نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

curly_architect

کاربر فعال
بچه ها باورتون می شه تهران جنوب هنوز برای من انتخاب واحد نکرده؟!! 2 هفته هست که شهریه مو ریختم!
هر روز که زنگ می زنم امروز و فردا می کنن! فکر کنم با تکمیل ظرفیت بهمن کلاس های ما هم قراره استارتش زده بشه.
البته اگه خدا بخواد! :D

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بچه ها باورتون می شه تهران جنوب هنوز برای من انتخاب واحد نکرده؟!! 2 هفته هست که شهریه مو ریختم!
هر روز که زنگ می زنم امروز و فردا می کنن! فکر کنم با تکمیل ظرفیت بهمن کلاس های ما هم قراره استارتش زده بشه.
البته اگه خدا بخواد! :D

واقعاً..؟؟
از تهران جنوب بعيده اينكارا...!!!

sina_mc85

عضو جدید
تهران جنوب برای من انتخاب واحد کرده اما ٨ واحد داده سه روز. نمیگن کسی که ارشد میخونه میخواد بره کار پیدا کنه !!!!!

curly_architect

کاربر فعال
من رشته ام معماری داخلیه. فکر می کنم به معماری ها داده باشن. نه چارت درسی بهم دادن نه واحد!
تهران جنوب برای من انتخاب واحد کرده اما ٨ واحد داده سه روز. نمیگن کسی که ارشد میخونه میخواد بره کار پیدا کنه !!!!!

baris25akarsu

عضو جدید
با این حساب امروز هم تکمیل ظرفیت نمیاد
ÓæÇá: سلام خسته نباشید تکمیل ظرفیت مهر ماه کی اعلام خواهد شد ؟؟؟؟
ÇÓÎ: تکمیل ظرفیت جدید تا چندروز اینده اعلام می گردد. برای پیگیری، اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش را مرور نمایید. / در موعد مقرر ضوابط و شرایط ان و همچنین نوع رشته محل ها اطلاع رسانی می گردد./قبولی قبلی شما محفوظ میباشد /درهمان مجموعه ای که ازمون دادید میتوانید درتکمیل ظرفیت شرکت کنید

metalika777_h_g

عضو جدید
خب اینم سوال من با همون جواب کلیشه ای :

: با سلام و خسته نباشید جناب اقای علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد فرموده بودند که مورخ شنبه 12 مهرماه ثبت نام تکمیل ظرفیت جدید کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد بر روی سایت قرار خواهد گرفت بنده هم در هفته گذشته جوابی رو از همین بخش مبنی بر اینکه تا پایان هفته گذشته این تکمیل ظرفیت قرار خواهد گرفت دریافت کردم با این وجود تا امروز که تاریخ 13 مهر هست همچین امکانی فراهم نیست برای کلیه داوطلبان این سوال مطرح شده ایا تکمیل ظرفیت جدیدی در کار نیست؟؟ با سپاس لطفا جواب روشنی بدید ....

ÇÓÎ: تکمیل ظرفیت جدید تا چندروز اینده اعلام می گردد. برای پیگیری، اخبار سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش را مرور نمایید. / در موعد مقرر ضوابط و شرایط ان و همچنین نوع رشته محل ها اطلاع رسانی می گردد./قبولی قبلی شما محفوظ میباشد /درهمان مجموعه ای که ازمون دادید میتوانید درتکمیل ظرفیت شرکت کنید

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دوستان تا خود سايت روابط عمومي دانشگاه آزاد اعلام نكنه خبري از تكميل ظرفيت نيست...!
فكر كنم هنوز دارن مجوز جديد صادر ميكنن واسه دانشگاه هاي جديد...!!

curly_architect

کاربر فعال
بالاخره واحد های منم مشخص شد!
این ترم با این استادا دارم:
سید یحیی اسلامی - فرهاد کاضمیان - محمد حسن امیدوار عسکری
کسی می شناسه؟

imamin

عضو
سلام رفقا.

تهران شمال کسی هست؟
کسی میدونه کلاساش کی شروع میشه؟
اساتید کیا هستن؟

simson

عضو جدید
بچه ها کسی می دونه کلاس های طرح تو دانشگاه آزاد چه طوریه؟ کل ساعات کلاس رو باید حضور داشته باشیم یا کرکسیونیه؟ طرح من تو دو روزه هر دو روزو باید برم؟

sina_mc85

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

بالاخره واحد های منم مشخص شد!
این ترم با این استادا دارم:
سید یحیی اسلامی - فرهاد کاضمیان - محمد حسن امیدوار عسکری
کسی می شناسه؟
من با استاد فرهاد کاظمیان طرح دارم. به نظرم خوب نیست زیاد.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بچه ها کسی می دونه کلاس های طرح تو دانشگاه آزاد چه طوریه؟ کل ساعات کلاس رو باید حضور داشته باشیم یا کرکسیونیه؟ طرح من تو دو روزه هر دو روزو باید برم؟

کدوم دانشگاه قبول شدی؟
مثه طرح ئوره ی کارشناسی دیگه..

simson

عضو جدید
کدوم دانشگاه قبول شدی؟
مثه طرح ئوره ی کارشناسی دیگه..
تهران جنوب.
خب من دانشگاه تهران بودم. مهم کرکسیون بود، واسه کرکسیون می رفتم یونی بعدشم بر می گشتم خونه، ساعت طرح زیاد مهم نبود. یعنی آزادم اینجوریه؟ ما که دو روز پشت هم طرح داریم لازم نیست هردوش رو بریم یعنی؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
تهران جنوب.
خب من دانشگاه تهران بودم. مهم کرکسیون بود، واسه کرکسیون می رفتم یونی بعدشم بر می گشتم خونه، ساعت طرح زیاد مهم نبود. یعنی آزادم اینجوریه؟ ما که دو روز پشت هم طرح داریم لازم نیست هردوش رو بریم یعنی؟

من كارشناسي مو آزاد نبودم ولي همه ي طرح ها همينجوريه ديگه ميري كركسيون ميكني و مياي..
حالا باز بستگي داره به خود ددانشگاه
تا براتون چجور برنامه ريزي كرده باشن...

الی جووون

عضو جدید
آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت مجدد (رشته محلهای جدید) کنکور کارشناسی ارشد و دکتری سال 1393 دانشگاه آزاد
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از آغاز دومین ثبت نام برای تعیین رشته محلهای جدید ارشد و دکتری خبر داد و اعلام کرد فرایند نام نویسی از ساعت 11 امروز آغاز می شود.
مجتبی علوی فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره، گفت: ثبت نام برای انتخاب رشته محلهای جدید کارشناسی ارشد و دکتری سال 93 دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 11 امروز سه شنبه در سامانه ثبت نام به نشانی اینترنتی www.azmoon.org آغاز می شود. وی با بیان اینکه در دکتری 165 و در کارشناسی ارشد 400 رشته محل برای ثبت نام در نظر گرفته شده، یادآوری کرد: داوطلبانی که در آزمونهای کارشناسی ارشد و دکتری سال 93 شرکت کرده باشند، حق ثبت نام دارند و باید از مجموعه امتحانی خود انتخاب کنند.

curly_architect

کاربر فعال
بچه ها تکمیل ظرفیت اعلام شد.
مهندسی معماری:
60202​
مهندسی معماری​
147​
واحد مراغه
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
166​
واحد مهاباد
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
191​
واحد ماهشهر
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
202​
واحد لاهیجان
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
222​
واحد امارات متحده عربی
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
231​
واحد لبنان
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
284​
واحد تهران شرق
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
396​
واحد ایلخچی
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
501​
واحد پردیس
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
597​
مرکز آموزش بین المللی قشم
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
619​
مرکزبین المللی کیش
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
700​
واحد بین المللی جلفا
زن و مرد​

معماری داخلی:
60220​
معماری داخلی​
171​
واحد همدان
زن و مرد​

60220​
معماری داخلی​
207​
واحد ابهر
زن و مرد​

60220​
معماری داخلی​
220​
واحد اهر
زن و مرد​

60220​
معماری داخلی​
501​
واحد پردیس
زن و مرد

معماری منظر:
60231​
معماری منظر​
141​
واحد تهران جنوب
زن و مرد​

60231​
معماری منظر​
501​
واحد پردیس
زن و مرد​

curly_architect

کاربر فعال
با آرزوی قبولی همه ی شما دوستان. :smile:
امیدوارم موقع اعلام نتایج همه با خوشحالی اینجا پست بذارن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا