نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

javanirani

عضو جدید
سلام به همگی...من با منطقه 10 تماس گرفتم گفت که خبرتون میکنیم حالا منظور این هفته بود هفته بعد بود یا سال دیگه خدا میدونه....بلا تکلیف موندیم اخرش هم هیچی نمیشه.....

آخرین ویرایش:

damoon.hd

عضو جدید
دوستان کسی خبری نداره؟ ما که هنوز طب هم نرفتیم!!! چیکار میکنن اینا خدا میدونه

damoon.hd

عضو جدید
اینا در حالت عادیش اینقدر طولش دادن وای به حاله روزی که اسم یه عده که توی آزمون جدید شرکت میکنن اضافه بشه به کارشون. خیلی کارشون سخت میشه. واقعا خدا قوت

aminabedini

عضو جدید
آقا من که دیگه بی خیال شدم، همینجا رفتم توی یه شرکت خصوصی قرارداد موقت 3 ماهه بستم، عطای شرکت گاز رو به لقاش بخشیدم. دیگه توهین به شعور ماها از حد گذشته 7 سال تو بهترین دانشگاه درس خوندیم که آخرش بشیم این! که هر روز منتظر باشیم که آقا بیا سر کار ماهی 900 تومن بت بدیم، واقعا درد ما دیگه از حد گذشته

mohsenv21

عضو جدید
از دوستان کسی هست که توی آزمون پارسال با مدرک ارشد شرکت کرده باشه؟

zakariarazi

عضو جدید
سلام دوستان
امروز با منطقه تماس گرفتم گفتند که منتظر واحد آموزش شرکت انتقال گاز هستند
با شرکت انتقال گاز 021-81310 تماس گرفتم وصل شدم به رییس آقای فاقدی 021-81314148 که متاسفانه جلسه بود
وصل شدم به واحد آموزش 81314518-021 گفتند که دیروز جلسه داشتند اگه مناطق نفرات را معرفی کرده باشند دوره آموزش هفته اول اسفند شروع میشه
با منطقه تماس گرفتم گفتند که نفرات رو معرفی کردند
شماره آقای نصیری 021-81313592 را دادند
دوستان از مناطق پیگیری کنید که معرفی کردن یا نه اگه معرفی کرده بودند با آقای فاقدی جهت تسریع در کارمون تماس بگیرید
ممنون

javanirani

عضو جدید
سلام دوستان
امروز با منطقه تماس گرفتم گفتند که منتظر واحد آموزش شرکت انتقال گاز هستند
با شرکت انتقال گاز 021-81310 تماس گرفتم وصل شدم به رییس آقای فاقدی 021-81314148 که متاسفانه جلسه بود
وصل شدم به واحد آموزش 81314518-021 گفتند که دیروز جلسه داشتند اگه مناطق نفرات را معرفی کرده باشند دوره آموزش هفته اول اسفند شروع میشه
با منطقه تماس گرفتم گفتند که نفرات رو معرفی کردند
شماره آقای نصیری 021-81313592 را دادند
دوستان از مناطق پیگیری کنید که معرفی کردن یا نه اگه معرفی کرده بودند با آقای فاقدی جهت تسریع در کارمون تماس بگیرید
ممنون

سلام من با منطقه چند روز پیش که تماس گرفتم گفتند نفرات رو به آموزش معرفی کردیم...

moemenzadeh

عضو جدید
سلام

گفتم بنویسم باید صبر ایوب داشت ناگهان این بیت به ذهنم خطور کرد که : چند گویی قصه ایوب و صبر او بس است بیش از این ما صبر نتوانیم آن ایوب بود
درسته من تازه واردم ولی هر روز سری میزنم به این تاپیک و از آخرین اخبار مطلع می شوم ولی واقعا خسته شدم گفتم بزا بنویسم یک ماه دیگه میشه یک سال از پیامک معروف !!!!!!!!
یعنی منم قراردادمو تمدید کنم!!!!!!!!
ما که صبر کردیم تا شنبه هم صبر می کنیم !
فقط می تونم بگم امیدوارم ختم به خیر بشه.

javanirani

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان امروز اخرین روز هست که باید تماس بگیرن ...لطفآ همگی از مناطق و مرکز پیگیری کنید....الان که با منطقه تماس گرفتم گفت: ( ما منتظر تهران هستیم که به ما اعلام کنن چون قرار بود اوایل این ماه آغاز بشه هنوز به ما چیزی اعلام نکردن)این دقیقآ چیزی بود که به من گفت....حالا کی تهران اعلام کنه خدا میدونه...

آخرین ویرایش:

misimisi

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان امروز اخرین روز هست که باید تماس بگیرن ...لطفآ همگی از مناطق و مرکز پیگیری کنید....الان که با منطقه تماس گرفتم گفت: ( ما منتظر تهران هستیم که به ما اعلام کنن چون قرار بود اوایل این ماه آغاز بشه هنوز به ما چیزی اعلام نکردن)این دقیقآ چیزی بود که به من گفت....حالا کی تهران اعلام کنه خدا میدونه...

شما کدوم منطقه هستید؟

pasha_m

عضو جدید
سلام
من حضوری رفتم منطقه 2 ( آقای رزاقی ) و پیگیر شروع آموزش شدم .می گفت اصلا معلوم نیست کی دوره شروع شود.من که دیگه خسته شدم.دوستان همه پیگری کنید تا اینها بدونند همه منتظریم بلکه احساس مسئولیت کنند و به کارمون رسیدگی کنند.

amin392

عضو جدید
سلام
من حضوری رفتم منطقه 2 ( آقای رزاقی ) و پیگیر شروع آموزش شدم .می گفت اصلا معلوم نیست کی دوره شروع شود.من که دیگه خسته شدم.دوستان همه پیگری کنید تا اینها بدونند همه منتظریم بلکه احساس مسئولیت کنند و به کارمون رسیدگی کنند.

سلام.
اگه اشتباه نکنم گرایشتون قدرت بود درسته؟
شما تا حالا چه مراحلی روانجام دادین ؟
این اقای رزاقی محل کارش اصفهانه یا نجف اباد(دفتر مرکزی منطقه 2)

damoon.hd

عضو جدید
دوستان، بچه های برق قدرت کارشون گیره گزینشه! هنوز جواب گزینشه خیلی هاشون به مناطقه شون نرسیده ،یا اینکه باید برن برای تکمیل پرونده گزینشی. یعنی کلا دسته گزینشه تهرانه. کارمون توی گزینش گیر افتاده،نمیدونم چرا؟!

king5000

عضو جدید
سلام
من چند روز پیش که با منطقه 5 تماس داشتم گفتند که دوباره پیگیری کردیم که هر چه سریعتر گزینش اسامی رو معرفی کنه و تا گرینش اسامی رو نفرسته هیچ اقدامی نمیتونیم انجام بدیم. ضمنا گفت که بعد از عید دوره آموزشی برق- قدرت تشکیل میشه. پس بریم تا بعد از عید....

vahid_ais

عضو جدید
سلام
من ا همون روز اول که این تاپیک ایجاد شد دارم بحث ها رو دنبال میکنم
خیلی نا امید شدین!
ما ها از وقتی که اون اس ام اس رو بهمون دادن تقریبا یک سال میگذره حالا یک ماه دیگه هم روش

pasha_m

عضو جدید
سلام.
اگه اشتباه نکنم گرایشتون قدرت بود درسته؟
این اقای رزاقی محل کارش اصفهانه یا نجف اباد(دفتر مرکزی منطقه 2)

بله درسته قدرت بودم.
من همه مراحل رو انجام دادم.
محل کار آقای رزاقی کیلومتر 17 جاده اصفهان - نجف آباد - منطقه 2 عملیات انتقال گاز میباشد.(تلفن آقای رزاقی :0311-6250176

damoon.hd

عضو جدید
بله درسته قدرت بودم.
محل کار آقای رزاقی کیلومتر 17 جاده اصفهان - نجف آباد - منطقه 2 عملیات انتقال گاز میباشد.(تلفن آقای رزاقی :0311-6250176

مهندس ما هم قدرت هستیم،همین منطقه 2!! این دوستمون هم جناب آقای amin392 قدرت هستش. ما هنوز طب صنعتی هم نرفتیم!!! چطوریه؟! هممون هم که منطقه 2 هستیم! چطوری شما همه کارارو انجام دادید؟!؟ دقیقا کی برای تکمیل پرونده گزینشی و طب صنعتی رفتید؟

amin392

عضو جدید
بله درسته قدرت بودم.

دقیقا همونطوری که جناب damoon.hd فرمودن من وایشون هم قدرت هستیم و منطقه 2 و هیچ مرحله ای رو هم انجام ندادیم .شما کی برای تکمیل پرونده گزینشی و طب صنعتی رفتید؟

pasha_m

عضو جدید
دقیقا همونطوری که جناب damoon.hd فرمودن من وایشون هم قدرت هستیم و منطقه 2 و هیچ مرحله ای رو هم انجام ندادیم .شما کی برای تکمیل پرونده گزینشی و طب صنعتی رفتید؟

فکر کنم پرونده ها رو طبقه بندی کردن و بر اساس مسئولیت و محل خدمتی هر هفته با چند نفر تماس میگیرن.چون وقتی که من رفته بودم 5 نفر مهندس برق دیگه هم اومده بودن. و تا وقتی که همه کارهاشونو انجام نداده باشند هیچ کدوم به آموزشی نخواهیم رفت.پس نگران نباشید با شما هم تماس میگیرند.با این اوصاف آموزش برق قدرت قطعا بعد از عید خواهد بود.

javanirani

عضو جدید
سلام به همگی از بچه ها کسی به آموزش معرفی شده و باهاش تماس گرفتن برای شروع آموزش ؟

amin392

عضو جدید
فکر کنم پرونده ها رو طبقه بندی کردن و بر اساس مسئولیت و محل خدمتی هر هفته با چند نفر تماس میگیرن.چون وقتی که من رفته بودم 5 نفر مهندس برق دیگه هم اومده بودن. و تا وقتی که همه کارهاشونو انجام نداده باشند هیچ کدوم به آموزشی نخواهیم رفت.پس نگران نباشید با شما هم تماس میگیرند.با این اوصاف آموزش برق قدرت قطعا بعد از عید خواهد بود.

من نه نگرانم و نه عجله ای دارم چون کاملا از این روند کند اداری برای استخدامی ها خبر دارم البته اینا دیگه شورش رو در اوردن . فقط میخواستم بدونم چه مراحلی رو گذروندین (یعنی تهران رفتین یا زنگ زدن گفتن گزینشتون جوابش مثبته ؟ و برای انجام طب کجا رفتین ؟ و تاریخ هایی که رفتین چه برای طب و چه برای زمانی که تهران رفتید کی بوده ؟) صلاح دونستین جواب سوال ها رو بدید و اگه هم که صلاح نمیدونید که هیچی

pasha_m

عضو جدید
من نه نگرانم و نه عجله ای دارم چون کاملا از این روند کند اداری برای استخدامی ها خبر دارم البته اینا دیگه شورش رو در اوردن . فقط میخواستم بدونم چه مراحلی رو گذروندین (یعنی تهران رفتین یا زنگ زدن گفتن گزینشتون جوابش مثبته ؟ و برای انجام طب کجا رفتین ؟ و تاریخ هایی که رفتین چه برای طب و چه برای زمانی که تهران رفتید کی بوده ؟) صلاح دونستین جواب سوال ها رو بدید و اگه هم که صلاح نمیدونید که هیچی

سلام دوست عزیز
جواب گزینش رو تلفنی گفتند .برای طب صنعتی به اصفهان (کلینیک صنعت نفت) رفتم.اصلا برای این مراحل تهران نرفتم.من مراحل تکمیل پرونده و طب صنعتی رو هفته قبل انجام دادم.راستی اینطور که من متوجه شدم فقط کسانی برای گزینش به تهران می روند که تحقیقات محلی قانع کننده نباشه.که اکثرا قانع کننده است و نیازی به گزینش حضوری و رفتن به تهران نیست.باز اگه سئوالی داشتید در خدمتم.

amin392

عضو جدید
سلام دوست عزیز
جواب گزینش رو تلفنی گفتند .برای طب صنعتی به اصفهان (کلینیک صنعت نفت) رفتم.اصلا برای این مراحل تهران نرفتم.من مراحل تکمیل پرونده و طب صنعتی رو هفته قبل انجام دادم.راستی اینطور که من متوجه شدم فقط کسانی برای گزینش به تهران می روند که تحقیقات محلی قانع کننده نباشه.که اکثرا قانع کننده است و نیازی به گزینش حضوری و رفتن به تهران نیست.باز اگه سئوالی داشتید در خدمتم.

طب صنعتی چند روز طول کشید والان جوابش اومده (واگر جوابش اومده نتایجش رو به خودتون گفتن یا به منطقه ارسال میشه)؟

pasha_m

عضو جدید
طب صنعتی چند روز طول کشید والان جوابش اومده (واگر جوابش اومده نتایجش رو به خودتون گفتن یا به منطقه ارسال میشه)؟
طب صنعتی برای من یک روز (از 7 صبح تا 12 ظهر طول کشید) و یک روز هم برای عدم اعتیاد.راجع به جواب هم گفتن ارسال می کنند منطقه.

amin392

عضو جدید
طب صنعتی برای من یک روز (از 7 صبح تا 12 ظهر طول کشید) و یک روز هم برای عدم اعتیاد.راجع به جواب هم گفتن ارسال می کنند منطقه.

بازم تشکر.
انشاالله اگه به ما هم زنگ زدن برای طب صنعتی میشه اول رفت عدم اعتیاد وبعدش رفت طب صنعتی که یه روزه بشه تمومش کرد یا نه ؟ واگه نکته خاصی توی این چند روز که رفتی برای تکمیل پرونده و طب صنعتی بنظرت میرسه به ما هم بگو (بازم ممنون)!!!

راستی سو پیشینه و تعهد خدمت ندادی؟

damoon.hd

عضو جدید
سلام دوست عزیز

مهندس این تحقیقات محلی قانع کننده نباشه یعنی چی؟ ؟ یعنی زیر آبش خورده باشه تو محل؟

pasha_m

عضو جدید
بازم تشکر.
انشاالله اگه به ما هم زنگ زدن برای طب صنعتی میشه اول رفت عدم اعتیاد وبعدش رفت طب صنعتی که یه روزه بشه تمومش کرد یا نه ؟ واگه نکته خاصی توی این چند روز که رفتی برای تکمیل پرونده و طب صنعتی بنظرت میرسه به ما هم بگو (بازم ممنون)!!!

راستی سو پیشینه و تعهد خدمت ندادی؟
خواهش میکنم.
نه چون نامه عدم اعتیاد رو طب صنعتی می دهند.پس ابتدا بایستی به واحد طب صنعتی مراجعه نمایید.
بجز مدارکی که برای تکمیل پرونده بهتون می گن چندتا عکس اضافه هم همراه داشته باشید چون طب صنعتی بهتون میگه عکس بدهید جهت نامه های عدم اعتیا و ...
باز برای خود عدم اعتیاد هم یکی دو قطعه عکس می خواهد.
روزی که رفتی برای طب صنعتی ناشتا باشید و موهای سینه رو شیو کنید(جهت نوار قلب)
نامه های سو پیشینه و تعهد خدمتی رو بهتون می دهند بیایید شهر خودتون انجام بدهید بعدا براشون ببرید.

بالا