نظرسنجی برای مهاجرت از ایران

نظرسنجی برای مهاجرت از ایران

• مجموع رای دهندگان
    66

hamid_gofteman

عضو جدید
کشورهای مهاجر پذیر

کشورهای مهاجر پذیر

مهاجرت به کدوم کشورا برای ما ایرانیا ساده تره

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایران خیلی هیجان انگیزه آدم هیچ وقت خسته نمی شه هیچ وقت دلتنگ نمی شه به نظر من هیچ جای دنیا ارزش مهاجرت داءم رو نداره![/
مثل اینکه کشتن آدما خیلی سر شما رو گرم کرده
اره این چیزاش خیلی هیجان انگیزه
واقعا جای تاسف داره

buddy

کاربر بیش فعال
سلام
با تجربه و آگاهي كمي كه دارم مطمئنم كه ايران نسبت به كشوراي ديگه بهشته

hamid_gofteman

عضو جدید
من خودم شخصا دوست دارم برای همیشه برم! اما نمی خوام به عنوان پناهنده برم!!! چون شاید خواستم بعضا برگردم! که این کار هم در حال حاضر خیلی مشکله:(به نظر شما راه حلی داره!!!

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم شخصا دوست دارم برای همیشه برم! اما نمی خوام به عنوان پناهنده برم!!! چون شاید خواستم بعضا برگردم! که این کار هم در حال حاضر خیلی مشکله:(به نظر شما راه حلی داره!!!
اگر برای همیشه میخوای بری و میخوای اونجا زندگی کنی و اگر فامیل درجه 1 نداری جایی که برات دعوتنامه بفرسته تا بعد از حدودا 10 سال بتونی بری، ویزای نیروی متخصص و امتیازی استرالیا و کانادا رو فقط میتونم بهت پیشنهاد کنم، چون واقعا هیچ گزینه دیگه ای نیست.
وقتی به امید خدا لیسانست رو گرفتی سربازی میری و برای آیلتس امتحان میدی چند سال سابقه کاری و یک سری چیزها امتیازت رو بالا میبره و میتونی به حد نصاب برسی، بعد از طریق پست مدارکت رو ریز نمرات و مدرک لیسانس به همراه مدرک نمره 6 آیلتس رو براشون میفرستی تا بری توی صف درخواست کنندگان اقامت. حالا هرچی امتیازت بالاتر باشه شانس گرفتن ویزا بالاتر میره (توی سایتهای مهاجرتی ترتیب امتیازات هست) بررسی پرونده 3-4 سالی طول میکشه، آخرش هم ممکنه رد بشی ولی اگر واقعا کارت درست باشه از دانشگاه معتبری فارغ التحصیل شده باشی و نمرات خوبی داشته باشی و سابقه کار زیاد داشته باشی مطمعنا نسبت به بقیه که توی صف ویزا هستن شانس بالاتری داری;)
ولی اگر فقط هدفت اینه که الان بری و یک راه آسون و سریع میخوای کافیه به یک وکیل مهاجرت حدود 10 هزار دلار پول بدی که برات از یک دانشگاه درجه 2-3 پدیرش بگیره تا آخر تحصیلاتت در آن دانشگاه هم میتونی ویزات رو تمدید کنی . ولی با توجه به هزینه بالای تحصیل و معتبر نبودن مدرک این کالج ها این روش فقط سریع و راحته ولی هیج آینده ای نداره.

hamid_gofteman

عضو جدید
اگر برای همیشه میخوای بری و میخوای اونجا زندگی کنی و اگر فامیل درجه 1 نداری جایی که برات دعوتنامه بفرسته تا بعد از حدودا 10 سال بتونی بری، ویزای نیروی متخصص و امتیازی استرالیا و کانادا رو فقط میتونم بهت پیشنهاد کنم، چون واقعا هیچ گزینه دیگه ای نیست.
وقتی به امید خدا لیسانست رو گرفتی سربازی میری و برای آیلتس امتحان میدی چند سال سابقه کاری و یک سری چیزها امتیازت رو بالا میبره و میتونی به حد نصاب برسی، بعد از طریق پست مدارکت رو ریز نمرات و مدرک لیسانس به همراه مدرک نمره 6 آیلتس رو براشون میفرستی تا بری توی صف درخواست کنندگان اقامت. حالا هرچی امتیازت بالاتر باشه شانس گرفتن ویزا بالاتر میره (توی سایتهای مهاجرتی ترتیب امتیازات هست) بررسی پرونده 3-4 سالی طول میکشه، آخرش هم ممکنه رد بشی ولی اگر واقعا کارت درست باشه از دانشگاه معتبری فارغ التحصیل شده باشی و نمرات خوبی داشته باشی و سابقه کار زیاد داشته باشی مطمعنا نسبت به بقیه که توی صف ویزا هستن شانس بالاتری داری;)
ولی اگر فقط هدفت اینه که الان بری و یک راه آسون و سریع میخوای کافیه به یک وکیل مهاجرت حدود 10 هزار دلار پول بدی که برات از یک دانشگاه درجه 2-3 پدیرش بگیره تا آخر تحصیلاتت در آن دانشگاه هم میتونی ویزات رو تمدید کنی . ولی با توجه به هزینه بالای تحصیل و معتبر نبودن مدرک این کالج ها این روش فقط سریع و راحته ولی هیج آینده ای نداره.

خیلی ازت ممنونم. پس راهی نیست که بشه به این زودیا از ایران فرار کنم:(

Reza mechanic

کاربر بیش فعال
سلام

گل گفتي
همه نوع تعريف از اروپا و آمريكا و كانادا ميكنن ولي نميدونن چه قدر تعريفشون به واقعيت نزديكه.
من خودم قبلآ فكر ميكردم اروپا بهشته ..... ولي خدا رو شكر ديدم و آگاه شدم كه بهشتي مثل ايران پيدا نميشه.

zalzalak_amir

عضو جدید
همیشه میگم؟

همیشه میگم؟

از همون بچگی هیچ علاقه ای به بودن در این شرایط
در ایران رو نداشتم و برای اینکه روزی از اینجا میرم
جون کندم؟ بعضیاتون منو میشناسین.
ایران دیگه جای موندن حداقل من یکی نیست شاید
بعضیا به خاطر شرایط نابرابر مالی و تحصیلی میخوان از ایران
برن و شایدم من قبلا این مشکاتم از همتون بیشتر بود ولی
الان تو ایران راهت پول در میارم ولی چیزی که زجرم میده
اینه که نظام فکر میکنه ملت با کمال احترام خره...
تا دو سال دیگه و حل مشکلات سربازی برای رفتن به
آکادمی هکر ها روز شماری خواهم کرد...

I AM TURK HACKER

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید رفت اینجا که جای موندن نیست!
من که 2 ترم دیگه درسم تموم میشه و از ایران میرم...

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه تاپيك جالبي...
من با اين كه مي دونم اين جا چه خبره ولي مي مونم...چون با رفتنم كاري درست نمي شه...من و خيلي هاي ديگه مي مونيم و مملكت رو به هر وجهي درست مي كنيم...با رفتن فقط صورت مسئله رو پاك مي كنيم...البته اونايي كه واسه درس خوندن مي دن و چند وقت بعد بر مي گردن كارشون كاملا درسته...
ولي اگه ما كشورمون رو درست نكنيم بايد به اميد چه كساني وايسيم...

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه تاپيك جالبي...
من با اين كه مي دونم اين جا چه خبره ولي مي مونم...چون با رفتنم كاري درست نمي شه...من و خيلي هاي ديگه مي مونيم و مملكت رو به هر وجهي درست مي كنيم...با رفتن فقط صورت مسئله رو پاك مي كنيم...البته اونايي كه واسه درس خوندن مي دن و چند وقت بعد بر مي گردن كارشون كاملا درسته...
ولي اگه ما كشورمون رو درست نكنيم بايد به اميد چه كساني وايسيم...
دوست من تو ایران هیچ چیزی سر جاش نیست هیچی...!
ازون سیستم بروکراسی مسخره تا اون مثلا دموکراسی و ازادی و نظام اسلامی...
تا میخوای انتقاد کنی هزارتا تهمت بهت میزنن و ...
زندگی من پر شده ازین نقطه چین ها...

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که یه مدت میرم و اگه خدا بخواد 5 یا 6 سال بعد بر میگردم
دلم گرفته!

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا الان تو زندگیم به مرحله ای رسیدم که با تمام وجود دوست دارم برم !

مهم ترین دلایل : شغل و کار و شرایط بهتر زندگی !

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

خودتون بعداً متوجه میشین.

گل گفتي
همه نوع تعريف از اروپا و آمريكا و كانادا ميكنن ولي نميدونن چه قدر تعريفشون به واقعيت نزديكه.
من خودم قبلآ فكر ميكردم اروپا بهشته ..... ولي خدا رو شكر ديدم و آگاه شدم كه بهشتي مثل ايران پيدا نميشه.

شما ساکن ایرانین؟

من کاری به مشکلاتی که تو ایران هست ندارم همین مشکلاتباعث شده این همه آدم برن ولی اکثر اونا که رفتن اگه دو سال بعد مهاجرتشون پای درد دلاشون بشینی آرزو می کنن کاش شرایط جوری شه که برگردن ایران .البته من الان دارم کاملا از جنبه احساساتی بحث با شما حرف می زنم ولی هیچ جا وطن آدم نمی شه مشکلاتم همه جا هست حداقل اینه که تو وطنت تو احساس می کنی حقی داری انگیزه ای برای ساختنش داری، اصلاح چیزی که برات ارزش داره بهش تعلق داری و همین به زندگی آدم ارزش و هیجان می بخشه.

شما احساسات قوی دارین، و احساسات قوی منجر به خطای شناختی می شود.

آخرین ویرایش:

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام درود بر شما...
اگه شرایط جور بشه برای تحصیل میرم ولی قطعا بر خواهم گشت چون من اینجا بزرگ شدم با فرهنگ اینجا راحت تر کنار میام...

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من موقعیتش بیفته برای تفریح و زندگی میرم وگرنه برای تحصیلات نمیرم اینجا هم میشه درس خوند .. درسته درس خوندن اینجا با اونور فرق داره ولی در کل دوست دارم برم یه جایی مثل سوییس یا اتریش یا سوئد یا کانادا یه جای دنج زندگی کنم با کم اش هم قانع هستیم:smile: هر کی هم پرسید کجایی هستی: میگم بچه محلمون . اینطور شرایط هم پیش بیاد فکر نمی کنم برگردم ایران... چون راستی یتش هیچ امید و حسی به این سرزمین کهن ندارم.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من موقعیتش بیفته برای تفریح و زندگی میرم وگرنه برای تحصیلات نمیرم اینجا هم میشه درس خوند .. درسته درس خوندن اینجا با اونور فرق داره ولی در کل دوست دارم برم یه جایی مثل سوییس یا اتریش یا سوئد یا کانادا یه جای دنج زندگی کنم با کم اش هم قانع هستیم:smile: هر کی هم پرسید کجایی هستی: میگم بچه محلمون . اینطور شرایط هم پیش بیاد فکر نمی کنم برگردم ایران... چون راستی یتش هیچ امید و حسی به این سرزمین کهن ندارم.
مطمئنی درس خوندن تو اینجا و اونجا فرقی نمیکنه؟؟/ اونا خودشون صاحب علمن.
تازه امکانات و اینا هم هست...ازمایشگاه ها و....

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئنی درس خوندن تو اینجا و اونجا فرقی نمیکنه؟؟/ اونا خودشون صاحب علمن.
تازه امکانات و اینا هم هست...ازمایشگاه ها و....
دوست عزیز گفتم که فرق داره ....
درسته درس خوندن اینجا با اونور فرق داره
منظورم اینه که شخصا دوست ندارم صرفا برای درس خوندن برم ... یعنی باید زندگی ایت اونجا بشه کتاب تحقیق آزمایشگاه ها و ......

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

با همه علاقه ای که به ایران دارم اما ...
منم تصمیم دارم برم ...
اینجا دیگه جای زندگی نیست ...

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا همش جوه.

اینجا توی این دهکده نمیتونن بعضیا صاف و ساده یه درس 2 واحدی رو پاس کنن ، بعد اونجا میخوان بررن تحصیلات عالیه ادامه بدن.مزحکه.فکر کردن خبریه.برو دعا کن اونجا تروریست و خر و اینا بهت نگن... حالتون خوبه شما؟
با اینکه آدم گاهی حالش از کارا و بعضی ادمای اینجا بهم میخوره ، ولی بالاخره وطن با جای دیگه فرق میکنه

manasaki

عضو جدید
hichkas moafegh b raftan nist chon sakhte to y keshvar dg zistan vali vaghti havatan khodet tahghiret mikone hamishe mitarsi az azad zendegi kardan bayad raft