همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من موافقم، خودم تستای 81تازه رو زدم، به نظر من از 81 شروع کنیم بهتره به نظر من سال به سال تستا سخت تر میشه پس از تستای راحت تر شروع کنیم بهتره، در مورد کتابم که گفتین یکیشو تصویب کنیم به نظرتون تاریخ باشه یا فن؟!
چه خوب اتفاقا منم 81 رو زدم البته آزادشو فقط،تاریخ به نظرم بهتره چون من از خیلیا شنیدم که مخصوصا معاصر رو روش وقت بذاریم به صلاحمونه با معاصر غرب موافقید؟
آره خوبه، خب از کدوم کتاب؟! بانی مسعود یا قبادیان؟
میگم به نظرت ما هم یه تایپیک درست کنیم مثل بچه های سراسری هرکسی جزوه داشت اونجا آپلود کنه؟

آخرین ویرایش:

مهديه مقدم

عضو جدید
آره خوبه، خب از کدوم کتاب؟! بانی مسعود یا قبادیان؟
میگم به نظرت ما هم یه تایپیک درست کنیم مثل بچه های سراسری هرکسی جزوه داشت اونجا آپلود کنه؟
قبادیان خوبه به نظرم از فردا تست 81 با معاصر قبادیان تصویب شد پس؟بعد میایم اطلاع میدیم که چقد خوندیم،برا تاپیک هم فکر خوبیه ولی راستش من کتاب دارم نه جزوه دستی،بقیه جزوه هام هم از همون تاپیک سراسری دان کردم

holooooooo

کاربر ممتاز
قبادیان خوبه به نظرم از فردا تست 81 با معاصر قبادیان تصویب شد پس؟بعد میایم اطلاع میدیم که چقد خوندیم،برا تاپیک هم فکر خوبیه ولی راستش من کتاب دارم نه جزوه دستی،بقیه جزوه هام هم از همون تاپیک سراسری دان کردم
باشه قبادیانو تست 81 ، فکر نمیکنم تعداد جزوه های آزاد زیاد باشه یه سریاشم که با همون سراسری یکیه، فوقش اگرم کسی جزوه داشت همینجا لود میکنه.

aRMaGHaNN

عضو جدید
salam man ye soal dashtam ,man moadelam balalaye 17 hastesh tamamie sharayete konkore arshade bedone azmono daram ama tanha payan namamao 1 bar tamdid kardam mikhastam bebinam vaghean tamdide payan namae term mahsob mishe akhe to daftarche chizi nagoftee:( merccc ,mamanoin misham rahnameem konid

holooooooo

کاربر ممتاز
salam man ye soal dashtam ,man moadelam balalaye 17 hastesh tamamie sharayete konkore arshade bedone azmono daram ama tanha payan namamao 1 bar tamdid kardam mikhastam bebinam vaghean tamdide payan namae term mahsob mishe akhe to daftarche chizi nagoftee:( merccc ,mamanoin misham rahnameem konid

لطفا فارسی تایپ کنید!!
معمولا اینطوریه تا قبل از ثبت نام در دانشگاه جدید باید فارغ التحصیل شده باشین، یعنی اگه بخواین از ترم بهمن برین سر کلاس باید قبلش فارغ اتحصیل شده باشین، اما بعضی دانشگاها قبول میکنن که تا قبل از اینکه امتحاناته ترم اولشونم شروع بشه پایان نامتونو دفاع کنین می پذیرن این بستگی به دانشگاه داره

aRMaGHaNN

عضو جدید
اگر اسکیس آزمون دکترا که 25 اسفنداست.با امتحان برگزارشه.99 درصد برای ارشد هم همون روز هستش.
ولی تا الان هم طبق گفته کسانی که با مرکزآزمون تماس گرفتند گویا همزمان برگزارمیشه!

من هم پرسیدم از مرکز آزمون گفتن همزمان اما خوب بازم معلوم نیست چون دانشگاه آزاد یه دفعه تصمیمشو عوض می کنه

Thearchi

عضو جدید
من موافقم، خودم تستای 81تازه رو زدم، به نظر من از 81 شروع کنیم بهتره به نظر من سال به سال تستا سخت تر میشه پس از تستای راحت تر شروع کنیم بهتره، در مورد کتابم که گفتین یکیشو تصویب کنیم به نظرتون تاریخ باشه یا فن؟!
چه خوب اتفاقا منم 81 رو زدم البته آزادشو فقط،تاریخ به نظرم بهتره چون من از خیلیا شنیدم که مخصوصا معاصر رو روش وقت بذاریم به صلاحمونه با معاصر غرب موافقید؟

مگه شما خوندید که میخواید شروع کنید تست زدن؟!

memar_lahijani

عضو جدید
دوستان اگه با نظر تست با معاصر قبادیان موافقن اعلام آمادگی کنن،منو hoolo از فردا این 2 تا رو می خونیم،از یه جایی باید شروع کرد دیگه:book:

مرسی دوستان ، منم هستم . البته فعلا با قبادیان . تست رو ندارم فعلا .

aRMaGHaNN

عضو جدید
لطفا فارسی تایپ کنید!!
معمولا اینطوریه تا قبل از ثبت نام در دانشگاه جدید باید فارغ التحصیل شده باشین، یعنی اگه بخواین از ترم بهمن برین سر کلاس باید قبلش فارغ اتحصیل شده باشین، اما بعضی دانشگاها قبول میکنن که تا قبل از اینکه امتحاناته ترم اولشونم شروع بشه پایان نامتونو دفاع کنین می پذیرن این بستگی به دانشگاه داره

باشه حتما:)
من درسم تموم شده دفاع هم کردم اما 1 بار تمدید کردم پایان ناممو و شامل کنکور بدون آزمون نمی شم یعنی؟ تمدید پایان نامه جزء ترم حساب می شه؟

holooooooo

کاربر ممتاز
باشه حتما:)
من درسم تموم شده دفاع هم کردم اما 1 بار تمدید کردم پایان ناممو و شامل کنکور بدون آزمون نمی شم یعنی؟ تمدید پایان نامه جزء ترم حساب می شه؟
ببین جز ترم شاید حساب نشه، اما دانشگاه جدید از شما ریز نمرات میخواد که باید تمام دروستو پاس کرده باشی حالا پایان نامه یا هر درس دیگه، از دانشگاه جدید بایدبپرسی شرایطشونو

aRMaGHaNN

عضو جدید
ببین جز ترم شاید حساب نشه، اما دانشگاه جدید از شما ریز نمرات میخواد که باید تمام دروستو پاس کرده باشی حالا پایان نامه یا هر درس دیگه، از دانشگاه جدید بایدبپرسی شرایطشونو

همه ی درسامو پاس کردم معدلم هم بالای 17 هستش نمی دونم شامل بدون آزمون می شم یا نه

holooooooo

کاربر ممتاز
تراز 5339

تراز 5339

بچه ها حدودا باید چه درصد هایی رو بزنیم که ترازمون به 5300 برسه؟
این درصدا بدون اسکیس

2.jpg

همه ی درسامو پاس کردم معدلم هم بالای 17 هستش نمی دونم شامل بدون آزمون می شم یا نه
آره اینو باید از دانشگاهتون بپرسی، مخصوصا دانشگاه مقصد

آخرین ویرایش:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
این درصدا بدون اسکیس

مشاهده پیوست 192437

آره اینو باید از دانشگاهتون بپرسی، مخصوصا دانشگاه مقصد

مرسی.خب این کارنامه ای که گذاشتی ترازش چند شده؟؟
دوستان نظرتون رو در مورد دانشگاه های زیر بگین:کدوم بهتره؟
پردیس علوم تحقیقات یزد
واحد یزد
پردیس علوم تحقیقات بوشهر
علوم تحقیقات فارس
واحد سپیدان

اگه کسی اطلاعی در مورد یزد داره یکم توضیح بده...مرسی
ایا ارزش داره من برم یزد

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه
مطمئن هستین کنکور امسال تک مرحله اییه>؟؟؟
واسه اولویت بندی جاهایی بزاریم اول که تراز بالاتری داره به پایین؟

اگه کنکور دو مرحله ای شد و ما جاهای با تراز بالا قبول شدیم ولی رتبه های اخر اون کد رشته بودیم اینجور چونکه تو مرحله دوم فقط تو همون کد رشته گزینش میشیم احتمال مردودی زیاده و ما رو تو انتخاب های بعدیمون گزینش نمیکنن.
پس نتیجه این شد که اگه دو مرحله ای هست ما باید جاهایی بزاریم که مطمن شیم تو هر دو مرحله قبولیم
ولی اگه تک مرحله ای باشه با خیال راحت از بالا به پایین اولویت بندی میکنیم

sama_abdm

عضو جدید
بچه ها کلاس اسکیس هم قصد دارید برید؟
به نظرتون از بین استادهای اسکیس شقاقی بهتره یا صلواتی؟

معمارباشی

عضو جدید
الان شقاقی : جون خیلی ازت کار می کشه ولی جمعیت کلاساش بالاست
شکوهی ... عالیه ولی هزینه شهریه اش از بقیه بالاتره
صلواتی ... شنیدم خوبه
عسگری پور : برای اونایی که بینهایت دستشون ضعیفه خیلی خوبه چون روشش کار با خطکشه و سرعت رو می بره بالا ...

holooooooo

کاربر ممتاز
اسکیس

اسکیس

بچه ها کلاس اسکیس هم قصد دارید برید؟
به نظرتون از بین استادهای اسکیس شقاقی بهتره یا صلواتی؟
شقاقی بهتره،
نه من کلاس نمیرم، ترجیح میدم بیشتر تایممو بذارم رو آزمون تستی، چون امسال دیدم بچه هایی رو که تستیشونو خیلی خوب داده بودن بعد از اسکیس ترازشونم اومد پایین!! یعنی اسکیسشون زیر میانگین بود، ولی چون تراز اولیشون بالا بود، خیلی اسکیس تاثیری نداشت براشون با اینکه ترازشونو کشیده بود پایین...
اما اسکیس تمرین میکنم حتما نه اینکه بذارمش کنار...
صلواتی ... شنیدم خوبه
عسگری پور : برای اونایی که بینهایت دستشون ضعیفه خیلی خوبه چون روشش کار با خطکشه و سرعت رو می بره بالا ...
دقیقا اینایی که گفتین همش درسته،
من خودم پیش شکوهی رفتم، اگه پکای مرکز معماری رو ثبت نام کنن ارزون تر میشه: تفکر ترسیم، پرسپکتیو راندو، اسکیس موضوعی، پارسال که 600، 700 در میومد،
ولی میگن شقاقی بهتره چون کنکوری کار میکنه و سرعتیو زیاد کار میکشه از بچه ها دستشون سریع میشه، شکوهی خیلی بارشه اما یکم کم گیر میده به آدم اگه خودت پشتکارت خوب باشه تمرین کنی وگرنه هیچی

آخرین ویرایش:

sama_abdm

عضو جدید
صلواتی ... شنیدم خوبه

دوست عزیز شما کلاس کدوم یک از این اساتید رو رفتید؟

sama_abdm

عضو جدید
شقاقی بهتره،
نه من کلاس نمیرم، ترجیح میدم بیشتر تایممو بذارم رو آزمون تستی، چون امسال دیدم بچه هایی رو که تستیشونو خیلی خوب داده بودن بعد از اسکیس ترازشونم اومد پایین!! یعنی اسکیسشون زیر میانگین بود، ولی چون تراز اولیشون بالا بود، خیلی اسکیس تاثیری نداشت براشون با اینکه ترازشونو کشیده بود پایین...
اما اسکیس تمرین میکنم حتما نه اینکه بذارمش کنار...

قصدت قبولی توکدوم دانشگاهه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا