نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مسجد جامع

کاربر فعال
خدا رو شکر همه راضی ا ند . ما هم راضی هستیم خدا رو شکر.همه ی دوستان ، عزیز ما هستید . گفتم نخوابید!

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها پردیس علوم تحقیقات ینی خودگردان؟میشه یه ترم رایگان نگهش داشت؟
پردیس علوم تحقیقات مال دانشگاه آزاده
پردیس خودگردان مال سراسریه
اگه منظورتون آزاده اگه یه ترم نرین بعد ترم بعدشو برین باید شهریه اون ترمی که نرفتینو بدین

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان به این نتیجه رسیدم که تو تکمیل ظرفیت همه قبول میشن تقریبا !!!

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

یاشار معمار

عضو جدید
همراهی عزیز اگر این ترم نری ترم بعد نصف شهریه ثابت این ترم ازت میگیرن وبرات مرخصی رد میکنن برای این ترم اگر نمیخوای این ترم بری اصلا لزومی نداره به دانشگاه مراجعه کنی ترم بعد بری همون طور که گفتم برات مرخصی رد میکنند خودم ترم قبل همین کار کردم.

simson

عضو جدید
من جزء اونام که قبول نشدن....

عوض اینکه تو تکمیل ظرفیت کمتر بشه برعکس بوده!!! شده 5881!!!! تازه 100 تا هم اضافه شده.............
این به خاطر سیستم افلیج گزینش امسال دانشگاه آزاده!
خیلیا با تراز پایین از مهر رفتن دانشگاه و خیلیا با تراز خیلی خوب مردود شدن و موندن واسه تکمیل! مثلا رتبه ی 47 تا 220 علوم تحقیقات تهران مردود شدن و تو تکمیل خیلیاشون قزوین رو زدن!

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . مبارک باشه برای همه شما دوستان عزیزم موفق باشید ایشالا سال های خوبی در دانشگاه جدیدتون داشته باشید

mahfo

کاربر بیش فعال
این به خاطر سیستم افلیج گزینش امسال دانشگاه آزاده!
خیلیا با تراز پایین از مهر رفتن دانشگاه و خیلیا با تراز خیلی خوب مردود شدن و موندن واسه تکمیل! مثلا رتبه ی 47 تا 220 علوم تحقیقات تهران مردود شدن و تو تکمیل خیلیاشون قزوین رو زدن!

کلا مشکل دانشگاه آزاد اینه که قبل از اینکه کنکورشو بدی باید احتمال بدی که 4 ماهه دیگه سطح علمیت در چه حده و میتونی به سوالای مسخره ی نقاله و گونیا و راپید جواب بدی یا نه؟! و اینکه اگه کاغذA4 را دو برابر کنی چقد میشه و پیدا کردن اندازه زاویه که مربوط به ریاضی دوره راهنمایی میشه:)یعنی باید پیشگویی کنی...بعدم بر خلاف سراسری که تا تکلیف نفر 50 روشن نشه نمیرن سراغ نفر 51 تو دانشگاه آزاد سیستم افقیه یعنی به انتخاب اولت نگاه میکنن...بقیشم گذاشتن که الکی بگن ما 20 تا انتخاب به شما میدیم....
وجالبتر اینکه تازه 1 هفته قبل آزمون میگن اسکیس نمیگیرن درحالیکه خیلیا اگه میدونستن به جای وقت گذاشتن رو اسکیس ذرساشونو میخوندن که حداقل مجاز بشن بره اسکیس...
واقعا یه عده آدم بی سواد نشستن اونجا که احتمالا اکثرشونم با سهمیه رفتن تو دانشگاه و اگه عنوان مدارک دکتراشونم ببینی یه رشته ی بی ربطه که معلومه فقط می خواستن یه مدرک بگیرن...

simin_sm

کاربر فعال
کلا مشکل دانشگاه آزاد اینه که قبل از اینکه کنکورشو بدی باید احتمال بدی که 4 ماهه دیگه سطح علمیت در چه حده و میتونی به سوالای مسخره ی نقاله و گونیا و راپید جواب بدی یا نه؟! و اینکه اگه کاغذA4 را دو برابر کنی چقد میشه و پیدا کردن اندازه زاویه که مربوط به ریاضی دوره راهنمایی میشه:)یعنی باید پیشگویی کنی...بعدم بر خلاف سراسری که تا تکلیف نفر 50 روشن نشه نمیرن سراغ نفر 51 تو دانشگاه آزاد سیستم افقیه یعنی به انتخاب اولت نگاه میکنن...بقیشم گذاشتن که الکی بگن ما 20 تا انتخاب به شما میدیم....
وجالبتر اینکه تازه 1 هفته قبل آزمون میگن اسکیس نمیگیرن درحالیکه خیلیا اگه میدونستن به جای وقت گذاشتن رو اسکیس ذرساشونو میخوندن که حداقل مجاز بشن بره اسکیس...
واقعا یه عده آدم بی سواد نشستن اونجا که احتمالا اکثرشونم با سهمیه رفتن تو دانشگاه و اگه عنوان مدارک دکتراشونم ببینی یه رشته ی بی ربطه که معلومه فقط می خواستن یه مدرک بگیرن...

موافقم باهات...دانشگاه آزاد سیستم گزینشش خیلی مزخرفه

sonor

عضو
سلام اگه کسی ترم قبل قبول بشه تو یه شهر پرت یعد بره ثبت نام کنه ولی یه ترم مرخصی بگیره این ترم تو تکمیل ظرفیت شهر خودش قبول بشه چی
کار باید بکنه

آگرین

عضو جدید
من هم واحد علوم تحقیقات کرمانشاه ...اصلا راضی نیستم دوس داشتم تهران قبول شم ولی سر از کرمانشاه در اوردم

15434

عضو جدید
سلام بچه ها
شايد سوالم به اين تاپيك ارتباطي نداشته باشه ولي اگه ميدونيد لطفا پاسخم رو بدين،ممنون.
كسي ميدونه تو دانشگاه آزادم رشته ي شناور وجود داره يا نه؟اگه هست چه رشته هايي شناور هستن؟

hooman_archi

عضو جدید
دوستان امروز کسی ثبت نام کرد ؟
کلاس ها از کی شروع میشه؟
چند واحد میدن؟
شهریش چقدر ؟

saeed.yadollahi

عضو جدید
من امروز رفتم برای ثبت نام.هنوز چیزی اعلام نکردن.احتمالا هفته دیگه انتخاب واحد هست

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت دانشجو گرفت؟
نه، همون مهر که جوابا اومد یسری بچه ها که ترازشون کمتر بود، براشون زده بود قبول شروع ترم از بهمن ما (علوم تحقیقاتو میگم) واسه همین تکمیل نگرفت

mahanmahbod

عضو جدید
من امروز رفتم برای ثبت نام.هنوز چیزی اعلام نکردن.احتمالا هفته دیگه انتخاب واحد هست
من امروز زنگ زدم واحد شیراز گفتن ثبت نام از امروز(8بهمن)وتا15 بهمن ادامه داره.البته واسه انتخاب واحد گفتن بعداز ثبت نام صورت میگره!:D

azam

عضو جدید
دوستان امروز کسی ثبت نام کرد ؟
کلاس ها از کی شروع میشه؟
چند واحد میدن؟
شهریش چقدر ؟
من که از دانشگاه واسم sms اومد که به سایت دانشگاه مراجعه کنم و اونم گفته زمان ثبت نام 15م یعنی یک هفته دیگه. به سایت دانشگاه مراجعه کن ،احتمالا روزش مشخص شده واستون.

مسجد جامع

کاربر فعال
پس این جواب تکمیل کی میاد !............... این فریاد دیروز بود حالا امروز مدرک نداری فردا امتحان داری پس فردا دکترا چی شد ! اینقدر حرص نخور درست میشه به خدا توکل کن و همه ی تلاشت رو انجام بده.

sama_abdm

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

دوست عزیز ممنون میشم اگر منابعت رو معرفی کنی.چه کتابهایی خوندی؟
کلاس اسکیس م رفتی؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه، همون مهر که جوابا اومد یسری بچه ها که ترازشون کمتر بود، براشون زده بود قبول شروع ترم از بهمن ما (علوم تحقیقاتو میگم) واسه همین تکمیل نگرفت

کلا آزادای تهران تکمیل نگرفتن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا