نتایج اولیه آزمون کارشتاسی ارشد هنرهای ساخت 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sufia89

عضو جدید
سلام
تو این تاپیک بچه هایی که واسه هنرهای ساخت خوندن بیان درصداشونو بگن تا با تاپیک معماری قاطی نشه

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
۷۶/۶۷زبان عمومي وتخصصي
۴۸/۸۹ايستايي وفن ساختمان
-۱/۳۲مديريت كارگاهي
۱۲/۰۰موادومصالح
۶۸/۰۰سيستمهاي ساختماني درمعماري
۵۲/۰۰طراحي فني واجزاساختمان
۴۹/۳۳تنظيم شرايطمحيطي وتاسيسات ساختمان
رتبه 15 انرژی

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان :21 فن:68سیستم88 طراحی68 رتبه:117 امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:cry:

امسال ظرفیت تکنولوژی در چند دانشگاه دیگه اضاف شده و شدده 36 نفر که این طوری هم باز شانس شما کمه وتقریبا صفر هست ولی ناامید نباشید اگه می تونید برای معماری بخونید یا برای سال دیگه تلاش کنید ...;)

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی وقتا یه اتفاقایی میفته که آدم نمیدونه چجوری تفسیرش کنه. قسمت، شانس، تقدیر...(شاید همه اینا معنیشون یکیه!)

وقتی دیدم سوالای تنظیم رو بکل نزدم ولی رتبه انرژیم بهتر از رتبه تکنولوژیم شده تعجب کردم. وقتی کارنامه timaj رو دیدم، تعجبم تبدیل به یاس شد:D
این کارنامه منه:
Untitled.png

با مقایسه ای که با کارنامه دوستمون کردم، به این نتیجه رسیدم که اگه از سوالات تنظیم فقط و فقط 25% میزدم، رتبم حداقل 12-13 میشد. و با توجه به آسون بودن نسبی سوالات تنظیم بیشتر از 25% هم براحتی میتونستم بزنم. من برای انرژی نخونده بودم و علاقه ویژه ای هم بهش نداشتم، ولی همیشه فکر میکردم با توجه به تعداد کم قبولیا غیر قابل دسترسی هست. در حالیکه همین امسال تو کنکوری که برام بعد از معماری اولویت داشت براحتی میتونستم قبول شم و بدون اسکیس و دنگ و فنگ زیاد بشینم سر کلاس ارشد. اینم جزو چیزای غیر قابل پیشبینی، کم شدن ناگهانی و شدید متقاضیای انرژی تو کنکور امسال و شدت علاقه به سمت تکنولوژی.

دیگه تفسیر این به عهده مخاطب، شانس بود یا قسمت یا انتخاب استراتژی غلط برای زدن گرایشی که شانس قبولیش بیشتره. اگه کسی سال بعد کنکور میده استفاده کنه از این تجربیات، از ما که گذشت.

saeid.archi

عضو جدید
امسال ظرفیت تکنولوژی در چند دانشگاه دیگه اضاف شده و شدده 36 نفر که این طوری هم باز شانس شما کمه وتقریبا صفر هست ولی ناامید نباشید اگه می تونید برای معماری بخونید یا برای سال دیگه تلاش کنید ...;)
سلام مرسی از جوابتون رتبه معماریمم شده 800 امسال خیلی نامردی بود درک 10درصد منو نابود کرد اینجام که زبان

baharestan.f

کاربر بیش فعال
بعضی وقتا یه اتفاقایی میفته که آدم نمیدونه چجوری تفسیرش کنه. قسمت، شانس، تقدیر...(شاید همه اینا معنیشون یکیه!)

وقتی دیدم سوالای تنظیم رو بکل نزدم ولی رتبه انرژیم بهتر از رتبه تکنولوژیم شده تعجب کردم. وقتی کارنامه timaj رو دیدم، تعجبم تبدیل به یاس شد:D
این کارنامه منه:
مشاهده پیوست 150959

با مقایسه ای که با کارنامه دوستمون کردم، به این نتیجه رسیدم که اگه از سوالات تنظیم فقط و فقط 25% میزدم، رتبم حداقل 12-13 میشد. و با توجه به آسون بودن نسبی سوالات تنظیم بیشتر از 25% هم براحتی میتونستم بزنم. من برای انرژی نخونده بودم و علاقه ویژه ای هم بهش نداشتم، ولی همیشه فکر میکردم با توجه به تعداد کم قبولیا غیر قابل دسترسی هست. در حالیکه همین امسال تو کنکوری که برام بعد از معماری اولویت داشت براحتی میتونستم قبول شم و بدون اسکیس و دنگ و فنگ زیاد بشینم سر کلاس ارشد. اینم جزو چیزای غیر قابل پیشبینی، کم شدن ناگهانی و شدید متقاضیای انرژی تو کنکور امسال و شدت علاقه به سمت تکنولوژی.

دیگه تفسیر این به عهده مخاطب، شانس بود یا قسمت یا انتخاب استراتژی غلط برای زدن گرایشی که شانس قبولیش بیشتره. اگه کسی سال بعد کنکور میده استفاده کنه از این تجربیات، از ما که گذشت.

عجب درصد زبانی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو رو خدا زبان یه مشاوره به ما بده
donfidelio
این زبان مرا نیست کرد والا!!!

maryami90

عضو جدید
شمااگه تنظیم شرایظ زده بودین قطعا رتبه انرزیتون زیر 10 میشد با این درصد زبان
من رتبه 21 انرژی
زبان63.3
ایستایی وفن ساختمان 74
طراحی فنی واجزاساختمان 48
تنظیم شرایط 37

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
شمااگه تنظیم شرایظ زده بودین قطعا رتبه انرزیتون زیر 10 میشد با این درصد زبان
من رتبه 21 انرژی
زبان63.3
ایستایی وفن ساختمان 74
طراحی فنی واجزاساختمان 48
تنظیم شرایط 37
من هم اشتباه دونافیلد را انجام دادم .... درصد های من منو پیر کرده
زبان 43
استایی 80
سیستم 41
طراحی فنی و اجرا 72
ولی تنظیم صفر ..
من هم انرژی خوندم و تکنولوزژی ولی من مطمئنم که سیستم را 70 زدم ولی چرا 41 زدم .. تنظیمم هم خوب خونده بودم و مطمئنم زیر 40 نمی زدم .. البته می دونم تنظیم امسال سخت بود ولی دوستم که عین من خونده بود و 10 شد تنظیم 42 زده و اونم می گفت خیلی اشتبا کردم به جای سیستم تنظیم نزدم ....:cry:
الان مطمئن بودم انرژی قبول می شم ...

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 46.67
ایستایی و فن 73.33
سیستم های ساختمانی 73.33
طراحی فنی 69.33
تنظیم شرابط سفید
رتبه تکنولوژی 64
رتبه انرژی 110
میبینید با تنظیم صفر رتبه انرژی شده 110 قکر کنید میشستم سوالای تنظیمو میزدم چی میشد اونوقت اشتباه کردم نزدمش شماسال بعدیا از این اشتباها نکنید ما اسیر تکنولوژی شدیم شما نشید

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با تنظیم صفر رتبه انرژیم 94 شد ، ولی تکنولوژی که همشو زده بودم 106 :D

تو پست 2 ماه پیش هم گفتم، حساب باز نکرده بودم رو هنرهای ساخت. فکر میکردم تکنو و انرژی جفتشون دست نیافتنی هستن، بدون دلیل خاصی تکنولوژی رو زدم(البته بگی نگی تکنو رشته بهتریه)، ولی خب بعد اومدن نتایج دیدم همه مثل من فکر کردن:D انرژی اصلا مشتری نداشت امسال. خوش بحال اونایی که تنظیم رو زدن، سختم نبود انصافا.

اینکه نتیجش معلومه، نامصب معماری گرز رستمه رسما، استرس گرفتم تو این شبای عزیز:D

maryami90

عضو جدید
رتبه ی تکنولوژی دوستمون دونافیلد چنبوده؟
من هنوز توکف زبانشم

mehrnaz.architec

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همه،با خوندن این تایپیک استرس گرفتم،منم بین تکنو و انرژی مونده بودم که دیگه تصمیم گرفتم برای کنکور 94 از الان برای انرژی بخوونم اگه تا سال بعد همه هجوم بیارن سمت انرژی چی؟؟؟؟؟؟؟؟

far gh

عضو جدید
بچه ها من استرس گرفتم.....چرا قبول شدن انرژی از تکنولوژی راحت تره؟؟؟؟من واقعا می خوام تکنولوژی قبول شم......:(

gholamsagi

عضو جدید
دوستان یکی هست بگه دقیقن مگه کنکور هنرهای ساخت زمانش کمه یا چی؟ که دوستانی که مطمئنن همشون تنظیم و تاسیسات رو خونده بودن هیچ کدوم نزدن؟ کلن این هنرهای ساخت عجیبه والا!

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یکی هست بگه دقیقن مگه کنکور هنرهای ساخت زمانش کمه یا چی؟ که دوستانی که مطمئنن همشون تنظیم و تاسیسات رو خونده بودن هیچ کدوم نزدن؟ کلن این هنرهای ساخت عجیبه والا!

هنرهای ساخت کلا 120 دق وقتشه که شما فقط به یه گرایش میرسید که بزنید اما من خودم هم انرژی زدم هم تکنو چون رتبم برام خیلی مهم نبود میخواستم یه رتبه کلی از هم گرایشا داشته باشم
اما این که باعث شد من رتبه بیارم تو انرژی این که صرفا تنظیم رو علاوه بر تکنولوژی زدم نبود بلکه این بود که من رکورد دار درصد تنظیم امسالم که خیلی هم سخت بود. تو دانشگاه تهران که الان هستم کسی رو دست من بلند نشده اگه از دانشگاه هنریا کسی هس رو کنه!! البته این دوستانی که اینجا پست گذاشتن اگه تنظیم رو میزدن قطعا رتبه خوب میاوردن چون درصدای دیگشون خوبه

وضعیت
موضوع بسته شده است.