نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

memar_w

عضو جدید
به دوستانی که جایی که میخواستن قبول شدن تبریک میگم
من جایی که میخواستمو قبول نشدم.اما انتخاب دومم قبول شدم
نتایح تکمیل ظرفیت بدون آزمون کسی میدونه کی میاد؟
بعدم یه سوالی داشتم
تومرحله دوم از واحدهایی کهازقبل بودن هم میشه بزنیم؟که تومرحله اول نزده بودیم
اگه ج.اب سوالاتو گرفتی به منم بگو دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم...:surprised:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
تهران مرکز
انتخاب اول
رتبه 25
رتبه کل 7347

روی صنذلی من حساب کنید چون نمیرم

اوووووف مرده شدیم عزیزم تبرییییییییییییییییییک....ولی مهمتر سراسریشهههههه....;)

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
به همه بچه ها تبریک میگم چه اونهایی که نمیرن چه اونایی که میرن و ای کسانی که قبول نشدید همانا بدانید در تکمیل ظرفیت شانس فزاینده ای دارید پس نگران نباشید مخصوصا شما دوست عزیز که 4700 آوردی:smile:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه چرا گریه مییکنی خب فردا شماهم انتخاب شهر کن بعدشم تکمیل ظرفیت قول میدم یه جای توپ قبول بشی شاهم شدی الان عین من فاز بد نده به خودت;)
شهر دیگه ای نمیتونم برم اخه.فردانمیدونین ازچه ساعتی تا چه ساعتی هست؟فقط انتخاب شهره؟راجع به فردا اصلا اطلاعاتی ندارم

.مهسا.

عضو جدید
سلام دوستان
شب همگي خوش به همه اونايي كه قبول شدن تبريك ميگم
منم واحد همدان قبول شدم:smile:
لطفا بيايد با پست هاي غير ضروري تاپيك رو الكي شلوغ نكنيم كه بهتر بشه همه ازش استفاده كنن و نتيجه بگيرين
كمترين تراز شهرهاي ديگه كه نياورديم و يا آورديمو هم با رتبه آخرين نفر بزاريم كه واسه انتخاب رشته مجدد ازش استفاده كنيم
من خودم:
واحد قزوين تراز آخرين نفر 5957 رتبه آخرين نفر : 743
واحد همدان تراز آخرين نفر 5525 رتبه آخرين نفر : 726

آخرین ویرایش:

simson

عضو جدید
زبان تخصصي انگليسي
81.70

دروس فني ساختمان(تنظيم شرايط محيطي،ايستايي،شناخت مواد،عناصروجزئيات،تاسيسات)
21.70

درک عمومي معماري
33.40

پروژه عملي طراحي(اسکيس معماري)
35.00
تهران جنوب قبول شدم
تراز 6430 :w33:

منم تهران جنوب قبول شدم، شما نتخابات چندمتون بود؟

.مهسا.

عضو جدید
به همه ی دوستانی که قبول شدم تبریک می گم. برای کسایی هم که قبول نشدن امیدوارم که توی تکمیل ظرفیت قبول بشن.
منم انتخاب اولم آزاد کرج قبول شدم. تراز
6328

تبريك ميگم
معماري واحد البرز نداشت، پرديسشو آوردين؟(كه البته الان همش يكي شده)
رتبه و تراز آخرين نفر رو ميشه بگيد

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان تخصصي انگليسي
45.00

25.00
11
دروس تاريخ ومباني نظري(تاريخ معماري جهان،معماري معاصر،مباني نظري معماري)
-8.30

درک عمومي معماري
56.70

مباني بازسازي پس از سانحه ( گونه شناسي و طراحي اسکان موقت و دائم ، واژگان و تعاريف بلايا و سوانح ، مديريت و برنامه ريزي و مديريت بحران )
0

50.00

تراز 6747 شیراز

آخرین ویرایش:

• paydar

عضو جدید
نزدیک شهر خودم بابل....امل قبول شدم....اخرین تراز قبولی ۵۲۹۷....اخرین رتبه ۱۰۲۲................امل کسی هست؟

TARANE-ARCH

عضو جدید
شهر دیگه ای نمیتونم برم اخه.فردانمیدونین ازچه ساعتی تا چه ساعتی هست؟فقط انتخاب شهره؟راجع به فردا اصلا اطلاعاتی ندارم
خب فردا بزارن کلی اطللاهعیه میزنن بعد یکی دورزم وقت میدن انقد استرس نداشته باش نگرانی نیمخواد از روی تراز بچه ها میتونی انتخاب خوببی داشته باشی بابا بعدشم دوتا تکمیل ظرفیت داره

TARANE-ARCH

عضو جدید
افلاطونی من مخشلمو خوب نوشتم 20 شدم .. آزاد بهم عیدی داد یه علوم تحقیقات ساوه داد.:biggrin:
افرین به ازاد که جایزه داد منم مخشامو خوف نوشتم . راسی ازکجابدونیم که ثبت نامو ایناش کیه وای من حوصلم نمیکشه برم عکس بگیرم خخخخخخخخخخخخخخ

farzaneh si

عضو جدید
سلام بچه ها من پردیس علوم تحقیقات یزد رو آوردم ولی نمی دونم خوبه یا نه اصلاٌ مدرکش معتبره ؟پردیس چه فرقی داره با دانشگاه معمولی های آزاد؟لطفاٌ بهم اطلاعات بدین.ممنون

naser4689

عضو جدید
زبان تخصصي انگليسي
53.40

10

2
33.40
11

3
دروس تاريخ ومباني نظري(تاريخ معماري جهان،معماري معاصر،مباني نظري معماري)
45.00

12

4
درک عمومي معماري
28.40

مباني بازسازي پس از سانحه ( گونه شناسي و طراحي اسکان موقت و دائم ، واژگان و تعاريف بلايا و سوانح ، مديريت و برنامه ريزي و مديريت بحران )

40.00

60202111 - مهندسي معماري / واحد مشهد

6465

farzaneh si

عضو جدید
سلام بچه ها من پردیس علوم تحقیقات یزد رو آوردم ولی نمی دونم خوبه یا نه اصلاٌ مدرکش معتبره ؟پردیس چه فرقی داره با دانشگاه معمولی های آزاد؟لطفاٌ بهم اطلاعات بدین.ممنون:confused:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
افرین به ازاد که جایزه داد منم مخشامو خوف نوشتم . راسی ازکجابدونیم که ثبت نامو ایناش کیه وای من حوصلم نمیکشه برم عکس بگیرم خخخخخخخخخخخخخخ

آره والله..عکس گرفتن و ثبت نام و کلا داستانیه برا خودش..الانو نمیدونم اما قبلا که کاردانی برای آزاد ثبت نام میکردم عین صف کوپن روغن باید دو ساعت وایمیسادیم.ببینم مگه ثبت نام اینترنتی نیست؟یا باید پاشیم بریم دانشگاه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا