نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

• متوسط

رای: 1 100.0%
  • خوب

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

Afall

عضو جدید
ممنون از لطفتون... کاش یه ایرادی هم می گرفتین :D بازم ممنون.
مرسی خیلی خوب شده....فقط وقتی آفتاب روبرو ماست چرا نور و سایه اونجوری تشکیل میشه...فک کنم میبایست زاویه دوربینو با نور و افکتت تنظیم میکردی....مرسی.

اوس معمار

عضو جدید
کار خوبیه. ولی دیتایل نداره و متریال هاتم کار شده نیستن. یه نکته ی دیگه ... بجای این آسمون اسموکی می تونی از vray hdri استفاده کنی.البته بهترین نتیجه برای آسمون همون عکس طبیعیه آسمونه. اگه انیمیشن باشه بهتره از hdri استفاده کنی.
ولی کارت در کل عالیه. فقط خودتو محدود نکن به چیزایی که بلدی.:eek:
HDRI SKY از کجا گیر بیاریم؟

farshid_hashemi

عضو جدید

farshid_hashemi

عضو جدید
مقدمات

مقدمات

سلام به دوست عزیزی که کارشو گذاشته...همین که کارتونو می ذارین تا نقد کنیم خودش خیلیییییه ها...:gol:
تنها نکته ی مثبت تو این کار مبل ها و چراغ و آبجکت های آمادست... دقت کنین ... آماده:D
:eek:
کارتون را باید بدون این مدل های آماده نقد کرد.
:eek:
البته بدون اون ها هم چیزی برای نقد باقی نمی مونه :cool:
بهتر نیست اول مقدمات کارو یاد بگیرین بعد شروع به کار کنین.:cry:
این کار شما در حد یه رندر cadi شده. طرحتون هم چیز خاصی نداشت...
حالا چرا عصبانی میشین... کاتون عالی بود شوخی کردم ;):gol::gol::gol:

farshid_hashemi

عضو جدید
سلام نعیم جان...
من کارای قبلیتم دیده بودم... در حد اتم پیشرفت کردی.;) کارت خیلی بهتر شده.
کارت از لحاظ نوری مشکل خاصی نداره بنظر من... ولی کلا استیلش تاریکه. یه بار دیگه می تونی همین کارو با یه vray plan light قوی رندر بگیری؟
اون نور سفید شدید هم که تو آینه دیده میشه احتمالا همون vray light باشه ... نه؟؟
بعدا تو فوتوشاپ عکس انداختی رو پنجره؟؟؟:Dدیتایل های نوری گوشه ها نشون میده که با تنظیمات خیلی پایین کار کردی... نه ؟!
برای رزولیشن پایین حتما باید از fix با amount 4 استفاده کنی که دیتایل هاتو بهتر نشون بده.مثلا اون صندلی که گذاشتی کاملا محو شده دیتایلش... رزولیشن رندرت خیلیییی پایینه...
رزولیشن خیلی خیلی مهمه هااااااا. بعضیا دست کمش میگیرن.:D
در کل کارت عالیییییییییییییه:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

Ali Render

کاربر بیش فعال
کار بدی نشده که شما این طوری میگی !
VFX نداره و post production نداره همین
این کار برای سال 2009 هست و الان 2010 هستیم الان مطمئن هستم این دوستمون کارهاشون خیلی بهتر شده

سلام"بله منم کارهای نعیم رو نگاه کردم خیلی حرفه ای تر از این بودش ولی این کارو من خودم دوست نداشتم چون انگار رندر واقعی که آدم رو به حیرت بیاندازه توش روخ نداده.هم برای شما و هم برای نعیم جان آرزوی موفقیت میکنم"

farshid_hashemi

عضو جدید
لطفا نمونه کار هاتونو بذارین اینجا

لطفا نمونه کار هاتونو بذارین اینجا

سلام خدمت دوستان عزیز...
این صفحه مخصوص نقد کاراست.
نمونه کارهاتونو بذارین اینجا... اگه کار اجرا شده هم داشته باشین به همراه عکس CG بذارین.... ممنون
من از خودم شروع می کنم.
یه آپارتمان تو منطقه ایلگلی تبریز... البته اون تایل های پرپری آلومینیومی به سفارش شخص سازنده بوده:D من کاملا مخالف اینجور جلفبازی ها هستم:D
روی عکس کلیک کنید تا اندازه واقعی رو ببینین...
این هم عکس REAL از مرحله اجرای نما...

نظر بدین لصفا:gol::gol::gol:

نعیم7

عضو جدید
سلام نعیم جان...
من کارای قبلیتم دیده بودم... در حد اتم پیشرفت کردی.;) کارت خیلی بهتر شده.
کارت از لحاظ نوری مشکل خاصی نداره بنظر من... ولی کلا استیلش تاریکه. یه بار دیگه می تونی همین کارو با یه vray plan light قوی رندر بگیری؟
اون نور سفید شدید هم که تو آینه دیده میشه احتمالا همون vray light باشه ... نه؟؟
بعدا تو فوتوشاپ عکس انداختی رو پنجره؟؟؟:Dدیتایل های نوری گوشه ها نشون میده که با تنظیمات خیلی پایین کار کردی... نه ؟!
برای رزولیشن پایین حتما باید از fix با amount 4 استفاده کنی که دیتایل هاتو بهتر نشون بده.مثلا اون صندلی که گذاشتی کاملا محو شده دیتایلش... رزولیشن رندرت خیلیییی پایینه...
رزولیشن خیلی خیلی مهمه هااااااا. بعضیا دست کمش میگیرن.:D
در کل کارت عالیییییییییییییه:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
خیلی ازت ممنونم . مواردی را که گفتی حتما سعی میکنم امتحان کنم . آن نور هم روی پنجره نور vray light است .

pooran.mehr

عضو جدید
کاربر ممتاز

farshid_hashemi

عضو جدید
فروردین 89 به سفارش شرکت فرا ساز صنعت فروردین

طرح تایید شده و در حال ساخت می باشد

محل پروژه ایران - شهر قزوین
سلام دوست عزیز ... مرسی که لینک اینجا رو دادی:gol:
کارت کلا خوبه... جانمایی المان های کارت(درخت و بنا و ..) هم تو کارت عالی رعایت شدن... ولی ولی...
کارت خیلی پر کنتراست شده... ( سایه ها و بک گراند خیلی تیره هستن)مشکل کارت یا از color mapping ه یا از عدم تطابق skylight و vray sun.:gol:
90 % مشکل از مورد دوم هستش... جاهایی که آفتاب خورده خیلی روشن و گرم شدن ولی سایه های کار کاملا سیاه شده... مثل اینکه کلا خبری از gi تو کارت نیست...
برای رفع مشکلش میتونی عدد 8 رو بزنی و vraysun یا hdri sky رو drag کنی و بندازی تو پالت متریال و تو حالت منویل شدت خورشید رو افزایش بدی. همین کار رو یه بار دیگه برای enveroment gi انجام بده... حالا تو پالت متریال هم بکگراند رو داری(8) هم gi رو... خورشید هم که تنظیماتش مشخصه... الان تنها کاری که باید بکنی اینه که تو پالت متریال شدت vraysky یا hdri رو تغییر بدی...:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
این مشکل رو من هم تو کارای قبلیم داشتم که بعد ها متوجه شدم هر یک از نور ها (آسمان و خورشید) باید جداگانه کار بشن و بکگراند هم بهتره که جداگانه از پالت مترال تنظیم بشه.
متریالت هم خوبه

froghiy

عضو جدید
salam

salam

کارتون خوبه اما نور چی استفاده کردین و چطور صحنه رو نور پردازی کردین جالب شده
چند تا کارم من میذارم در ضمن متریال کاه گل میخوام کسی داره ممنون میشم بذاره

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    37.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    42.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

froghiy

عضو جدید
salam

salam

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    37.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    42.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

نعیم7

عضو جدید
من هم نصب کردم ولی چون دایرکت ایکس روش نصب نمیشه پس نمی تونیم کار کنیم توی ویو پورت های مکس فقط به درد رندر باکس میخوره
شما فقط برای رندر استفاده میکنی؟
زمان رندرت چقدر افزایش پیدا کرده؟
زمان رندر من تقریبا 2 بربر شده .
ولی من خیلی راحت کار میکنم.

نعیم7

عضو جدید
کارتون زیباست هم نورش و هم متریالاش ، ولی نویز تصویر را از بین ببرید خیلی عالی تر خواهد شد.
برای اینکار در قسمت رV-RAY rQMC Sampler مقدار عددی پارامتر Noise Threshold را 0/002 و مقدار عددی پارامتر Min Samples را 14 قرار دهید .
البته مقادیر ذکر شده را باید آنقدر کم یا زیاد کنید تا نتیجه مطلوب حاصل شود .

froghiy

عضو جدید
سلام helpممکنه بگید چه جوری کار رو از کد به مکس میشه اورد ممنون
salam dost aziz شما ابتدا باید در کد نقشه رو به صورت یک پارچه در بیارین توی یه لایه جدید بعد در مکس file --> import --> در قسمت file of tape قسمت dwg. dxf را انتخاب کنید بعدشم در پنجره جدید در سر یرگ geometri ---> dirave autocad --> enitity را انتخاب و از سربرگ layers لایه مرد نظر را انتخاب کنید و ok کنید

lili1122

عضو جدید
سلام به همه دوستان و همگی خسته نباشید....
از همه ی عزیزانی که کار با vray رو بلدن خواهش میشه یه توضیحاتی رو (از صفر ) برای ما نا بلدا بذارن....
پیشا پیش ممنون از لطفتون..
اجرتون با اباعبدلله..
موفق باشید..

نعیم7

عضو جدید
سلام به همه دوستان و همگی خسته نباشید....
از همه ی عزیزانی که کار با vray رو بلدن خواهش میشه یه توضیحاتی رو (از صفر ) برای ما نا بلدا بذارن....
پیشا پیش ممنون از لطفتون..
اجرتون با اباعبدلله..
موفق باشید..
در سایت گوگل VRAY TUTORIAL را SEARCH کنید ، آموزشهای خوبی به همراه تصاویر مربوطه خواهند آمد که اگر کمی انگلیسی هم بلد باشید به خوبی آهنا را یاد خواهید گرفت .

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من برای تحویل پروژه طرحم احتیاج به چند تا پرسپکتیو داخلی از یه سری از فضاهای هتلم دارم.
لطفا اگه کسی رندر اماده از استخر یا رستوران یا لابی داره برام بزاره که به شدت کارام عقبه و وضعیت طرحم خیلی بحرانیه.
خواهشا اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

نعیم7

عضو جدید
شرمنده بچه ها . لطفا از صفحه باز شده به قسمت داخلی رفته و از سال 2006 پروژه مورد نظر را کلیک کنید .
من بررسی خواهم کرد که ببینم سایت چه مشکلی دارد که مستقیما باز نمیکند .
البته کاری نیست که همچین چنگی به دل بزنه.
بازم از لطف توجه تان سپاسگذارم.

froghiy

عضو جدید
نمونه کار

نمونه کار

سلام به همه ببخشید دیر اومدم راستش درگیر امتحانا هستم اما کار دیواره های باغم تموم شد میذارم ببینید اشکالاتش رو بگید اگه توضیحاتی هم نیاز بود بگید بذارم ممنون از نظراتتون

پیوست ها

• 0130.jpg
    0130.jpg
    57.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 11.jpg
    11.jpg
    42.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ashima

عضو جدید
درخواست راهنمايي

درخواست راهنمايي

سلام خدمت هيشكي
من يه كار انجام دادم اولين كارمه و خيلي ابتدايي هستش
ميخام نيگاش كنين و غلط هامو بگين . يكيش بدون نوره و يكي ديگش با نور . يه سوال هم دارم چرا عكس بدون نورم اينقدر روشنه . حالا ميذارم ببينين خودتون متوجه ميشين
اولي عكس بدون نور

اين يكي هم با نوره

ashima

عضو جدید
ا سلام خدمت هيشكي
من يه كار انجام دادم اولين كارمه و خيلي ابتدايي هستش
ميخام نيگاش كنين و غلط هامو بگين . يكيش بدون نوره و يكي ديگش با نور . يه سوال هم دارم چرا عكس بدون نورم اينقدر روشنه . حالا ميذارم ببينين خودتون متوجه ميشين
اولي عكس بدون نور

اين يكي هم با نوره

کدخدا

مدیر بازنشسته
دوستان از اونجایی که این تاپیک تکراریه تمامی تمامی نمونه کار ها به این تاپیک انتقال پیدا می کنه تا کل نمونه کار ها در یک جا و به صورت مجتمع باشه .
با تشکر.

آخرین ویرایش: