نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از دیشب نشستم تمام 213 صفحه این تاپیک رو تک تک خوندم...!
واسه من که میخوام کنکور 93 شرکت کنم اطلاعات کاملی بود.(البته ارش پیام نور کنکور دادم قبول هم میشم واسه بهمن ولی پشیمون شدم از پیام نور).
خلاصه بگم که از خوندن این تاپیک اطلاعات خوبی کسب کردم.واقعا به خیلی ها ظلم شد از جملهmahfo
انگار یه رمان بود که تمام شد.
اخیییییییش خسته شدماااااا

یاشار معمار

عضو جدید
من از دیشب نشستم تمام 213 صفحه این تاپیک رو تک تک خوندم...!
واسه من که میخوام کنکور 93 شرکت کنم اطلاعات کاملی بود.(البته ارش پیام نور کنکور دادم قبول هم میشم واسه بهمن ولی پشیمون شدم از پیام نور).
خلاصه بگم که از خوندن این تاپیک اطلاعات خوبی کسب کردم.واقعا به خیلی ها ظلم شد از جملهmahfo
انگار یه رمان بود که تمام شد.
اخیییییییش خسته شدماااااا
ماشا... چه حوصله ای.........:confused:

mahfo

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز تا کنکور سال آینده همتونو به خدای بزرگ می سپارم.قسمت من که نشد ولی ایشاالله همتون همون جاهایی که دوست دارید قبول شید:redface:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز تا کنکور سال آینده همتونو به خدای بزرگ می سپارم.قسمت من که نشد ولی ایشاالله همتون همون جاهایی که دوست دارید قبول شید:redface:
یعنی میخوای کنکور ارشد ازاد93 شرکت کنی؟؟

آگرین

عضو جدید
به نظرتون نحوه گزینش برای تکمیل ظرفیت چطوریه ؟
من اگه واحد قزوین رو اول بعد واحد همدان و سوم واحد علوم تحقیقات کرمانشاه انتخاب کنم ... ااگه تراز من به واحد قزوین نرسه احتمال قبولیم برای همدان وکرمانشاه کمتر میشه ؟

آخرین ویرایش:

mahsa sp

عضو جدید
بچه ها تراز اخرین نفر قبولی در تبریز میخواااااااااااااام تروخدااااااااااااااااااا کمکم کنیییین

mahsa sp

عضو جدید
مرسی واقعا لطف کردین.یه سوال دیگه این که من با 5300 میتونم از تبریز قبول شم ؟؟؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
واحدتبریز رو فکر نکنم ولی علوم تحقیقات احتمال داره
در جواب دوستمون بود mahsa sp

mahsa_archi_arch

عضو جدید
بچه ها واحد علم تحقیقات اصفهان و واحد خوراسگان کسی شناختی داره ؟ کدوم بالاتره ؟

elham m

عضو جدید
کسی نبود جواب منو بده:(
دوباره میپرسم بیزحمت اگه کسی میدونه راهنماییم کنه. من مهر رفتم ثبت نام کردم الان دیگه ترم یکم داره تموم میشه من میتونم تکمیل شرکت کنم؟اگه می تونم بعد این که تکمیل قبول شدم می تونم واحهایی که این دانشگاه خوندم تطبیق بزنم؟ یه سوال دیگه شنیدم میگن اگه دانشگاه تطبیق هم بزنه چون تو دانشگاه جدید که تکمیل قبول شدی، ترم یک تو از بهمن حساب میشه ، نمیتونی زودتر از ترم سه پایان نامه بر داری یعنی یک ترم من باید بی خود شهریه بریزم و معطل بشم تا ترم سه اون دانشگاه واسه من تموم شه. درسته چنین چیزی؟:surprised:

saeed.yadollahi

عضو جدید
لطفا کمکم کنید من با تراز 5700 شیراز قبول میشم؟نمره آخرین فرد قبولی 5873 بوده.​

arch 1 teh

عضو جدید
لطفا کمکم کنید من با تراز 5700 شیراز قبول میشم؟نمره آخرین فرد قبولی 5873 بوده.

دوست عزیز همه چیز به این بستگی داره که چه تعداد نفر میگیره دانشگاه انتخابی شما و آخرین ترازها حتما تغییر میکنه،میاد پایین تر،چون اگه بخوان طبق تراز قبلی بگیرن کسی دانشجو نمیشه

arch 1 teh

عضو جدید
بچه ها واحد علم تحقیقات اصفهان و واحد خوراسگان کسی شناختی داره ؟ کدوم بالاتره ؟
از اساتید دانشگاه قبلا شنیدم،خوارسگان هم اساتید خوبی داره و سابقه زیادی داره توی ارشد معماری فک کنم 10 سالی میشه ارشد معماری میگیره

orkideh

عضو جدید
کسی نبود جواب منو بده:(
دوباره میپرسم بیزحمت اگه کسی میدونه راهنماییم کنه. من مهر رفتم ثبت نام کردم الان دیگه ترم یکم داره تموم میشه من میتونم تکمیل شرکت کنم؟اگه می تونم بعد این که تکمیل قبول شدم می تونم واحهایی که این دانشگاه خوندم تطبیق بزنم؟ یه سوال دیگه شنیدم میگن اگه دانشگاه تطبیق هم بزنه چون تو دانشگاه جدید که تکمیل قبول شدی، ترم یک تو از بهمن حساب میشه ، نمیتونی زودتر از ترم سه پایان نامه بر داری یعنی یک ترم من باید بی خود شهریه بریزم و معطل بشم تا ترم سه اون دانشگاه واسه من تموم شه. درسته چنین چیزی؟:surprised:

این سوال منم هست اگه کسی میدونه کمکمون کنه.

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
کسی که مرحله اول آزاد مجاز نشده باشه (اسکیس نداده باشه) میتونه تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
اینجوری که من اطلاع دارم دانشجویانی که تکمیل ظرفیت شرکت میکنند همانند دانشجوی انتقالی عمل میشه.

پارسال به این صورت بوده:
اول اعلام کردن کسایی که مهر ثتت نام کردن نمیتونن تکمیل ظرفیت دی رو شرکت کنن (نتیجش شد اینکه بعد هم تراز من تهران غرب قبول شد و من علوم تحقیقات سنندج که خوب تو مدرک خیلی تاثیر داره)
ولی یکی از دوستای من شرکت کرد و چون اعلام کرده بودن حق ثبت نام ندارین، وقتی فهمید قبول شده از دانشگاه که دانشجوش بود انصراف داد
یعنی بهمن شد ترم 1
اما امسال رو نمیدونم

vahab**

اخراجی موقت
سلام
بچه ها اخرین تراز قبولی تهران غرب چقده بوده؟
اگه از دانشگاه ازادای تهران کسی اطلاع داره لطفا کمک کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا