نظرتون راجع به سیگار کشیدن خانمها چیست؟با دلیل لطفا..

نظرتون راجع به سیگار کشیدن خانمها چیست؟با دلیل لطفا..

• مخالفم

رای: 25 67.6%
  • موافقم(مسئله ای نیست)

رای: 5 13.5%
  • نظری ندارم

رای: 5 13.5%
  • بستگی فضای جامعه داره

رای: 2 5.4%

• مجموع رای دهندگان
    37

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
قبل از اینکه حرفم رو شروع کنم می خواستم بگم خانم های عزیز جبهه گیری نفرمایند...من به شخصه اعتقاد دارم فرقی نمکنه دختر یا پسر ...چیزی که مضره برای همه مضره...
اما قصد دارم به بررسی اجتماعیش و تفاوت این مسئله تو جامعه خودمون بپردازم...

سر کلاس بودیم(کلاس غیر از دانشگاه) یکی از دخترها نزدیک به آنتراک از کلاس رفت بیرون و تا 1 دقیقه بعد از اتمام آن برنگشت...استاد هم دقیق و منظمه و اصرار داشت بدونه این خانم کجا رفته و چرا مثل همه دانشجویان تو راهرو نیست و....بعد از انتراک همه غیر از اون خانم اومدند توی کلاس و استاد از همه خواست دور میز نزدیک ایشون دایره بزنند..چند لحظه ای از شروع کلاس گذشته بود که اون دانشجو امد و در جواب استاد گفت بیرون کاری داشتم...و چون نزدیک به استاد ایستاد تا در جریان کاری که ایشون شروع کرده بود باشه ، استاد ازش پرسید که سیگار کشیدی؟لحن استاد خیلی جدی نبود و من حس میکنم توقع جواب جدی هم نداشت اما ایشون به راحتی و جدیت جواب داد بله...استاد جا خورد هر چند سعی کرد به روی خودش نیاره...ما هم جا خوردیم ...هرچند سعی کردیم به روی خودمون نیاریم!
نظر بدید لطفا...

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیگار کشیدن دختر و پسر و زن و مرد نداره که! واسه همه بده چون برای سلامتی ضرر داره(البته بعضی وقتا واسه ژست گرفتن خوبه!!:D)

آقا سید

مدیر بازنشسته
من معتقدم ضرر سیگار برای زن خیلی بیشتر از مرده و مطمئن هستم دور از شخصیت اونه که سیگار بکشه .

spow

اخراجی موقت
فروغ جان سلام
منم مخالفم
نه تنها به دلیل ضرر جانیش(که 12 ساله میکشم وهمیشه پشیمان وهیچگاه راه برگشتی نبوده) که اثار مخرب شخصیتیش بیشتر از اونی هست که دلیلی برای دفاع براش بمونه
اینکه مد باشه نمادی برای روشنفکرنمایی باشه یا هر کوفت دیگه ای فقط چرندیات تبلیغاتی هستش
امیدوارم هیچ یک از دوستان حتی من باب تفریح هم امتحانش نکنن
موفق باشید

آقا سید

مدیر بازنشسته
از چه لحاظ ضررش بیشتره؟جسمی، روانی، اجتماعی؟اگه میشه باز کنید...

از دید من زن یک شخصیت والایی داره ، و از انجایی که سیگار گشیدن از لحاظ اجتمایی یک حرکت ضد ارزشی است بنابر این دور از شخصیت رنه که به آن روی بیاره ، مورد دوم اینکه مکانیزم جسمی زن هم نسبت به مرد آسیب پذیر تره بنابراین واضحه که اسیب سیگار برای اون بشتر از مرده .

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!
مرسی از سوالت!
ببین, من که خودم سیگار میکشم, نمیتونم و حق ندارم به کسی بگم سیگار بکشه یا نکشه!!!!
و زن ها هم اگه دوست داشته باشن, میتونن سیگار بکشن! شاید بهتره سیگارهای مخصوص بانوان بکشن!!!!!(و دست به سیگارای من نزنن!!!!)
چون از قدیما میگن که برای بارداری و... سیگار برای زن ضرر داره!و گرنه اونا هم حق دارن سیگار بکشن...!

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
فروغ جان سلام
منم مخالفم
نه تنها به دلیل ضرر جانیش(که 12 ساله میکشم وهمیشه پشیمان وهیچگاه راه برگشتی نبوده) که اثار مخرب شخصیتیش بیشتر از اونی هست که دلیلی برای دفاع براش بمونه
اینکه مد باشه نمادی برای روشنفکرنمایی باشه یا هر کوفت دیگه ای فقط چرندیات تبلیغاتی هستش
امیدوارم هیچ یک از دوستان حتی من باب تفریح هم امتحانش نکنن
موفق باشید
سلام سجاد جون ممنون رفیق ولی میشه بگب آثار مخرب شخصیتیش تو چی بروز میکنه و چرا؟واینکه در زن و مرد متفاوته؟
ممنون
از دید من زن یک شخصیت والایی داره ، و از انجایی که سیگار گشیدن از لحاظ اجتمایی یک حرکت ضد ارزشی است بنابر این دور از شخصیت رنه که به آن روی بیاره ، مورد دوم اینکه مکانیزم جسمی زن هم نسبت به مرد آسیب پذیر تره بنابراین واضحه که اسیب سیگار برای اون بشتر از مرده .
اگه ضد ارزشه پس برای مرد هم همینطور باید باشه ولی دید جامعه ما و من حتی فکر میکنم همه جوامع متفاوته شما میتونید بگید چرا؟
ممنون دوست عزیز
سلام!
مرسی از سوالت!
ببین, من که خودم سیگار میکشم, نمیتونم و حق ندارم به کسی بگم سیگار بکشه یا نکشه!!!!
و زن ها هم اگه دوست داشته باشن, میتونن سیگار بکشن! شاید بهتره سیگارهای مخصوص بانوان بکشن!!!!!(و دست به سیگارای من نزنن!!!!)
چون از قدیما میگن که برای بارداری و... سیگار برای زن ضرر داره!و گرنه اونا هم حق دارن سیگار بکشن...!
سلام...خواهش میکنم امید جان
نظرت متفاوت بود
ممنون

mehrshad53

اخراجی موقت
در کل سیگار کشیدن چرنده ولی به علت مسائل عرفی توی جامعه ما، زنها کلا باید خیلی پاستوریزه تر از مردا باشن،نمیدونم چرا؟:surprised:
البته به نظرشخص من ، غیر قابل تحمله که یه زن سیگار بگشه،خانوما فقط قلیون میوه ای!

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
در کل سیگار کشیدن چرنده ولی به علت مسائل عرفی توی جامعه ما، زنها کلا باید خیلی پاستوریزه تر از مردا باشن،نمیدونم چرا؟:surprised:
البته به نظرشخص من ، غیر قابل تحمله که یه زن سیگار بگشه،خانوما فقط قلیون میوه ای!

گند کاریه!!!!!!!
ممنون رفقا وای کاش چراش رو میگفتیید
حاجی واسه مردا هم گندکاریه؟

archi_arch

مدیر بازنشسته
من معتقدم ضرر سیگار برای زن خیلی بیشتر از مرده و مطمئن هستم دور از شخصیت اونه که سیگار بکشه .
یعنی مردای سیگاری بی شخصیتن؟!
قلیون که ضررش بیشتره!!:razz:
گند کاریه!!!!!!!
:surprised:
فروغ جان مرسی عزیزم سوال جالبیه! اقایون احساسات قلبیشونو نسبت به خودشون خیلی جالب دارن بروز میدن!!:whistle: :دی

mehrshad53

اخراجی موقت
برای خود طرف چرنده و اونا که باش همنفس هستند!
اگه نه اینقدر بکشن که خسته شن،فقط دودش را بدن اونور......

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
واي واي نه نه خيلي بده... زشته !

ولي قييييلون از اوجب واجباته !
هم واس خانوما هم واس آقايون

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای خود طرف چرنده و اونا که باش همنفس هستند!
اگه نه اینقدر بکشن که خسته شن،فقط دودش را بدن اونور......
بازم دلیلشو نگفتی که
واي واي نه نه خيلي بده... زشته !

ولي قييييلون از اوجب واجباته !
هم واس خانوما هم واس آقايون

به قول مریم قلیون که ضررش خیلی بیشتره

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم چند باري براي تجربه كشيدم. واقعا چيز گند و بيخوديه! من كه پسرم بو ش بهم ميخوره حالم بهم ميريزه واي به حال دختر!

mehrshad53

اخراجی موقت
منظورت وجهه اجتماعیشه؟ از نظر من مهم نیست مثل این که یه مرد سیگار میکشه.
ولی به شرطی دودش را توی حلق من نکنن،چه زن و چه مرد.....
در کل سیگاری بودن یه کم از ضعف اراده حکایت داره ......

آخرین ویرایش:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم چند باري براي تجربه كشيدم. واقعا چيز گند و بيخوديه! من كه پسرم بو ش بهم ميخوره حالم بهم ميريزه واي به حال دختر!
چرا وای به حال دختر؟چه چیزی باعث تفاوت زن و مرد در این زمینه میشه؟

eng.esmail

اخراجی موقت
من با سیگار کلا مخالفم
ولی برای دختر چندش آوره
اونم به خاطر حساسیت و ظرافت دختره به نظر من
به طور کلی مرگ بر دخانیات;)

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم دلیلشو نگفتی که

به قول مریم قلیون که ضررش خیلی بیشتره

ضررش كه مهم نيست !
قليون لطيفه ولي سيگار بوي گند ميده ! من وقتي با سيگاريا حرف ميزنم حالم بهم ميخوره!

اتفاقا" دخترا سيگار ميكشن خيلي باحاله
ولي به همون دليل بالا ، در مورد دخترا مهمتره كه بوي گند ندن :w16: دختر بايد لطيف باشه مثل قليون ! :w21:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضررش كه مهم نيست !
قليون لطيفه ولي سيگار بوي گند ميده ! من وقتي با سيگاريا حرف ميزنم حالم بهم ميخوره!

اتفاقا" دخترا سيگار ميكشن خيلي باحاله
ولي به همون دليل بالا ، در مورد دخترا مهمتره كه بوي گند ندن :w16: دختر بايد لطيف باشه مثل قليون ! :w21:
منطقت منو کشته شادمهر...حیف که عمومی

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
جنسيت كه مهم نيست وقتي ضرر داره براي هر دو ضرر داره ! عقل حكم ميكنه كه نكشي ! چه مرد چه زن!
وقتي براي خودت اهميت قائل نيستي و برات مهم نيست چه بلايي داري سر خودت مياري ميري طرفش!

sahar a

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ربطی به دختر پسریش داره هر کی یه جور می پسنده:w46: