نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مهديه مقدم

عضو جدید
خدا به خیر کنه....
باز چه شهرهایی اضافه کردن...!!!!

بخدا بازم پر از دانشگاه در پیته....
بچه ها یه پیشنهاده دوستانه امیدوارم از حرفم هم ناراحت نشین چون این بلا سر خودم اومده بود و (1 سال از عمرم تو کنکور اول تلف شد سر اینکه من شهر درپیت نمیرم )میگم،این که آزاد هم سیستم کنکور و اعلام نتایجش داغونه هم دانشگاهاش بی برنامه شکی نیست و حرفتونو قبول دارم و حقمون بود جاهای بهتری قبول میشدیم اما زیاد حساس نشین که دانشگاش درپیته شهرش درپیته،هر چی بود بزنین مثلا اگه تهرانین اطراف تهران پرندو شهریار و ... یا تبریز بودین مرند یا هر شهری که بشه دو سال تحمل کرد رفتامدشو هم یه سال از عمرتون تلف نمیشه و چشم باز کنین تموم میشه و هم سال بعد با این اوضاع معلوم نیست باز اسکیس و چی کار کنن هر سال که یه سوپرایزی دارن اینا عوض اینکه حرص درپیتیه کنکورشو بخورین حرص دانشگاشو میخورین و تموم آزاد آزاده دیگه تهران فرق داره قبول اما به نظر من زیادم مهم نیس،مشکلات رفتامدی ام سخته اما میشه حل کرد مقطع ارشده استادا طرز برخوردشون باید فرق کنه یه کم استاد کوتاه میاد یه کم محل کارتون سخت گیری نمیکنه یه کم زرنگ بازی در میارین:D 2 سال تموم میشه میره...به نظرم جایی بود که براتون مقدور بود رفتنش به خاطر اسم شهرش از دست ندین ارزش نداره...باز تصمیم با خودتونه،موفق باشید

e_s_h

عضو جدید
( Phd Azmoon.Net ) تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۴ : معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: از عصر امروز ثبت نام برای انتخاب محل‌های جدید در مقاطع ارشد و دکتری آغاز می‌شود و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد ۹۳ خواهد بود.علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: از امروز ۱۲مهرماه ۹۳ انتخاب محل‌های جدید در مقاطع کار‌شناسی ارشد و دکتری آغاز می‌شود.
وی افزود: داوطلبان دقت داشته باشند در این دوره از ثبت نام انتخاب محل تحصیل در مقاطع کار‌شناسی ارشد و دکتری صورت می‌گیرد و داوطلبان نمی‌توانند رشته محل جدید انتخاب کنند.
علوی فاضل در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی براینکه در این دوره از انتخاب محل‌های جدید چه تعداد رشته در محل‌های جدید معین شده است، اظهار داشت: در این دوره از انتخاب محل‌های جدید ۳۰۰رشته جدید کار‌شناسی ارشد و دکتری معین شده است که داوطلبان می‌توانند با انتخاب این رشته‌ها در محل‌های جدیدانتخاب خود را انجام دهند.
وی تصریح کرد: داوطلبان در این دوره از انتخاب محل‌های جدید مهلت دارند به مدت یک هفته انتخاب‌های خود را انجام دهند و در هفته بعد نتایج اعلام می‌شود

faeze dey

عضو جدید
( Phd Azmoon.Net ) تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۴ : معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: از عصر امروز ثبت نام برای انتخاب محل‌های جدید در مقاطع ارشد و دکتری آغاز می‌شود و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد ۹۳ خواهد بود.علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: از امروز ۱۲مهرماه ۹۳ انتخاب محل‌های جدید در مقاطع کار‌شناسی ارشد و دکتری آغاز می‌شود.
وی افزود: داوطلبان دقت داشته باشند در این دوره از ثبت نام انتخاب محل تحصیل در مقاطع کار‌شناسی ارشد و دکتری صورت می‌گیرد و داوطلبان نمی‌توانند رشته محل جدید انتخاب کنند.
علوی فاضل در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی براینکه در این دوره از انتخاب محل‌های جدید چه تعداد رشته در محل‌های جدید معین شده است، اظهار داشت: در این دوره از انتخاب محل‌های جدید ۳۰۰رشته جدید کار‌شناسی ارشد و دکتری معین شده است که داوطلبان می‌توانند با انتخاب این رشته‌ها در محل‌های جدیدانتخاب خود را انجام دهند.
وی تصریح کرد: داوطلبان در این دوره از انتخاب محل‌های جدید مهلت دارند به مدت یک هفته انتخاب‌های خود را انجام دهند و در هفته بعد نتایج اعلام می‌شود
پس چرا هنوز تکمیل ظرفیت نیومده؟؟؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
لعننننننننننننننننننننننت بهشووووووووووووووون که با ماها اینطوری بازی میکنن، ترمی دو تومن میخوان بگیرن نازم میکنن.....

اوووونم چه نازیییییی:biggrin:
فعلا که تو سایت دانشگاه آزاد خبری نیس....
تو روابط عمومی هم حرفی از تکمیل نیست

j4deh

عضو جدید
دوستان هر کس اگه جایی نمیره المی شرکت نکنه جای کسی رو نگیره
من خودم ۸ ساعت از شهرم دورم ولی اگه شهرم جدید بیاد میزنم وگرنه شرکت نمیکنم

بعضیا تهران جنوب قبول شدن دیگه شرکت کردن تو جاهای دیگه تهران چیه خداییش?
بذارین افراد دیگه قبول بشن
الان تکمیل اول شرکت کردن نرفتن،دومی هم واس چی میخواین شرکت کنین

خودتون رو جای کسای دیگه هم بذارین

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بچه ها بازم پهناي باند نداره اين دانشگاه آزاد...!!
بيچاره بودجه نداره كه بياين باهم كمك كنيم به اين دانشگاه آزاد طفلك عليلِ ذليلِ فقيره...
يه پهناي باند بخريم براش...!!!

b_arch_5

کاربر بیش فعال
پی اچ دی آزمون ( Phd Azmoon.Net ) تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۴ : معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: از عصر امروز ثبت نام برای انتخاب محل‌های جدید در مقاطع ارشد و دکتری آغاز می‌شود و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد ۹۳ خواهد بود.
علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: از امروز ۱۲مهرماه ۹۳ انتخاب محل‌های جدید در مقاطع کار‌شناسی ارشد و دکتری آغاز می‌شود.
وی تصریح کرد: داوطلبان در این دوره از انتخاب محل‌های جدید مهلت دارند به مدت یک هفته انتخاب‌های خود را انجام دهند و در هفته بعد نتایج اعلام می‌شود.

faeze dey

عضو جدید
فلن ک اصلن از تکمیل ظرفیت خبری نیس.اینجوری که معلومه شاید مهرماه تکمیل ظرفیت نزارن

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من یه هفته هست سوال میکنم امروزم سوال کردم؛ یکی رو گذاشتن یه متن رو کپی پیست میکنه؛ و هی میگه تکمیل ظرفیت جدید طی هفته جاری اعلام خواهد شد....

جلوی خودمو گرفتم ک عصبانی نشمو، پدرو مادر مرکز آزمونو جلو چشمش نیارم ;-)

baris25akarsu

عضو جدید
بچه تا وقتی خود سایت www.pubr-azmoon.com اعلام نکنه که تکمیل ظرفیت هست ، نباید به ظور کامل امیدوار شد. و فقط باید از این سایت خبر ها رو پیگیری کرد.

آخه تو قسمت سوال و پاسخ خودشون گفتن که تکمیل ظرفیت مهر آخرای هفته جاری هست که بعداً شد شنبه و الا کسی از خودش نمی گه که ظرفیت هست یا نه

baris25akarsu

عضو جدید
آخه تو قسمت سوال و پاسخ خودشون گفتن که تکمیل ظرفیت مهر آخرای هفته جاری هست که بعداً شد شنبه و الا کسی از خودش نمی گه که ظرفیت هست یا نه

و تکمیل ظرفیت هم 100 % هست تو دانشگاه ما تازه ارشده معماری آوردن من 4شنبه رفتم از مسئول رشتم پرسیدم گفتن رشته ارشد معماری برای دانشگاهی که می خونم تایید شده و تو تکمیل ظرفیت دانشجو پذیرش می کنه و حتی من ترازشم پرسیدم گفتن چون بار اول می خواد دانشجو پذیرش کنه بهمون خاطر ترازش معلوم نیست فعلا

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه تو سايت روابط عمومي سازمان خبري از تكميل و اينا نيست...!!

به احتمال ٩٩ درصد...!!!

خدا نگذره ازشوووووووون

من یه هفته هست سوال میکنم امروزم سوال کردم؛ یکی رو گذاشتن یه متن رو کپی پیست میکنه؛ و هی میگه تکمیل ظرفیت جدید طی هفته جاری اعلام خواهد شد....

این دانشگاه ازاد هم همه رو مچل خودش کرده-اینقدردانشجو داره ومشغول شمردن شهریه هاست وقت فک کردن به تکمیل ظرفیت مارو نداره:confused:

farzaneh si

عضو جدید
بچه ها شما چقدر ساده این آقایونه مسئول الان رفتن مسافرررررررررررررررررت چند روز تعطیلی دوباره گیرشون اومده دارن حالشو می برن به فکره من و تو نیستن کههههه احیاناٌ فردا که برگشتن یادشون می یوفته که قرار بوده تکمیل بذارررررررررررررررن.:cool:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بچه ها شما چقدر ساده این آقایونه مسئول الان رفتن مسافرررررررررررررررررت چند روز تعطیلی دوباره گیرشون اومده دارن حالشو می برن به فکره من و تو نیستن کههههه احیاناٌ فردا که برگشتن یادشون می یوفته که قرار بوده تکمیل بذارررررررررررررررن.:cool:

نه فردا که برگشتن میگن پهنای باند نداشتیم....!!!!:biggrin:

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

دوستان من فکر نمیکنم تکمیل ظرفیتی در کار باشه.... حالا نگید آیه یاس میخونه :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا