همین الان داری به چی فکر میکنی؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سال نو رو کجا باید تبریک بگیم به دوستای هم باشگاهی؟
من همینجا میگم
سال نوتون مبارک باشه
سلامت باشید
جیب تون پر پول باشه

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سال نو رو کجا باید تبریک بگیم به دوستای هم باشگاهی؟
من همینجا میگم
سال نوتون مبارک باشه
سلامت باشید
جیب تون پر پول باشه
سال نوی شما هم مبارک.
به اینکه منم اومده بودم تبریک بگم، میخوام توی تاپیک قدیمی های باشگاه کجایین تبریک بگم.

*M.A*

کاربر بیش فعال
6/5/1401

امروز و یادت نره
اومد در خونه، بعد از اون همه هارت و پورت و تهدید، جرات نکرد بیاد تو حتی، گفت فقط یه سوال تو اسممو شکستی؟!
هاهاها اوووونهمه اهانت جلوی بیست نفر آدم هیچی نبود و این دروغ انقدر چیز سنگین و بدی بود واسش..
بد از چشمم افتاد

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
6/5/1401

امروز و یادت نره
اومد در خونه، بعد از اون همه هارت و پورت و تهدید، جرات نکرد بیاد تو حتی، گفت فقط یه سوال تو اسممو شکستی؟!
هاهاها اوووونهمه اهانت جلوی بیست نفر آدم هیچی نبود و این دروغ انقدر چیز سنگین و بدی بود واسش..
بد از چشمم افتاد
چقدر خوب میتونی احساسات و فکراتو بنویسی .

eterno

کاربر ممتاز
به خانومی که میخواد بیاد پرده های خونه م رو بخره، به مدل پرده های جدیدم، به اینکه من هنوز اصلا نرفتم بازار برای خرید پرده،به اینکه فکر نمیکردم پرده های قبلیم انقدر زود بخوان فروش برن😬😬🤦‍♀️🤦‍♀️

eterno

کاربر ممتاز
همچنان فکرم درگیر پارچه پرده خونه ست، به اینکه امروز چیزی که خوشم بیاد پیدا نشد، به اینکه چقدر خونه بدون پرده پر نوره، ایکاش میشد اصلا پرده نزاشت😏

کلبه تنهایی من

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دارم فکر میکنم یکم نسبت به ادمها بی اعتماد شدم تصمیم گرفتم هیچی از خودم وزندگیم به هیچکس نگم ،چون فکر میکردم خیلیا شبیه خودم هستن ولی دیدم نه ،ادمها خیلی راحت میتونن از پشت به ادم خنجر بزنن یا به راحتی رهات کنن واززندگیت برن ،تا جای که بتونم از فضای مجازی دوری کنم وحواسم جمع باشه دست از پا خطا نکنم که خدای نکرده یه روز بر علیه خودم استفاده نشه
ولی حس ترسناکیه

eterno

کاربر ممتاز
یکی پیامی فرستاده که برم جایی رای بدم که اقدامی انجام نشه، داشتم به این فکر میکردم که توی این موارد تا وقتی کامل از تمام جوانب اطلاع نداری واقعا نمیشه که رای داد، از جنبه ای که برای من بیان شد بله حق با این گروه بود ولی منکه از حرفهای طرف مقابل خبر ندارم، تازه منکه کلا هیچ اطلاعی در مورد این موضوع ندارم🤔🤔🤔

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نصفه شب هست ‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌ ساعت 12:46 بامداد
قانون چیز خوبیه اگه بتونه
از ظالم در برابر مظلوم دفاع کنه .

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تمام این حال بد الان و قبلا بخاطر چیه ؟ هر چند الان بهترم .
یعنی چرا اصرار دارن ..
خدا وکیلی نمی‌دونم فکرام و حدسام درسته یا غلطه ؟

*M.A*

کاربر بیش فعال
به این من، که نیم منم دیگه نیست
به این سر که بد رو سرم سنگینی می‌کنه
به این جای خالی قلب
چند شب دیگه باید بخوابم تا صبح پاشم ببینم دنیا یه رنگ دیگه شده..
دست و دل از تمام دنیا شستم یه خودم شدم تنها مسئول خودم، نذار بیوفتم..
نذار غم کمرمو خم کنه که به بیرون درز کنه و قلب عزیزانم و غمگین..
من طاقت درد اونا رو ندارم اینجوری باهام تا نکن فدات شم کمکم کن چشام تیره و تار نشن کمکم کن زبونم مگو بمونه کمکم کن تا دل همه رو از خوشحال بودنم قرص کنم من جونم در می‌ره از غمشون نذار بشکنم
کمک کن زودتر انجامش بدم..، لایق نیستم اما تو روم و زمین ننداز.

eterno

کاربر ممتاز
به اینکه چقدر خوابم میاد ولی فرصت ندارم که بخوابم🤦‍♀️