نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا نمیتونه؟ گرایشی هست که اسکیس نخواد؟
کسی خبری داره؟
تو زمینه معماری هیچ گرایشی نیست مگر اینکه مرمت بخوایند برید که اونم اگر کنکور معماری رو داده باشیند نمیتونید تکمیلش رو شرکت کنید باید حتما مرمت کنکور داده باشیند

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شیراز و شهر های اطرافش که ارشد معماری داره ترازش چنده؟؟؟
متاسافانه چون تهران برنداشت تکمیل ترازهای بالای تهران روی میارند به شهرهای بزرگ مثل اصفهان شیراز تبریز وخود قزوینم که همیشه جز ترازهای بالا بوده. ولی با توجه به پایین بودن تراز ها در امسال واینکه تکمیل ظرفیت هم هست دیگه زیر 5600 نمیاد خود شیراز این حداقلش بود به نظر من شایدم بالاتر از این حرفا باشه ولی اگرم ترازتون پایین تره امیدتون رو از دست ندین به شانسم هست که چه کسایی اون شهر رو میزنند. ولی اظراف شیراز حتما ترازش میاد پایین تر از شهر شیراز

arch 1 teh

عضو جدید
بچه ها شیراز و شهر های اطرافش که ارشد معماری داره ترازش چنده؟؟؟
اینا حداقلا بودن واسه قبلا،شاید تغییراتی انجام بشه
آزاد شیراز 5800،علوم تحقیقات فارس 5350،سپیدان 5100،بندر عباس 5100
شما ترازتون و انتخاب اولتون کجا بوده؟دعوت به اسکیس کجا بودید؟
طبقه صحبت هایی که از نزدیکان دکتر اقبالی و دکتر مهرادفر شنیدم،اکثر بچه ها همون جایی که دعوت به اسکیس شدند،توی تکمیل قبول خواهند شد(جز تهران)
که این شاید واسه بعضی ها خبر خوب یا بدی باشه

zahra.2014

عضو جدید
اینا حداقلا بودن واسه قبلا،شاید تغییراتی انجام بشه
آزاد شیراز 5800،علوم تحقیقات فارس 5350،سپیدان 5100،بندر عباس 5100
شما ترازتون و انتخاب اولتون کجا بوده؟دعوت به اسکیس کجا بودید؟
طبقه صحبت هایی که از نزدیکان دکتر اقبالی و دکتر مهرادفر شنیدم،اکثر بچه ها همون جایی که دعوت به اسکیس شدند،توی تکمیل قبول خواهند شد(جز تهران)
که این شاید واسه بعضی ها خبر خوب یا بدی باشه
علوم تحقیقات بوشهر چنده؟

zahra.2014

عضو جدید
نمیدونم ولی مطمنم،بوشهر و شوشتر،هریس،علوم تحقیقات بندر عباس،علوم وتحقیقات یزد و......همگی تراز زیر 5000 رو میگیرن

مگه علوم تحقیقات یزد ترازش پایینه؟؟؟؟؟؟

مگه معماری یزد قوی نیست؟؟من که شنیدم دانشگاه های قوی داره.وارزش رفتن داره...

خواهش میکنم یکی که با یزد اشنایی داره در مورد علوم تحقیقفات یزد یکم توضیح بده.اصلا ارزش داره از شیراز برم یزد؟؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز

خواهش میکنم یکی که با یزد اشنایی داره در مورد علوم تحقیقفات یزد یکم توضیح بده.اصلا ارزش داره از شیراز برم یزد؟؟
دوست عزیز معماری یزد معلومه خیلی قویه اما کلا تو همه شهرها علوم تحقیقاتشون از واحد های اصلی تراز پایین تری میخواد وپردیس ها هم از همشون کمتر.

آخرین ویرایش:

تهرنگ

عضو جدید

من یزد قبول شده بودم... تا یزد هم رفتم ثبت نام کنم ولی وقتی دانشگاه و محیطشو امکانات و.... دیدم پشیمون شدم و برگشتم که بمونم برای تکمیل. به نظر من خیلی مناسب نبود، به قول هیچکس: این نظر منه حالا خوبه یا که بده:biggrin:

zahra.2014

عضو جدید
من یزد قبول شده بودم... تا یزد هم رفتم ثبت نام کنم ولی وقتی دانشگاه و محیطشو امکانات و.... دیدم پشیمون شدم و برگشتم که بمونم برای تکمیل. به نظر من خیلی مناسب نبود، به قول هیچکس: این نظر منه حالا خوبه یا که بده:biggrin:

مگه چطوری بوده؟؟؟؟میشه کامل تر بگی.مرسی
مدرک علوم تحقیقات یزد فک کنم خوب باشه

آگرین

عضو جدید
سلام
یه سوال تکراری بپرسم که جوابش رو هنوز نگرفتم ...
اگه من قزوین رو اول انتخاب کنم و انتخاب بعدیم همدان و سوم کرمانشاه باشه با توجه به اینکه تراز کرمانشاه بعد از اسکیس حدود5600 بوده..درصورتی که برای قزوین قبول نشم احتمال قبولیم برای کرمانشاه و همدان کمتر میشه ؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرت ارزشش رو داره من برم یزد؟
اخه به هرکی میگی یزد میگه عالیه حتما برووو...
دوست عزیز اخه علوم تحقیقات های شهرستان ها تازه تاسیس هستن ودر کل دانشگاه آزاد دیگه کیفیت خودش رو از دست داده به خاطر افزایش ظرفیت ها که شامل کلیه احدهاش میشه که هر واحد بالای 100 نفر دانشجو میگیره در حالی که تا 2 سال پیش 20 نفر میگرفت. ترازتون چند شده مگه؟ خب شیاز رو بزنید که شهرتونه یا اگر مشکل مسافت نداریند خب بریند یزد مردم بدی هم نداره

آگرین

عضو جدید

کد رشته
نام رشته
مجموعه امتحانی
60202
مهندسی معماری
مجموعه معماری
60220
معماری داخلی
مجموعه معماری
60222
تکنولوژی معماری
مجموعه معماری
60223
بازسازی پس از سانحه
مجموعه معماری
60226
انرژی و معماری
مجموعه معماری

معماری داخلی
کد محل دانشگاهینام محل دانشگاهیجنسیت
177واحد اردستانزن و مرد

انرژی و معماری
471واحد جلفازن و مرد

آخرین ویرایش:

تهرنگ

عضو جدید
مگه چطوری بوده؟؟؟؟میشه کامل تر بگی.مرسی
مدرک علوم تحقیقات یزد فک کنم خوب باشه
رنگ رخسارش خبر میداد از سر درونش... محیط دانشگاهش، وظعیت ساختموناشو امکانات ضعیف، بی سرو سامونی عمومی دانشگاه، مسیر قرارگیریش توی شهر که جای مناسبی نبود و خیلی چیزهایی که من خوشم نیومد. شاید یکی بره خوشش بیاد ولی به نظر من خوب نبود...

تهرنگ

عضو جدید
سلام
یه سوال تکراری بپرسم که جوابش رو هنوز نگرفتم ...
اگه من قزوین رو اول انتخاب کنم و انتخاب بعدیم همدان و سوم کرمانشاه باشه با توجه به اینکه تراز کرمانشاه بعد از اسکیس حدود5600 بوده..درصورتی که برای قزوین قبول نشم احتمال قبولیم برای کرمانشاه و همدان کمتر میشه ؟
نه اصلا تاثیری نداره.. انتخاب اولت بررسی میشه اگه ترازت به اون نرسه انتخاب دومت بررسی میشه اگه به اونم نرسه انتخاب سومت بررسی میشه، همینجوری تا انتخاب دهم.... سر هر انتخابی هم که ترازت رسید انتخابهای بعدی بررسی نمیشه و توی همون واحد قبول میشی.. تو ترازت چنده آگرین؟

zahra.2014

عضو جدید
دوست عزیز اخه علوم تحقیقات های شهرستان ها تازه تاسیس هستن ودر کل دانشگاه آزاد دیگه کیفیت خودش رو از دست داده به خاطر افزایش ظرفیت ها که شامل کلیه احدهاش میشه که هر واحد بالای 100 نفر دانشجو میگیره در حالی که تا 2 سال پیش 20 نفر میگرفت. ترازتون چند شده مگه؟ خب شیاز رو بزنید که شهرتونه یا اگر مشکل مسافت نداریند خب بریند یزد مردم بدی هم نداره

دوست خوبم من تازه میخوام بخونم واسه کنکورش...
شانس منه یهو دیدی دوره بعد هم شد 20 نفر:(
بی انصافا قبلش هم نمیگن چند نفر میخوان بگیرن.اصلا نحوه گزینش چیه

آگرین

عضو جدید
نه اصلا تاثیری نداره.. انتخاب اولت بررسی میشه اگه ترازت به اون نرسه انتخاب دومت بررسی میشه اگه به اونم نرسه انتخاب سومت بررسی میشه، همینجوری تا انتخاب دهم.... سر هر انتخابی هم که ترازت رسید انتخابهای بعدی بررسی نمیشه و توی همون واحد قبول میشی.. تو ترازت چنده آگرین؟
ممنون که جواب دادین ... دقیق یادم نیست ولی حدودای همون 5600 تا 5700 بود ...باید برم دوباره تو سایت نگاه کنم

مسجد جامع

کاربر فعال
ارادت داریم به تک تک عزیزان ، حلاوتتون منو کشته! خداییش اطلاع رسانی ها مسی رو هم جا گذاشته در حد لالیگاست . رئیس دانشگاه آزاد هنوز نیت نکرده شما تعبیر نیتش رو هم انجام دادین ! اگه با این سایت و این دوستان باشیم هم دلگرمیم و هم از زمان یه چند روزی جلوتریم و هم مشاوره داریم . له شده ی مرام همه ی دوستان هستیم.:D

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ارادت داریم به تک تک عزیزان ، حلاوتتون منو کشته! خداییش اطلاع رسانی ها مسی رو هم جا گذاشته در حد لالیگاست . رئیس دانشگاه آزاد هنوز نیت نکرده شما تعبیر نیتش رو هم انجام دادین ! اگه با این سایت و این دوستان باشیم هم دلگرمیم و هم از زمان یه چند روزی جلوتریم و هم مشاوره داریم . له شده ی مرام همه ی دوستان هستیم.:D
2.jpg

arch 1 teh

عضو جدید
کد رشتهنام رشتهمجموعه امتحانی
60202مهندسی معماریمجموعه معماری
60220معماری داخلیمجموعه معماری
60222تکنولوژی معماریمجموعه معماری
60223بازسازی پس از سانحهمجموعه معماری
60226انرژی و معماریمجموعه معماری

معماری داخلی
177واحد اردستانزن و مرد