نظرسنجی: اگه فقط نصف روز می تونستی همسر زیبا داشته باشی روز و انتخاب می کردی یا شب؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

haleh_sharif

عضو جدید
فرض کنید که همسرتان نیمی از روز می تواند یک پری زیبا و نیمه دیگر یک زن وحشتناک و علیل باشد. کدامیک را ترجیح می دهید؟ زیبا در طی روز و زشت در طی شب، یا برعکس آن...؟

اگر زیبایی او را در طی روز خواستار شوید آنوقت می توانید به دوستانتان و دیگران، همسر زیبایتان را نشان دهید، یا آنکه در طی روز این زن زشت را تحمل کنید ولی در شب، زنی زیبا داشته باشید که لحظات فوق العاده و لذت بخشی رابا وی بگذرانید.
اگر شما یک مرد باشید و این مطلب را بخوانید کدامیک را انتخاب می کنید... انتخاب شما کدامیک خواهد بود؟
اگر شما یک زن باشید که این داستان را می خواند، انتظار دارید مرد شما چه انتخابی داشته باشد؟ :biggrin:

haleh_sharif

عضو جدید
من خودم روزو انتخاب می کنم شبا هم تو غذای جفتمون قرص خواب می ریزم که نفهمیم چی و باید تحمل کنیم

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
هاله جان
به عنوان یک مرد میذاشتم همسرم خودش انتخاب کنه یا باهم صحبت میکردیم و به تفاهم میرسیدیم
من نمیتونم نظرمو به اون تحمیل کنم و ایشون هم همینطور

haleh_sharif

عضو جدید
تو یه مرد نمونه هستی می تونی همسری زیبا واسه هر دو شیفت داشته باشی!!! ولی خداییش ته دلت جوابت این نبود
هاله جان
به عنوان یک مرد میذاشتم همسرم خودش انتخاب کنه یا باهم صحبت میکردیم و به تفاهم میرسیدیم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من باشم خوشگله رو واس شب و روز انتخاب میکنم ولی واسه این که از شر زشتی خلاص شم بهش میگم که اسمم محموده ها!!!:D:D:D
دیگه فکر نکنم زیاد تمایلی داشته باشه باهام بمونه:biggrin::biggrin:

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو یه مرد نمونه هستی می تونی همسری زیبا واسه هر دو شیفت داشته باشی!!! ولی خداییش ته دلت جوابت این نبود

نه.............. داستانی که تو از روش نوشتی رو من هم خوندم (شکلک بد جنسی)
من برام شبها مهمتره
روزها با چیزهای دیگه سر خودمو گرم میکنم به عشق شب

haleh_sharif

عضو جدید
اون وق همه مسخرت می کنن میگن چه مرد بد سلیقه ای اه اه اه این همه دختر خوشگل به شعورت توهین می شه ها حرف مردم واست مهم تره یا دل خودت؟؟؟؟
نه.............. داستانی که تو از روش نوشتی رو من هم خوندم (شکلک بد جنسی)
من برام شبها مهمتره
روزها با چیزهای دیگه سر خودمو گرم میکنم به عشق شب

haleh_sharif

عضو جدید
ساده ای ها!!!!
مگه محمود کم طرفدار داره یه سر بزن سایتا ببن چه دخملای نانازی واسش تبلیغ می کنن!!! محمد حسین جان اگه محمود بودی که نیاز نبود به این سوال جواب بدی!!!!!!!!!!!!!!
من باشم خوشگله رو واس شب و روز انتخاب میکنم ولی واسه این که از شر زشتی خلاص شم بهش میگم که اسمم محموده ها!!!:D:D:D
دیگه فکر نکنم زیاد تمایلی داشته باشه باهام بمونه:biggrin::biggrin:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساده ای ها!!!!
مگه محمود کم طرفدار داره یه سر بزن سایتا ببن چه دخملای نانازی واسش تبلیغ می کنن!!! محمد حسین جان اگه محمود بودی که نیاز نبود به این سوال جواب بدی!!!!!!!!!!!!!!

محمد حسین!!!!:surprised::surprised:

...

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه من بودم دوست داشتم شوهرم جوری انتخاب کنه که من روزا خوشکل باشم.
شبا هم برقا رو خاموش میکردیم. :دی
کارای عشقولانه و ... هم روز میشه انجام داد

paeeizan

اخراجی موقت
فرض کنید که همسرتان نیمی از روز می تواند یک پری زیبا و نیمه دیگر یک زن وحشتناک و علیل باشد. کدامیک را ترجیح می دهید؟ زیبا در طی روز و زشت در طی شب، یا برعکس آن...؟

اگر زیبایی او را در طی روز خواستار شوید آنوقت می توانید به دوستانتان و دیگران، همسر زیبایتان را نشان دهید، یا آنکه در طی روز این زن زشت را تحمل کنید ولی در شب، زنی زیبا داشته باشید که لحظات فوق العاده و لذت بخشی رابا وی بگذرانید.
اگر شما یک مرد باشید و این مطلب را بخوانید کدامیک را انتخاب می کنید... انتخاب شما کدامیک خواهد بود؟
اگر شما یک زن باشید که این داستان را می خواند، انتظار دارید مرد شما چه انتخابی داشته باشد؟ :biggrin:
.
.
.
.
خیلی تاپیک مزخرفی زدید
واسه سرگرمی راههای بهتری هم هست ....

haleh_sharif

عضو جدید
کاملا موافقم تازه می تونی قبل از اینکه شب شه یه کاری کنی شوهره بره لالا تا فردا صبح
اگه من بودم دوست داشتم شوهرم جوری انتخاب کنه که من روزا خوشکل باشم.
شبا هم برقا رو خاموش میکردیم. :دی
کارای عشقولانه و ... هم روز میشه انجام داد

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز

این یک سوال هوش بود همتون گول خوردین چون تو عنوان تاپیک نوشته اگه فقط نصف روز می تونستی همسر زیبا داشته باشی روز و انتخاب می کردی یا شب؟
ازون جایی که من باهوشم فهمیدم:biggrin::biggrin:
در ضمن من اگه زن گرفتم و همسرمه پس قبلا فکرشو کردم همه جوره میخوامش چه زشتش چه خوشملش
.
.
.
.
خیلی تاپیک مزخرفی زدید
واسه سرگرمی راههای بهتری هم هست ....

این سرگرمی نیست عزیز نظر سنجیه
ای بابا نمیدونم مگه مجبورت کردن بیا ی تو اگه خوشت نمیاد مجبور نیستی پست بدی واسه اضافه شدن به پستاتون راههای بهتریم هست.....
در ضمن یه نمونه از تاپیکای با زخرفتونو بزارین بچهاهم ببینن...
در ضمن بله من نمایندشم:D

negin1990

عضو جدید
کاربر ممتاز
هاله جان

به مردا نمیاد این چیزا رو درک کنن

:w15:

negin1990

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگین جان
آقایونو با خودتون نمیتونید مقایسه کنید خیلی فرق میکنند

صد در صد باهات موافقم
اصلا قابل مقایسه نیستیم
مثل این میمونه که آب و آتیش رو مقایسه کنی یا مثلا شاه و گدا یا ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.