نرم افزار های مورد نیاز خود را اینجا مطرح کنید

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان .
لطفایه نرم افزاری برای مدیریت منابع یک مستند بهم معرفی کنید .

ompr

عضو جدید
لطفا نرم افزار Rational Rose را در صورت امکان قرار بدید.

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
RSM نسخه جدیدش رو می خواستم اگه دارین لطفا لینکشو آپلود کنین! خیلییییییییییی ممنون

آخرین ویرایش:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
design expert نسخه جدیدش رو می خواستم!! اگه لطف کنین آپلودش کنین ممنون می شم. با تشکر بعد از ارسال لینک!!:D

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

rel!ance

کاربر فعال
سلام
آیا نرم افزاری هست که اگه کسی از فیلتر شکن استفاده کرده باشه (مثلا برای ارسال ایمیل) بشه ip اش را به دست آورد؟

sadaf jooon

عضو جدید
سلام من یه نرم افزار میخوام که بشه باهاش صدارو نازک یا کلفت کرد بجز ادوب ادیشن خودم یکی از اینترنت دان کردم ولی خرابه .کیفیتشم خوب باشه

behzad904

عضو جدید
سلام

سلام

سلام کسی در مورد برنامه Low Level Fromat چیزی می دونه؟
من توی هاردم عکسهای خصوصی دارم،میخوام هاردم رو عوض کنم،با چه برنامه ای می تونم بطور کامل هاردم رو پاک کنم؟
دیگه اینکه هم میگن برنامه ای هست که بطور هاردو پاک می کنه و از طرف دیگه می گن برنامه ای هست که حتی اگه هارد صدمه فیزیکی دیده باشه میشه اطلاعات رو برگردوند!! تکلیف ما چیه آخر؟
میشه یا نمیشه،اگه میشه بطور کامل پاک کرد با چه برنامه ای و
اگه میشه بطور کامل برگردوند با چه برنامه ای؟!

سلام how level format تا اونجايي كه من مي دونم و ديدم در بعضي از مادر بردهاي قدمي در بخش setup بودالان نمي دونم هنوزم هست يا نه

hfvhidld

عضو جدید
سلام
نرم افزار اینترنت دانلود منیجرو نصب کردم حالا لاینسس میخواد راه حلی دارید که من لاینسس نخرم و بتونم ازش استفاده کنم؟؟فوریه فوریه کمـــــــــــک

hamid19023

عضو جدید
سلام
نرم افزار اینترنت دانلود منیجرو نصب کردم حالا لاینسس میخواد راه حلی دارید که من لاینسس نخرم و بتونم ازش استفاده کنم؟؟فوریه فوریه کمـــــــــــک

باید کرکش کنی میتونی کرک مخصوص نسخه خودت رو پیدا کنی یا اینکه این نسخه که من گذاشتم رو نصب کنی و کرکش که همراهش هست رو اجرا کنی!
موفق باشی!

پیوست ها

• Internet.Download.Manager.v6.15.Build.2.zip
    5.2 مگایابت · بازدیدها: 0

nana_rona

عضو جدید
من نرم افزاری برای ضبط صدا با کیفیت خیلی عالی می خوام که روی موبایل نصب کنم

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه نرم افزار کلیپ سازی میخوام که بتونم همزمان با پیش رفتن آهنگ متنشو تایپ کنم با یولید کار کردم نشد ممنون میشم اگه کسی یه نرم افزار معرفی کنه...

rel!ance

کاربر فعال
سلام
من یه نرم افزار کرک ویندوز 7 میخوام
البته خودم شش هفت تا از اینترنت دانلود کردم اما جواب نمیدن
ممنون میشم کمکم کنید

امیدع

عضو جدید
نرم افزاری ساده و فارسی معرفی کنید که بتوانم قطعات الکترونیکی (مقاومت.خازن.دیود. ......) را برای آشنایی بهتر و شناخت بیشتر شبیه سازی نماید

امیدع

عضو جدید
سلام
من یه نرم افزار کرک ویندوز 7 میخوام
البته خودم شش هفت تا از اینترنت دانلود کردم اما جواب نمیدن
ممنون میشم کمکم کنید
فعال سازی ویندوز ۷ از طریق Windows Loader v2.2
یکی از مشکلاتی که کاربران ایرانی با نرم افزارهای تجاری مانند ویندوزها دارند ، فعال سازی و قانون نمودن آنهاست. راه حل منطقی و درست خرید نسخه های اصلی اینگونه نرم افزارها می باشد که به دلایلی مانند بالا بودن بیش از حد قیمت دلار و نرم افزارها نسبت به وضعیت اقتصادی ایران و دیگری سختی انتقال وجه به خارج از کشور می باشد.به هرحال برای رفع این مشکلات راه حل های فرعی زیادی وجود دارد. ویندوز ۷ که هم اکنون یکی از پرکاربردترین سیستم عامل های دنیا محسوب می شود ، توسط کاربران ایرانی نیز مورد اقبال قرار گرفته است. این ویندوز نیز همانند دیگر نرم افزارهای تجاری نیازمند خرید نسخه اصلی است و در غیراینصورت بعد از مدتی به حالت پایه برخواهد گشت و باعث محدود شدن امکانات و کاهش عملکرد آن خواهد شد. برای فعال سازی ویندوز ۷ معروف ترین و بهترین فعال ساز Windows Loader By DAZ می باشد. این فعال ساز به صورت بسیار ساده و بی دردسر ویندوز ۷ شما را قانونی خواهد کرد. بعد از استفاده از این فعال ساز دیگر پیغام های Genuine و امثال این را دریافت نخواهید کرد.

Supported operating systems

•Windows 7 Ultimate
•Windows 7 Ultimate E
•Windows 7 Professional
•Windows 7 Professional E
•Windows 7 Home Premium
•Windows 7 Home Premium E
•Windows 7 Home Basic
•Windows 7 Starter
•Windows 7 Starter E
•Windows Vista Ultimate
•Windows Vista Business
•Windows Vista Business N
•Windows Vista Home Premium
•Windows Vista Home Basic
•Windows Vista Home Basic N
•Windows Vista Starter
•Windows Server 2008 Enterprise
•Windows Server 2008 Foundation
•Windows Server 2008 Standard
•Windows Small Business Server 2008
•Windows Storage Server 2008 Standard
•Windows Storage Server 2008 R2 Essentials

•Windows Server 2008 R2 Enterprise
•Windows Server 2008 R2 Foundation
•Windows Server 2008 R2 Standard
•Windows Server 2008 R2 Datacenter
•Windows Small Business Server 2011 Standard
•Windows Small Business Server 2011 Essentials
•Windows Home Server 2011
* نکته: در هنگام فعال سازی از طریق wat fix فایل را watfix را نبندید.
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود – 2 مگابایت | لینک کمکی

rel!ance

کاربر فعال

Supported operating systems

•Windows 7 Ultimate

سلام
ممنون از لطفتون
ولی با وجود اینکه ویندوزم مدل بالاست ولی هر کرکی (حتی همینی که شما زحمت کشیدین لینک دادین) را میخوام اجرا کنم می گیه ساپورتش نمی کنه! Unsupported operating system
نمیدونم سیستمم چه کرکی را ساپورت میکنه؟ از کجا باید بفهمم؟

monair66@yahoo

عضو جدید
سلام لطفا یک نرم افزار آنتی ویروس مناسب و قابل نصب در ویندوز xp 2 و 32 بیتی معرفی کنید، هر آنتی ویروسی نصب می کنم خطا میدهد و چه آنتی ویروسی مناسب؟ تشکر

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام لطفا یک نرم افزار آنتی ویروس مناسب و قابل نصب در ویندوز xp 2 و 32 بیتی معرفی کنید، هر آنتی ویروسی نصب می کنم خطا میدهد و چه آنتی ویروسی مناسب؟ تشکر

سلام میتونید به لینک زیر برید.توی این لینک که یه سایت تخصصی آنتی ویروس هستش تمام آنتی ویروسها با ویژگی هاشون و لینک دانلود و راهنمای نصب به زبان فارسی موجود هستش

www.iransetup.com

amirhosein_66h

عضو جدید
darkhast filter shekean

darkhast filter shekean

ba salam khedmate dostane gerami. mishe ye filter shekean kheyli ghavi baraye youtube moarefi konid?