نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faeze dey

عضو جدید
بچه ها تکمیل ظرفیت اعلام شد.
مهندسی معماری:
60202​
مهندسی معماری​
147​
واحد مراغه
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
166​
واحد مهاباد
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
191​
واحد ماهشهر
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
202​
واحد لاهیجان
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
222​
واحد امارات متحده عربی
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
231​
واحد لبنان
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
284​
واحد تهران شرق
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
396​
واحد ایلخچی
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
501​
واحد پردیس
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
597​
مرکز آموزش بین المللی قشم
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
619​
مرکزبین المللی کیش
زن و مرد​

60202​
مهندسی معماری​
700​
واحد بین المللی جلفا
زن و مرد​

معماری داخلی:
60220​
معماری داخلی​
171​
واحد همدان
زن و مرد​

60220​
معماری داخلی​
207​
واحد ابهر
زن و مرد​

60220​
معماری داخلی​
220​
واحد اهر
زن و مرد​

60220​
معماری داخلی​
501​
واحد پردیس
زن و مرد

معماری منظر:
60231​
معماری منظر​
141​
واحد تهران جنوب
زن و مرد​

60231​
معماری منظر​
501​
واحد پردیس
زن و مرد​
یعنی این همه منتظر بودم حتی ی شهرم از مازندران نذاشتن واس تکمیل ظرفیت.این پردیس کجاس؟

farzaneh si

عضو جدید
واحد پردیس کیلومتر 25 جاده آبعلی قبل از رودهن می شه. (شرق تهران)
ممنون دوستم. من رفتم تو سایت تهران شرق فهمیدم که قبلاً اصلاً رشته ی معماری در هیچ مقطعی نداشته و حالا یک باره ارشدشا آورده مگه ممکنههه؟؟؟؟سطح علمیشا نمی دونم چطوریه کسی ترازشا می دونههه؟

curly_architect

کاربر فعال
خواهش می کنم. آره چرا ممکن نیست؟ علوم و تحقیقات کرج هم هیچ مقطعی از معماریو به جز ارشد نداره! در دانشگاه آزاد هیچ چیز غیر ممکن نیست! :D
ممنون دوستم. من رفتم تو سایت تهران شرق فهمیدم که قبلاً اصلاً رشته ی معماری در هیچ مقطعی نداشته و حالا یک باره ارشدشا آورده مگه ممکنههه؟؟؟؟سطح علمیشا نمی دونم چطوریه کسی ترازشا می دونههه؟

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

من خوشحالم چون شهر خودمون ارشد گذاشته اگه قبول شم دیگه مجبور نیستم رفت وآمد کنم ؛ مهاباد 😊😊:):):):)

metalika777_h_g

عضو جدید

جان من مهاباد نزنین شما که نمیاین بزارین من قبول شم گناه دارم :D

metalika777_h_g

عضو جدید

من فقط تهران و میزنم
این پردیس کجا هست؟
پردیس

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماری داخلی واحد همدان با معماری منظر تهران جنوب خوبه...توی مهندسی معماری هم احتمالا تهران شرق زود قوی شه..چون تهرانه و از اساتید اونجا بهره میگیره...در کل توجه کنین که تراز واسه قبولی هم بالاس...خیلی ها هستن که با تراز خیلی بالا هنوز جایی ثبت نام نکردن

baris25akarsu

عضو جدید
جان من مهاباد نزنین شما که نمیاین بزارین من قبول شم گناه دارم :D

انصفا شهر منم مراغه ارشد معماری آورده اونایی که قبول شدن اصلا شرکت نکنن بذارن ما تو شهر خودمون حداقل قبول شیم :D راستی اوتایی هم که دانشگاهی که قبول شدن و ثبت نام کردن می خوان دوباره تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن اینم بدونن که اگه تو تکمیل ظرفیت قبول شن و بخوان از دانشگاه قبلی انصراف بدن بیان تو دانشگاه جدید ثبت نام کنن دیگه باید بی خیاله شهریه ثابتی باشن که به دانشگاه رختن پس جون من حداقل به خاطر 1300000 تومنی که ریختین اونایی که قبول شدن دیگه تو تکمیل ظرفیت شرکت نکنن

metalika777_h_g

عضو جدید

معماری داخلی واحد همدان با معماری منظر تهران جنوب خوبه...توی مهندسی معماری هم احتمالا تهران شرق زود قوی شه..چون تهرانه و از اساتید اونجا بهره میگیره...در کل توجه کنین که تراز واسه قبولی هم بالاس...خیلی ها هستن که با تراز خیلی بالا هنوز جایی ثبت نام نکردن
اقا رضا من با 4700 مهاباد قبول نمیشم؟ :(:(:(

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا رضا من با 4700 مهاباد قبول نمیشم؟ :(:(:(

اگه تکمیل ظرفیت واقعی که هر ساله میزاشتن بود حتما قبول میشدی...چون تعداد بسیار زیادی از واحد ها تو تکمیل ظرفیت بودن...ولی امسال اون تکمیل ظرفیت رو نذاشت و تعداد بسیار زیادی منتظر اون تکمیل ظرفیت اصلی که کلیه واحد های مادر استان تو اون بودن هستن...واسه همین, همین 12 تا جایی هم که واسه معماری گذاشتن احتمال داره تراز بالای 5000 باشه...ولی به هر حال امیدت به خدا باشه شاید قبول شدی...شایدم قسمت اینه بهمن ماه یه دانشگاه بهتر بری...من امیدوارم قبول بشی

b_arch_5

کاربر بیش فعال
اينهمه شهر أطراف تهران هيچ كدوم نيستن....؟؟؟
آخه اين ديگه چه وضعه تكميل ظرفيت ماهي يه بار...

erfan4877

عضو جدید
خدایا چرا اینقدر من بد شانس هستم - چرا امسال باید وضعیت تکمیل ظرفیت فرق کنه؟؟؟؟ آخه این واحد به چه درد من میخوره؟؟؟؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دقيقا الان ما نقشِ موشِ آزمايشگاهي رو داريم واسه اين دانشگاه...

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یعنی وافعا فجیعه! تعداد دانشگاها خیلی کمه !!
اینطوری ترازا از دفعه ی قبل بالاتر میره بجای اینکه پایین بیاد...
فقط میخوام بیستوپنج تومنارو بخورن حرومشون بشه

b_arch_5

کاربر بیش فعال
یعنی وافعا فجیعه! تعداد دانشگاها خیلی کمه !!
اینطوری ترازا از دفعه ی قبل بالاتر میره بجای اینکه پایین بیاد...
فقط میخوام بیستوپنج تومنارو بخورن حرومشون بشه

و اين نيز جزئي از سياست هاي دانشگاه آزاد است :cool:

baris25akarsu

عضو جدید
متاسفانه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ÓæÇá: سلام خسته نباشید لیست دانشگاه هایی که وجود داره مربوط به دانشگاه هایی است که تازه رشته مورد نظر رو اوردن یعنی برای اولین بار دانشجو پذیرش میشه در حالیکه تو کمیل ظرفیت باید لیست دانشگاه هایی باشه که از 30 ظرفیت فقط مثلا 20 نفر ثبت نام کرده و 10 نفر جای خالی داره که اونموقع تو تکمیل ظرفیت اعلام میشه که این دانشگاه 10 دانشجو می تونه تو تکمیل ظرفیت بر میداره ایا این نوع تکمیل ظرفیت برای بهمن یا قضیش چیه ؟؟؟؟؟ مرسی
ÇÓÎ: تکمیل ظرفیتی که اکنون اعلام شده برای ترم مهر میباشد /اگر تکمیل ظرفیت مجددی داشتیم اطلاع رسانی میکنیم /پیگیر اخبار سایت باشید

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
كليه پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد و دكتري نيمسال دوم مي توانند در نيمسال اول ثبت نام كنند

كليه پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد و دكتري نيمسال دوم مي توانند در نيمسال اول ثبت نام كنند

http://www.pubr-azmoon.com/477_كليه...مسال_دوم_مي_توانند_در_نيمسال_اول_ثبت_نام_كننددکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذیرش گفت: كليه پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد و دكترايي كه در ذيل كارنامه آنها عبارت «ثبت نام و شروع تحصيل در نيمسال دوم» درج شده است ، با ظرفيت سازي انجام شده اين امكان براي آنها بوجود آمد كه بتوانند در نيمسال اول مهرماه مشغول به تحصيل شوند. علوی فاضل در ادامه افزود:‌ با توجه به اينكه همواره هدف ما جلب رضايت داوطلبان است و نظر به اينكه مراجعات و درخواستهاي زيادي از سوي پذيرفته شدگان مبني بر امكان ادامه تحصيل در نيمسال اول وجود داشت، تلاشهاي بسياري براي ظرفيت سازي بدين منظور صورت گرفت و اين دسته از پذيرفته شدگان مي توانند با مراجعه به واحدهاي محل پذيرش نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند. علوي فاضل در پايان گفت: با توجه به اينكه كلاسهاي پذيرفته شدگان جديد در حال تشكيل است توصيه مي شود كه اين دسته از داوطلبان جهت آغاز به تحصيل در نيمسال اول هرچه سريعتر به واحدهاي محل پذيرش مراجعه كنند.
ارسال شده در تاریخ :1393/07/16

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا