نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما كه سراسري قبول شدي بيخيال آزاد باش بيخودي هم بحث نكن توويه محيط مجازي،برو لذت سراسري قبول شدنتو ببر دوست عزيز . الانم اگه كسي ايرادايه آزادو بگه بازم بعضي از دوستان طرفداري ميكنن .خب حقم دارن قراره ٢سال توويه دانشگاه آزاد درس بخونن ، به نظر من هركسي مشكلات آزاد رو تا حدودي ميدونه خب دوستاني هم كه سراسري قبول نشدن يا غيرانتفاعي و پيام نوراي خيلي پرت قبول شدن مجبورن برن آزاد در هر صورت
تبريك ميگم به همه دوستاني كه قبول شدن
شما اونقدر برای بنده قابل احترامید که به روی چشم حرفتون رو کامل قبول میکنم. در ضمن سراسری آزاد نداره مهم خود دانشجو هست وگرنه این همه دانشجو سراسری کجا رو گرفتن؟ دانشگاه آزاد نخبه های خوبی معرفی کرده. من فقط ایراد گرفتم به تعداد بالایی که داره میگیره دانشگاه آزاد نه به مدرک علمیش

simai

عضو جدید
مسئولین خوبی داره اما من اونجا بودم یه ترم که خدارو شکر مرخصی گرفتم اونم بستگی به مسیر داره واسه من که از تهران بودم جهنم بود. چادر اجباریه و کلا دانشگاه مذهبیه

واقعا چادر می خواد؟ لیسانستونو اونجا گرفتین؟من از اصفهانم. نمی دونم می ارزه برم یا نه؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چادر می خواد؟ لیسانستونو اونجا گرفتین؟من از اصفهانم. نمی دونم می ارزه برم یا نه؟
نه من متاسفانه آزاد ارشد ابتدا اونجا قبول شدم چون اسکیس رو حالم بد شد نتونستم بزنم اونجا تکمیل ظرفیت قبول شدم با تراز پایین. مسئولین باحالی داره کار انجام میدن اما اساتیدش بچه های معماری که حرف میزدم میگفتن معمولیند بد نیستن. بله چادر اجباریه اما چه چادری مه رو دوش وبا بلیز شلوار بدترش کردن:D پس مسیرتون نزدیک تر از منه اگر نمیخوایند یه سال دیگه بخونید برید ثبت نام اگر تکمیل ظرفیت جای بهتری قبول شدین انتقالی میگیرین. اگر خانم باشین هم بدون تکمیل ظرفیت بعد ترم اول اقدام کنید میتونید واسه اصفهان انتقالی بگیرین;)

pedram131

عضو جدید
دعوت به آزمون درس پروژه عملي طراحي(اسكيس معماري) در انتخاب ششم

این یعنی قبول شدیم
البته 14 انتخاب داشتم بقیه رو دیگه نزدن

simai

عضو جدید
بله.من ازدواج کردم یعنی به این خاطر می تونم انتقالی بگیرم؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله.من ازدواج کردم یعنی به این خاطر می تونم انتقالی بگیرم؟
صد درصد شک نکنید من بودم یه ترم میرفتم انتقالی میگرفتم راحت. چون اولا خانم هستین در ثانی متاهلم که هستین. موارد انتقالی دانشگاه آزاد رو بخونید میبینید این 2 شرط بسیار مهمه تو انتقالی به شهرتون. تاز مسئولین محلات آدم های خوبیند خداییش کار راه اندازند فقط باید تو آذر ودی پیگیر باشیند که ببینید کی شروع میشه تقاضا برای نقل وانتقالات. یه سرچ کنید تو گوگل شرایط انتقالی ارشد در دانشگاه آزاد نوشته میتونید مطالعه کنید ومطمئن باشین. در هر صورت تبریک میگم بهتون;)

simai

عضو جدید
صد درصد شک نکنید من بودم یه ترم میرفتم انتقالی میگرفتم راحت. چون اولا خانم هستین در ثانی متاهلم که هستین. موارد انتقالی دانشگاه آزاد رو بخونید میبینید این 2 شرط بسیار مهمه تو انتقالی به شهرتون. تاز مسئولین محلات آدم های خوبیند خداییش کار راه اندازند فقط باید تو آذر ودی پیگیر باشیند که ببینید کی شروع میشه تقاضا برای نقل وانتقالات. یه سرچ کنید تو گوگل شرایط انتقالی ارشد در دانشگاه آزاد نوشته میتونید مطالعه کنید ومطمئن باشین. در هر صورت تبریک میگم بهتون;)

ممنونم .مرسی از همه راهنماییاتون

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا چقدر حرف میزنید شما:cry:
کوروش یه 2دقیقه نفس بگیر:biggrin:
تبریک به همه قبول شده ها;)
منکه کلاً شرکت نکرده بودم :biggrin:

ELMIRA666

عضو جدید
تبریکککک به همه کسایی که قبول شدن....از همتون خواهش میکنم درصد هاتون رو هم بگین یا کارنامتونو بزارین:w30:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 38.4
فن 10!!!
تاریخ65
درک45

علم و هنر ضایع است گر ننمایندنش / مشک بسایندو عود بر اتش نهند
کسایی که تهران قبول شدند هم بزودی به چالش کشیده میشند. در مورد شما خوشحالم و البته امیدوارم که مسیری که براتون ایجاد شده پر از موفقیت باشه و روزی از اینکه حقتون رو تو سراسری خوردند خوشحال هم بشید;)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا چقدر حرف میزنید شما:cry:
کوروش یه 2دقیقه نفس بگیر:biggrin:
تبریک به همه قبول شده ها;)
منکه کلاً شرکت نکرده بودم :biggrin:
وای رفیقم اومد بیا بادم بزن خسته شدم:biggrin: راستی این حمید چرا تو دسترس نیست اصلا گرمسار میری به ما نمیگی که فلافل ندی؟:razz:

mahboooobeh

عضو جدید
منم همون یه انتخابی که داشتم قبول شدم با تراز 6400...پشیمونم
بچه ها من میخوام تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات شرکت کنم.....به نظرتون این انتخاب قبلیم میپره؟خیلی دو دلم....

mimix1

عضو جدید
من مردودد شدم با تراز 5000،آیا تکمیل ظرفیتی هست و آیا اصلا امیدی هست که اگر تکمیل ظرفیتی باشه،قبول بشم؟

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مال من هیچی پایین جدول نزدههههههههههههههههههههههههههههههه...
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//از کجا بدونم چی اوردم؟؟؟؟؟؟؟؟//:cry:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مردودد شدم با تراز 5000،آیا تکمیل ظرفیتی هست و آیا اصلا امیدی هست که اگر تکمیل ظرفیتی باشه،قبول بشم؟
ایشالا که میشی تکمیل ظرفیت امیدت رو از دس نده پارسال تا تراز 4500 هم تکمیل ظرفیت دوم دانشجو گرفت آزاد

emdadi20

عضو جدید
من دانشجوی ترم آخر ارشد تبریزم استاداش خوبن مدیر گروهش دکتر میر سعید موسوی هستش-نزدیک 15 تا دکترا داره که 5 تاش دکترای معماریه و بقیش دکترای شهر سازی هستن....سطح علمیش عالیه مخصوصا دکتر ستاری که عالیه..........

Paradiso100

عضو جدید
اطالاعات ناقص؟ شما حالتون خوب نیست بنده نظر شخصیم رو گفتم احتمالا اینجوری باشه تو رتبه ها ولی بعدش که بررسی کردم دیدم اشتباهه پس مثل یه نفر زیاد سفسته نکن بچه های باشگاه عقل وهوش دارند تشخصی میدن نیازی به من وشما ندارن که چیزی بخورنیم بهشون به من احترام نمیزارین مهم نیست دوستان رو کوتاه فکر نپندارید. اونقدر عاقل هستم که اگر اشتباهی کنم بپذیرم وتصحیحش کنم. هم کلامی بنده با شما اشتباه هست. وقتی برین دانشگاه علوم تحقیقاات میفهمین کی راست میگه کی دروغ. در ضمن بنده کارماونقدر زیاد هست وقتم رو نزارم برای با شما اومدن به دانشگاهی که ربطی به بنده نداره;) یادمه لیسانس وقتی دانشگاه آزاد خوندیم بعد که بدون کنکور یلخی همه رو برداشت به هرکسی میگی دانشگاه آزاد میگه اهان اره بدون کنکور میگیم نه بابا ما کنکور دادیم میگن چه فرقی داره اون موقع ها منم خیلی رو اسمش چون درس میخوندم حساس بودم شما هم الان همینطوری هستی تعصب بیجا داری من نمیگم مدرک علوم تحقیقات پایینه بلکه اون رو خیلی بالا هم میدونم اما روند دانشجو گرفتنش زیاد بیش از 200 نفر میخوای حالا انکار کنی مهم نیست مهم واقعیته که ایشالا متوجه میشی. بنده جوابی دیگه برای شما ندارم

در جواب شما دوست عزیز بگم که اطلاعاتتون ناقصه . آدم خوبه اشتباهاتش رو قبول کنه که این نشون دهنده آگاهیه فرد هست . لازم به توضیحه شما هنوز بلد نیستی بنویسی سفسطه نوشتی سفسته ! بعد اینو خطاب به من میگی؟ ادب مرد به ز دولت اوست
شما چند تا اطلاعات غلط رو توی ی روز به بچه ها دادی که عرض میکنم
1. تکمیل ظرفیت هفته آخر مهر ماه هست که شما برگشی گفتی هفته اول مهر ماه
2. هزینه شبانه داخل دفترچه سراسری ذکر شده دوست عزیز ، اگه نداری اینجا آپلود کنم ! رو چ حساب این اطلاع غلط رو دادی که هزینه شبانه رشت بیشتر از آزاده تهرانه؟ با مدرک و دلیل حرف بزن . اگه مدرک نداری من دارم و میذارم .
3. شما گفتی علوم تحقیقات 250 نفر دانشجو میگیره
مشتاقم با دلیل و مدرک ثابت کنی این 3 تا اظهار نظرت رو
وحتی ی جای دیگم حرف خودت رو پس گرفتی
بی صبرانه منتظرم که جواب شما رو بشنوم .
و در آخر :

آن کس که نداند و نداند که نداند

آنکس که بداند و بداند که بداند
اسب خرد از گنبد گردون بجهاند

آنکس که بداند و نداند که بداند
بیدارش نمایید که بس خفته نماند

آنکس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آنکس که نداند ونداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
در جواب شما دوست عزیز بگم که اطلاعاتتون ناقصه . آدم خوبه اشتباهاتش رو قبول کنه که این نشون دهنده آگاهیه فرد هست .
شما چند تا اطلاعات غلط رو توی ی روز به بچه ها دادی که عرض میکنم
1. تکمیل ظرفیت هفته آخر مهر ماه هست که شما برگشی گفتی هفته اول مهر ماه
2. هزینه شبانه داخل دفترچه سراسری ذکر شده دوست عزیز ، اگه نداری اینجا آپلود کنم ! رو چ حساب این اطلاع غلط رو دادی که هزینه شبانه رشت بیشتر از آزاده تهرانه؟ با مدرک و دلیل حرف بزن . اگه مدرک نداری من دارم و میذارم .
3. شما گفتی علوم تحقیقات 250 نفر دانشجو میگیره
مشتاقم با دلیل و مرد ثابت کنی این 3 تا اظهار نظرت رو
وحتی ی جای دیگم حرف خودت رو پس گرفتی
بی صبرانه منتظرم که جواب شما رو بشنوم .
و در آخر :

آن کس که نداند و نداند که نداند

آنکس که بداند و بداند که بداند
اسب خرد از گنبد گردون بجهاند

آنکس که بداند و نداند که بداند
بیدارش نمایید که بس خفته نماند

آنکس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آنکس که نداند ونداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند
:smile: اشتباه تایپی بود اولا هفته اول مهر که آبجی گلم فرشته بهم گفت وگرنه من لینک دادم تو لینکم گفت هفته آخر پس هرکسی میوخاست میتونست لینک رو باز کنه وببینه
2. شبانه ارشدش از آزاد گرون تره بله عزیزم این رو همه میدونند دفترچه هم دوباره با دقت بخون واصلا جایی نگو این حرف رو مگه میشه بله میشه ارشد شبانه گرون تره
3. در مورد تعداد آزاد هم حرف زدیم به احترام جناب صدیق ودوست خوبم همراهی بنده جواب شما رو نمیدم تا ایجاد تشنج در باشگاه علمی وفرهنگی نشه;)

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی نمی دونه چرا مال من اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ترازم 5900 شده ولی فقط جدول بالا دوتا از انتخابامو زده و پایین خالیه و بالا اینجوری زده:

مهندسی معماری واحد علوم تحقیقات نمره کل5900 اخرین نفر قبولی5600

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
2. شبانه ارشدش از آزاد گرون تره بله عزیزم این رو همه میدونند دفترچه هم دوباره با دقت بخون واصلا جایی نگو این حرف رو مگه میشه بله میشه ارشد شبانه گرون تره
من سرمم بزنن یه پاپاسی خرج دانشگاه آزاد نمیکنم:biggrin:
قضیه چیه الان دارید کلاس میزارید که دانشگاه کدومتون بیشتر پول میگیره؟؟:biggrin:

Paradiso100

عضو جدید
:smile: اشتباه تایپی بود اولا هفته اول مهر که آبجی گلم فرشته بهم گفت وگرنه من لینک دادم تو لینکم گفت هفته آخر پس هرکسی میوخاست میتونست لینک رو باز کنه وببینه
3. در مورد تعداد آزاد هم حرف زدیم به احترام جناب صدیق ودوست خوبم همراهی بنده جواب شما رو نمیدم تا ایجاد تشنج در باشگاه علمی وفرهنگی نشه;)

1.در مورد اشتباه تایپی خوب بود همونجا اشتباهت رو قبول میکردی و میگفتی که اشتباه نوشتی نه اینکه الان من بگم و بعد این مدت !
2. این حرف رو تو رو خدا جای دیگه نزن دوست عزیز . بابا خوبه دفترچه سراسری هنوز هست :))) عجب ها ! ارجاعت میدم به دفترچه قسمت سوم صفحه 179 . دوستان عزیز خودشون میرن مطالعه میکنن و قضاوت با خودشون .
3. و اما در مورد گزینه آخر هم باز میگم شما دلیل و سندی نداری فقط تفکرات شخصیتو دوس داری به عنوان تحلیل بگی .

بندم به احترام جمع شمارو ارجاع میدم به این 3 تا منبع .
دفترچه ارشد . آموزش دانشگاه علوم و تحقیقات . چند صفحه قبل ! موفق باشی :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا