هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

sokoot.assa

عضو جدید
خدا الهه رو شفا داد من مطمئنم الان الهه در بهترین حالت ممکن توی بهشته و داره به ما میخنده که توی این دنیاییم و فکر میکنیم چقدر کسانی که مردن بی بهره مونن براش فاتحه میخونم و میگم حالا تو برای ما دعا کن .

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا رحمتش کنه خوش به حالش راحت شد. احیانا اگه کسی الهه رو تو خواب دید بهش بگه بیاد منم ببره از این زندگی لعنتی بدجوری بریدم.

sanam_el

عضو جدید
ما رو از حالشون بی خبر نذار.
ی چیز دیگه از این آدما و خانواده ها کم نیستن.خانواده ای رو میشناسم که هر روز هزار بار آرزوی مرگ میکنن.بچه های جوونشون ناراحتی اعصاب دارن.
زیاد به مردن فک میکنن.هیچ راهی هم جلو پاشون نیست.
خواهشا برا اونا هم دعا کنید

minerva

عضو جدید
ما رو از حالشون بی خبر نذار.
ی چیز دیگه از این آدما و خانواده ها کم نیستن.خانواده ای رو میشناسم که هر روز هزار بار آرزوی مرگ میکنن.بچه های جوونشون ناراحتی اعصاب دارن.
زیاد به مردن فک میکنن.هیچ راهی هم جلو پاشون نیست.
خواهشا برا اونا هم دعا کنید

عزیزم الهه که از پیش ما رفت...من هم امیدی به مستجاب شدن دعام ندارم اگه دعای من مورد قبول خدا قرار می گرفت حداقلش این بود که الان خانواده اش مشکلاتشون کم تر میشد...

chem_s

عضو جدید
عزیزم الهه که از پیش ما رفت...من هم امیدی به مستجاب شدن دعام ندارم اگه دعای من مورد قبول خدا قرار می گرفت حداقلش این بود که الان خانواده اش مشکلاتشون کم تر میشد...

سلام دوست عزیزم...اله پیش خداست و مطمئنا خوشحاله ..این ما هستیم که طاقت دوری رو نداریم...
ناامیدی خوب نیست خدا هم بزرگه هم مهربون ..مصلحت ما دست خداست فقط باید صبور باشمیم و خشنود..می دونم سخته ولی همون که درد داده درمونشم میده همیشه درمون دردامون خوشی نیست گاهی باید خورد شیم باید بشکنیم باید رنج بکشیم باید حتی احساس ناامیدی کنیم تا بتونیم به امید برسیم ...باید از هر راهی به خودش برسیم .. راه ها متفاوته .. گاهی همین ناامیدی ها ما رو به خدا می رسونه..زنده باشی و پاینده..:gol:

minerva

عضو جدید
سلام دوست عزیزم...اله پیش خداست و مطمئنا خوشحاله ..این ما هستیم که طاقت دوری رو نداریم...
ناامیدی خوب نیست خدا هم بزرگه هم مهربون ..مصلحت ما دست خداست فقط باید صبور باشمیم و خشنود..می دونم سخته ولی همون که درد داده درمونشم میده همیشه درمون دردامون خوشی نیست گاهی باید خورد شیم باید بشکنیم باید رنج بکشیم باید حتی احساس ناامیدی کنیم تا بتونیم به امید برسیم ...باید از هر راهی به خودش برسیم .. راه ها متفاوته .. گاهی همین ناامیدی ها ما رو به خدا می رسونه..زنده باشی و پاینده..:gol:
:cry::(:cry::(
مرسی....:gol:
:(:(:(:(

Ns89

عضو جدید
وای خدای من
وقتی شنیدم خیلی ناراحت شدم
جای الهه تو بهشته خیلی درد کشید تا رفت
خدایش بیامرزدش
ولی به نظر من واقعآ راحت شد از این دنیا و آدم هاش
خئا رحمتش کنه

minerva

عضو جدید
وای خدای من
وقتی شنیدم خیلی ناراحت شدم
جای الهه تو بهشته خیلی درد کشید تا رفت
خدایش بیامرزدش
ولی به نظر من واقعآ راحت شد از این دنیا و آدم هاش
خئا رحمتش کنه
گلم تو تازه فهمیدی؟:cry::cry::cry:
این ماهی که گذشت خیلی برام وحشتناک بود.:(
من یکی که دلم براش خیلی خیلی تنگ شده...وای به حال خانواده مهربونش.
مرسی....همه میگن که دختری به اون پاکی جاش خیلی خوبه :heart:خوش به حالش...
.................
:gol::gol::gol:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
منهم تازه الان از فوت ایشون خبردار شدم :(

بسیار متاثر شدم . :( امیدوارم خداوند ایشان را غریق رحمت خود فرماید .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنونم...
مرسی......
اینهمه براش دعا کردید پس چرا زنده نموند. دیدی گفتم کار خدا به ما مربوط نمیشه؟ خدا هر چی رو که دوست داره همون کار رو انجام میده. دعا های شما بی تاثیر بود. سرنوشت با دعا عوض نمیشه. کسی هم مقرب تر نمیتونه باشه . به هر حال خدا بیامرزدش و رحمتش کنه. تو هم برگرد به زندگی . با یه اتفاق دنیا به آخر نمیرسه. اگه به مشیت خدا اعتقاد داشته باشی میذاری اون کار خودشو بکنه تو هم زندگیتو بکن. فردا روز جدیدی است . :gol:

minerva

عضو جدید
اینهمه براش دعا کردید پس چرا زنده نموند. دیدی گفتم کار خدا به ما مربوط نمیشه؟ خدا هر چی رو که دوست داره همون کار رو انجام میده. دعا های شما بی تاثیر بود. سرنوشت با دعا عوض نمیشه. کسی هم مقرب تر نمیتونه باشه . به هر حال خدا بیامرزدش و رحمتش کنه. تو هم برگرد به زندگی . با یه اتفاق دنیا به آخر نمیرسه. اگه به مشیت خدا اعتقاد داشته باشی میذاری اون کار خودشو بکنه تو هم زندگیتو بکن. فردا روز جدیدی است . :gol:
:(:cry::crying2::crying:

minerva

عضو جدید
هنوز هم فکر می کنید که الهه و مشکلات خانواده اش ساختگی بودید؟:cry:
اگه خواستید می گم کجای بهشت زهرا این گل پاک خاک شد:wallbash:

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام...
دعاي ما برآورده ميشه
اما استجابت دعا شرايط داره
شرايطش هم براي اين نيست كه پذيرش دعا محدود بشه
بخاطر اينه كه تو انقدر به خدا نزديك بشي تا هم ايمانت بيشتر بشه و بخاطر ايمانت صدات بالا بره
خيلي از گناهاني كه ما انجام ميديم باعث ميشه دعا هامون زميني باشه
يعني خيلي بالا بره تا همين سقف اتاقه. نه بيشتر!

اما اينا رو نمي گم كه بگم دعاي ما مستجاب نشد.

ما از خدا خواستيم الهه شفا پيدا كنه اگر به صلاحش هست.
مطمئنم رفتنش بي علت نبوده.
خدا گفته ادعوني استجب لكم.
اما اينم گفته كه اگر به صلاح باشه!

تمام داستان زندگي الهه و دعاهايي كه ما براش كرديم آزمايش بود براي ما...
براي اينكه ايمانمون و تسليم بودن در برابر تقدير خدا رو تمرين كنيم.
آزمايش هاي خدا سخته
من هميشه از خدا خواستم يا آزمايشم نكنه يا اگه مي كنه خودش كمكم كنه تا سربلند باشم چون من هيچي از خودم ندارم.
هيچي ندارم كه بتونم احساس سربلندي كنم.

آخرین ویرایش:

nina 1991

عضو جدید
واقعا ناراحت شدم با تموم وجودم برا الهه جون دعا میکنم

اگه شما پیدا کرد حتمی خبر بدید واقعا ناراحت شدم.

خدایا کمکشون کن

hamidarchitec

عضو جدید
خیلی ناراحت شدم ایشالا که به کمک خودشون و خدا بتونن به این مشکلات فائق بیان

به نظر من ( شاید غیر منطقی بنظر بیاد) مشکل از پندار اونا از زندگی هست که معمولا ناشی از تربیت فرزندان هست البته برای حلش باید باوجود همه این مشکلات بتونند خونسردی خودشونو حفظ کنند و ببینند که اشکال از کجای کارشونه و با مشاور روانشناس خوب حسابی شور کنند بعد تازه وارد پله اول شروع حل مشکلات میشن اون موقع میتونیم امید به درست شدن مسیر زندگیشون داشته باشیم . تحقیقات نوین امروز نشون داده که دلیل اصلی اکثر بیماریهای سخت مسائل فکری و استرس و روانی هست .

سعی نکنید با ختمهای متعدد قران و .... اینو حل کنید! کسانی که نمیتونن کاری بکنن فقط از صمیم قلب ارزوی بهبودی بکنند

همین

shahram1159

عضو جدید
مرا کسی نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان که کسی می خواست ، که[FONT=&quot] [/FONT]من کس نداشتم . کسم خدا بود ، کس بی کسان[FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]

minerva

عضو جدید
بچه ها بعد از مدت ها اومدم تو باشگاه...اصلا فکر نمی کردم کسی باز سراغ این ضفحه رو بگیره...واقعا بهم ریختم.
الهه پاییز89 از پیش ما رفت...الان تنها چیزی که مادرش رو آروم می کنه سنگ مزار الهه توی بهشت زهراست.واسه خانوادش دعا کنید.بدجوری دل شکسته و تنها شدند...اگه الهه رو دیده بودید هیچ وقت چهره ی معصومش رو فراموش نمی کردیدخیلی درد کشید و خیلی زود رفت

niki kiyani

عضو جدید
واقعا متاسفم! من مشهدی هستم هستم هر وقت که حرم رفتم برای خانوادش دعا میکنم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز هم که این برنامه از نو شروع شد. اون مسئله اون موقع حل شد و به سر منزلش رسید. حالا بازم از نو شروع کردین که چی بشه. این جریان حل شده و تموم شده.

hani0

کاربر بیش فعال
خدا عادله.........................
منم بابام سرطان خون داشت+هزارتا درده دیگه..............................
خدایا کمکش کن .....................................................................