نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

pasha_m

عضو جدید
مهندس این تحقیقات محلی قانع کننده نباشه یعنی چی؟ ؟ یعنی زیر آبش خورده باشه تو محل؟
دلایل زیادی می تونه داشته باشه :
مثلا :
اون آدرس هایی که دادید خونه نباشند.
کسی تو محل شما رو نشناسه.
و ....

damoon.hd

عضو جدید
دلایل زیادی می تونه داشته باشه :
مثلا :
اون آدرس هایی که دادید خونه نباشند.
کسی تو محل شما رو نشناسه.
و ....

ممنون،حالا فردا باید به گزینش تهران تماس بگیرم جویا شم ببینم پس کی این جواب گزینش ما میخواد بیاد!

javanirani

عضو جدید
سلام نه آقا به ما که هنوز خبر ندادن مگه به شما خبر دادن ؟یا اصلا مگه کسی رو دعوت کردن واسه آموزش؟

سلام نه ما رو خبر نکردن اما دیدم بچه های مکانیک غیبشون زد از تایپیک گفتم شاید آموزش شروع شده...شما اطلاعی از شروع آموزش نداری؟

misimisi

عضو جدید
سلام نه ما رو خبر نکردن اما دیدم بچه های مکانیک غیبشون زد از تایپیک گفتم شاید آموزش شروع شده...شما اطلاعی از شروع آموزش نداری؟

سلام مهندس عزیز
نه منم آخرین باری که زنگ زدم منطقه سه شنبه هفته پیش بود که بهم گفتن کد پرسنلی ها اومده و منتظر خبرآموزش هستن که اینو هفته پیش تو تایپیک براتون گذاشته بودم

javanirani

عضو جدید
سلام دوستان هر کدوم از دوستان که منطقه برای شروع آموزش باهاش تماس گرفت لطفآ اطلاع رسانی کنه که بدونیم در چه مرحله ای هستیم...با تشکر

pasha_m

عضو جدید
روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس بر تمامی مهندسان عزیز مبارک باد.

aminabedini

عضو جدید
مهندس این تحقیقات محلی قانع کننده نباشه یعنی چی؟ ؟ یعنی زیر آبش خورده باشه تو محل؟

یعنی اینکه ممکنه با یکی صحبت کنن که ازت خوشش نیاد و جواب پرت و پلا بده به مامور تحقیقات، اونوقته که میری برج گاز و 1 ساعت سوال و جواب میکنن و معمولا هم کسی رو رد نمیکنن، کسی که با من مصاحبه کرد آدم مودب و درست و روشنی بود، خیلی وارد جزئیات نشد و همین مسائل معمولی رو که باید بدونی میپرسید.

aminabedini

عضو جدید

نه مهندس ما غیبمون نزده دیگه از چشم انتظاری خسته شدیم رفتیم دنبال روزمرگی خودمون، ما هم مثل شما منتظریم...
:eek:

j66

عضو جدید
سلام دوستان خبر خوش دارم
امروز با آقای فاقدی تماس گرفتم ایشون گفتند که نامه برای مناطق رفته تا فردا باهاتون تماس میگیرند که ان شاالله 12 اسفند شروع دوره اصفهان
سلام
اقا دمت گرم بخاطر اين پيگيريهات:w17:.ايشالا همينطور كه ميگي باشه

روز مهندس هم بر همه مبارك
:w40::w40::w40::w40::w40::w40:

damoon.hd

عضو جدید
یعنی اینکه ممکنه با یکی صحبت کنن که ازت خوشش نیاد و جواب پرت و پلا بده به مامور تحقیقات، اونوقته که میری برج گاز و 1 ساعت سوال و جواب میکنن و معمولا هم کسی رو رد نمیکنن، کسی که با من مصاحبه کرد آدم مودب و درست و روشنی بود، خیلی وارد جزئیات نشد و همین مسائل معمولی رو که باید بدونی میپرسید.

خیلی هم خوووب. ممنون از اطلاعات مبسوطت مهندس

javanirani

عضو جدید
سلام ....دوستان کسی منطقه باهاش تماس گرفته؟....ما که همچنان بی صبرانه منتظریم.....

javanirani

عضو جدید
دوستان من با منطقه ی 2 که متولی آموزش تماس گرفتم گفت هنوز هیچی معلوم نیست....:(:(:wallbash::w00::w19:

mds_eng

کاربر فعال
دوستان خبر خوش
با یکی از دوستانم که منطقه 5 هستش تماس گرفتن
بهش گفتن که دوره از دوازدهم تا هفدهم توی شیراز براشون شروع میشه و بعد از اون میرن اصفهان. احتمالا برای بقیه مناطق هم همچین روالی داره. یعنی برای من که منطقه 10 هستم اول باید بریم از دوازدهم تا هفدهم بریم بوشهر و بعد از اون با بقیه مناطق میریم اصفهان
با خودم تماس نگرفتن ولی احتمالا فردا با همه تماس می گیرن

mds_eng

کاربر فعال
اگه کس دیگه ای هم هست که بهش خبر دادن در مورد جزییاتش بهمون اطلاعات بده.
دوستان حواستون باشه فردا که بهتون زنگ زدن در مورد جزییات بیشتر بپرسید.
مثل اینکه چطور بریم منطقه (برامون هواپیما می گیرن یا باید خودمون بریم. برای پارسالی ها هواپیما گرفتن).
مهمانسرا برای منطقه یا اصفهان چطور برامون هماهنگ می کنن؟( برای منطقه 5 ای ها توی شیراز از 11 اسفند هتل گرفتن)
شماره پرسنلی هامون صادر شده؟
حقوق و بیمه مون از کی شروع می شه؟
تعطیلات عید ما هم تعطیل هستیم یا نه

17 اسفند همدیگه رو اصفهان میبینیم :)

javanirani

عضو جدید
اگه کس دیگه ای هم هست که بهش خبر دادن در مورد جزییاتش بهمون اطلاعات بده.
دوستان حواستون باشه فردا که بهتون زنگ زدن در مورد جزییات بیشتر بپرسید.
مثل اینکه چطور بریم منطقه (برامون هواپیما می گیرن یا باید خودمون بریم. برای پارسالی ها هواپیما گرفتن).
مهمانسرا برای منطقه یا اصفهان چطور برامون هماهنگ می کنن؟( برای منطقه 5 ای ها توی شیراز از 11 اسفند هتل گرفتن)
شماره پرسنلی هامون صادر شده؟
حقوق و بیمه مون از کی شروع می شه؟
تعطیلات عید ما هم تعطیل هستیم یا نه

17 اسفند همدیگه رو اصفهان میبینیم :)

دوستان لطفآ هر کس که منطقه باهاش تماس گرفت توی این تایپیک اطلاع بده که بدونیم به چه صورت هست...با تشکر

j66

عضو جدید
سلام
مژده مژده.امروز از منطقه 5 تماس گرفتن،اموزش از 12م شروع ميشه تا 16م شيرازيم .يه سري مدارك هم گفتن بيارين،اين چندروز تو مهمانسراي شركت انتقال گازيم.بعدش ميريم اصفهان تا 29م و سپس تا9م تعطيليم و بعدش دوره دوباره شروع ميشه.ايشالا براي بقيه دوستان هم تا فردا زنگ ميزنن.
خدارو شكر از بلاتكليفي دراومديم.الان كبكم داره خروس ميخونه!!.:w33::w33::w33:

aminabedini

عضو جدید
سلام
مژده مژده.امروز از منطقه 5 تماس گرفتن،اموزش از 12م شروع ميشه تا 16م شيرازيم .يه سري مدارك هم گفتن بيارين،اين چندروز تو مهمانسراي شركت انتقال گازيم.بعدش ميريم اصفهان تا 29م و سپس تا9م تعطيليم و بعدش دوره دوباره شروع ميشه.ايشالا براي بقيه دوستان هم تا فردا زنگ ميزنن.
خدارو شكر از بلاتكليفي دراومديم.الان كبكم داره خروس ميخونه!!.:w33::w33::w33:

خدا رو شکر که باهات تماس گرفتن، خانم مصباح بهت زنگ زد؟نپرسیدی که به همه مکانیکی ها زنگ زدن یا فقط به شما؟با من که تماس نگرفتن:cry::cry:

misimisi

عضو جدید
سلام دوسان
همین الان از منطقه 3به من زنگ زدن 12 اسفند باید منطقه باشیم تا 17 بعدشم میریم اصفهان واسه آموزش امیدوارم به همه خبر داده باشن
:)

m.keyhanzade

عضو جدید
سلام دوستان گازی خودم;)
به من هم زنگ زدن برای 12 اسفند با وسایل شخصی منطقه باشیم

mds_eng

کاربر فعال
واقعا متاسفم برای منطقه 10
هنوز هم که باهاشون تماس می گیرم میگن هیچی هنوز معلوم نیست.
توی این شرکت گاز به این بزرگی گیر انتقال گاز با این بی برنامه گی هاش افتادیم و از بین این همه مناطق مختلف گیر منطقه 10 افتادیم که .....
ای خدااااااااااااااااااااااااااا

javanirani

عضو جدید
توی این شرکت گاز به این بزرگی گیر انتقال گاز با این بی برنامه گی هاش افتادیم و از بین این همه مناطق مختلف گیر منطقه 10 افتادیم که .....
ای خدااااااااااااااااااااااااااا

اشتباه از خود ما بود که امید علکی بستیم به شرکت گاز.....اونم منطقه 10

zakariarazi

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
ای خدااااااااااااااااااااااا اااا
ولی درکل نگران نباش تا امروز حداکثر باهات تماس می گیرن
اشتباه از خود ما بود که امید علکی بستیم به شرکت گاز.....اونم منطقه 10
سلام دوست و همکار گرامی و گل خودم
دیروز با دوستان منطقه 5 تماس گرفتند
نمی دونی از دیروز تا امروز ظهر تقریبا همین الان که به من زنگ بزنن چی کشیدم
اصلن نگران نباش شروع دوره 19 اسفند تو ایستگاه پل کله منطقه 2 هست ممکنه منطقه 10 ای ها تو ماهشهر باشن ولی شروع آموزش 19 اسفنده
بچه ها هم زودتر می رن مناطق که با ایستگاه و .... آشنا بشن

آخرین ویرایش:

mds_eng

کاربر فعال
بابا زنگ می زنن تا شنبه کلی مونده..........بد به دلتون راه ندین......همه با همه آموزشیشون

الان که فکر می کنم بعید هم نیست که منطقه 10 رو نفرستن. از 22 نفر فقط 7 نفرن که پروندشون تکمیل شده. ممکنه بزارن همشونو با هم بفرستن

moemenzadeh

عضو جدید
سلام
با منم تماس گرفتند:smile:
دوازدهم تا شانزدهم
هفدهم و هیجدهم اعزام به اصفهان
نوزدهم تا بیست و نهم آموزش
بیست و نهم تا نهم استراحت
نهم مجددا منطقه
موفق باشید.:smile:

بالا