نرم افزار های مورد نیاز خود را اینجا مطرح کنید

ANALYSIS

کاربر فعال
آموزش latex

آموزش latex

سلام، من نرم افزار رو نصب کردم یه متن رو توش نوشتم اما موقع اجرا، اجرا نمیشه کسی میدونه چرا؟

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
سلام
یه کرک یا سریال برای برنامه .471780vmware workstation 8.0.0. میخاستم.
با تشکر

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
با سلام،
این رو تست کنید:
0U4E7-28LD0-MZW88-K99QM-C2NNE
سلام
Enter license key رو که میزنم سریال رو وارد میکنم ok میکنم و به سوالش yes رو میزنم.بعدش ربنامه رو میبندم ولی باز هم توی منوی help گزینه ی enter license key هست.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
اون گزینه که حذف نمی شه! اگه سریال رو ازتون قبول می کنه پس دیگه مشکلی نیست! در قسمت About هم در مقابل License expiration مقدار No expiration رو می نویسه!

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
اون گزینه که حذف نمی شه! اگه سریال رو ازتون قبول می کنه پس دیگه مشکلی نیست! در قسمت About هم در مقابل License expiration مقدار No expiration رو می نویسه!
بله مقدار No expiration رو نوشته.ممنون
داس 6.22 سه دیسکته رو دارین؟
اگه ندارین.یه سسیستم عامل داس میخام.
با تشکر فراوان

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
چجوری نصبش کنم؟
میخام رو vmware نصبش کنم با فلش.میشه؟
نیازی به فلش نیست! از یه درایو مجازی مثل Virtual clone drive استفاده کنید و سی دی رام ماشین مجازی رو هم روی اون تنظیم کنید. بعد ایمیج رو Mount کنید و ازش استفاده کنید!

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
نیازی به فلش نیست! از یه درایو مجازی مثل Virtual clone drive استفاده کنید و سی دی رام ماشین مجازی رو هم روی اون تنظیم کنید. بعد ایمیج رو Mount کنید و ازش استفاده کنید!
میخام مثل سیستم عامل نصبش کنم.برنامه دارم که روی dos هست میخام روش نصب کنم.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
میخام مثل سیستم عامل نصبش کنم.برنامه دارم که روی dos هست میخام روش نصب کنم.

با سلام،
خب بعد از این که Mount کردید، مثل این می مونه که سی دی داس رو گذاشتید! حالا هر کاری که بخواید می تونید انجام بدید!

mohsen147

عضو جدید
سلام دیروز از مغازمون دزدی شده اما دوربین فردرو باماشینش گرفته اما پلاک ماشین رو نمیشه خوند میخواستم بدونم نرم افزاری هست
بشه کیفیت فیلمرو بالا برد تا شماره ماشین خونده بشه تو رو خدا کمک کنید تا همین الانشم به خیلیا قرض دارم و چک دست این واون دارم :cry:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دیروز از مغازمون دزدی شده اما دوربین فردرو باماشینش گرفته اما پلاک ماشین رو نمیشه خوند میخواستم بدونم نرم افزاری هست
بشه کیفیت فیلمرو بالا برد تا شماره ماشین خونده بشه تو رو خدا کمک کنید تا همین الانشم به خیلیا قرض دارم و چک دست این واون دارم :cry:

با سلام،
فکر نمی کنم بشه این کار رو کرد! البته می تونید بخشی از فیلم رو که می شه چیزی ازش بدست آورد رو این جا قرار بدید، ممکنه کسی بتونه کمک کنه!
ضمناً اگه مدرکی دارید به پلیس ارائه کنید مطمئناً اون ها ابزارهای لازم رو دارن!

GreeN.boy

عضو جدید
نرم افزار قفل گذاري برروي دي وي دي

نرم افزار قفل گذاري برروي دي وي دي

به نام خدا
سلام
دوستان عزيز من ميخوام يك سري فيلم هايي رو روي دي وي دي رايت كنم و به افرادي بفروشم.
براي همين ميخوام براي ديسك طوري پسورد بذارم تا كسي نتونه محتوا رو كپي كنه و يا ديسك رو مجددا رايت كنه.
توي گوگل يه مقدار سرچ كردم و چندتا نرم افزار پيدا كردم كه فقط براي محتوا پسورد ميذاشت تا افراد محدودي از دي وي دي استفاده كنند كه اين به كارم نميومد.

GreeN.boy

عضو جدید
به نام خدا
سلام

اگه فيلم رو از پروژكتور پخش كني فكر ميكنم هم كيفيتش ميره بالا هم شفافتر ميشه.
البته بازم به كيفيتش بستگي داره.

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یه برنامه برای نمایش جملات بر روی صفخه مانیتور احتیاج دارم. بهش میگن text scroll

خیلی هم جستجو کردم و برنامه های زیادی هم وجود داره اما معمولا یابرای وب سایت هستن ( مثل بنر) و یا اینکه اندازه شون خیلی کوچیکه و یا پولی هستن و یا ..... خلاصه کاربردی نیستن.
این برنامه برای آی پد و آندرویید ها بصورت مجانی وجود داره اما من برای ویندوز 7 و ایکس پی لازم دارم.برنامه ای میخوام که تکست رو بصورت فول اسکرین و بصورت افقی نمایش بده. یه چیزی توی مایه های اسکرین سیور.
خواهش میکنم هرکی تونست کمکی بکنه یه پیام توی صفحه ام بزاره که بفهمم کجا رو نگاه کنم.
خیلی ممنون میشم
امین رخ

راستی کسی از گلابتون خبر نداره؟ امیدوارم حالشون بهتر شده باشه.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یه برنامه برای نمایش جملات بر روی صفخه مانیتور احتیاج دارم. بهش میگن text scroll

خیلی هم جستجو کردم و برنامه های زیادی هم وجود داره اما معمولا یابرای وب سایت هستن ( مثل بنر) و یا اینکه اندازه شون خیلی کوچیکه و یا پولی هستن و یا ..... خلاصه کاربردی نیستن.
این برنامه برای آی پد و آندرویید ها بصورت مجانی وجود داره اما من برای ویندوز 7 و ایکس پی لازم دارم.برنامه ای میخوام که تکست رو بصورت فول اسکرین و بصورت افقی نمایش بده. یه چیزی توی مایه های اسکرین سیور.
خواهش میکنم هرکی تونست کمکی بکنه یه پیام توی صفحه ام بزاره که بفهمم کجا رو نگاه کنم.
خیلی ممنون میشم
امین رخ

راستی کسی از گلابتون خبر نداره؟ امیدوارم حالشون بهتر شده باشه.
با سلام،
امیدوارم حال تون خوب باشه!
این نرم افزار رو تست کردید؟ امیدوارم مشکل تون رو حل کنه!
در مورد گلابتون عزیز هم، من به شخصه مدت هاست که پستی ازشون ندیدم، فکر می کنم دوستان تالار کشاورزی یا ادبیات، بیشتر در جریان باشن!

amin_rogh

کاربر ممتاز
سلام
ممنون صیاد جان. متاسفانه اینهم کادرش خیلی کوچیکه. در واقع دنبال چیزی هستم که بتونم از کل صفحه مانیتور استفاده کنم. عین یه تابلوی تبلیغاتی.
ممنونم از لطفی که کردی.
امین رخ

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
ممنون صیاد جان. متاسفانه اینهم کادرش خیلی کوچیکه. در واقع دنبال چیزی هستم که بتونم از کل صفحه مانیتور استفاده کنم. عین یه تابلوی تبلیغاتی.
ممنونم از لطفی که کردی.
امین رخ
خواهش می کنم!
این یکی رو تست کردم و خصوصیت مورد نظر شما رو داشت! البته باید marginsها رو در کمترین مقدار قرار بدید تا تمام صفحه رو بپوشونه!

amin_rogh

کاربر ممتاز
سلام
بازم ممنون صیاد جان.
متاسفانه وقتی که تکست تمام میشه دوباره تکرار نمیشه.یا اینکه من نتونستم خوب ازش استفاده کنم.
بازم ممنون از محبتی که کردی.
امین رخ

simin64

عضو جدید
کمک فوری

سلام

بچه ها آیا نرم افزاری رو میشناسید که میزان(درصد) رنگهای یک تصویر را مشخص کند؟

22adel

اخراجی موقت
سلام بچه های من برا نوشتن مقاله به ورد 2003 نیاز دارم کسی می تونه کمکی برسونه ممنون میشم

22adel

اخراجی موقت
از بس جواب سوالی منو نمیدید که دیگه میرم خودم از دیگران میپرسم در مورد ورد 2003 هم خودم جواب گرفتم

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام .
خسته نباشید
دوستان ی سوال داشتم . نرم افزاری هست ک گفتار را ب نوشتار تبدیل کنه ؟؟؟
به جای اینکه ما در نرم افزار ورد بنویسم مسقیما از طریق گفتار خود نرم افزار این کار رو انجام بده