نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم.میشه منابعی که واسه درک خوندینو بگین؟خیلی درصدش خوبه:)
مرسی.. البته من خود م خیلی شاکیم .. از د ست خودم بسیار شاکیم که چرا سر جلسه کنکور حول شدم وخودم نبودم و گرنه رتبم این نمی شد... به نظر من 60 درصد آزمون به سر جلسه ربط داره ..اون که بی خیال تره موفق تره الان دوستم 4 مرمت و 17 مطالعات شده ولی اصلا مثل من نخوند و تلاش نکرد با هم خوندیم واقعا براش خیلی خوشحالم ولی خوب این است نتیجه یک آزمون بدون استاندارد ...
در مورد درک هم گه منبع نداره ... فقط خوب سوالات چند سال اخیر را تحلیل کن...:D با این کار خیلی می تونید رو سوالات سوار بشید.. به قول علی طباطبایی سوار شدن بر سوالات درک یعنی زدن درصد خیلی بالا ... البته امسال واقعا بدون استاندارد بود و هیچ گونه معیاری برای طراحی این سوالات نداشتن ..:razz:

baharestan.f

کاربر بیش فعال
یه سوال فنی داشتم.
لنا درصدات کجاست که همه رو رتبت بحث میکنن؟
من که هرچه گشتم ندیدم!!!!!!

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر می کردم زیر 1000 میشم حلا ببین چی شد.3600 شدم.هنوز تو شوکم.البته سال اولم بود.تبریک به همه کسایی که رتبه خوب آوردن.

Njo

عضو جدید
با سلام به همگي، من با كلي خجالت يه سؤال داشتم با رتبه ٣٣١٦ غير انتف اعي و پيام نور تهران قبول مي شم ؟:razz:

shaparak_7

عضو جدید
آدم میاد اینجا اعتماد به نفسش میره زیر صفر.:cry:

منو بگو چقدر خوشحال بودم. البته شماها رشتتون فرق داره. امیدوارم همگی موفق باشین:w23:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مرسی.. البته من خود م خیلی شاکیم .. از د ست خودم بسیار شاکیم که چرا سر جلسه کنکور حول شدم وخودم نبودم و گرنه رتبم این نمی شد... به نظر من 60 درصد آزمون به سر جلسه ربط داره ..اون که بی خیال تره موفق تره الان دوستم 4 مرمت و 17 مطالعات شده ولی اصلا مثل من نخوند و تلاش نکرد با هم خوندیم واقعا براش خیلی خوشحالم ولی خوب این است نتیجه یک آزمون بدون استاندارد ...
در مورد درک هم گه منبع نداره ... فقط خوب سوالات چند سال اخیر را تحلیل کن...:D با این کار خیلی می تونید رو سوالات سوار بشید.. به قول علی طباطبایی سوار شدن بر سوالات درک یعنی زدن درصد خیلی بالا ... البته امسال واقعا بدون استاندارد بود و هیچ گونه معیاری برای طراحی این سوالات نداشتن ..:razz:
مباركت باشه دوستم

Saretus

کاربر فعال
همه چیز بستگی به اسکیس داره

بودن کسایی که 91 با 1200 داره منظر دانشگاه تهران می خونه

و کسایی که با رتبه های عاااالی جایی قبول نشدن

baharestan.f

کاربر بیش فعال
به همه ی دوستانی که رتبشون خوب شده تبریک میگم
معمارباشی.ابرام0421-لنا-beni belazi-timaj
ebram0412 -mosafer.hesam-:w35:
خیلی خیلی تبریک میگم وآرزو می کنم که همتون موفق بشین.و بقیه ی بچه ها هم همینطور. :w33::w32:
اونایی هم که مثل من روشون نمیشه از خودشون بگن ناراحت نباشن. خدا خیلی بزرگه.کارش بی حکمت نیست.در درگاه خداوندی ناامیدی نیست.:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

سرعت نت باشگاه هم امروز لاک پشت شده واسه من!!!!!!!!!!!!!!!:razz::razz:

memar-86

عضو جدید
۲/۲۲ زبان عمومي وتخصصي ۴۶/۶۷ دروس فني ساختمان ۲۴/۴۴ دروس تاريخ ومباني نظري ۵۵/۰۰ درك عمومي معماري ۳۱/۶۷ درك عمومي معماري منظر رتبه 671 امان از زبان.............

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همه ی دوستانی که رتبشون خوب شده تبریک میگم
معمارباشی.ابرام0421-لنا-beni belazi-timaj
ebram0412 -mosafer.hesam-:w35:
خیلی خیلی تبریک میگم وآرزو می کنم که همتون موفق بشین.و بقیه ی بچه ها هم همینطور. :w33::w32:
اونایی هم که مثل من روشون نمیشه از خودشون بگن ناراحت نباشن. خدا خیلی بزرگه.کارش بی حکمت نیست.در درگاه خداوندی ناامیدی نیست.:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

سرعت نت باشگاه هم امروز لاک پشت شده واسه من!!!!!!!!!!!!!!!:razz::razz:

دوست خوبم شما لطف دارید .. امیدوارم در اسکیس خیلی خیلی خوب جبران کنید و یه دانشگاه خوب قبول باشید تا نتیجه زحماتتون رو بگیرید..
و;)
برای من انجمن قاطی کرده ...:mad:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا