نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

prof.fard

عضو جدید
به نظرتون با 1300 میشه صنایع غذایی یا محیط زیست روزانه سهند قبول شد؟
البته مونده با خواست خدا ولی میخام نظرات دوستان رو بدونم

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم دوست عزیز.
سفيدزبان عمومي وتخصصي /انگليسي /
۶۴/۲۹سينتيك وطراحي راكتور
۵۰/۰۰پديده هاي انتقال /انتقال جرم -مكانيك سيالات وانتقال حرارت /
۷۳/۳۳بيوشيمي وميكروبيولوژي عمومي
۵۶/۶۷ترموديناميك
سفيدمجموعه دروس تخصصي /رياضيات مهندسي -شيمي پايه -شيمي الي /

تبریک میگم خانمی
ایشالا بهترین دانشگاه پذیرفته بشی

میخواستم بپرسم واسه بیوشیمی و میکرو چه کتابایی خوندی؟

دختر یخی

عضو جدید
سلام بچه ها
خدارا شکر ثبت کردم مردم از استرس و دو دلی
1-طراحی فرایند دانشگاه تهران 2-طراحی فرایند صنعتی شریف3-جداسازی صنعتی شریف4-جداسازی امیر کبیر5-طراحی فرایند تربیت مدرس6-جداسازی تربیت مدرس7-طراحی فرایند فردوسی مشهد8-جداسازی فردوسی مشهد9طراحی فرایند شیراز10-طراحی فرایند بوشهر11-جداسازی بوشهر
مطمئنا تو انتخاب هفتمتون میمونه....ولی دانشگاه شیراز خیلییییییی فوق العاده تر و سطح بالاتر از فردوسی هس بهتر بود اونو بالاتر میزدین...فردوسی تو مهندسی شیمی دانشگاه سطح بالایی نیس ولی دانشگاه شیراز قطبه..بازم اگه میتونین ویرایش کنین شیرازو بالاتر بزنین رتبتون حیفه

leyla70

عضو جدید
تبریک میگم خانمی
ایشالا بهترین دانشگاه پذیرفته بشی

میخواستم بپرسم واسه بیوشیمی و میکرو چه کتابایی خوندی؟

ممنونم، واسه بیوشیمی و میکروبیولوژی اول جزوه های دانشگاهیمو خوندم ، بعد اونا رو از کتاب راهیان ارشد جلو رفتم، لازم نیست همه صفحات کتاب رو بخونید چون حجم زیادی داره و به خاطر سپردنش هم کمی سخته، اگه به تست ها توجه کنید کم کم دستتون میاد کدوم مطالب مهمترن،الان کتاب از دسترسم خارجه ولی اگه مایل باشید بعدا میتونم بهتون بگم کدوم فصل ها و صفحات رو بخونید.

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم، واسه بیوشیمی و میکروبیولوژی اول جزوه های دانشگاهیمو خوندم ، بعد اونا رو از کتاب راهیان ارشد جلو رفتم، لازم نیست همه صفحات کتاب رو بخونید چون حجم زیادی داره و به خاطر سپردنش هم کمی سخته، اگه به تست ها توجه کنید کم کم دستتون میاد کدوم مطالب مهمترن،الان کتاب از دسترسم خارجه ولی اگه مایل باشید بعدا میتونم بهتون بگم کدوم فصل ها و صفحات رو بخونید.

آهان آخه پارسال دوستان یه کتاب معرفی کردن که من پیداش نکردم فقط یه خورده از روی جزوه هام خونده بودم
کتاب راهیان رو ندارم تهیه کردم حتما مزاحمت میشم خانمی

ch.sh

عضو جدید
دوستان یه کتاب خوب میخوام واسه آموزش هایسیس ...اونی که همه ازش راضی تزن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cool:

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنا تو انتخاب هفتمتون میمونه....ولی دانشگاه شیراز خیلییییییی فوق العاده تر و سطح بالاتر از فردوسی هس بهتر بود اونو بالاتر میزدین...فردوسی تو مهندسی شیمی دانشگاه سطح بالایی نیس ولی دانشگاه شیراز قطبه..بازم اگه میتونین ویرایش کنین شیرازو بالاتر بزنین رتبتون حیفه

آره ویرایش کردم شیراز رو هفتم زدم و بعدش فردوسی مشهد
دیگه فقط خدا کارم رو درست کنه من دیگه نمیدونم چیکار کنم.

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آره ویرایش کردم شیراز رو هفتم زدم و بعدش فردوسی مشهد
دیگه فقط خدا کارم رو درست کنه من دیگه نمیدونم چیکار کنم.

توکلت به خدا باشه داداش.
نگران نباش.
خودش هوای هممونو داره.
:gol:

farhad urmia

عضو جدید
به نظرتون با 1300 میشه صنایع غذایی یا محیط زیست روزانه سهند قبول شد؟
البته مونده با خواست خدا ولی میخام نظرات دوستان رو بدونم
دوست عزیز شبانه میشه قبول شد اما روزانه بعیده احتمالش کمه اما احتمال داره صنایع غذایی قبول شی. صنایع گرایشه ضعیفیه

H_RZ

عضو جدید
گرایش فرایندهای جداسازی دقیقا راجع به چیه؟فرقش با طراحی فرایند چیه؟پروژه های فرایندهای جداسازی فقط آزمایشگاهیه؟میشه گرایش فرایندهای جداسازی خوند ولی پروژت مثلا شبیه سازیه یه واحد باشه؟

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرایش فرایندهای جداسازی دقیقا راجع به چیه؟فرقش با طراحی فرایند چیه؟پروژه های فرایندهای جداسازی فقط آزمایشگاهیه؟میشه گرایش فرایندهای جداسازی خوند ولی پروژت مثلا شبیه سازیه یه واحد باشه؟

من تعریف دقیق فرایندهای جداسازی رو نمیدونم ولی تا حدی از بقیه شنیدم
گرایش جداسازی بیشتر در مورد فرایندهای جداسازی مثل تقطیر ،استخراج، تبلوروشبیه سازی و مدلسازی فرایندها بحث میکنه
این گرایش میتونه در حیطه محیط زیست و تصفیه پساب و صنعت نفت کاربرد زیادی داشته باشه
طراحی فرایندهمونطور که از اسمش پیداست کارش طراحی فرایند تجهیزات مهندسی شیمی هست مثلا تولید P&IDکار طراحی فراینده .
این گرایش بیشتر با اصول طراحی فرایندهای مهندسی شیمی اشنا میشن
کشور ایران به دلیل داشتن صنایع نفت و گاز وپتروشیمی این گرایش بیشتر مورد قبول این صنایع هم هست
با نرم افزارهای هایسیس و اسپن زیاد سرو کار داره
طراحی فرایند علاوه بر طراحی تجهیزات فرایندهای مهندسی شیمی به ایمنی فرایندهای شیمیایی هم میپردازه که این کار دومی هم همچین بی ارتباط با طراحی نیست چون شما به عنوان یک طراح موظف هستین که مثلا فشار یک مخزن رو جوری تنظیم کنید که خدایی ناکرده خطر ساز نباشه.جوری که من دیدم یه درس دارن به نام بهینه سازی اگه اشتباه نکنم که اونهم خیلی به ایمنی میتونه مربوط باشه.
--------------------------------------
پروژه های هر گرایشی میتونه از مایشگاهی هم باشه شبیه سازی و مدلسازی هم باشه.مثلا جداسازی میتونه ازمایشگاهی باشه میتونه شبیه سازی باشه.و طراحی فرایندم با اینکه بیشتر شبیه سازی هست ولی میتونه ازمایشگاهی هم باشه

H_RZ

عضو جدید
من تعریف دقیق فرایندهای جداسازی رو نمیدونم ولی تا حدی از بقیه شنیدم
گرایش جداسازی بیشتر در مورد فرایندهای جداسازی مثل تقطیر ،استخراج، تبلوروشبیه سازی و مدلسازی فرایندها بحث میکنه
این گرایش میتونه در حیطه محیط زیست و تصفیه پساب و صنعت نفت کاربرد زیادی داشته باشه
طراحی فرایندهمونطور که از اسمش پیداست کارش طراحی فرایند تجهیزات مهندسی شیمی هست مثلا تولید P&IDکار طراحی فراینده .
این گرایش بیشتر با اصول طراحی فرایندهای مهندسی شیمی اشنا میشن
کشور ایران به دلیل داشتن صنایع نفت و گاز وپتروشیمی این گرایش بیشتر مورد قبول این صنایع هم هست
با نرم افزارهای هایسیس و اسپن زیاد سرو کار داره
طراحی فرایند علاوه بر طراحی تجهیزات فرایندهای مهندسی شیمی به ایمنی فرایندهای شیمیایی هم میپردازه که این کار دومی هم همچین بی ارتباط با طراحی نیست چون شما به عنوان یک طراح موظف هستین که مثلا فشار یک مخزن رو جوری تنظیم کنید که خدایی ناکرده خطر ساز نباشه.جوری که من دیدم یه درس دارن به نام بهینه سازی اگه اشتباه نکنم که اونهم خیلی به ایمنی میتونه مربوط باشه.
--------------------------------------
پروژه های هر گرایشی میتونه از مایشگاهی هم باشه شبیه سازی و مدلسازی هم باشه.مثلا جداسازی میتونه ازمایشگاهی باشه میتونه شبیه سازی باشه.و طراحی فرایندم با اینکه بیشتر شبیه سازی هست ولی میتونه ازمایشگاهی هم باشه
طراحی فرایندو میدونستم ولی اطلاعاتی درباره جداسازی نداشتم :smile:

za-y

عضو جدید

نه اتفاقا میشه پروژه های جداسازی را شبیه سازی بردارید

za-y

عضو جدید

فکر کنم فرایند طراحی کل فرایند ها را شامل میشه مثلا راکتور را هم شامل میشه ولی جداسازی فقط فرایندهای جداسازی را شامل میشه

• Like
واکنش ها: H_RZ

H_RZ

عضو جدید
فکر کنم فرایند طراحی کل فرایند ها را شامل میشه مثلا راکتور را هم شامل میشه ولی جداسازی فقط فرایندهای جداسازی را شامل میشه
اره طراحی فرایندو نسبت بهش دید دارم چون کارشناسیم همین بود ولی جداسازیو کلا نمیدونم فازش چیه!!

farhad urmia

عضو جدید
خواهران و برادران رتبه تک رقمی و دو رقمی مدنظر باشه شام ندن بنده حلال نمیکنم. از جمعه هم تهران و اصفهان هستم میتونن زودتر رزرو کنن که اول مهمون کی باشم .خخخخ

za-y

عضو جدید
خواهران و برادران رتبه تک رقمی و دو رقمی مدنظر باشه شام ندن بنده حلال نمیکنم. از جمعه هم تهران و اصفهان هستم میتونن زودتر رزرو کنن که اول مهمون کی باشم .خخخخ

حالا وایستید نتیجه ها بیاد شامم میدیم با دسر

leyla70

عضو جدید
آهان آخه پارسال دوستان یه کتاب معرفی کردن که من پیداش نکردم فقط یه خورده از روی جزوه هام خونده بودم
کتاب راهیان رو ندارم تهیه کردم حتما مزاحمت میشم خانمی

خواهش میکنم شما مراحمی، خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم، منم واسه کنکور خیلی از بچه های اینجا کمک گرفتم که امیدوارم همیشه موفق باشند.

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاالله همه بچه های مهندسان هر جایی که دلشون میخواد قبول بشن.
واقعا تا نتایج بیاد جون ادم میاد بالا
من میگم تا اون موقع دست به یه کاری بزنیم اخه با این وضعیت دیگه کسی اینجا نمیاد یا اگه بیاد چیزی نمینویسه.

farhad urmia

عضو جدید
انشاالله همه بچه های مهندسان هر جایی که دلشون میخواد قبول بشن.
واقعا تا نتایج بیاد جون ادم میاد بالا
من میگم تا اون موقع دست به یه کاری بزنیم اخه با این وضعیت دیگه کسی اینجا نمیاد یا اگه بیاد چیزی نمینویسه.
آقا بیاین ایده و یا موضوعی بزاریم برای ی کار پژوهشی

آخرین ویرایش:

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا بیاین ایده و یا موضوعی بزاریم برای ی کار پژوهشی

خیلی نظر خوبیه.
-----------------------
برای ارشد خیلی زبان انگلیسی مهمه .برای کسی که نخواد بره کلاس زبان ولی کلیاتی از زبان رو شامل کلمات کاربردی و گرامرکلیدی رو یاد بگیره باید چکار کنه؟

za-y

عضو جدید
خیلی نظر خوبیه.
-----------------------
برای ارشد خیلی زبان انگلیسی مهمه .برای کسی که نخواد بره کلاس زبان ولی کلیاتی از زبان رو شامل کلمات کاربردی و گرامرکلیدی رو یاد بگیره باید چکار کنه؟
خیلی پیشنهاد خوبیه اگه دوستانی که زبانشون خوبه یا اطلاعات خوبی در این زمینه دارن کمک کنند خیلی خوب میشه

بالا