نستر اداموس پیش بینی کرده 2012 آخرالزمانه ، چقدر حقیقت داره؟

ساز دهني

اخراجی موقت
برین جوراباتونو بپوشین , دست و صورتتونو بشورین و آماده رویداد بزرگ باشین !

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
21 دسامبر سال 2012 هم یه روزیه مثل بقیه روزهای خدا. سم پاشی نکنید. اینا خرافاته

taeezade

عضو جدید
همین الانشم آقایون و مسئولین خیلی محترم یک حکومت سراسر عدل و داد و بیداد برقرار کردن عزیزم !!!!!
بنظر شخص شخیص بنده منظور نوسی جون از پایان دنیا در سال 2012 , کشور عزیزمون ایرانه !!!
منظور حکومتیه که صفاتش رو خود خدا دقیقا مشخص کرده.و باید همه دنیا رو فرا بگیره

mario22

عضو جدید
باید عرض کنم خدمتتون که نوسترآداموس پیشگویی می کرده. و البته یکسری از پیش گوییهاش هم درسته. و مربوط به کتابیه که ازش پیدا کرده بودن. اما این پیشگویی درباره سال 2012 رو نزدیک به سه ساله که از یه کتاب دیگه که به نوستراداموس منتسبش کردن و معلوم نیست از کجا پیداش کردن انداختن سر زبونها.
مطمئناً هدفی پشت این ماجراها هست. مثل همون ماجراهایی که اگه یادتون باشه موقعی که نزدیک سال 2000 بودیم می گفتن.
به شدت تبلیغات روی این امر زیاده و البته باید گفت که آخرالزمان به یک عصر گفته می شه نه یک روز و ساعت! بر اساس روایات و مطابقتش با زمان حال، ما الان در عصر آخرالزمان به سر می بریم. اما چیزی که اونها تحت عنوان آرمگدون یا end of the world ازش یاد می کنند. نبردیه که بین خیر و شر و به زعم اونا شر : اسلام و به ویژه ایران و خیر: غرب است
البته اینکه به فکر درست کردن خودمون باشیم خیلی خوبه. اما باور کردن این خزعبلات ساختگی اشتباه محض و هدفیه که اونها دنبال می کنند.
برای اطلاعات بیشتر به نظرم یه سرچ ساده بکنید می بینید که چقدر صفحه براتون باز میشه که آرمگدون و آخرالزمان رو ناشی از جنگ هسته ای ایران و حمله ایران به اسرائیل معرفی می کنه.

yas_1593

عضو جدید
بچه ها من صبح برقم قطع شد چه خبره بابا امید داشته باشین به زندگی ، آقای ساز دهنی تو که زن و بچه داری چرا دوست داری بمیریم ، تو که از همه جلوتری بزار بقیه هم به تو برسن حداقل:surprised:

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکته جالب این هست که این بحث 2012 بیشتر در کشور های جهان سومی میشه و بهش بها داده میشه.
ولی یک دفعه همین افراد میگن توطئه غرب هست
اولش گفت جهان نابود میشه.
کم اوردن دیدن از این خبر ها نیست.
تا 2 تا زلزله و انقلاب دیدن.شروع کردن به گفتن اینکه منظور ما پایان دنیا نبود.منظور ما اتفاق افتادن حوادث بزرگ بود.
دفعه بعد کم اوردن.میخوان چی بگن.من نمیدانم/
امان از دست این جهان سومی ها

yas_1593

عضو جدید
به نظر من بهتره فکر کنیم همین فردا آخرالزمانه یا اینکه فکر کنیم ممکنه تصادف کنیم بمیریم تا درست زندگی کنیم ، اگه درست زندگی کنیم و از زندگیمون لذت ببریم دیگه مهم نیست کی دنیا کنفیکن شه،درسته؟

سپنت دات

عضو جدید
با سلام.نوستراداموس 2012 رو آخر دنیا اعلام نکرده
بلکه این پیشگویی مایا هاست
البته بهتره بگم من تو کتاباش ندیدم...

ساز دهني

اخراجی موقت
بچه ها من صبح برقم قطع شد چه خبره بابا امید داشته باشین به زندگی ، آقای ساز دهنی تو که زن و بچه داری چرا دوست داری بمیریم ، تو که از همه جلوتری بزار بقیه هم به تو برسن حداقل:surprised:
بابا کی گفته من زن و بچه دارم ؟ من اگه زن داشتم که اینجا نمیومدم !

yas_1593

عضو جدید
(من بخاطر خودتون میگم و الا خودم زن و بچه دارم !)
مگه اینو تو ننوشتی؟

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حالا چه 2012 آخر دنیا باشه
چه نباشه
چه فرقی به حالمون داره ؟
اومدیم همین الان یه ماشین زد مردیم، بعد از اون بالا با ویو خوب می شینیم زمین را نگاه می کنیم

yas_1593

عضو جدید
بابا بی خیال اصلا 1000 سال دیگه آخرالزمان میشه خوبه؟
راستی یه حسنی که داره اینه که دیگه مجبور نیستی مرگ عزیزانتو ببینی و همه باهم میمیریم.

sepehr2222

اخراجی موقت
البته تا اونجایی که من میدونم نستراداموس نگفته بلکه قوم مایاها گفتن.
نستراداموس قبل از اتمام دنیا جنگ جهانی سوم رو هم پیشبینی کرده.
همون جنگی که توسط پیغمبر اکرم و ائمه هم پیشبینی شده.

پیامبر کجا جنگ جهانی سوم و پیشبینی کرده؟