نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahfo

کاربر بیش فعال
درحالیکه ما اینجا چشمامون به صفحه مانیتور خشک شده,کلیا هستن که با ترازای پایین مهر یه جا قبول شدن و الان انتقالی گرفتن اومدن تهران...بره اونایی که پارتی دارن همه جا جا هست ولی واسه من 1 نفر جا نبود...من با تراز 7200 کارشناسیمو اطراف تهران خوندم درحالیکه دوستم با تراز 5000 انتقالی گرفت اومد تهران.تازه من خواستم دوباره کنکور بدم بیام تهران فهمیدم طرح ها رو قبول نمیکنن و دوباره باید پاسشون کنم که از خیرش گذشتم و این در حالی بود که دوستم که انتقالی گرفت همه واحداشو وطبیق دادن.یعنی اگه درس نخونی ولی پارتی داشته باشی موفق تری.بلاخره تا آخر هفته دیگه جوابارو میدن و همرم قبول می کنن.بیخودی استرس نداشته باشید برید مدارکتونو آماده کنید و از این روزهای پایانی قبل از دانشجو شدن لذت ببرید

simai

عضو جدید
حالام که خبر دادن هفته دیگه جواب میاد.دلم می خواد برم ... خدایا به هممون صبر بده.امسالمون که همش به انتظار گذشت

آگرین

عضو جدید
ای خدددددددددددددا مردم دارن تو بهترین و معتبرترین دانشگاههای دنیا بدون هیچ استرس و دغدقه ایی درس میخونن انوقت ما برای نتایج دانشگاه ازاد باید با هزارتا استرس هی روز شماری کنیم و چشممون با مانتیور باشه

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
درحالیکه ما اینجا چشمامون به صفحه مانیتور خشک شده,کلیا هستن که با ترازای پایین مهر یه جا قبول شدن و الان انتقالی گرفتن اومدن تهران...بره اونایی که پارتی دارن همه جا جا هست ولی واسه من 1 نفر جا نبود...من با تراز 7200 کارشناسیمو اطراف تهران خوندم درحالیکه دوستم با تراز 5000 انتقالی گرفت اومد تهران.تازه من خواستم دوباره کنکور بدم بیام تهران فهمیدم طرح ها رو قبول نمیکنن و دوباره باید پاسشون کنم که از خیرش گذشتم و این در حالی بود که دوستم که انتقالی گرفت همه واحداشو وطبیق دادن.یعنی اگه درس نخونی ولی پارتی داشته باشی موفق تری.بلاخره تا آخر هفته دیگه جوابارو میدن و همرم قبول می کنن.بیخودی استرس نداشته باشید برید مدارکتونو آماده کنید و از این روزهای پایانی قبل از دانشجو شدن لذت ببرید
یعنی واقعا اگه من الان یه دانشگاه قبول شم بعد دوباره کنکور بدم بخوام برم از ترم 2 تهران، طرحامو قبول نمیکنن؟!!!! مگه میشه دانشگاه آزاد واحدای دانشگاه دیگشو قبول نکنه؟!!!!!!!

من که دیگه ضعف اعصاب گرفتم

مــــــــــــــــــــــــــــــنم...

mahfo

کاربر بیش فعال
یعنی واقعا اگه من الان یه دانشگاه قبول شم بعد دوباره کنکور بدم بخوام برم از ترم 2 تهران، طرحامو قبول نمیکنن؟!!!! مگه میشه دانشگاه آزاد واحدای دانشگاه دیگشو قبول نکنه؟!!!!!!!

من درباره ارشد نمیدونم...چیزی که گفتم مال کارشناسی ناپیوسته بود که تهران جنوب طرح ها رو قبول نمیکرد...

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام.من یه سوال برام پیش اومده؟مدت تقریبا 5 ساله میام باشگاه و مطالب دوستان رو میخونم...نکته جالبی برام بوجود اومده تو این بخش کسایی که بیشتر برا درس و مدرک بالاتر دست و پا میزنن اکثرا دوستان دهه 60محترم هستند .قبلا تاپیک کارشناسی هم روح داشت.اما الان میام مبیبنم (الان منظورم یک سالیه)تاپیکای کاردانی به کارشناسی مثلا 2نفر مطالعه میکنن ارشد 14 نفر مطالعه میکنن!چی به سر ما اومده که همش دنبال مدرکیم امایه دهه پایینتر از ما به این نتیجه رسیده که مدرک دردیو دوا نمیکنه و اکثرا نیمه کار درس رو میزارن کنار میرن سر کار....آیا من اشتباه فکر میکنم؟

یاشار معمار

عضو جدید
کاملا حق باشماست چون دهه 70 های محترم مطمئن هستند که درهای دانشگاهها برای انها کاملا باز ..................بعد از دوره ما انواع کنکور هارو دارن برمیدارن بدبخت دهه 60 ها .................دیگه حساب اینکه چقدر کنکور دادم از دستم در رفته ..........

azam

عضو جدید
یعنی شیطونه میگه اگه اون جایی که میخوامو بیارممم به نشونه ی اعتراض نرم واسه ثبت نام :D
به خدااا روانیمون کردن ،آخه این که وضع گرفتن دانشجوهاشون باشه خدا به داد اون موقعی برسه که میخوان فارغ التحصیلمون کنن :razz:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یعنی باید جفت پا برم تو حلق مرکز آزمون

یعنی باید جفت پا برم تو حلق مرکز آزمون

و دوباره زنگ زدم مرکز آزمون گفتن : اواسط هفته اعلام میشه آخه هنوز آماده نشده

شانس نداریماااا، مرحله اول تکمیل ظرفیت که رشته ی ما توش نبود 1 هفته ای اومد، اما ایندفعه................. :mad: :eek:

مسجد جامع

کاربر فعال
دوستان دیگه هر چی حرص خوردین بسه . اگر زنده هستید نباید بخوابید لحظه آخر جوابا میاد و زنده ها قبول میشند!
:gol:

saeed.yadollahi

عضو جدید
دوستان،من دیگه خسته شدم از این امروز و فردا.چرا نتایج رو نمی زنن؟!!!چرا حتی تو رسانه ها از زمان دقیق،چیزی اعلام نمی کنن؟!!!

arch_boy

عضو جدید
سلام...
بچه ها کسی اطلاع نداره دفترچه ثبت نام ارشد ازاد دقیقا کی میاد ؟

elham m

عضو جدید
ای لعنت بهشون:mad:
من امروز انتخاب واحد دارم نمی دونم شهریه رو بریزم یا نه :( اگه انتخاب واحد کنم شهریه بریزم بعد تکمیل قبول شم پس گرفتن این شهریه برا خودش داستانیه از طرفی میگم انتخاب واحد نکنم تا نتایج بیاد بعد یهو تکمیل قبول نشم ظرفیت استادای خوب هم پر شده :cry:
من امروز خیلیییییییییییییییییی کلافم چییییییییییییییییییییییییییکار کنم ای لعنت به اینا که اینده جوونا براشون مهم نیس هیچ چیزشون با برنامه پیش نمیره موندم چرا من دارم برا چنین دانشگاهی که هیچ ارزشی برای من جوون من دانشجو من ... قائل نیست پول میدم. زورمونم که بهشون نمیرسه ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا:wallbash: ا

arch_boy

عضو جدید
یعنی واسه ثبت نام ارشد ازاد باید صبر کنیم تا نتایج تکمیل ظرفیت بیاد بعد ؟
تکمیل ظرفیتم که هنوز معلوم نیست چه خبره...

mahfo

کاربر بیش فعال
اسامي پذيرفته شدگان تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد اعلام شد​
اقبالي درخصوص داوطلبان مرحله تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد گفت: اسامي اين دسته از داوطلبان روز يكشنبه مورخ 6/11/92 اعلام شد، داوطلباني كه انتخاب رشته نموده اند مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.com از وضعيت خود مطلع شوند. اقبالي در ادامه افزود: پذيرفته شدگان اين مرحله مي بايست روزهاي سه شنبه و چهارشنبه مورخ 8 و 9 بهمن ماه به واحدهاي پذيرفته شده مراجعه و نسبت به ثبت نام قطعي خود اقدام كنند. رييس مركز آزمون در مورد زمان آغاز به تحصيل اين دسته از پذيرفته شدگان گفت: آغاز به تحصيل پذيرفته شدگان مرحله تكميل ظرفيت نيمسال دوم سال جاري خواهد بود و پذيرفته شدگان مي توانند در همين نيمسال مشغول به تحصيل شوند.

• Like
واکنش ها: azam

mahfo

کاربر بیش فعال
مهندسي معماري / واحد شيرازنمره آخرین فرد قبول شده5534رتبه آخرین فرد قبول شده111
ممنون
آخرشم ما نفهمیدیم این رتبه ها یعنی چی؟الان من رفتم تو سایت البرز دیدم 2 تا کلاس طرح 1 داره هرکدوم 15 نفر...اونوقت نوشته رتبه آخرین نفر102...یعنی چی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا