نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahboooobeh

عضو جدید
سوال از روابط عمومی دانشگاه آزاد:
آیا داوطلبان کارشناسی ارشد رشته معماری که مجاز به اسکیس شدند در صورت قبولی در آزمون می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند؟ 2-تکمیل ظرفیت ارشد برای رشته معماری چه زمانی اعلام می شود؟ شروع کلاسها برای دانشجویان معماری که در تکمیل ظرفیت پذیرفته می شوند مهرماه است یا بهمن ماه؟؟

پیام روابط عمومی : 1392/06/31
رشته هایی که ازمون عملی داشتند در تکمیل ظرفیت هیچ رشته محلی پذیرش ندارد./ نتایج ازمون عملی تا قبل از نیمه مهر ماه اطلاع رسانی میشود / برای این رشته ها چنانچه تکمیل ظرفیتی داشته باشیم بهمن ماه ماه اطلاع رسانی میکنیم /

واااااااااااااااالا به خدا بچه های باشگاه آپ تو دیت تر از سایت روابط عمومی مرکز ازمونن..........;)

alostanis

عضو جدید
سلام بچه ها
اونوقت تکمیل ظرفیتش کی هست؟ تا اینها اعلام کنن میشه آخر ترم بیچاره ما بچه های معماری !!!!کی می خواهیم ثبت نام کنیم و کی به کلاس طرح و طراحی برسیم خدا می دونه .اونوقت اخر ترم باید شبانه روزی بیدار باشیم:cry::confused:

simson

عضو جدید
سلام بچه ها
اونوقت تکمیل ظرفیتش کی هست؟ تا اینها اعلام کنن میشه آخر ترم بیچاره ما بچه های معماری !!!!کی می خواهیم ثبت نام کنیم و کی به کلاس طرح و طراحی برسیم خدا می دونه .اونوقت اخر ترم باید شبانه روزی بیدار باشیم:cry::confused:
تازه قراره نصف ترم واسمون كلاس بذارن و پول كل ترم رو ازمون بگيرن! انصافه؟!:(

shhg

عضو جدید
امروووز از هیچکس خبری نیست،انگار همه بیخیال شدییین، :biggrin: والا اینا کاری کردن که دیگه بیخیال همه چی بشیم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم اینها میخواند نتایج معماری رو با تکمیل ظرفیت اعلام کنند که این اوجه بی رحمی برای کسانی هست که اعلام نتایج آزاد براشون یه جورایی شده کابوس چون یکی میخواد بره خدمت یکی کارش رو داره از دست میده یکی استرس بیش از این براش ضرر داره. واقعا بی فکری مسئولین تمام نشدنی است

sahel_00743

عضو جدید
دوستان اخبار امشب گفت که نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد تا نیمه ی مهر ماه اعلام میشه و از همین ترم هم میرن سر کلاس ها...
همگی موفق باشید...

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اخبار امشب گفت که نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد تا نیمه ی مهر ماه اعلام میشه و از همین ترم هم میرن سر کلاس ها...
همگی موفق باشید...

احتمالا منظورشون رشته های دیگه بوده.معلوم نیس برا معماری چه خوابی دیدن.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
همگی موفق باشید...
دوست عزیز مرسی ولی بچه ها اصلا دنبال تکمیل ظرفیت نیستن و میدونن تا نیمه مهر ماه میاد بچه ها دنبال نتیجه نهایی معماری هستن که هنوز اعلام نشده:D

saeed.yadollahi

عضو جدید
سوال: سلام خواهشمندم زمان اعلام نتایج رشته معماری رو اعلام کنید.من باید برای ثبت نام و جور کردن هزینه برنامه ریزی کنم.ممنون و خسته نباشید.
پاسخ: ملاک مندرجات جدول راهنمای انتخاب رشته (در سمت راست صفحه ) همین سایت می باشد، رشته هایی که ازمون عملی داشتند در تکمیل ظرفیت هیچ رشته محلی پذیرش ندارد./ نتایج ازمون عملی تا قبل از نیمه مهر ماه اطلاع رسانی میشود / برای این رشته ها چنانچه تکمیل ظرفیتی داشته باشیم بهمن ماه ماه اطلاع رسانی میکنیم /

fanus_hf

عضو جدید
سوال: سلام خواهشمندم زمان اعلام نتایج رشته معماری رو اعلام کنید.من باید برای ثبت نام و جور کردن هزینه برنامه ریزی کنم.ممنون و خسته نباشید.
پاسخ: ملاک مندرجات جدول راهنمای انتخاب رشته (در سمت راست صفحه ) همین سایت می باشد، رشته هایی که ازمون عملی داشتند در تکمیل ظرفیت هیچ رشته محلی پذیرش ندارد./ نتایج ازمون عملی تا قبل از نیمه مهر ماه اطلاع رسانی میشود / برای این رشته ها چنانچه تکمیل ظرفیتی داشته باشیم بهمن ماه ماه اطلاع رسانی میکنیم /

مندرجات جدول راهنمای انتخاب رشته دیگه چیه؟؟؟:surprised: قبل از نیمه مهر ماه یعنی دقیقا 15 مهر ،تا اون موقع من یکی از استرس دچار بیماری روانی میشم ،حتی اگه قبول هم بشم دیگه قادر به ادامه تحصیل نیستم:confused:

fanus_hf

عضو جدید
مثل اینکه چند نفر زنگ مرکز آزمون اونا هم گفتند : نتایج کارشناسی ارشد آزاد 92 گروه هنر تا 2 الی 3روز آینده اعلام می شود،
به یه سری هم گفتند تا نیمه مهر ماه ، خدا کنه تا دو سه روز آینده بدن نتیجه هارو ، بلا تکلیفی خیلی ازار دهنده است.

arezooo82

عضو جدید
خدا ازشون نگذره واقعا که اینطوری با روح و روان دیگران بازی میکنن..دوستان امیدوارم همتون قبول شید..تو رو خدا استرس رو بذارید کنار . چون اصلا ارزش نداره.منم سر درس و اینطور مسائل اونقدر به خودم فشار آوردم که بالاخره یه کاری دست خودم دادم..بیخیال به فردای خوب فکر کنید.فردایی که خبر قبولیتون رو به امید خدا میبینید ;)

glamorous

عضو جدید
ای خدااااااا چرا اینا دارن این کارو با ما میکنن؟؟؟:wallbash:
قبل از آزمون اسکیس من زنگ زدم پرسیدم کفتن اگر اسکیستو خوب بدی امکان داره انتخابای قبلی تو قبول شی......امروز زنگ زدم گفتن فقط امکان قبولی تو همون دانشگاهیه که مجاز شدی.....:cry:

elham m

عضو جدید
قبل از آزمون اسکیس من زنگ زدم پرسیدم کفتن اگر اسکیستو خوب بدی امکان داره انتخابای قبلی تو قبول شی......امروز زنگ زدم گفتن فقط امکان قبولی تو همون دانشگاهیه که مجاز شدی.....:cry:
خیلی بی انصافیه شاید یکی اسکیسشو اینقدر خوب بده که ترازش خیلی بره بالا و حقش باشه تو انتخابایی که قبلا رد شده قبول بشه. باید مثل سراسری برنامه ریزی می کردن که بعد از اعلام نتایج کلی داوطلبان انتخاب واحد و شهر میکردن

mahfo

کاربر بیش فعال
خیلی بی انصافیه شاید یکی اسکیسشو اینقدر خوب بده که ترازش خیلی بره بالا و حقش باشه تو انتخابایی که قبلا رد شده قبول بشه. باید مثل سراسری برنامه ریزی می کردن که بعد از اعلام نتایج کلی داوطلبان انتخاب واحد و شهر میکردن

کلا مشکل آزاد همینه که باید قبل از آزمونش انتخاب رشته کنی همینم باعث شد من واسه کارشناسی با تراز 7000 انتخاب اولمو زدم اطراف تهران و با کسانی که ترازشون 5000 بود سر یه کلاس بشینم در صورتیکه خیلی راحت میتونستم تهران قبول شم.واقعا اینا باید یه تجدید نظری تو روش گزینششون بکنن

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکمیل ظرفیتی که در کار نیس اگرم باشه بهمنه!خیلیا قبول میشن اما ثبت نام نمیکنن اونوقت بقیه باید تا بهمن صبر کنن. الانم معلوم نیس چند نفر تو هر واحد میگیرن.با این درصدایی که برا اسکیس سراسری اومده خدا میدونه ازاد میخاد چیکار کنه:cry:

مسجد جامع

کاربر فعال
خیلی مخلصیم امیدوارم موفق باشید من هم پیگیر نتایج هستم ان شاءا... که زودتر اعلام کنند تا همه تکلیف خودشون رو بدونند !

fanus_hf

عضو جدید

وای نه!!!!! من اسکیسمو خیلی خوب دادم ،مطمئنم ترازم به دانشگاه قزوین که انتخاب اولمه میخوره ولی تو انتخابه سومم مجاز شدم، چه کار کنم، واااااااااااااااااای خدا ازشون نگذر

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا لعنتشون کنه اینها چرا اینجوری میکنند جوون های مردم رو
بچه ها یه راهکار همه بریند تو خبرگذاری ایسنا تو برقراری تماس با ما یه متنی بنویسید وخواهش کنید از مرکز آزمون بپررسه که چیکار میخواد بکنه

Paradiso100

عضو جدید
بچه ها یه راهکار همه بریند تو خبرگذاری ایسنا تو برقراری تماس با ما یه متنی بنویسید وخواهش کنید از مرکز آزمون بپررسه که چیکار میخواد بکنه

من این کار رو با چند تا خبرگذاری کردم اما هیچ جوابی ندیدم . اما موافقم همه این کارو بکنین شاید فرجی شد

fanus_hf

عضو جدید

من توی همه سایتا نظر گذاشتم ، چند بار واسه مرکز آزمون نظر گذاشتم ،هیچ جوابی نگرفتم ،اینا کار خودشونو میکنن اصلا براشون مهم نیست چی سر ما بیاد، فقط پول مهمه،پوووووووووووووول:mad:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا