نیاز به راهنمایی : ترم سه کارشناسی ( دروس ترمودینامیک و سیالات)

Chemical92

عضو جدید
سلام

میخواستم از دوستانی که خودشون این دوران رو گذروندن درباره این دو تا درس ترمو و سیالات سوال کنم .

میخوام این دو تا درس رو خوب یاد بگیرم .فعلا ترم سه هستم و میخوام پایه ام خوب باشه.

با تجربه ای که دوستان تو سال های تحصیلشون داشتن چی بخونم و چه طور بخونم و چی کار کنم برام بهتره ؟؟

کتاب چی پیشنهاد میکنین برای این تازه وارد و هیچی ندان از این دروس .:redface:طوری که بشه ازشون یاد گرفت.(اینم اضافه کنم متاسفانه درس سیالاتمون در سطح مطلوب ارایه نمیشه و من از بابت این درس به شدت نگرانم :()

نظرتون درباره جزوه اساتید دانشگاه های مختلف چی هست ؟؟ کدوم جزوات رو بهتره در این سطح بخونم ؟؟؟

در کل ممنون میشم اگر تجربه و راهنمایی درباره این دو تا درس و کلاچه باید در این چند سال کرد داشته باشین
و دریغ نکنین :gol::gol:

آخرین ویرایش:

desert_lady

عضو جدید
اساتید برای ترمو معمولا ون وایلن یا ون نس برای سیالات هم استریتر رو معرفی میکنن.
ببینید اصلا نیازی نیست انواع و اقسام کتابا و جزوه ها رو بخونی تا پایه قوی داشته باشی..
همین که ازهر مبحثی که سر کلاس گفته می شه بری سراغ یه منبع و درس رو مرور کنی و مثال حل کنی کافیه.

h.r.beheshtinia

عضو جدید
برای ترمو و سیالات کتابهای پروفسور یونس سنجل رو به شما توصیه می کنم با علاقه و حوصله مطالعه شوند تاثیر خیلی زیادی روی فهم شما دارند خصوصا اگر به زبان اصلی باشند

بالا