عضو جدید
الان بعضی ها میگن چون زن نتونست انرژی جنسی اقا را تحلیه کنه.اگر طرف رفت صیغه کنه .تقصصیر زن هست و ان 2 تا یک عمل کاملا اسلامی انجام دادند

من به شخصه مخالفم البته

ولی اونور آب هم کسایی هستن که معتقدن مشکل اصلی همسر طرف بوده، و مرد فقط نیاز طبیعیشو ارضا کرده که کار غلطی نیست

بازم میگم که مخالفم، جمله بالا رو فقط واسه این آوردم که بگم همه جای دنیا توجیه واسه همچین کارایی وجود داره

بالا