نفر قبلیتو چقدر دوست داری؟

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به علاقه تو نیازی ندارم ولی همین که یه صدم درصدم دلتو برده باشم برام بسه:biggrin:

نگو احتیاج نداری همه به دوست داشته شدن احتیاج دارن...
همین 1صدم درصد هم که دوست دارم از سرت زیاده......:دی

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
نگو احتیاج نداری همه به دوست داشته شدن احتیاج دارن...
همین 1صدم درصد هم که دوست دارم از سرت زیاده......:دی
نمیدونم شاید تو از دیدگاه خودت داری میگی که چقد به این مورد نیاز داری ولی انقدرا هستن که برام میمیرن که اینا پیششون هیچه....
اگه فک میکنی زیادیه خوب دوسم نداشته باش یاد باشه اول تو اومدی گفتی دوست دارم....

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم شاید تو از دیدگاه خودت داری میگی که چقد به این مورد نیاز داری ولی انقدرا هستن که برام میمیرن که اینا پیششون هیچه....
اگه فک میکنی زیادیه خوب دوسم نداشته باش یاد باشه اول تو اومدی گفتی دوست دارم....

چرا جو میدی واسه خودت.......!!....اگه همونایی که میگی دوست دارن دوست نداشتن اونوقت میفهمیدی منظورم و .......در ضمن این یکی از احتیاجات ادمه مختصه من نمیشه سرکاره خانوم....
من نگفتم دوست دارم گفتم فکر کن 1 درصد......یعنی عمراااااا.......من باید همه ی این اصطلاحات و توضیح بدم ....!!!!......پس تا این سن چی یاد گرفتی...!!؟؟
هه هه ............................

من گفتم که شادت کنم.....افرین که خندیدی.....

ghxzy

کاربر ممتاز
چرا جو میدی واسه خودت.......!!....اگه همونایی که میگی دوست دارن دوست نداشتن اونوقت میفهمیدی منظورم و .......در ضمن این یکی از احتیاجات ادمه مختصه من نمیشه سرکاره خانوم....
من نگفتم دوست دارم گفتم فکر کن 1 درصد......یعنی عمراااااا.......من باید همه ی این اصطلاحات و توضیح بدم ....!!!!......پس تا این سن چی یاد گرفتی...!!؟؟
اونایی رو که میگم ازشون مطمئنم.
بابا بجلگ مهربون اخه توکه نبودی اینالو به من یاد بدی.
گول میدم اگه بگی زودی یاد بگیلم.گول. گول .گول:biggrin:

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونایی رو که میگم ازشون مطمئنم.
بابا بجلگ مهربون اخه توکه نبودی اینالو به من یاد بدی.
گول میدم اگه بگی زودی یاد بگیلم.گول. گول .گول:biggrin:

سعی کن زود یاد بگیری من صبرم کمه ها........دانش اموزای خنگ رو هم تحمل نمیکنم......:دی

ghxzy

کاربر ممتاز
سعی کن زود یاد بگیری من صبرم کمه ها........دانش اموزای خنگ رو هم تحمل نمیکنم......:دی
نترس بابا منم هوشم خیلی خوبه رو هوا یاد میگیرم حالا از کجا شروع کنیم؟؟؟؟