هيچكدام از ما وجود نداريم......

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما ميدوني اگه چندصدتا از اين صفر و يكها كنار هم قرار بگيرن يك عدد خيلي خيلي بزرگي رو تشكيل ميدن؟؟!!
پس ميشه
ما ميتوانيم...

scorpio20

عضو جدید
اما ميدوني اگه چندصدتا از اين صفر و يكها كنار هم قرار بگيرن يك عدد خيلي خيلي بزرگي رو تشكيل ميدن؟؟!!
پس ميشه
ما ميتوانيم...

آخه ميدوني محمد جان نه مطمئن باش صفر و يك هيچ كاري نمي تونه بكنه واقعا نمي تونه چرا چون ما اينجورييم:
0010110001111000001!!!!!!

ju mong

عضو جدید
سلام
منم محمد هستم. خیلی واقعیه واقعی ;)
شخصیت مجازیم با شخصیت حقیقیم زیاد فرق نداره, فقط اینجا یه کم بیشتر بالا منبر میرم و نیاز بالامنبرروندگیم رو خالی میکنم! :D تو دنیای واقعی یه کم ساده تر و خودمونی ترم... ولی 90% همینم.
هیچ مشکلی هم ندارم! قرار مدار هم خواستید بذارید من پایه ام... همینجا اعلام میکنم.:gol:

حالا یه چیزی! از کجا معلوم دنیای واقعیمون هم خودش مجازی نباشه! نمیشه ثابت کرد که! فیلم ماتریکس رو یادتون میاد؟؟؟

scorpio20

عضو جدید
سلام
منم محمد هستم. خیلی واقعیه واقعی ;)
شخصیت مجازیم با شخصیت حقیقیم زیاد فرق نداره, فقط اینجا یه کم بیشتر بالا منبر میرم و نیاز بالامنبرروندگیم رو خالی میکنم! :D تو دنیای ئاقعی یه کم ساده تر و خودمونی ترم...
قرار مدار هم خواستید بذارید من پایه ام... همینجا اعلام میکنم.:gol:

اصلا یه چیزی! از کجا معلوم دنیای واقعیمون هم خودش مجازی نباشه! نمیشه ثابت کرد که! فیلم ماتریکس رو یادتون میاد؟؟؟

قرار گذاشتن بي فايدست چون خيلي از دوستان نمي تونن بيان چون ..چون واقعيتشون مثل شما با مجازيتشون يكي نيست..
ولي منم قبول دارم هر كسي عصاره شخصيتشو اينجا نشون ميده محمد جان..
دنياي واقعي همون دنياي مجزيه دنياي مجزي همون دنياي واقعيه ....ديوانه شدم اي هوارر!!!

ju mong

عضو جدید
قرار گذاشتن بي فايدست چون خيلي از دوستان نمي تونن بيان چون ..چون واقعيتشون مثل شما با مجازيتشون يكي نيست..
ولي منم قبول دارم هر كسي عصاره شخصيتشو اينجا نشون ميده محمد جان..
دنياي واقعي همون دنياي مجزيه دنياي مجزي همون دنياي واقعيه ....ديوانه شدم اي هوارر!!!

موافقم میلاد جان ( اسمت جزو معدود اسمای پسریه که دوست دارم! ;))
درسته! دلیل نیومدن بچه ها همینه. ولی به هر حال من بازم اعلام میکنم که پایه ام ! :cool:
میدونی چیه؟! دنیای مجازیم یه جورایی واقعیه! ولی دنیای واقعی خودش میتونه مجازی باشه!:confused:

scorpio20

عضو جدید
موافقم میلاد جان ( اسمت جزو معدود اسمای پسریه که دوست دارم! ;))
درسته! دلیل نیومدن بچه ها همینه. ولی به هر حال من بازم اعلام میکنم که پایه ام ! :cool:
میدونی چیه؟! دنیای مجازیم یه جورایی واقعیه! ولی دنیای واقعی خودش میتونه مجازی باشه!:confused:

راستي من شب ميلاد حضرت محمد (ص)به دنيا اومدم!!!

MaSoUd MLV

عضو جدید
سلام....
يك نگاه به تايپك ها بندازيد ......يه نگاه به صفحه مشخصات بچه هاي باشگاه بندازيد مي بينيد كه بچه ها اكثرا!!! با چه احترامي با هم صحبت مي كنن ....درد دل مي كنن...از دلتنگياشون مي گن از ازدواج از معياراشون از آرزوهاشون از درساشون.....
وقتي آدميزاد!! اينا رو مي بينه يه فكري يخورده قلقلكش ميده!!! اي كاش تو عالم واقع هم يه جاهايي بود كه مي شد اينطوري حرف زد بهدون اينكه آخرش كار به جاهاي باريك اعمال سريه!!! بكشه...بدون اينكه آخرش كار به گلاويز شدن بكشه!!!
خب البته همونطور كه سل خودشو بصورت كهير جلدي نشون ميده!! اين آرزو هم خودشو گاها بصورت تايپكاي قرار ملاقات كه مي خوان بچه ها همديگرو تو عالم واقعي ديدار كنن....ولي اين ممكن نخواهد بود چرا؟..........
چون ما ...هيچكدام از ما وجود نداريم ما فقط يه مشت صفر و يكيم....فقط يه مشت صفر ويك!!!!!!
میشه بهش فکر کرد

payam.safarian

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...�ما))/page17
بیاین که اونجا همه چی ازاده...​

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یکی از دوستان باشگاه رو بیرون دیدم
تقریبا فکش چسبید به زمین
با اینکه من عکسمم اینجا گذاشتم باز هم دیدی که نسبت به من داشت خیلی با من فرق میکرد
من آدم آروم و کم حرفی هستم/نیگاه نکنید اینجا نمیشه جلو حرف زدنمو گرفت
من اینجا رو واسه حرف زدن ترجیح میدم

scorpio20

عضو جدید
من یکی از دوستان باشگاه رو بیرون دیدم
تقریبا فکش چسبید به زمین
با اینکه من عکسمم اینجا گذاشتم باز هم دیدی که نسبت به من داشت خیلی با من فرق میکرد
من آدم آروم و کم حرفی هستم/نیگاه نکنید اینجا نمیشه جلو حرف زدنمو گرفت
من اینجا رو واسه حرف زدن ترجیح میدم

جدي ميگي مي دوني من در مورد تو چي فكر مي كردم....پاك نظرم در موردت عوض شد جييييگرررر!!
اي كاش ميشد يه جا همه ميشستيم بحث س ي اس ي و غيره ميكرديم مي زديم تو سر و كله هم به به چه صفايي ميداد
به نظرت اگه ما همديگر رو از نزديك مي شناختيم كار بر و بچ به كاراي سريه كشيده نمي شد!! ا يعني فكر مي كني خودمون جنبشو داريم؟

آخرین ویرایش:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدي ميگي مي دوني من در مورد تو چي فكر مي كردم....پاك نظرم در موردت عوض شد جييييگرررر!!
اي كاش ميشد يه جا همه ميشستيم بحث س ي اس ي و غيره ميكرديم مي زديم تو سر و كله هم به به چه صفايي ميداد
به نظرت اگهع ما همديگرو از نزديك مي شناختيم بر و بچ به كاراي سريه كشيده نمي شد اوضاعشو يعني فكر مي كني خودمون جنبشو داريم؟

مگه فکر میکردی من چجوریم؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب فكر ميكردم...يخورده بي اعصاب باشي ...اصلا ولش كن خوشحالم كه تصورم غلط بود(ناراحت نشي هاااا)
نگفتي به نظرت جنبشو داريم يا نه!!

والا خط آخرشو اصلا نفهمیدم چی گفتی.خیلی غلط املایی داشت

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی اینجا ادم راحتتره
نگاهی رو ادم سنگینی نمیکنه
میتونی راحت از گذشتت و مشکلاتت بگی و همه بفهمن ولی اگر از نزدیک بود امکان سوءاستفاده هم فراهم میومد
من خودم اینجا رو ترجیه میدم

scorpio20

عضو جدید
میدونی اینجا ادم راحتتره
نگاهی رو ادم سنگینی نمیکنه
میتونی راحت از گذشتت و مشکلاتت بگی و همه بفهمن ولی اگر از نزدیک بود امکان سوءاستفاده هم فراهم میومد
من خودم اینجا رو ترجیه میدم
موافقم;)
ولي همه جاي دنيا از اين محافل هست كه عدهاي با عقايد يكسان يا با اهداف يكسان نشست هايي رو برگزار ميكنن!!! حالا ما ميتونيم اونجا از خودمون زياد نگيم ولي از چيزاي ديگه!! كه ميشه!!!

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از محسنات دنیای مجازی اینه که ما همدیگرو نمیبینیم و قطعا همین صفر و یک ها هستند که شخصیت ما را برای هم میسازند. ولی آیا شما به نویسنده یک کتاب میتوانید بگویید او فقط یک کاغذ و جوهر است؟ قطعا میدانید که نویسنده ای دارد با شعور و کتاب پیش روی شما ترجمان عقایید اون شخصه. پس اون وجود داره.

دوستای خوب مثل ستاره ها میمونن اگه نبینیشون هم میدونی که وجود دارند و سر جاشون هستند.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطلب جالبیه. ولی من یه سوال دارم.

به نظرت اینجا شخصیت ها برتر و بهتر از من واقعیشون جلوه میکنن یا پست تر و ذلیل تر؟

scorpio20

عضو جدید
یکی از محسنات دنیای مجازی اینه که ما همدیگرو نمیبینیم و قطعا همین صفر و یک ها هستند که شخصیت ما را برای هم میسازند. ولی آیا شما به نویسنده یک کتاب میتوانید بگویید او فقط یک کاغذ و جوهر است؟ قطعا میدانید که نویسنده ای دارد با شعور و کتاب پیش روی شما ترجمان عقایید اون شخصه. پس اون وجود داره.

دوستای خوب مثل ستاره ها میمونن اگه نبینیشون هم میدونی که وجود دارند و سر جاشون هستند.

بله ولي سوال اساسي من اين بود چرا مانمي تونيم در عالم واقع اينجوري باشيم به حرف هم احترام بزاريم هر كس نظر خودشو را با احترام به ديگري ابراز كنه از هم چيز ياد بگيريم تو حرف هم نپريمو....

scorpio20

عضو جدید
مطلب جالبیه. ولی من یه سوال دارم.

به نظرت اینجا شخصیت ها برتر و بهتر از من واقعیشون جلوه میکنن یا پست تر و ذلیل تر؟

خب به نظر من نميشه همرو با يه چوب روند....اگر چه نظر من نظر منه!!!
به شخصيت هر كس بر ميگرده ولي همه ما دوست داريم بهتر جلوه كنيم!!!

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب به نظر من نميشه همرو با يه چوب روند....اگر چه نظر من نظر منه!!!
به شخصيت هر كس بر ميگرده ولي همه ما دوست داريم بهتر جلوه كنيم!!!

این تلاشی که داریم میکنیم تا بهتر جلوه کنیم خوبه یا بد؟

تاثیراتش چیه؟ آیا باعث بهتر شدن تو زندگی واقعی نمیشه؟

scorpio20

عضو جدید
این تلاشی که داریم میکنیم تا بهتر جلوه کنیم خوبه یا بد؟

تاثیراتش چیه؟ آیا باعث بهتر شدن تو زندگی واقعی نمیشه؟

به نظر من ....نه مي دونيد چرا چون اين صرفا يك توهمه آيا كساني كه به غلط خودشون رو بالاتر نشون مي دن و يا چيزي كه نيستن ادعا ميكنن هستن!! اين تاثير مثبتي در روند زندگيشون داره من كه فكر نمي كنم اين يك جور ماده مخدره كه شخص رو از ئواقعيت و مشكلات واقعي رودر روش دور ميكنه!!

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ....نه مي دونيد چرا چون اين صرفا يك توهمه آيا كساني كه به غلط خودشون رو بالاتر نشون مي دن و يا چيزي كه نيستن ادعا ميكنن هستن!! اين تاثير مثبتي در روند زندگيشون داره من كه فكر نمي كنم اين يك جور ماده مخدره كه شخص رو از ئواقعيت و مشكلات واقعي رودر روش دور ميكنه!!

ولی نظر من با شما مغایرت داره. تداوم یک عمل منجر به عادت میشه. عادت ها میتونن خوب یا بد باشن. عادت به مواد مخدر رو نمیشه با عادت به مودب بودن یا منطقی بودن مقایسه کرد دوست عزیز.

scorpio20

عضو جدید
ولی نظر من با شما مغایرت داره. تداوم یک عمل منجر به عادت میشه. عادت ها میتونن خوب یا بد باشن. عادت به مواد مخدر رو نمیشه با عادت به مودب بودن یا منطقی بودن مقایسه کرد دوست عزیز.

بله البته حرف من يك مخدر ذهني بود!!! يك آرامش بخش!!
يعني اگه يكي اينجا مودب باشه بدون در نظر گرفتن محيطي كه اون داره توش زندگي مي كنه به مرور اين مودب بودن و منطقي بودن به كل زندگيش بسط پيدا مي كنه....!!!

بالا