همکاری گروهی جهت تهیه نقشه شابلون های مورد نیاز آزمون نظام مهندسی

f.m.s.art

عضو جدید
بچه ها من تازه وارد این تاپیک شدم..یعنی امروز کل تاپیک رو خوندم...میشه چون من تو ساخت شابلون کمک نکردم.. با پرداخت هزینه بگیریم ازتون..ممنون میشم اگه کمکم کنید

vertex

اخراجی موقت
بچه ها من تازه وارد این تاپیک شدم..یعنی امروز کل تاپیک رو خوندم...میشه چون من تو ساخت شابلون کمک نکردم.. با پرداخت هزینه بگیریم ازتون..ممنون میشم اگه کمکم کنید
دوست عزیز صبر داشته باشین و تاپیک رو دنبال کنین . مطمئنا بی نتیجه نیست . موفق باشین

s.salar

عضو جدید
آخرین ویرایش توسط مدیر:

makhtoum

عضو جدید
دوست عزیز شماره حسابی نیست ؛چندتایی از دوستان خودمون یه فایل آماده کردیم که بدیم برای برش

دمت گرم داداش

.واقعا خسته نباشین همه پستارو تقریبا خوندمو دیدم که چقد زحمت کشیدین.حالا چجوری میشه این فایلارو برش داد؟

makhtoum

عضو جدید
دوست عزیز شماره حسابی نیست ؛چندتایی از دوستان خودمون یه فایل آماده کردیم که بدیم برای برش

دمت گرم داداش

.واقعا خسته نباشین همه پستارو تقریبا خوندمو دیدم که چقد زحمت کشیدین.حالا چجوری میشه این فایلارو برش داد؟

farzad_h_n

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستای عزیز
من متاسفانه چند وقتی بود سر نزده بودم به سایت حالا متوجه شدم که چند وقتیه چندتا از دوستان دارن روی شابلون کار می کنن می خواستم بپرسم کارتون دیگه تموم شده؟کمکی می تونم بکنم تا منم سهمی کوچیک داشته باشم؟

tofanesard

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستانی که زحمت کشیدن و عرض خسته نباشید
متاسفانه ماهم دیررسیدیم اگه کاری هست بگین تا ماهم کمک کنیم
به امید قبولی همه در آزمون ..

makhtoum

عضو جدید
دوستان بالاخره کار شابلون جدید به کجا رسید؟آماده شد واسه برش؟:)

RAHA60

کاربر فعال
سلام واقعا خسته نباشید
بهترینها در انتظارتون باشه...

ali kocholomoch

عضو جدید
سلام خسته نباشین خدمت دوستای گلم

من دیر رسیدم کمکی از دسته منم بر میاد بگین انجام بدم

میخواین شابلون برش پله رو آماده کنم ؟

مهديه مقدم

عضو جدید
بچه ها مبحث 4 عوض شده؟کسی اطلاعی داره با 87 اعدادش چقد فرق داره؟اگه اینطوری باشه بیچاره شدیم رفت...

hes_modigliani

عضو جدید
آقا من تازه دارم مباحثو و جزوه هاییکه گرفتیمو میخونم از این چیزاییکه میگین درباره شابلونا هیچی نفهمیدم(یعنی از اندازه هاییکه سرشون بحث بود )
قیمت برشو میدونم همون دقیقه ای 600 هست 1ماه پیش یه ماکت ساختم قیمت همینه البته اگه سرعت دستگاهو بیشتر کنن گرونتر میگیرن مثلا دقیقه ای 700 ولی کیفیت برش میاد پایینتر که فکر نمیکن تو این کار مهم باشه زیاد
ضخامت خط های برش حد اقل 1 میل یا 1.3 میل باشه وگرنه اتود داخلش نمیره
داخل شابلون حتما باید کابین اسانسور و ملحقاتش باشه چون خیلی لازمه و از همه مهمتر باکس پله که میدونم کلی دربارش بحث کردین
بازم اگه تو جزوه رسیدم به جایی سعی میکنم کمک کنم امیدوارم اینا به درد بخوره

bahar-spring

کاربر بیش فعال
بچه ها مبحث 4 عوض شده؟کسی اطلاعی داره با 87 اعدادش چقد فرق داره؟اگه اینطوری باشه بیچاره شدیم رفت...
اگر ویرایش 87 قبلا خوندی برای جدید سختت نمیشه
ولی حتما حتما ویرایش جدیدو یه نگاهی بنداز و همین جدیدرو سر جلسه ببر

vertex

اخراجی موقت
سلام میشه برام ارسال کنید.ممنون.
1-دوست عزیز من شما رو نمیشناسم میشه بگین آیا کمکی به ما کردین در ساخت شابلون ؟
2-دوستان عزیز و مهندسین گرامی فایل شابلون آماده برش هستش فقط چون میترسم نکنه جایی اشتباه کرده باشم میخوام اول خودم برش بدم تا عیب و ایرادی اگر هست برطرف بشه . این آخرین کاریه که میتونم انجام بدم . 2 روز پیش میخواستم برش بزنم که بدبختانه خورد به تعطیلات و مهمانهای پایتخت نشین رو میزبان بودیم . هنوزم خونه ما هستند و من وقت نمیکنم بدم برش . ایشا الله اولین فرصت میدم برش لیزری . دوستانی که حق آب و گل دارن اگر فایل رو زودتر میخوان که مشکلی نیست بهشون بدم . اگه نه یهخورده بمونند تا برش بزنم و فایل رو اگر اشکال داره اصلاح کنم . نترسین دیر نمیشه . از دوستانی که خسته نباشید گفتن ممنونم و منم متقابلن خسته نباشید میگم . با آرزوی موفقیت برای همه شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

vertex

اخراجی موقت
سلام خسته نباشین خدمت دوستای گلم

من دیر رسیدم کمکی از دسته منم بر میاد بگین انجام بدم

میخواین شابلون برش پله رو آماده کنم ؟

سلام دوست عزیز ممنون که اعلام همکاری کردین ولی ما کار شابلون رو تمام کردیم . برای شما آرزوی موفقیت دارم .

vertex

اخراجی موقت
شابلون

شابلون

عزیزانی که در تهیه شابلون همکاری کردند یه لطفی کنند خواهشا در صورت دریافت فایل ها این نکته رو در نظر داشته باشند که فایل دریافتی امانت و متعلق به همه دوستان هست و اجازه در اختیار قرار دادن اون رو به افراد دیگه ندارند . چون دوستان زیادی زحمت کشیدند و فایل متعلق به کس خاصی نیست که اختیار دادن اون رو به افراد دیگه داشته باشه . خواهشا این نکته رو در نظر داشته باشند . البته فایل ما همچین شاهکاری نیست ولی خواهشا برای زحمت خودتون و دوستانتون ارزش قائل بشین . با تشکر

sallarmelli

عضو جدید
فکر کنم کسی با کسی رقابت نمی کنه و همه دارن با آزمون رقابت می کنند

sam architect

عضو جدید
عزیزانی که در تهیه شابلون همکاری کردند یه لطفی کنند خواهشا در صورت دریافت فایل ها این نکته رو در نظر داشته باشند که فایل دریافتی امانت و متعلق به همه دوستان هست و اجازه در اختیار قرار دادن اون رو به افراد دیگه ندارند . چون دوستان زیادی زحمت کشیدند و فایل متعلق به کس خاصی نیست که اختیار دادن اون رو به افراد دیگه داشته باشه . خواهشا این نکته رو در نظر داشته باشند . البته فایل ما همچین شاهکاری نیست ولی خواهشا برای زحمت خودتون و دوستانتون ارزش قائل بشین . با تشکر
بله حتما مهندس جان فایل مال دوستانی هست که زحمت کشیدن.
ضمنا شما هم خودت شاهکاری هم زحمتت برا فایلی که کشیدی ، شکسته نفسی میفرمائید.

tofanesard

عضو جدید
سلام مجدد دوستان
صد البته که چون شما زحمتشو کشیدین مختارین که این فایلو در اختیار دیگران بزارین یا نه/
فقط رک و راست اینو بگین که اگه نمی زارین ما خودمون دوباره وقت بزاریم و البته با استفاده از مطالب ارزشمند شما اونو دوباره واسه خودمون بکشیم
به هر حال تکلیفو معلوم کنین تا خیلی ها به فکر استفاده بی زحمت از این فایل نباشن
با تشکر

sam architect

عضو جدید
سلام مجدد دوستان
صد البته که چون شما زحمتشو کشیدین مختارین که این فایلو در اختیار دیگران بزارین یا نه/
فقط رک و راست اینو بگین که اگه نمی زارین ما خودمون دوباره وقت بزاریم و البته با استفاده از مطالب ارزشمند شما اونو دوباره واسه خودمون بکشیم
با تشکر
مهندس جان شما اگه کامنتهای قبلی رو مطالعه بفرمائید متوجه این موضوع میشد که چندین بار اعلام شد که هرکسی نظر بده و شرکت کنه در تهیه این شابلون ها ، میتونه دریافت کنه فایل اونو، با صحبتهاییی که انجام شده با دست اندرکاران تهیه این شابلون شما بهتره با دوستانی که تو این کار با بچه ها همکاری نکردن باهم یه گروهی بشید و تا وقت دارید این شابلون رو درست کنید برا خودتون.

vertex

اخراجی موقت
سلام مجدد دوستان
با تشکر
دوست عزیز ممنون که درخواست خودتون رو محترمانه مطرح کردین . پیام های خصوصی خیلی زیادی برام اومده که درخواست فایل شابلون رو کردند باید عرض کنم مبنای ما برای تهیه فایل شابلون همکاری گروهی بوده و ابدا قصد فروش رو نداشتیم و نداریم . ولی با این وجود و با توجه به اینکه دوستان خیلی اصرار کردند ، من همینجا از بچه هایی که همکاری کردند میخوام تا نظرشون رو در مورد فروش شابلون به من پیام خصوصی کنند اگر همه راضی بودند از نظر منم مانعی نداره . دوستان توی تاپیک 3 نوع هستند . 1 - بچه هایی که همکاری کردند و فایل فرستادند ( اینا صاحب اصلی هستند ) 2 - دوستانی که مشورت دادن و نظر دادن 3- دوستانی که هیچ همکاری نکردند . بچه های شماره 1 فایل رو میگیرند و توی جنبه مالیش شریکند . دوستان شماره 2 فقط فایل رو میگیرند و دوستان شماره 3 فایل رو میخرند . اگر موافقین لطفا توی پیام خصوصی به من اعلام کنید تا براش برنامه ریزی کنم . با آرزوی موفقیت برای همه دوستان گلم

RAHA60

کاربر فعال
آقای مهندس شما که اینقدر زحمت کشیدید حتما یه راهی هم برای اونایی بگذارید که از این به بعد تازه با اینجا آشنا می شوند پیشنهادخودتون خوبه.
قطعا در موفقیت همه تاثیر خواهد داشت.

vertex

اخراجی موقت
آقای مهندس شما که اینقدر زحمت کشیدید حتما یه راهی هم برای اونایی بگذارید که از این به بعد تازه با اینجا آشنا می شوند پیشنهادخودتون خوبه.
قطعا در موفقیت همه تاثیر خواهد داشت.
دارم با دوستان تبادل نظر میکنم به زودی نتیجه رو اعلام میکنم .

بالا