نتایج نهایی کنکور ارشد 94 مهندسی شیمی

bnmnb

عضو جدید
زمان اعلام نتایج دانشجویان بدون کنکور با کنکوریا یکی نیست.
پس اعلام نتایج کنکور در 9 شهریور به دانشگاهها ارتباطی نداره.
مثلا 2 سال پیش اسم بدون کنکوریا رو اینقدر دیر اعلام کردن که دانشگاه شیراز ثبت نام این افراد رو گذاشت با لیسانسا. ( البته این به خاطر دانشگاه ها بوده که اسامی رو دیر فرستادن)

آخرین ویرایش:

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
خدا قوت میگم به همتون که این روزهای سخت رو دارید سپری می کنید.:smile::gol:
میگم بچه ها! وقتی گفتن نتایج 9 ام میاد یعنی فردا شب اعلام میشه دیگه؟:w20:

saeed05

کاربر بیش فعال
زمان اعلام نتایج دانشجویان بدون کنکور با کنکوریا یکی نیست.
پس اعلام نتایج کنکور در 9 شهریور به دانشگاهها ارتباطی نداره.
مثلا 2 سال پیش اسم بدون کنکوریا رو اینقدر دیر اعلام کردن که دانشگاه شیراز ثبت نام این افراد رو گذاشت با لیسانسا. ( البته این به خاطر دانشگاه ها بوده که اسامی رو دیر فرستادن)
پس از اعلام نتایج توسط دانشگاه قبولی منوط به تایید سازمان سنجش می باشد. پارسال کارنامه ی دوستم رو دیدم. مثلا نوشته بود قبولی با کنکور فلان دانشگاه و قبولی بدون کنکور فلان دانشگاه.
حالا زیاد مهم نیست این بحث،:gol:

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام
خدا قوت میگم به همتون که این روزهای سخت رو دارید سپری می کنید.:smile::gol:
میگم بچه ها! وقتی گفتن نتایج 9 ام میاد یعنی فردا شب اعلام میشه دیگه؟:w20:
فک نکنم با این وضع ، امیدی به فردا شب داشته باشیم. باز هم خدا داند

تقویان

عضو جدید

saeed05

کاربر بیش فعال
اینقدر حرص نخورین
این دو سال ارشد خوندن هم مثل چهار سال کارشناسی هست. دو سال دیگه میخوان بفرستنمون دنبال نخود سیاه....... بعد که مدرک مبارکو گرفتی و میخوای با کلی ذوق و شوق و آرزو وارد بازار کار بشی؛ میبینی که اوه اوه..... عجب اوضاع قاراشمیتی......من که شدیدا افسردگی گرفتم.......نسل ما خیلی مظلوم واقع شده، قبول دارین؟
به هر حال میخواستم بگم اینقدر حرص نخورین چون با وجود این اوضاع این دانشگاه یا اون دانشگاه قبول شدن ؛ خیلی اهمیت نداره که حرص بخوریمو به قیمت ریخته شدن موهامون تموم بشه.....
موافقم که حرص خوردن جز ضرر هیچ فایده ای نداره.

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
به اینکه بازار کار فعلا وضعش خوب نیست احتمالا همه ی دوستان کاملا در جریان هستند.
لطفا پست های مربوط به تاپیک اینجا بزارین و پست های دیگه مربوط به مدرکو بزار دم کوزه آبشو بخور مربوط به این تاپیک نمی باشد و جز دلسردی و آزار و اذیت داوطلبایی که منتظر نتایجن هیچ فایده ای نداره.
با تشکر:gol::gol::gol:

ana-d

عضو
سلام بچه ها.احتمالش هست نتایج رو امشب بزنن؟ من که دیگه فشارم رفته زیر صفر. سنجش هم استاده تو دق دادن:wallbash:

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان عزیزم.
به نوبه ی خودم برای همه بچه های سایت باشگاه مهندسان و همه ی بچه هایی که با ما دوست هستن تو کل ایران ارزوی موفقیت میکنم.
انشاالله نتایج بیاد همه خوشحال باشن لبشون خندون باشه.و این دلخوشی مقدمه ای باشه برای همه موفقیتهای اینده همه عزیزان.
موفق و پیروز باشید.

تقویان

عضو جدید
سلام بچه ها.احتمالش هست نتایج رو امشب بزنن؟ من که دیگه فشارم رفته زیر صفر. سنجش هم استاده تو دق دادن:wallbash:
احتمالش کمه !!:D
فردا شب میشه دوشنبه دیگه
انقد با من بحث نکن :D
بحث کن :)
فک نکنم.
فردا صبح اطلاعیه میزنه نتایج ساعت 22 امشب تو سایت قرار میگیره.:biggrin:
ساعت 23:59:59 :biggrin:

کمتر از 30ساعت تا اعلام نتایج
;)

mahtab_chem

عضو جدید

مهندسی شیمیا از رتبتون بگین و اینکه دوست دارین کجا قبول بشین
من که 655 شدم و احتمال میدم که رازی کرمانشاه رو قبول بشم:(:(
دوستان بقیه هم بگید لطفا احتمال میدن کجا قبول بشن؟

mahtab_chem

عضو جدید

شما با 655 خیلی بهتر از کرمانشاه رو قبول میشید فکر کنماا
قبل از کرمانشاه،همه ی دانشگاه های تهران و صنعتی اصفهان و شیراز و دانشگاه اصفهان رو زدم ولی بعید میدونم اینارو قبول بشم

ana-d

عضو
من 820 شدم.اول روزانه های شیراز و اصفهان رو زدم.صنعتیاشون رو هم زدم که البته میدونم قبول نمیشم.بعدش هم شبانه اصفهان رو زدم و بعد روزانه زاهدان که دانشگاه خودم بوده. الان پشیمونم که شبانه اصفهان رو زدم. دوست دارم زاهدان قبول بشم عاشق زاهدانم:(

nazli.p

عضو جدید
قبل از کرمانشاه،همه ی دانشگاه های تهران و صنعتی اصفهان و شیراز و دانشگاه اصفهان رو زدم ولی بعید میدونم اینارو قبول بشم
خب بستگی به گرایشی که میخاین داره اگه گرایشای پایینم زده باشین احتمال قبولی هست

mahtab_chem

عضو جدید

خب بستگی به گرایشی که میخاین داره اگه گرایشای پایینم زده باشین احتمال قبولی هست
واسه تهران گرایشای پایین رو هم زدم ولی شیراز و اصفهان و صنعتی اصفهان گرایش های طراحی فرآیند و جداسازی و گاز رو زدم واسه همین میگم بعید میدونم بیارم:rolleyes:

بالا