نقل قول جالب والبته رعب آور رئیس جمهور

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان همون طور که میدونین امروز دادگاه متهمین به ایجاد اغتشاش و آشوب بعد از انتخابات
که طی آن سران احزاب اصلاح طلب آقایان میردامادی نبوی وابطحی(عضو مجمع روحانیون مبارز)
ودیگربازداشت شده ها برگزار شد که البته نکته جالب در مورد این دادگاه عدم حضور وکیلان نامبرده بود
ونکته ی اصلی که می خواستم به اطلاع تون برسونم نقل قول دکتر احمدی نژاد درباره ی بازداشتی ها
ومحاکمه ی آن ها بعد از تصدی گری ریاست جمهوری دهم بود. ایشان چند روز پیش در جمع اساتید بسیجی
اظهار داشتند که:"بگذارید دولت دهم روی کار آید آنوقت یقه ی همه ی این آشوبگران را گرفته و(سر)آن ها رو به سقف می چسبانیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
حضور 2 وكيل متهمان در دادگاه

وکلاي جمعي از چهره هاي سياسي و نيز تعدادي از متهمان اغتشاشات اخير در جلسه امروز دادگاه حاضر بودند.
در اين جلسه از دادگاه که با حضور خبرنگاران چندين خبرگزاري و نمايندگان رسانه ها برگزار شد، آقايان حسين آبادي و رياحي از وکلاي پايه يک دادگستري در جايگاه وکلا حاضر بودند.​

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتون توصیه می کنم مثل رسانه هاتون فعلا" به این رسوایی بزرگی که برای جنبش سبزتون به وجود اومده دامن نزنید!
من هم قول میدم کمتر به رختون بکشم!

archi_arch

مدیر بازنشسته
بهتون توصیه می کنم مثل رسانه هاتون فعلا" به این رسوایی بزرگی که برای جنبش سبزتون به وجود اومده دامن نزنید!
با رجا نیوز به رخ بکشی؟! :biggrin:

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدا و سیمای دروغگو هم باز با میکس و مونتاژ یه دروغهایی رو به اسم مصاحبه داره پخش می کنه!
اخبارها رو ببینید تا این دروغ ها رو بشنوید!
مدیر گرامی واقعا" احساستون رو درک می کنم! شاید یه حالی تو مایه های 23 خرداد !
برای همین نمی خوام به زخمتون نمک بزنم ... شما هم کمتر وارد این عرصه بشید. به نفع خودتونه!

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
بببببببببببببله
بنده گفتم "نام برده" ضمنا من علنا خودم می گم که عضو هیچ گروهی نیستم . ضمنا برادر آیا صرفا حضور فیزیکی دال بر
حضوز فعال هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاریخ خوندن خیلی خوبه! میدونی؟

مخصوصاً وقتی بدونی سلسله اعتراف گیری و ببخشید نامه های ساختگی عمری داره طولانی تر از نظام رافت اسلامی!

انتظار دارید ملت اعتراف گرفته شده در زندانی هایی رو باور کنه که ادم سالم میگیرند و جنازه تحویل میدهند؟

دیده های عقل گر بینا شوند
خود فروشان زودتر رسوا شوند

Excalibur

عضو جدید
آره دیگه اینا باید به رجا نیوز و فارس و این رسانه های خبری بسیار معتبر استنباط کنن....
شما لازم نیس چیزی رو به رخ بکشی چون تف سر بالاس...
برو واسه یکی اینارو بگو که مطالعات سیاسیش اندازه خودت باشه...

Excalibur

عضو جدید
بد نیست این رو با چشم باز بخونین:

معترضان به انتصاب مشایی (که احمدی نژاد آنها را احمق خطاب کرده) طیف گسترده‌ای اصولگرایان، علما و مراجع، نمایندگان مجلس و در نهایت رهبری نظام بوده‌اند؛ نه اصلاح‌طلبان و منتقدان که هیچ رسمیت و اهمیتی برای کابینه دهم قائل نیستند.

اینم متن کامل
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=1015523#post1015523

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدا و سیمای دروغگو هم باز با میکس و مونتاژ یه دروغهایی رو به اسم مصاحبه داره پخش می کنه!
برای همین نمی خوام به زخمتون نمک بزنم ... شما هم کمتر وارد این عرصه بشید. به نفع خودتونه!
تهدید کردی مثلا؟
چه کاره ای شما و جه کار می تونی بکنی؟
نکنه .........
ادامه ندم بهتره خودت می دونی چی می خوام بگم
ولی یه ذره عقل تو کله هر کی باشه این تئاتر های نخ نما شده رو می فهمه
چقدر خودتونو بیشتر می خواهید ضایع کنید؟

archi_arch

مدیر بازنشسته
من زخمی ندارم که جایی برای نمک پاشیدن داشته باشه! خودمم اینقدر عقل و شعور دارم که حقیقتو بفهمم! شما هم لطفا احساستون رو برای خودتون نگه دارین! اینطوری برای هردومون بهتره!!

آخرین ویرایش:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهدید کردی مثلا؟
نکنه .........

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاریخ خوندن خیلی خوبه! میدونی؟

مخصوصاً وقتی بدونی سلسله اعتراف گیری و ببخشید نامه های ساختگی عمری داره طولانی تر از نظام رافت اسلامی!

انتظار دارید ملت اعتراف گرفته شده در زندانی هایی رو باور کنه که ادم سالم میگیرند و جنازه تحویل میدهند؟

دیده های عقل گر بینا شوند
خود فروشان زودتر رسوا شوند

احسنت!
پیرو سخنان ارزشمند شما عرض می کنم که القای توهمات بی پایه و اساس و بازی بیانیه ها هم عمری داره که البته تاریخ ثابت کرده فتنه ها چون می گذرند حقایق مشخص می شوند!
بیت زیبایی که نقل فرمودید خیلی زیبا و مرتبط با رسوایی دادگاه خودفروشان بود.
ممنونم.

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیگه اینا باید به رجا نیوز و فارس و این رسانه های خبری بسیار معتبر استنباط کنن....
شما لازم نیس چیزی رو به رخ بکشی چون تف سر بالاس...
برو واسه یکی اینارو بگو که مطالعات سیاسیش اندازه خودت باشه...

تف سر بالا را هم دیدیم...شما ندیدید؟!
باباااااااااااااااااااا مطالعات سیاسی!!!!

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهدید کردی مثلا؟
نکنه .........

من کاری نمی کنم! خدا داره به اندازه ی کافی رسواتون می کنه!
ولی شما به جای اینکه عبرت بگیرید خودتون رو گول می زنید! اشکالی نداره! از نظر شما حقیقت یا میکس و مونتاژه یا نمایش و فیلمه !
آخ که امشب چه شبیه!
تلویزیون رو می بینید؟!! تا حالا 3 بار کنفرانس خبری رهبران جنبش رو دیدم بازم سیر نشدم!

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زخمی ندارم که جایی برای نمک پاشیدن داشته باشه! خودمم اینقدر عقل و شعور دارم که حقیقتو بفهمم! شما هم لطفا احساستون رو برای خودتون نگه دارین! اینطوری برای هردومون بهتره!!

خدا رو شکر.
شاید من اشتباه قضاوت کردم! امیدوارم به حقیقت برسید.

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز مطلب اصلی درباره ی گفته های آقای رئبس جمهور بود نه درگیری لفظی.که البته متاسفانه دوست طرفدار رئیس جمهور
حرف های منو بر نتابید و طبق عرف فعلی حاکم(مچ گیری) قصد انحراف بحث شد(متاسفانه).
ضمنا دوست عزیز دوباره می گم حضور فیزیکی مبنی بر نقش وکیل نیست بلکه صرفا برای توجیح قانونی است. بگذریم..........

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
تف سر بالا را هم دیدیم...شما ندیدید؟!
باباااااااااااااااااااا مطالعات سیاسی!!!!
جز روزنامه ی کیهان!!!!!و البته روزنامه جوان(وابسته به سپاه) چیز دیگه ای مطالعه نکرد . بگذریم...... ضمنا احتمالا این آقا

مسیح 110

عضو جدید
آنچه در خبرگزاری ایلنا منتشر شده است را نشر اکاذیب و دروغ پراکنی دانسته و نسبت به آن معترض هستیم و امیدواریم ایلنا راه درستی در پیش گیرد.

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز

وای وااااااااااااای
چه رسوایی بود چشم راست ابطحی
چه رسوایی بود متنی که تو دستش بود
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا
رسوا شدیم!!
چه رسوایی بود حال ابطحی که داشت از هوش می رفت به خاطر شرایط بسیار عادی و نرمالش تو زندان برای جمع بندی:w15:

ولی شما به جای اینکه عبرت بگیرید خودتون رو گول می زنید! اشکالی نداره! از نظر شما حقیقت یا میکس و مونتاژه یا نمایش و فیلمه !
آخ که امشب چه شبیه!
تلویزیون رو می بینید؟!! تا حالا 3 بار کنفرانس خبری رهبران جنبش رو دیدم بازم سیر نشدم!

خدا؟ از کی تا حالا؟:w15:

3 بار؟ ای بابا
چه عقده ی بزرگی بوده تو گلوتاااااااااااااااااااا:w15:
خدا رو شکر که دیدی وگرنه فکر کنم خفه می شدی
می گم فیلم کشتارای خردادو هم ببین احتمالا بیشتر بهت خوش می گذره:w12::lol:
آنچه در خبرگزاری ایلنا منتشر شده است را نشر اکاذیب و دروغ پراکنی دانسته و نسبت به آن معترض هستیم و امیدواریم ایلنا راه درستی در پیش گیرد.
:w15::w15::w15::w15::w15:
:w15::w15::w15::w15:
:w15::w15::w15:

mahsa_af سبز

عضو جدید
دوستان مگه نمیدونید آقای رئیس جمهور پیرو امام علی هستن !!!!
البته فکر کنم اشتباهی رخ داده ، آخه من از بچگی بهم گفتن امام علی به دشمنش به قاتلش هم با مروت رفتار میکرده و دستور رفتار داده بوده.میگفته دشنام ندین.
ولی اقای احمدی نژاد حرفهایی در خور پیرو امام علی و در خور شخصیت رئیس جمهور یه مملکت میزنن: احمق ها ، بزغاله ، .....
واقعا متاسفم . برای خودم هم متاسفم که ایشون به عنوان نماینده من به جهان معرفی میشه:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
صحیح.قابل توجه شما:
خبرگزاری فازس: "ندا آقا سلطان" زنده است
اینم از سایت نیمه دولتی شما!!!!!!!!!!!
بگذریم.......................

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ که امشب چه شبیه!
مگه اعتقادی به خدا هم داری؟
من به جای شما ها می ترسم از اون روزی که خدا تصمیم بگیره شما رو رسوا کنه
میترسم چون با تمام وجود به خدا و عدالتش ایمان دارم

اندکی صبر سحر نزدیک است....

مسیح 110

عضو جدید
وای وااااااااااااای
چه رسوایی بود چشم راست ابطحی
چه رسوایی بود متنی که تو دستش بود
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا
رسوا شدیم!!
چه رسوایی بود حال ابطحی که داشت از هوش می رفت به خاطر شرایط بسیار عادی و نرمالش تو زندان برای جمع بندی:w15:

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=11922&stc=1&d=1249166420http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=11922&stc=1&d=1249166420http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=11922&stc=1&d=1249166420

خدا؟ از کی تا حالا؟:w15:

3 بار؟ ای بابا
چه عقده ی بزرگی بوده تو گلوتاااااااااااااااااااا:w15:
خدا رو شکر که دیدی وگرنه فکر کنم خفه می شدی
می گم فیلم کشتارای خردادو هم ببین احتمالا بیشتر بهت خوش می گذره:w12::lol:

:w15::w15::w15::w15::w15:
:w15::w15::w15::w15:

:w15::w15::w15:
جواب ها..... هوی

پیوست ها

• تبسم.gif
    تبسم.gif