همین الان داری به چی فکر میکنی؟

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جون به لب میشه عزیز .
خودکشی ممنوع ، کار خوبی نیست نه دنیا داره نه آخرت .. زهره فکور هم میگن خودکشی کرده چه بازیگر خوبی بود ؟ خدا بیامرزدش .😞
ب اینکه چ اتفاقی در سینمای ایران می افته که یکی یکی ........ب اینکه واقعا خودکشی؟ یا مافیای آدم کشی؟
ب اینکه یاد پوپک افتادم ب اینکه کارت کارت اهدای عضو کار شیادی نیست؟

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
به اینکه مردم جو زده ای داریم، به اینکه چه بلایی سر فرهنگ و شخصیت ما اومده؟ 🤦‍♀️

*M.A*

کاربر بیش فعال
یکی از بزرگترین نعمتهای زندگی اینه که..
کار آدم تفریحش باشه..
یعنی در این حد به کارش علاقه داشته باشه..که به خودش میاد و میبینه روز تعطیل و غیر تعطیل داره بی وقفه کار می‌کنه ولی واسش عین خود تفریح و تفرج..

فکری موندم این کجا بود تا حالا؟؟؟

به یه بیت شعر که میگه ای دل دمی بنشین و فارغ ز هم همه باش، در عین با همگی بی یار و بی همه باش..و الی آخر..

دمت هم گرم.. حالا که فکر میکنم فولاد آب دیده هم چیزه خوبیه.. قربونت فقط پروسه رو زیاد کشش نده مسئله ای که وجود داره اینه که من به تو مطمئنم ولی راستیتش به خودم نه!

دلم خوشه تو از من بهتر، از احوالاتم خبر داری..

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
به اینکه زمان تنها مهاجریه که بر نمی گرده

به اینکه قدر لحظه هامونو بدونیم

eterno

کاربر ممتاز
داشتم به قیمت دبه ماستی که امروز خرید فکر میکردم، ده هزار تومن ارزونتر شده بود😳😳😳
داشتم فکر میکردم چطور ممکنه آخه؟ 🤔🤔🤔

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قول داده بودم دیگه باشگاه نیام باز اومدم :|

eterno

کاربر ممتاز
به زحمتهای کارگری که الان داره کار میکنه، واقعا خدا بهشون سلامتی بده، گناه دارن بنده های خدا😔😔😔

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به دوست داشتن های یک طرفه و اجباری .. چقدر آدم داغون میشه .

*M.A*

کاربر بیش فعال
دارم ذوب میشم دارم آب میشم
همه ی وجودم درد می‌کنه
چرا مادر یه زنگم نزد امروز
اومد عصبانی تو چشام نگاه کرد و گفت، چرا شبیه مردا رفتار میکنی!!!
اون موقع دلم میخواست قلبمو از تو سینه در بیارم بذارم کف دستش و بگم بیا خودت بگیر نگاه کن چیکارش کردی، تا جواب سوالتم بگیری

خیلی سنگینه کسی که باعث بانی کشتن تمام احساس و زنونگیت با دستای خودت شده، بهت بگه چقدر شبیه مردا رفتار میکنی
اینو چجوری از ذهنم پاک کنم.. چجوری قلب و احساس و زنانگی که با زجر تلاش کردم تا بکشمشون رو به درخواست مسببش به خودم برگردونم هان؟؟
داغونم..

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لذتی ک در انتقام هست در هیچ‌چیزی نیست .. ولی بخشش میگن آرامش داره ؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادش بخیر سال های خیلی قبل .. :| چقدر خوب بود روزهای انتهایی سال .

*M.A*

کاربر بیش فعال
دلم..
با تو ام، یک روزهایی فکر می‌کنی آخر دنیای توست..
یک روزهایی حس میکنی زمین و زمان برات به تنگ آمده و تمام در و دیوار بهت فشار میاره..
درست همون لحظه ها همه چیز و تموم شده میبینی.
ولی..
ولی دنیا و بازیهاش هر روز به تو یه جون تازه می‌دند، هر روز یک تو ی جدید درون تو به وجود میارند..
بگذار هر روز از نو شکفته شی بگذار اونی که روزگار، سرنوشت، دنیا، داره از تو میسازه اونقدر ضربه هاش رو روت امتحان کرده باشه که در آخر قوی ترین تو رو بهت تحویل بده بگذار با قوی ترینت آمال و آرزوهات رو بسازی بگذار محکم ترین تو برنامه ها و هدف های تو رو پیش ببرند مطمئن باش درست همون لحظه است که از همه خواسته هات به بهترین سطح و بهترین شکلش میرسی چون تو با قوی ترین تو ی خودت برای ساختن جهانت تلاش کردی..

یادت باشه اونی که اون بالاست از تو بهترینت رو میخواد.
نه تنها فکر میکنم که ایمان دارم خدا داره ازم یه ورژن خیلی خیلی قوی میسازه می‌دونم اون داره برای بهترین ها آماده ام می‌کنه دارم به چشم روزای روشن پیش روم رو میبینم اون روزایی که مثل یک پروانه آزاد و رها میچرخم و از ته قلب لبخند شادی میزنم.