نستر اداموس پیش بینی کرده 2012 آخرالزمانه ، چقدر حقیقت داره؟

yas_1593

عضو جدید
من تازه 24 تیر قراره زندگی مشترکمو شروع کنم چرا دوست داشته باشم بمیرم:(

shintu

عضو جدید
ببیبن زندگی جاریه خوبو بد داره میگذره پس باید سعی کرد همیشه خوش بود نمیشه ما بخاطر این حرفا ناامید بشیم
من دوس دارم درسمو ادامه بدمو به جاهای علی برسم نمیخوام چیزی مانع بشه!!!!!!!!

yas_1593

عضو جدید
آره حداقل دوست دارم 5 سال دیگه زندگی کنم
ولی هرچی تقدیره
حالا تو چرا این قدر آیه ی یاس می خونی

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
کذب الوقاتون :gol:

حالا با آیه و احادیثش کاری ندارم

اما مایا ها تا سال 2012 رو می تونستن در تقویم هاشون پیش بینی کنن اگر شمام جای اونا بودید قطعا 2012 رو آخر دنیا می دونستید .
اگر به این اعداد باشه نیوتن و 3 پیشگو دیگه سال 2061 رو آخر دنیا دونستن !!!!!!
و باز هم فرقه های فرماسونی سال 2012 رو سالی می دونن که سایه گیت روی کعبه میوفته !
یادتون هست سال 2006 قرار بود دنیا کنفیکن بشه ! اما نشد

نگران نباشید دوستای خوبم حالا حالا ها وقت هست :gol:

shintu

عضو جدید
آفرین دوست من زندگی مشترک خودش ی حس جالبه همین یعنی ی تجربه یعنی حس جالب امیدوارم خوشبخت بشی وانگیزه های زیادی واسه زندگی داشته باشی من از اونایی که از زندگی صحبت میکنن خوشم میاد چون دوس ندارم از مرگ حرف بزنم گرچه نباید از مرگ فرار کرد

shintu

عضو جدید
همین حرفی که زدی خودش ی بار سنگین ناامیدیه ما هممون تو زندگی مشکلاتی داریم مثلا خودم مشکلات زیاد هست اما نباید بی حال شد

ساز دهني

اخراجی موقت
همین حرفی که زدی خودش ی بار سنگین ناامیدیه ما هممون تو زندگی مشکلاتی داریم مثلا خودم مشکلات زیاد هست اما نباید بی حال شد
تو هم اگه پنجاه تا دفترچه قسط تو خونت بود میفهمیدی من چی میگم !

masoud ros

عضو جدید
خوب میبینم که بعضیا نمیتونن از زندگی دل بکنن بضیا هم از زندگی دل خوشی ندارن
با احترام به همتون هر دوتون اشنباه میکنیین

masoud ros

عضو جدید
نیمدونم کی گفته
ولی حرف خوبی زده
مرگ از زندگی پرسید که چه چیزی در تو هست که تو را خوب و من را بد جلوه می دهد زندگی گفت دروغی که در من نهفته و حقیقتی که در تو نهفته.

masoud ros

عضو جدید
اولا که اگه خدا قبول دارین و اگه قران قبول دارین
تو قران اومده که اخر زمان زمانی اتفاق می افته که هیچ کسی به خیالش نمیرسه

ساز دهني

اخراجی موقت
نتیجه اخلاقی اینکه اینقدر دنیاپرست نباشین و همین روزا خودتونو آماده مرگ تلخی بکنین !

masoud ros

عضو جدید
بعد یه مثلی هست که میگن دفع خطر احتمالی شرط عقله
خوب ما که مسلمونیم به قول خودمون باید همیشه اماده مرگ باشیم شاید همین امشب بیاد
ولی مطمئن باشین که 21 دسامبر 2012 نمیاد دلیلش تو پست بعدی میگم

masoud ros

عضو جدید
میدونید چرا 21 دسامبر 2012 اخر دنیا نیست
چون همه دور همیم و داریم اجیل هندونه می خوریم به نظرتون خدا دلش میاد شب چله این کارو بکنه

taeezade

عضو جدید
خود خدا وعده داده که یک حکومت پر از عدل و داد بر روی زمین برقرار میکنه و دنیا رو به دست کسایی میده که سزاوارن و این اتفاق کلی مقدمه و ... میخواد که مطمئنا تا 2012 همه این اتفاقات نمیفته
با همه این حرفها این که کی آخر الزمانه هیچ ربطی به مرگ نداره چون ممکنه همین الان بمیریم

masoud ros

عضو جدید
خود خدا وعده داده که یک حکومت پر از عدل و داد بر روی زمین برقرار میکنه و دنیا رو به دست کسایی میده که سزاوارن و این اتفاق کلی مقدمه و ... میخواد که مطمئنا تا 2012 همه این اتفاقات نمیفته
با همه این حرفها این که کی آخر الزمانه هیچ ربطی به مرگ نداره چون ممکنه همین الان بمیریم
بله منم موافقم

ساز دهني

اخراجی موقت
همین الانشم آقایون و مسئولین خیلی محترم یک حکومت سراسر عدل و داد و بیداد برقرار کردن عزیزم !!!!!
بنظر شخص شخیص بنده منظور نوسی جون از پایان دنیا در سال 2012 , کشور عزیزمون ایرانه !!!