هرزنامه هاي باشگاه مهندسان .......(شما قضاوت كنيد)

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
چي بگم شما كه خانوميد بايد اعتراض كنيد من اعتراض كردم خب.

حيا؟؟؟ فكر كنم واسش كلمه ي عجيبي بياد

کسی حیا نداشته باشه انقدر این جور مسائلو راحت بیان کنه مطمئن باش هر چقدرم بهش اعتراض کنیم براشون مسئله ای نیست[/QUOTE]

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام

اگه يه دوري تو تالارهاي مشاوره گفتگوي ازاد و زنگ تفريح بزنيد ميبينيد چقدر زياد شده تايپك هايي كه

توش فقط يه سري سوالات و جملات جنسي با اهداف خاص و غير خاص گذاشته شده من فكر ميكنم اينجا

هم يه جامعه اس و بايد هنجار ها و بايد نبايد هارو رعايت كنيم نه اينكه هر چي خواستيم بنويسي واقعا

نميدونم ميشه اينا رو تو اجتماع وسط مرد وزن اعلام كرد..........

باهم مرور ميكنيم يه سري تايپكنما (لغت جديد اد كنيد به دايره لغاتتون) رو:

انحرافات جنسي

عمل جنسي قبل يا بعد از ازدواج

يه سوال از اقايان( كه پرسيده بود قبل ازدواج..........؟)

رسوايي اخلاقي افراد مشهور

اما اخريش كه ديگه واقعا حيا رو تف كرده اين بود كه يه ادم رواني اومده بود عكس خودشم داده بود

وبا نام كاربري ...... تايپك زده بود كه همجنس باز هست.نميدونم عنوان هرزنامه خوبه يا نه كمه واسه اون

تايپك؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وای آقا محسن که چه اتفاقاتی داره میفته خوشبختانه من به اینجور تایپیکا که میگین بر نخوردم تایپیکهایی بود راجع به صیغه ولی پوشش خوبی داشت مودبانه بود .

اولا متاسفم برای کاربران که چه عرض کنم افرادی که اینجا رو با محیط های غیر بهداشتی اشتباه گرفتن
ثانیا برای تمامی کاربران از جمله خودم متاسفم که اجازه ایجاد چنین تایپیکهایی در این باشگاه داده میشه و شاید برخورد قاطعانه ای نمیشه که بارها شاهد این قبیل مسائل هستیم البته یه مسئله دیگه هم هست باید ضمن اطلاع تخلف این افراد به مدیران تایپیکشون رو به انحراف بکشیم مثلا مثل یک پروفایل شخصی در اون وارد شیم و اجازه ندیم زننده و افراد این چنینی که احتمالم داره چند نام کاربری باشن فضای باشگاه مهندسانی که چون دانشگاهی مجازیست رو آلوده کنن . :mad:
قطعا در دیدن اینگونه تایپیکها بایستی به یکدیگر اطلاع رسانی کنیم تا جلوشونو بگیریم .
این نظر بنده است و قطعا دارای نقد ، خوبه که راهکاری پیدا بشه .
چون این چنین اعمالی دیگه قابل تحمل نیست:mad:

alireza rajabi

عضو جدید
میدونی دوست عزیزاگراین تاپیکا صرفا برای اطلاع رسانی باشه نه تنها عیبی نداره خوبم هست
ولی این برای من سوال هست که چرا آقایون به فکر مشکلات جنسی خانمها هستند و برعکس
میشه اطلاع رسانی رو هم با حفظ شئونات انجام داد نه اینکه در عنوان تاپیک هم اسم زننده آورد
عکسهایی هم گاها دیده میشه که اصلا درشان یک دانشجو نیست

ولی فقط اینا هرزنامه نیستند
تاپیکای مختلفی هستند اینجا که محتوای جنسی ندارند ولی به غیر از هرزنامه چیز دیگه ای نیستند و نشان از اوج بیکاری کاربر دارند
با این 120%موافقم ای ول به ولت

alireza rajabi

عضو جدید
سلام خوش اومدي داريم راجب پستاي ناجور باشگاه حرف ميزنيم علي جان
حاج محسن من تا حالا با این تاپیک ها برخورد نکردم
اگه آدرس درست درمونی داری بده تا بخونم اون موقع خیلی بهتر میتونم نظر بدم
فدات داداش اگه اینی که شما میگی باشه واقعآ درسته:smile:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
[
QUOTE=alireza rajabi;2766003]حاج محسن من تا حالا با این تاپیک ها برخورد نکردم
اگه آدرس درست درمونی داری بده تا بخونم اون موقع خیلی بهتر میتونم نظر بدم
فدات داداش اگه اینی که شما میگی باشه واقعآ درسته:smile:

[/QUOTE]
راستش نه من حواسم به اين نبود لينكشون رو بردارم ولي تك تك شون رو ديدم واسمشون رو فقط يادمه البته از تاريخ پستاي من ميشه تو تالار گفتگوي ازاد پيداشون كرد چون به خودم قول دادم هر وقت يكيشونو ديدم يه پست اضافه كنم.
شما لطف داري علي جان

alireza rajabi

عضو جدید
راستش نه من حواسم به اين نبود لينكشون رو بردارم ولي تك تك شون رو ديدم واسمشون رو فقط يادمه البته از تاريخ پستاي من ميشه تو تالار گفتگوي ازاد پيداشون كرد چون به خودم قول دادم هر وقت يكيشونو ديدم يه پست اضافه كنم.
شما لطف داري علي جان[/QUOTE]

خب من صبح گشتمنتونستم پیدا کنم حرفایی که شما میگی
اگه پاسخ دادی تاپیک براتون مشترک شده میتونین لینکشو در بیارین
در که آوردی بذار تو صفحم

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
[
QUOTE=alireza rajabi;2766057]راستش نه من حواسم به اين نبود لينكشون رو بردارم ولي تك تك شون رو ديدم واسمشون رو فقط يادمه البته از تاريخ پستاي من ميشه تو تالار گفتگوي ازاد پيداشون كرد چون به خودم قول دادم هر وقت يكيشونو ديدم يه پست اضافه كنم.
شما لطف داري علي جان

در که آوردی بذار تو صفحم[/QUOTE]

[/QUOTE]

بعضي هاش زود حذف ميشن چشم بازم پيدا كردم ميذارم اين يه نمونه لطفا تا ته بخونش دوست من

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...وسه-در-اسلام?p=2764846&highlight=#post2764846

alireza rajabi

عضو جدید
[

در که آوردی بذار تو صفحم

[/QUOTE]

بعضي هاش زود حذف ميشن چشم بازم پيدا كردم ميذارم اين يه نمونه لطفا تا ته بخونش دوست من

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...وسه-در-اسلام?p=2764846&highlight=#post2764846[/QUOTE]

:w27:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای آقا محسن که چه اتفاقاتی داره میفته خوشبختانه من به اینجور تایپیکا که میگین بر نخوردم تایپیکهایی بود راجع به صیغه ولی پوشش خوبی داشت مودبانه بود .

اقا محمد برنخورديد چون كمتر ميريد به ارسالهاي تازه بعدشم اين كه برنخوردي صلب مسئوليت نمي كنه ها

اولا متاسفم برای کاربران که چه عرض کنم افرادی که اینجا رو با محیط های غیر بهداشتی اشتباه گرفتن
ثانیا برای تمامی کاربران از جمله خودم متاسفم که اجازه ایجاد چنین تایپیکهایی در این باشگاه داده میشه و شاید برخورد قاطعانه ای نمیشه که بارها شاهد این قبیل مسائل هستیم البته یه مسئله دیگه هم هست باید ضمن اطلاع تخلف این افراد به مدیران تایپیکشون رو به انحراف بکشیم مثلا مثل یک پروفایل شخصی در اون وارد شیم و اجازه ندیم زننده و افراد این چنینی که احتمالم داره چند نام کاربری باشن فضای باشگاه مهندسانی که چون دانشگاهی مجازیست رو آلوده کنن . :mad:
قطعا در دیدن اینگونه تایپیکها بایستی به یکدیگر اطلاع رسانی کنیم تا جلوشونو بگیریم .
این نظر بنده است و قطعا دارای نقد ، خوبه که راهکاری پیدا بشه .
چون این چنین اعمالی دیگه قابل تحمل نیست:mad:
تنها كاري كه بايد بكني اينه كه هر وقت همچين تايپكايي رو ديدي اين تايپك رو بالا بكشي و يه متن اضافه كني مثل من.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چي بگم شما كه خانوميد بايد اعتراض كنيد من اعتراض كردم خب.

کسی حیا نداشته باشه انقدر این جور مسائلو راحت بیان کنه مطمئن باش هر چقدرم بهش اعتراض کنیم براشون مسئله ای نیست[/QUOTE]

اصلا قبول ندارم چون اگه این جور افراد رو راحت بزاریم رو پیدا میکنند و بدتر از اینها انجام خواهند داد .:mad::(

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها كاري كه بايد بكني اينه كه هر وقت همچين تايپكايي رو ديدي اين تايپك رو بالا بكشي و يه متن اضافه كني مثل من.
خب منم همینو گفتم با این فرق که به نظرم بایستی حتما مدیران رو در جریان بزارید بعد به همه بچه ها اطلاع رسانی کنیم تا کسی نتونه اصل موضوع این تایپیک رو بفهمه تا حذف شه

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منم همینو گفتم با این فرق که به نظرم بایستی حتما مدیران رو در جریان بزارید بعد به همه بچه ها اطلاع رسانی کنیم تا کسی نتونه اصل موضوع این تایپیک رو بفهمه تا حذف شه

مرسي باورت نميشه محمد جان قبل از امروز اين تايپك از خلوت ترين و مظلوم ترين تايپك هاي من تو اين باشگاه بود.

alireza rajabi

عضو جدید
قابلي نداشت علي جان نظرت روهم بعدش بگو

حاج محسن احادیثش درسته اما آدماش درست نیستن
ارزش کل کل نداره اون فکر کرده هنوز تو عصر حجر هستیم که بخواد یاد آور چنین چیزایی بشه
غافل از اینکه بچه کوچولوهای این دور زمونه هم اینا رو میدونن
این وسط کاسه لیسا و بادمجون دور قاب چین زیادن که بخوان کاسه داغ تر از آش بشن تا بتونن جلب توجه کنن
ارزش این نداره که بخوای با هاش کل بندازی البته من فقط همین تاپیک رو میگما بقیه شو نمیدونم
اونم اومده آب و تابش بده یا اومده ابرو رو درست کنه زده چشم و کور کرده
بازم میگم احادیث درسته و من شنیدم ولی آدماش درست نیستن
تو هم زیاد سخت نگیر چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
ذهنتو باسه چیزای بزرگتر آماده کن

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاج محسن احادیثش درسته اما آدماش درست نیستن
ارزش کل کل نداره اون فکر کرده هنوز تو عصر حجر هستیم که بخواد یاد آور چنین چیزایی بشه
غافل از اینکه بچه کوچولوهای این دور زمونه هم اینا رو میدونن
این وسط کاسه لیسا و بادمجون دور قاب چین زیادن که بخوان کاسه داغ تر از آش بشن تا بتونن جلب توجه کنن
ارزش این نداره که بخوای با هاش کل بندازی البته من فقط همین تاپیک رو میگما بقیه شو نمیدونم
اونم اومده آب و تابش بده یا اومده ابرو رو درست کنه زده چشم و کور کرده
بازم میگم احادیث درسته و من شنیدم ولی آدماش درست نیستن
تو هم زیاد سخت نگیر چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
ذهنتو باسه چیزای بزرگتر آماده کن
مرسي كه وقت گذاشتي علي جان.
منم نميگم غلطه من ميگم اوليا نميتونن وقتي ازشون سوال ميشه جواب ندن چون اعراب منتظر همين لحظه ها بودن تا بخوان همه جو رو خراب كنن بر عليه اونها پس جواب ميدادن ولي بصورت خصوصي نه ميان زن و مرد و پير وجوون.
بعدشم ديگه وقتي همه ميدونن ذكرش جز براي خودنمايي نيست اون هم با بدترين ادبيات وتوسط يه خانم
باشه دوست من منم كمتر جوش ميزنم ممنون

كربلايي حسام

اخراجی موقت
سلام
اگر من این تاپیکو میزدم میگفتن فلانی چماق گرفته دستش
اقامحسن دمت گرم داداش
ایوالله

خداوکیلی کل مهندسان و بخش ازاد رو میگیری
گند گرفته
همش روابط دختر و پسر

اقایون مدیر و خانومای مدیر
لطفا رسیدگی کنید

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که واقعا داره حالم بهم میخوره از این که تو فکر پسرها و دخترهای ایران چیزی جز این مسائل نمیگذره تا بود پسرها پررو بودن!!!
حالا میبینم نه دخترهام شرم وحیا بوسیدن و گذاشتن کنار آخه تا چه حد رو دارین که بی پرده صحبت میکنین.
اگه شما دخترها به پسرها رو نمیدادین الان وضعیت این نبود

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اقامحسن دمت گرم داداش
ایوالله

گند گرفته
همش روابط دختر و پسر

لطفا رسیدگی کنید
ای بابا کربلایی جان اگه قرار بود رسدگی بشه که تا حالا شده بود دیگه
حالا تاپیک زده بودن شمار ردو بدل میکردن کجاشو دیدی

اقا محسن شما هم مواظب خودت باش
فردا پس فردا دیدی ترور شخصیتیت کردن رفتیا

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اقامحسن دمت گرم داداش
ایوالله

گند گرفته
همش روابط دختر و پسر

لطفا رسیدگی کنید

من ميگم هرچيزي وقتي از حد تعادلش بگذره زشت و زننده ميشه نه افراط نه تفريط
قابلي نداشت من اين تايپك رو واسه تمام دوستاي گلم تو باشگاه زدم واز طرف خيلي هاشون.

من که واقعا داره حالم بهم میخوره از این که تو فکر پسرها و دخترهای ایران چیزی جز این مسائل نمیگذره تا بود پسرها پررو بودن!!!
حالا میبینم نه دخترهام شرم وحیا بوسیدن و گذاشتن کنار آخه تا چه حد رو دارین که بی پرده صحبت میکنین.
اگه شما دخترها به پسرها رو نمیدادین الان وضعیت این نبود

الما جان مرسي كه اومدي منم از دختراي گلي مثل شما توقع داشتم زودتر بيايد و نذاريد جو باشگاه اينجوري بشه.منم مثل تو ناراحتم خب

ای بابا کربلایی جان اگه قرار بود رسدگی بشه که تا حالا شده بود دیگه
حالا تاپیک زده بودن شمار ردو بدل میکردن کجاشو دیدی

اقا محسن شما هم مواظب خودت باش
فردا پس فردا دیدی ترور شخصیتیت کردن رفتیا

نه بابا اين چه حرفيه خيلي از دوستاي خوبم تو باشگاه با تشكر از پستم حمايت كردند يعني اين خواسته ي اونا هم هست من وسط وايسادم و از طرف همه دوستان اين تايپك رو زدم دوستان من خيلي فهميده هستن

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا اين چه حرفيه خيلي از دوستاي خوبم تو باشگاه با تشكر از پستم حمايت كردند يعني اين خواسته ي اونا هم هست من وسط وايسادم و از طرف همه دوستان اين تايپك رو زدم دوستان من خيلي فهميده هستن
بازم دم شما و دوستاتون گرم
ایشالله مدیرا هم این تاپیکو ببینن و باشگاه رو از بیراهه بکشن به راه خودش.

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
[
QUOTE=babi charlton;2770081]بازم دم شما و دوستاتون گرم
ایشالله مدیرا هم این تاپیکو ببینن و باشگاه رو از بیراهه بکشن به راه خودش.

[/QUOTE]
مرسي ولي شما و بقيه دوستان هم هر وقت ديدي تايپك ناجوري رو ارسالهاي جديد هست اين تايپك رو بالا بكش ممنون

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان واقعا ديگه لجم دراومده دونفر كه واقعا شورو در اوردن وهر روز براي ارضاي روح .... خودشون جو باشگاه رو به گند ميكشن الانم اخرين پستاي مسخره و مستهجل شون رو زدن البته پوسته تايپك بد نيست و بحث داخلش به فحش و دري وري ختم ميشه

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان واقعا ديگه لجم دراومده دونفر كه واقعا شورو در اوردن وهر روز براي ارضاي روح .... خودشون جو باشگاه رو به گند ميكشن الانم اخرين پستاي مسخره و مستهجل شون رو زدن البته پوسته تايپك بد نيست و بحث داخلش به فحش و دري وري ختم ميشه
محسن جان خودتو اذیت نکن
یه نفر وقتی نخواد بفهمه تا ابد توی کودنیش باقی می مونه
به مدیرای باشگاه گزارش بده خوب

alireza rajabi

عضو جدید
محسن جان خودتو اذیت نکن
یه نفر وقتی نخواد بفهمه تا ابد توی کودنیش باقی می مونه
به مدیرای باشگاه گزارش بده خوب
آلما خانوم دستت درست نفست حق:gol::D;)
محسن جان هر تاپیکی که زده شد با آدرس بگو تا خود نظر دهنده کامل بخونه و بتونه با دیدی که خودش از این جور تاپیکا داره نظر بده
یه بار دیگه هم بگم حتمآ با آدرس:smile:

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان سلام

اگه يه دوري تو تالارهاي مشاوره گفتگوي ازاد و زنگ تفريح بزنيد ميبينيد چقدر زياد شده تايپك هايي كه

توش فقط يه سري سوالات و جملات جنسي با اهداف خاص و غير خاص گذاشته شده من فكر ميكنم اينجا

هم يه جامعه اس و بايد هنجار ها و بايد نبايد هارو رعايت كنيم نه اينكه هر چي خواستيم بنويسي واقعا

نميدونم ميشه اينا رو تو اجتماع وسط مرد وزن اعلام كرد..........

باهم مرور ميكنيم يه سري تايپكنما (لغت جديد اد كنيد به دايره لغاتتون) رو:

انحرافات جنسي

عمل جنسي قبل يا بعد از ازدواج

يه سوال از اقايان( كه پرسيده بود قبل ازدواج..........؟)

رسوايي اخلاقي افراد مشهور

اما اخريش كه ديگه واقعا حيا رو تف كرده اين بود كه يه ادم رواني اومده بود عكس خودشم داده بود

وبا نام كاربري ...... تايپك زده بود كه همجنس باز هست.نميدونم عنوان هرزنامه خوبه يا نه كمه واسه اون

تايپك؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جداآ یه همچین تاپیکایی هست تو باشگاه چرا من نمیبینم پس شاید دلیلش اینهکه من فعالیت تو همه بخشا ندارم.
ولی به نظرم هر چیز جایی داره و هرنکته مکانی!!!!!!!!:gol: