نظرتون راجع به ف ی ل ت ر ی ن گ اینترنت چیه ؟

نظرتون راجع به ف ی ل ت ر ی ن گ اینترنت چیه ؟

• با ف ی ل ت ر ی ن گ سیاسی موافقم

رای: 0 0.0%
  • با ف ی ل ت ر ی ن گ اخلاقی موافقم

رای: 23 46.9%
  • با ف ی ل ت ر ی ن گ سیاسی و اخلاقی موافقم

رای: 5 10.2%
  • با هر گونه ف ی ل ت ر ی ن گ مخالفم

رای: 21 42.9%

• مجموع رای دهندگان
    49

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

نتایج این نظر سنجی برای هیچ کسی قابل رویت نخواهد بود. در نتیجه دوستان بدون ترس می تونن شرکت کنن. چقدر ما ایرانی ها محافظه کار هستیم. :huh:

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15:آخه نه اینکه آزادی بیانه
باید مراقب باشی :w29: نگیردت
من با هر گونه ف ی ل ت ر ی ن گ مخالفم :hate:

چون به شعور و فهم ایرانی و به شعار آزادی تو حق انتخاب یه جورایی زیادی توهین می کنن. :mad:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

:w15:آخه نه اینکه آزادی بیانه
باید مراقب باشی :w29: نگیردت
من با هر گونه ف ی ل ت ر ی ن گ مخالفم :hate:

چون به شعور و فهم ایرانی و به شعار آزادی تو حق انتخاب یه جورایی زیادی توهین می کنن. :mad:

با سلام

زنده باشی دوست من که حرف دل منو زدی. منم با هرگونه ف ی ل ت ر ی ن گ مخالفم. متاسفانه تو ایران هم کاسه داغ تر از آشن که دیگران رو اصلاح کنن. :huh:

X_shadow

عضو جدید
به نظر من اگه همه مردم بخوان از خبرهای سیاسی باخبر بشن که این کله گنده ها چکار می کنند و بر سر این مردم چه میارن و حداقل حقشون رو پایمال می کنن،دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه،پس طبیعی هست که باید سایت ها رو ف ی ل ت ر ینگ کنن که همه بهش دسترسی نداشته باشن.

The Lunatic

عضو جدید
به نظر من اگه همه مردم بخوان از خبرهای سیاسی باخبر بشن که این کله گنده ها چکار می کنند و بر سر این مردم چه میارن و حداقل حقشون رو پایمال می کنن،دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه،پس طبیعی هست که باید سایت ها رو ف ی ل ت ر ینگ کنن که همه بهش دسترسی نداشته باشن.
تاسف میخورم برای شما با این طرز تفکر
تاسف میخورم برای خودم که دارم تو ایران زندگی میکنم

q1w2e3r4

عضو جدید

منم از این طرز بیان تاسف میخورم

اگه این دانشجوی این مملکت باشه
دیگه تکلیف بی سواداش معلومه

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

متاسفانه ثابت شده که حکومت هایی که تحمل انتقاد و ابراز عقیده مردم رو ندارن به شدت با ف ی ل ت ر ی ن گ اطلاعات و اینترنت موافقن، چون دوست ندارن که مردم خیلی با دنیای ارتباطات پیوستگی داشته باشن. در مورد مسائل اخلاقی به نظر من اتفاقا اینجور حکومت ها خیلی دوست دارن که مردم درگیر مسائل جنسی و اعتیاد و مشکلات روزمره بشن تا دیگه زمان و انرژی برای تمرکز روی مسائل سیاسی نداشته باشن. حالا خودتون فکر کنید ببینید ما در کجای این داستان هستیم؟

hamidarchitec

عضو جدید
منم از این طرز بیان تاسف میخورم

اگه این دانشجوی این مملکت باشه
دیگه تکلیف بی سواداش معلومه

تاسف میخورم برای شما با این طرز تفکر
تاسف میخورم برای خودم که دارم تو ایران زندگی میکنم

بابا جوش نیارین . حرفش حرف ما هست ولی ادبیاتش فرق داره;)

buddy

کاربر بیش فعال
هر كي خودش بايد بفهمه چي خوبه چي بد بزرگتر نمي خواد
خيلي خنده داره
يه زموني حضرت علي (ع) را تو محراب شهيد كردن بعد مردم برگشتن گفتن علي نماز هم ميخونده ؟ با يه عوام فريبي معاويه و همين طور هم بقيه ائمه

يه زموني يه عكس از برادر امام خميني (كه مخالف سرسخت امام بود و مردم اطلاع جامع نداشتن) و آقاي بني صدر گرفتن و يه عده را فريب دادن تا به بني صر راي بدن

شهيد بهشتي مظلوم هم يه نمونه ديگه و زياده از اين عوام فريبي ها

اصلا تو زمونه اي كه با يه فيلم نود سياسي مردمو فريب ميدن

اگه سايتا .... اون وقت هركي هر اخباري كه به ميل خودشه ميسازه و ميده مردم

مثل الان كه جوونا رو فريب ميدن و به تضاهرات تشويقشون ميكنن

منم يكي از مردمم پس بهتره مخصوصا سايتاي سياسي .... بشن كه به راحتي هر

كس و نا كسي ما رو فريب نده

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

خيلي خنده داره
يه زموني حضرت علي (ع) را تو محراب شهيد كردن بعد مردم برگشتن گفتن علي نماز هم ميخونده ؟ با يه عوام فريبي معاويه و همين طور هم بقيه ائمه

يه زموني يه عكس از برادر امام خميني (كه مخالف سرسخت امام بود و مردم اطلاع جامع نداشتن) و آقاي بني صدر گرفتن و يه عده را فريب دادن تا به بني صر راي بدن

با سلام
دوست عزیز یه تجدید نظری در تفکراتتون بکنین. اگه کسانی مثل شما تصمیم گیران اصلی یه مملکت باشن احتمالا اون کشور در عرض یک سال یه پسگرد خیلی فجیع میزنه به ماقبل تاریخ. خیلی خنده داره که ما جلوی اطلاع رسانی رو به دلیل جلوگیری از انحراف بگیریم. واقعا خنده داره :whistle:. بس کنید دیگه الان تو قرن 21 این حرفا خریداری نداره :thumbsdown:

buddy

کاربر بیش فعال
با سلام
دوست عزیز یه تجدید نظری در تفکراتتون بکنین. اگه کسانی مثل شما تصمیم گیران اصلی یه مملکت باشن احتمالا اون کشور در عرض یک سال یه پسگرد خیلی فجیع میزنه به ماقبل تاریخ. خیلی خنده داره که ما جلوی اطلاع رسانی رو به دلیل جلوگیری از انحراف بگیریم. واقعا خنده داره :whistle:. بس کنید دیگه الان تو قرن 21 این حرفا خریداری نداره :thumbsdown:
آره شما درست ميفرمايين داريم ميبينيم كه اين حرفا خريدار نداره از اثرات شايعه و فريبه
تاريخ تكرار ميشه بازم به راحتي مردم فريب ميخورن
همه ميگن ما اهل كوفه نيستيم ... بعد ميبينيم دروغ ميگن اهل كوفه هستن

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر دیگه فایده نداره این انتخابات دهم دست از سر ما ورنمیداره این باشگاه از وقتی بحث سیاسی توش راه افتاد دیگه درست بشو نیست همه داغشون تازه میشه نمیتونن جلو خودشون و بگیرن
اصلا این نظر سنجی چه فایده ای داره خوب مسلما 99درصد میگن اشتباه هست.که چی؟چو دانی و پرسی سوالت خطاست

به نظر من وقتشو بیشتر کنن

buddy

کاربر بیش فعال
نخیر دیگه فایده نداره این انتخابات دهم دست از سر ما ورنمیداره این باشگاه از وقتی بحث سیاسی توش راه افتاد دیگه درست بشو نیست همه داغشون تازه میشه نمیتونن جلو خودشون و بگیرن
اصلا این نظر سنجی چه فایده ای داره خوب مسلما 99درصد میگن اشتباه هست.که چی؟چو دانی و پرسی سوالت خطاست

كاش هميشه انتخابات بود
خيلي حال ميداد هميشه يه موضوع واسه كل كل داشتيم :biggrin:
نظر شما چيه ؟؟؟؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاش هميشه انتخابات بود
خيلي حال ميداد هميشه يه موضوع واسه كل كل داشتيم :biggrin:
نظر شما چيه ؟؟؟؟
از اونجایی که برتپیت با آنجلینا زیاد کل کل میکنن منو شماهم چن بار تو تاپیکای مختلف بر حسب اتفاق کل کل کردیم بسیار خرسند میشم از کل کل با شما
جوجه ای

شوخی کردما به دل نگیری;)

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا من قصد جسارت ندارم

ببخشیدا من قصد جسارت ندارم

خيلي خنده داره

در این موارد میگن:
و خداوند عقل و شعور و قوه تحلیل و قدرت انتخاب را برای انسان آفرید.(مخصوصا از نوع تحصیل کرده):D

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ

پاسخ

با سلام
دوست عزیز اولا آرامش خودتو حفظ کن. کسانی که از افشاگری می ترسن از بحث سیاسی گریزانن، خب شما اگه بحث سیاسی دوست نداری تاپیک های سیاسی رو نخون کاری نداره که :whistle:. من نمی دونم شما از کدوم سیاره اومدین :w19: ولی تو سیاره ما سالیان خیلی زیادی هست که چیزی به نام مشورت اختراع شده و انسان پی برده که برای انجام یه کاری بهتره که نظر همه جامعه رو بپرسه بعد دست به اون کار بزنه یا نزنه :w16:. من نمی دونم آیا در سیاره شما نظرسنجی اختراع شده یا نه ولی اینجا ما با نظرسنجی اولا می فهمیم که مردم چه طرز تفکری دارن دوما بهتر می تونیم تصمیم بگیریم :w18:. از جمله آخر شما پیداست که در سیاره شما شعر اختراع شده :w25: ولی نظرسنجی هنوز اختراع نشده :w10:. امیدوارم به زودی زود نظرسنجی اونجا هم اختراع بشه :w16:

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
با نوع اخلاقیش موافقم برای اینکه کودکان و نوجوانان بسیار زیادی از اینترنت استفاده می کنند و متاسفانه سطح علمی بسیاری از والدین در حدی نیست که بتوانند محدودیت ایجاد کنند (در شبکه)

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ

پاسخ

با نوع اخلاقیش موافقم برای اینکه کودکان و نوجوانان بسیار زیادی از اینترنت استفاده می کنند و متاسفانه سطح علمی بسیاری از والدین در حدی نیست که بتوانند محدودیت ایجاد کنند (در شبکه)

با سلام
خب شما که این عقیده رو دارین نمی گین پس چرا توی غرب حتی برای کودکان و نوجوانان هم هیچ گونه ف ی ل ت ر ی ن گ وجود نداره؟ خواهشا نگین اونا حالیشون نیست، مطمئنا قبل از این که ما اصلا بدونیم ف ی ل ت ر کردن سایت ها یعنی چه اونا همه جوانب این قضیه رو در نظر گرفتن. بی دلیل نبوده که اونجا از این خبرا نیست.

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
خب شما که این عقیده رو دارین نمی گین پس چرا توی غرب حتی برای کودکان و نوجوانان هم هیچ گونه ف ی ل ت ر ی ن گ وجود نداره؟ خواهشا نگین اونا حالیشون نیست، مطمئنا قبل از این که ما اصلا بدونیم ف ی ل ت ر کردن سایت ها یعنی چه اونا همه جوانب این قضیه رو در نظر گرفتن. بی دلیل نبوده که اونجا از این خبرا نیست.
دوست عزیز شما از کجا می دانید در انجا *****ینگ وجود ندارد ؟
ببینید به نظر بنده فرهنگ ما این اجازه را به ما نمی دهد . من نمی دانم ما چرا خودمان را با آنها مقایسه می کنیم .
آنها به کودکان 7 8 ساله خود مطالبی یاد می دهند که پدر و مادر شما شرمشان می شود حتی در مورد آنها با شما حرف بزنند . (حتی اگر سنتان بالای 18 سال باشد)

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
طبع و روحیه غربی ها با ما فرق میکنه
اول اینکه اگه دقت کنین میبینین که آمار افسردگی و خودکشی تو اروپ خیلی زیاده
فکر میکنین این آمار چرا بالاست؟
دلیلش اینه که اونا زیاد فراتر از بعد مادی نمیرن و وقتی از خواسته های مادیشون خسته میشن به این نتیجه میرسن که دنیا پوچه و خودکشی میکنن
شاید یه دلیلش آزادی بیش از حد باشه
در ضمن اونا هم فهمیدن که باید تو یه مواردی مخصوصا اینترنت بچه هاشون رو کنترل کنن
پس فکر نکنین اونا شعور دارن و خوب رو از بد تشخیص میدن
یه نکته دیگه هم که هست اینه که جو ایران و اروپا زمین تا آسمون بhهم فرق داره
اگه تو ایران فیل ترینگ نباشه اینترنت تبدیل به یه مکان نا امن میشه
البته نه هر فیل ترینگی
منم با فیل ت ر کردن رسانه های خبری شدیدا مخالفم چون واقعا توهین به شعور مردمه

• Like
واکنش ها: VRWH

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجایی که برتپیت با آنجلینا زیاد کل کل میکنن منو شماهم چن بار تو تاپیکای مختلف بر حسب اتفاق کل کل کردیم بسیار خرسند میشم از کل کل با شما
جوجه ای

شوخی کردما به دل نگیری;)

ایول دمت گرم خیلی باحال بود:victory::D

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

طبع و روحیه غربی ها با ما فرق میکنه
اول اینکه اگه دقت کنین میبینین که آمار افسردگی و خودکشی تو اروپ خیلی زیاده
فکر میکنین این آمار چرا بالاست؟
دلیلش اینه که اونا زیاد فراتر از بعد مادی نمیرن و وقتی از خواسته های مادیشون خسته میشن به این نتیجه میرسن که دنیا پوچه و خودکشی میکنن
شاید یه دلیلش آزادی بیش از حد باشه
در ضمن اونا هم فهمیدن که باید تو یه مواردی مخصوصا اینترنت بچه هاشون رو کنترل کنن
پس فکر نکنین اونا شعور دارن و خوب رو از بد تشخیص میدن
یه نکته دیگه هم که هست اینه که جو ایران و اروپا زمین تا آسمون بhهم فرق داره
اگه تو ایران فیل ترینگ نباشه اینترنت تبدیل به یه مکان نا امن میشه
البته نه هر فیل ترینگی
منم با فیل ت ر کردن رسانه های خبری شدیدا مخالفم چون واقعا توهین به شعور مردمه

با سلام

به نظر من استفاده از هر چیزی تا زمانی که باعث اختلال در روند زندگی دیگران نشه هیچ ایرادی نداره. مثلا در ایران خیلی ها ماهواره دارن و نه خودشون به انحراف کشیده شدن و نه باعث آزار و اذیت دیگران میشن، خب وقتی اینجوری باشه حالا هر کسی از هر چیزی که دلش می خواد می تونه استفاده کنه. بدبختی ما در جهان سوم اینه که از هر چیزی برای از بین بردن امنیت و آرامش دیگران استفاده میکنیم. اینترنت هم دقیقا همینجوریه. حرف کلی من اینه که به جای ف ی ل ت ر ی ن گ باید فرهنگ رو ایجاد بکنیم.

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دموکراسی به سبک دکتر چیتا:

قبل از روز اول - قطع sms

روز اول- بستن روزنامه های مخالف

روز دوم- *****ینگ بی سابقه اینترنت (امشب هم که یاهو مسنجر تعطیل شد به برکت وجود پسر پیغمبر!!)

روز سوم- بستن بی بی سی فارسی

روز چهارم- بستن دهن مردم با چسب

روز پنجم- دوختن دهن مردم
.
.
.

آخرین ویرایش:

sima.niki

عضو جدید
دموکراسی به سبک دکتر چیتا:

قبل از روز اول - قطع sms

روز اول- بستن روزنامه های مخالف

روز دوم- *****ینگ بی سابقه اینترنت (امشب هم که یاهو مسنجر تعطیل شما به برکت وجود پسر پیغمبر!!)

روز سوم- بستن بی بی سی فارسی

روز چهارم- بستن دهن مردم با چسب

روز پنجم- دوختن دهن مردم
.
.
.

عزیزم همینه دیگه ولی فکر کنم تا10روز بعدم smsها قطع باشه

MaaRyaaM

عضو جدید
:(
مخالفم یه جورایی
مخصوصا این موقع که هر سایتی دلشون خواسته***** کردن! حتی سایتی که مربوط به موزیک و آهنگ و این چیزاس
مسخره س خدائیش
شب میخوابی صبح پا میشی میای نت
تو بوک مارکتو نگاه میکنی میبینی از 10 تا سایت 11 تاش ..... !!!!!!!!

امیدوارم این قضایا زودتر تموم بشه حالا به هر نحوی!

عزیزم همینه دیگه ولی فکر کنم تا10روز بعدم smsها قطع باشه

فعلا که یه هفته س قعطه:(