نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahfo

کاربر بیش فعال
دوستان یکی از رفقای من که دنبال تکمیل ظرفیت دوم هست امروز رفته مرکز آزمون بهش گفتن از 5شنبه دیگه یعنی 5 دی شروع میشه تکمیل ظرفیت وتا 25 دی هم نتایج اعلام میشه;)

ممنون از اطلاع رسانیتون.نپرسیدن تهرانم هست یا نه؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از اطلاع رسانیتون.نپرسیدن تهرانم هست یا نه؟
والا اون دماوند میخواد بره پرسیده از خود اموزش دماوند گفته داره حالا میتونید از آموزش خود دانشگاه های تهران هم بپرسیند ولی من شنیدم تهران جنوب وتهران غرب برمیداره گویا

mahfo

کاربر بیش فعال
والا اون دماوند میخواد بره پرسیده از خود اموزش دماوند گفته داره حالا میتونید از آموزش خود دانشگاه های تهران هم بپرسیند ولی من شنیدم تهران جنوب وتهران غرب برمیداره گویا

از قول من بهش بگید دماوند نره...من پسرعموم پارسال قبول شد اونجا گفت یه خونس که اسمشو گذاشتن دانشگاه...بنده خدا پشیمون شد نرفت ثبتنام کنه.آخه مثل اینکه با خود دانشگاه آزاد دماوند فرق داره,پردیسه تحصیلات تکمیایه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
از قول من بهش بگید دماوند نره...من پسرعموم پارسال قبول شد اونجا گفت یه خونس که اسمشو گذاشتن دانشگاه...بنده خدا پشیمون شد نرفت ثبتنام کنه.آخه مثل اینکه با خود دانشگاه آزاد دماوند فرق داره,پردیسه تحصیلات تکمیایه
هم پردیس آزاد دماوند داره هم خود دماوند داره معماری ولی این بنده خدا بچه اونجاست با دانشگاه فاصله اش 10 دقیقه راهه برای همین اونجا میخواد بزنه

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوووستان ...
دوستان کسی راجع به ممتازین دانشگاه ازاد میدونه ؟ ؟
ثبت نامش کی هستش ؟
ارزش مدرکش نسبت به کسایی که با ازمون قبول شدن یکیه یا فرق داره :que::que:

mahfo

کاربر بیش فعال
سلام دوووستان ...
دوستان کسی راجع به ممتازین دانشگاه ازاد میدونه ؟ ؟
ثبت نامش کی هستش ؟
ارزش مدرکش نسبت به کسایی که با ازمون قبول شدن یکیه یا فرق داره :que::que:

پذیرش دانشجو فقط در رشته همنام و یا متجانس امکانپذیر است و دانشجویانی که دارای دروس معادل سازی شده باشند، هرچند که دارای معدل کل بالای ۱۷ باشند مشمول پذیرش بدون آزمون نمی‌شوند. داوطلبانی که جزو ۱۰ درصد فارغ‌التحصیلان برتر بر اساس تعداد ثبت‌نام شدگان محل دانشگاهی در رشته مربوطه و در سال ورود باشند مشمول استفاده از این دوره هستند. در پذیرش بدون آزمون رتبه اکتسابی داوطلب در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ملاک عمل قرار نمی‌گیرد، فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی پیوسته باید حداکثر طی مدت هشت نیمسال و متقاضیان فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته باید حداکثر طی مدت چهار نیمسال دوره‌های مذکور را به پایان رسانده باشند. دانشجویانی که از مرخصی بدون احتساب در سنوات استفاده کرده‌اند در صورتی مشمول پذیرش بدون آزمون می‌شوند که مجموع تعداد نیمسال‌های تحصیلی آنها از هشت برای کارشناسی پیوسته و چهار برای کارشناسی ناپیوسته تجاوز نکرده باشند. فارغ التحصیلان واجد شرایط پذیرش بدون آزمون در هر سال تحصیلی فقط برای یک بار و فقط در همان دوره امکان استفاده از این امتیاز را دارند، پذیرش دانشجو فقط در رشته همنام و یا متجانس امکانپذیر است البته در صورتی که گرایش فارغ‌التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته وجود نداشته باشد یکی از گرایش‌های رشته موردنظر توسط فارغ‌التحصیل انتخاب و در فرم ثبت‌نام اینترنتی پذیرش بدون آزمون درج می‌شود.
فارغ التحصیلان واجد شرایط پذیرش بدون آزمون در هر سال تحصیلی فقط برای یک بار و فقط در همان دوره امکان استفاده از این امتیاز را دارند.

اینا اطلاعات پارسال بود
من پرسیدم گفتن که حتما باید دانشنامه اصلی صادر شده باشه و با مدرک موقت نمیشه شرکت کرد.
ثبتنامشم همزمان با ثبتنام آزمون دانشگاه آزاده

afshin360

عضو جدید
دوستان ببخشید کسی می دونه بچه هایی که واسه اکسیس قبول نشدن می تونن واسه تکمیل ظرفیت شرکت کنن یا نه ؟

تهرنگ

عضو جدید
دوستان بین تهران جنوب و تهران غرب و باراجین قزوین کدوم توی معماری قوی ترن؟؟ کدوم معروف ترن؟؟

mahfo

کاربر بیش فعال
بین تهران غرب و تهران جنوب چی؟؟

تهران جنوب که پارسال اولین سالش بوده که ارشد گرفته.تهران غربم شنیدم کارشناسیش که خوب نیست حالا ارشدشو نمیدونم.درکل تهران مرکز و تهران شمال و علوم تحقیقات استاداشون بهترن و سرشناس ترن

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ببخشید کسی می دونه بچه هایی که واسه اکسیس قبول نشدن می تونن واسه تکمیل ظرفیت شرکت کنن یا نه ؟
نه دوست عزیز درس ضریب 5 رو شرکت نکردن این دوستان تنها در صورتی میتونند شرکت کنند که درصد اسکیس براشون صفر در نظر گرفته شه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بین تهران جنوب و تهران غرب و باراجین قزوین کدوم توی معماری قوی ترن؟؟ کدوم معروف ترن؟؟
منم با دوستم موافقم باراجین از تهران غرب بهتره ولی از تهران جنوب نه تهران جنوب اساتید خوبی داره در حد باراجیه سطحش

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا اطلاعات پارسال بود
من پرسیدم گفتن که حتما باید دانشنامه اصلی صادر شده باشه و با مدرک موقت نمیشه شرکت کرد.
ثبتنامشم همزمان با ثبتنام آزمون دانشگاه آزاده

مرسی عزیزم :gol::gol:
فقط کسایی که دانشنامشون صادر شده ؟ یعنی من که شهریور دفاع کردم نمیتونم شرکت کنم ؟؟
ارزش مدرکشو میدونی چه جوریه ؟ بعدا برا ازمون دکترا مشکلی نیست ؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط کسایی که دانشنامشون صادر شده ؟ یعنی من که شهریور دفاع کردم نمیتونم شرکت کنم ؟؟
در مورد اول من که چیزی نمیدونم اما در مورد بعدی نه هیچ مشکلی برای آزمون دکتری نداریند برای آزمون دکتری مخصوصا اگه میخوایند سراسری باشه رزومه کاری و مقاله نویسیتون در اون مهمه

mahfo

کاربر بیش فعال

من خودم خرداد فارغ التحصیل شدم.مهر که جوابا اومد نو کارنامم زده بود حذف بدلیل عدم دارا بودن سابقه مدرک نزد اداره فارغ التحصیلان.بعد که سوال کردم کفتن ملاک شرکت داشتن دانشنامه اصلی است.
الان میتونی ثبتنام کنی یه بار تو اسفند جوابارو اعلام میکنن اگه مدرکت آماده نباشه دوباره شهریور بررسی می کنن

simson

عضو جدید
تهران جنوب که پارسال اولین سالش بوده که ارشد گرفته.تهران غربم شنیدم کارشناسیش که خوب نیست حالا ارشدشو نمیدونم.درکل تهران مرکز و تهران شمال و علوم تحقیقات استاداشون بهترن و سرشناس ترن
تهران شمال دانشكده معماريش كجاست؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام خدمت دوستان گرامی.وقتتون بخیر..من میخوام شروع کنم برا آزاد بخونم البته با چند سال تاخیر..میخواستم بدونم چه جوری خوندین؟چند ساعت متوسط روزی خوندین؟کارنامتون رتبه ها چقدر شد؟چه پیشنهادی برا من دارین که تازه شروع کردم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.اگه کسی هم میخواد بخونه پایه خوندن هستم گروهی

تهرنگ

عضو جدید
طبق خبری که داده بودن ثبت نام دکتری از امروز آغاز شد و نکته جالب قیمت کارت ثبت نامه که 110150 تومن+1500 کارمزد درگاه بانک:w00::w00::w00::w00:امیدوارم 5شنبه تکمیل ظرفیت هم بیاد و انتخابهای خوبی هم داشته باشه....

mahfo

کاربر بیش فعال
طبق خبری که داده بودن ثبت نام دکتری از امروز آغاز شد و نکته جالب قیمت کارت ثبت نامه که 110150 تومن+1500 کارمزد درگاه بانک:w00::w00::w00::w00:امیدوارم 5شنبه تکمیل ظرفیت هم بیاد و انتخابهای خوبی هم داشته باشه....
خدا کنه:victory:

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اون زمانی که ما ارشد دانشگاه ازاد ثبت نام کردیم کسی نگفت این اشتباه رو نکنید.الان همه مون پشیمونیم که ای کاش یک سال اضافه تر مونده بودیم و سراسری میخوندیم. شاید خیلی ها فقط دنبال مدرک باشن .اما با این روال اون مدرک هم جای 2-2/5 سال بااین روند بالای 3 سال طول میکشه. تو تمام استانها چندتا دانشگاه جذب ارشد داره و ظرفیت های بالای 40 نفر.حالا که به خروجی می رسن دکتر ندارن برا پایان نامه و این تو کل کشور هست. قضیه کد و... مدیر گروه میگه به من ربطی نداره خودتون برید استاد پیدا کنید. از اون ور پروپزال ها و موضوع ها رو رد میکنن تا هم این کمبود استاد رو بپوشنن هم دانشجو مجبور شه چند ترم اضافه بیاد و شهریه ست که به جیب دانشگاه میره.
خواستید دانشگاه آزاد ثبت نام کنید حتما حتما بیشتر پرس وجو کنید.باور کنید ارزش این همه حرص خوردن رو نداره....

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان گرامی.وقتتون بخیر..من میخوام شروع کنم برا آزاد بخونم البته با چند سال تاخیر..میخواستم بدونم چه جوری خوندین؟چند ساعت متوسط روزی خوندین؟کارنامتون رتبه ها چقدر شد؟چه پیشنهادی برا من دارین که تازه شروع کردم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.اگه کسی هم میخواد بخونه پایه خوندن هستم گروهی

من اردیبهشت91 کنکوردادم. تو عید چندشب خط کشیدم بعد هم دیگه فرصت نشد. کارم هم زیاد بود.بهمن 89 هم درسم وتیر90دفاع ام تموم شده بود. عملا نرسیدم چیزی بخونم یا تمرین کنم. چون شرایط کاریم اجازه نمیداد. قبول شدم

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اردیبهشت91 کنکوردادم. تو عید چندشب خط کشیدم بعد هم دیگه فرصت نشد. کارم هم زیاد بود.بهمن 89 هم درسم وتیر90دفاع ام تموم شده بود. عملا نرسیدم چیزی بخونم یا تمرین کنم. چون شرایط کاریم اجازه نمیداد. قبول شدم

خب چطور نخونده قبول شدی؟چه دانشگاهی رو اوردی؟
میشه درصد هاتو بگی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا