نماز میخونید یا نه

نماز میخونید یا نه

• اره

رای: 183 75.6%
  • نه

رای: 59 24.4%

• مجموع رای دهندگان
    242

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی آدم هرچی هم که خوب باشه هرچی هم که خدا رو دوست داشته باشه ولی بدون نماز خوندن........:redface:

بخدا ایمان دارم ایمان عقلی و منطقی و قلبی , میدونم بدون خدا هیچم, میدونم اگه یه لحظه نگاهش به من نباشه نابودم, اما نماز نمیخونم , مثه بچه ای که میدونه بدون مامانش نمیتونه اما بازم شیطونی میکنه و حرفش رو گوش نمیده

محسن جعفر

عضو جدید
اقا شما منو سر کار گذاشتی پست بالا رو بخون بعد پیام بده من نماز خونم
معذرت صفحه اول رو نخونده بودم مستر بانماز ولي دنيا رو تو قبر ماها نميذارند كه نگران باشيم . يه تنه هم نميخواد دنيا رو حريف بشيم در حد خودمون كفايته عزيز.....

محسن جعفر

عضو جدید
بخدا ایمان دارم ایمان عقلی و منطقی و قلبی , میدونم بدون خدا هیچم, میدونم اگه یه لحظه نگاهش به من نباشه نابودم, اما نماز نمیخونم , مثه بچه ای که میدونه بدون مامانش نمیتونه اما بازم شیطونی میکنه و حرفش رو گوش نمیده
كمي تنبلي سعي كني ميتوني يه شبه هم نميشه ..

Mythical

کاربر بیش فعال
بابا مگه چه قد وقتتو میگیره باور کن یه ذره اراده میخواد
باور کن:D

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
من خیلی دوس دارم بخونم ولی نمیخونم...!

یه جمله ایی خوندم .. شما دقت کنید ببنید واسه شما هم صداقه یا نه ..

میگن اگر نمازت قبول بشه , تمام اعمالت هم قبول میشه ..... پس نماز خیلی مهمه .. ولی زمانی میتونی نماز خالص بخونی که توی کارهای زندگیت کمتر اشتباه داری

من وقتی کارهای روزانه ام درست نیست و اشتباه میکنم نمازم زیاد به دل نمیچسبه ... ولی وقتی کارهای خوبی میکنم نمازم رو باحضور ذهن و خالص تر میخونم

یعنی نمازت درسته اگر کارهای دیگه ات درست باشه و کارهات زمانی درست میشه که نمازت رو با خلوص بیشتر بخونی ..

آیا این درست نیست ؟!!

Mythical

کاربر بیش فعال
یه جمله ایی خوندم .. شما دقت کنید ببنید واسه شما هم صداقه یا نه ..

میگن اگر نمازت قبول بشه , تمام اعمالت هم قبول میشه ..... پس نماز خیلی مهمه .. ولی زمانی میتونی نماز خالص بخونی که توی کارهای زندگیت کمتر اشتباه داری

من وقتی کارهای روزانه ام درست نیست و اشتباه میکنم نمازم زیاد به دل نمیچسبه ... ولی وقتی کارهای خوبی میکنم نمازم رو باحضور ذهن و خالص تر میخونم

یعنی نمازت درسته اگر کارهای دیگه ات درست باشه و کارهات زمانی درست میشه که نمازت رو با خلوص بیشتر بخونی ..

آیا این درست نیست ؟!!
100در100

پرواز@

کاربر بیش فعال
منم دوست دارم بخونم
ولی .......

ای زاهد خودبین که نئی محرم راز

چندین به نماز و روزه خویش مناز
کارت ز نیاز می گشاید ، نه به نماز
بازیچه بود نماز بی صدق و نیاز!
خواجه عبدالله انصاری

bist 20

عضو جدید
خودش که قضا نمیشه!!!!!!!!!
تو هم تنبلی میکنی دیگه!!!!!!!!!!!!!
چندبار که بخونی عادت میشه!!!!!!!!!!!!!!!

immigrant

عضو جدید
الا بذکرالله تطمئن القلوب

الا بذکرالله تطمئن القلوب

بله که نماز می خونم.هر چند من بنده خوبی واسه خدا نیستم ,اما معتقدم که نماز غذای روحه.همونطور که جسممون سه وعده به غذا نیاز داره روحمون هم محتاجه.به نظرم ادم اگه یه کم تو وادی ادب باشه این نمازهارو برای خودش واجب میدونه.خدا این همه نعمت بهمون داده :خانواده ,تن سالم ,یه دنیای بی نهایت با کلی راز که تو هر گوشه اش کلی مطلب نهفته اس.من نماز رو یک تشکر میدونم.در برابر خالقی به این بزرگی سجده کردن باعث مباهاته .ادمایی که نماز می خونن نسبت به اونایی که بی تفاوتن یه کم فروتن ترن ,ادمی که در مقابل خالقش خم نشه در مقابل بنده اش هم مغرور می مونه.البته نمازی که با توجه به خدا باشه نتیجه داره .نماز هم یک نوع مدیتیشنه دیگه ,اگه اصولش رو رعایت کنی و تو وقت فوران انرژی کائنات مخصوصا صبح و ظهر با تمرکز اون رو بجا بیاری به منبع اصلی انرژی متصل میشی.

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
say mikonam bekhunam gahi nashe sharmandasham dg chejuri mikhad baham hesab ketab kone nemidunam:(