نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arshadememari

عضو جدید
زبان تخصصي انگليسي
53.40

10

2
دروس فني ساختمان(تنظيم شرايط محيطي،ايستايي،شناخت مواد،عناصروجزئيات،تاسيسات)
33.40
11

3
دروس تاريخ ومباني نظري(تاريخ معماري جهان،معماري معاصر،مباني نظري معماري)
45.00

12

4
درک عمومي معماري
28.40

مباني بازسازي پس از سانحه ( گونه شناسي و طراحي اسکان موقت و دائم ، واژگان و تعاريف بلايا و سوانح ، مديريت و برنامه ريزي و مديريت بحران )

پروژه عملي طراحي(اسکيس معماري)
40.00

60202111 - مهندسي معماري / واحد مشهد

6465

واقعا تاریختونو عالی زدین تبریک میگم

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
رشته / محل قبولی............. مهندسي معماري / واحد يزد

آقا رضا تبریک میگم...ایشالله خوب باشه برات ..من دوماهی یزد زندگی کردم خیلی خشه.;)

یزد و شیراز و اصفهان جز اولویت های اصلیم بود...

مهندس نتیجتو با موبایل جاپونیت دیدی؟:smoke:

میدونی چی شد؟امشب فهمیدم موبایلم چینیه..گولم زدن نامردااا قضیه پاچه در موردم اعمال شد:D

Selva_r

عضو جدید
سلام مبارك باشه براي دوستاني كه قبول شدن
تراز من 4416 هست دوستان توروخدا بگين تكميل ظرفيت كجا قبول مي شم ؟ كجارو بزنم ؟اصلا جايي هست كه با اين تراز قبول بشم ؟!؟؟؟؟

farzaneh si

عضو جدید

سلام اقا رضا من پردیس علوم تحقیقات قبول شدم به نظرتون سطحش چطوریه؟پردیس چه فرقی با آزاد معمولی داره؟

darkwater

عضو جدید
منم انتخاب سومم شبستر قبول شدم ;)
فقط فاصله ام با آخرین قبولیه علوم تحقیقات تبریز خیلی کمه ( حدوده 30 نفر) و با واحدش یه خورده بیشتره کاش تکمیل ظرفیت قبول شم نشدم هم خدا بده برکت راضیم :)

farzaneh si

عضو جدید

سلام بچه ها من پردیس علوم تحقیقات یزد رو آوردم ولی نمی دونم خوبه یا نه اصلاٌ مدرکش معتبره ؟پردیس چه فرقی داره با دانشگاه معمولی های آزاد؟لطفاٌ بهم اطلاعات بدین.ممنون:confused:

Selva_r

عضو جدید
بچه ها تورو خدا جواب من رو بدين اگر مي دونين

سلام مبارك باشه براي دوستاني كه قبول شدن
تراز من 4416 هست دوستان توروخدا بگين تكميل ظرفيت كجا قبول مي شم ؟ كجارو بزنم ؟اصلا جايي هست كه با اين تراز قبول بشم ؟!؟؟؟؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها من پردیس علوم تحقیقات یزد رو آوردم ولی نمی دونم خوبه یا نه اصلاٌ مدرکش معتبره ؟پردیس چه فرقی داره با دانشگاه معمولی های آزاد؟لطفاٌ بهم اطلاعات بدین.ممنون:confused:

یزد خوبه...سطح سواد استاداش هم خوبه..خود شهرشم بد نیست..برا شما که اصفهانی خیلی هم نزدیکه...پردیس با آزاد خالی هیچ فرقی نداره..گویا از امسال قراره تجمیع بشند...هدف و مهم اینه که سطح سوادتون بالا بره مدرک به خودیه خود ارزش چندانی نداره

ebadi.z

عضو جدید
سلام دوستان تبریک می گم بهتون ..... منم انتخاب اولم سوادکوه زده بودم قبول شدم :smile:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقا رضا من پردیس علوم تحقیقات قبول شدم به نظرتون سطحش چطوریه؟پردیس چه فرقی با آزاد معمولی داره؟

از امسال واحدیزد با علوم تحقیقات یزد با هم تجمیع شدند...یعنی در کل هر دو یه جا درس میخونیم
استادی مثل پرفسور ایرج اعتصام تو این دانشگاه درس میده...و معماری قوی داره

metalika777_h_g

عضو جدید
این رشته محل های جدید که میگن واسه همه رشته ها هست دیگه؟؟ اصلا امکان داره معماری توش باشه؟؟؟

maasa

عضو جدید
کسی نیس که بدونه من که هنوز دفاع نکردم میتونم رزرو کنم بهمن برم؟

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
این رشته محل های جدید که میگن واسه همه رشته ها هست دیگه؟؟ اصلا امکان داره معماری توش باشه؟؟؟

برا دکتری الکترونیک 17 تا شهر جدید گذاشتن.برا معماری هم حتما هست نگران نباشین

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میشه جامو بدم به کسی ؟الان من تهران قبول شدم نمیرم دوستم شهرستان قبول شده من میتونم جامو بدم به اون؟؟؟

imaaa

عضو جدید
دوستان من ملی روزانه ایلام و آزاد تهران جنوب قبول شدم , چیکار کنم آخه؟

memare iran

عضو جدید
مهندسی معماری شیراز قبول شدم
یه سوال :کسی درباره تکمیل ظرفیت سراسری اطلاعاتی داره؟

sarab_kaka

عضو جدید
با آرزوی موفقیت خدمت دوستان
منم با نمره 6037 پردیس علوم تحقیقات البرز قبول شدم.خودم کرجم ولی نمیدونم پردیسش کجاس؟از دانشگاه آزادش جداس؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
مبارک باشه..من کاردانی اونجا درس میخوندم سال 83....اگه خواستی خونه بگیری تو زیراب بگیری امکانات بیشتره
واقعا؟؟؟من یادم نمیاد همکلاسی زیرابی داشته باشم..من نقشه کشی معماری بودما..دوسال زیراب بودم..شما پسری یا دختر؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا