نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahan98

عضو جدید
لطفا جواب من رو هم بدین:
بچه ها در مورد رتبه دانشگاه های شهرستان کی اطلاع داره؟
مثلا بین کاشان و اصفهان و یزد و تبریز ترتیب چه جوریه؟کدوم بهتره؟
یا همدان و زنجان و بابلسر و گیلان؟
کلا هر ترتیبی برای دانشگاه های شهرستان میدونید لطفا راهنمایی کنید.

mahan98

عضو جدید
و یه سوال دیگه:
کسی در مورد رتبه های کسایی که بازسازی قبول شدن اطلاع داره؟
اسکیس چقدر توش تاثیر داره با توجه به این که ضریبش دوئه؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ترتیب پیشنهادی را براتون قرار می دم ... این که چرا این بالا اون پایینه مفصله ولی ظاهر قضیه اینه... و ترتیب من طبق اطلاعات منه ممکنه با بقیه فرق داشته باشه ....
شهیدی بهشتی (شهید بهشتی استاد و تهران مارک تبلیغاتیه اینو من نمی گم تمام دانشجویان هر دو دانشگاه می رن اگه می خوای یاد بگیری برو بهشتی اگه می خوای مدرک دهن پر کن بگیری برو تهران.. فکر کنم گویا گفتم :D)
تهران
تربیت مدرس
هنر تهران و پایدار علم الصنعت
هنر اصفهان
علم الصنعت سایر گرایش ها
یزد
قزوین و گیلان
شیراز
مازندران
زنجان و شهید رجایی(دکترا داره)
دزفول (خیلی خوبه ...دکتری شایان اونجا تدریس می کنند)
همدان (دکتری داره)
ایلام . کردستان. مشهد . سبزوار . کاشان سمنان. اردبیل
.............قم را من اطلاع ندارم این را می پرسم قرار می دم .... در مورد این لیست نظر چندین نفر را مد نظر قرار دادم به همراه کیفیت فارغ از نام دانشگاه و بر اساس کیفیته ...در مورد درصد اسکیس من هنگیدم فقط این و بگم که بسیار کار کنید و کار کنید تا بترکونید ....
تبریزم باید بپرسم ....
;)

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاهرود هم با آخریاس؟
بازسازی رو خبر ندارید؟

شاهرودم آره این ها تقریبا در یک سطحا واقعا نمی شه گفت کدوم بهتره چون هنوز دانشجو ازشون نیومده بیرون ... ولی خوب می شه گفت در یک سطحا ...
در مورد بازسازی هم من اطلاع ندارم ...

hani architect

عضو جدید
یه سوالایی میپرسین آدم شک میکنه واقعا شما کنکور ارشد دادین.

بنده خدا ebram0412 یه سری مثال از سالهای گذشته زد برای اینکه به اهمیت اسکیس واقف بشین. حالا همه صف کشیدن عاقا من رتبم فلانه چند درصد بزنم که شهر خودمون قبول شم، زن و بچه دارم به مولا:D یعنی واقعا نمیدونید هر سال رنج نمرات اسکیس متفاوته؟ یه سالی دست بالا نمره میدن(مثل پارسال) یه سالی هم میانگین نمرات خیلی پایینتره(مثل 3 سال پیش) . ممکنه یه سالی اسکیس 50 فوق العاده باشه، یه سالی یه درصد معمولی. اصلا نمیشه گفت با چه اسکیسی کجا میشه رفت، دو میدانی المپیک که نیست رکورد داشته باشه، رقابته. بستگی به سطح نمرات و رقیباتون هم داره.

حالا بر فرض شما فهمیدین که 60% اسکیس لازم دارین. ترموستات بدنتونو تنظیم میکنین روی 60 که دقیق بزنین؟:D نمیشه مثلا 70 بزنید؟ فقط دنبال 60 هستین؟ خب عزیزان معلومه همه حداکثر تلاش خودشونو میکنن برای بیشترین نمره ممکن، حالا اینکه بدونین 80 لازم دارین یا 90 فرقی میکنه براتون؟ بشینین با حداکثر توان تمرین کنید دیگه. این بنده خدا رفیق مارو هم کردین آرشیو اسکیس:D

آقا صحیح میفرمایید....چه کاریه!!!
به قول فامیل دور من دیگه حرفی ندارم!!!;)

Rrana

عضو جدید
تبریک میگم به همه دوستان
من نیاز به راهنماییتون دارم در مورد انتخاب رشته : من می خوام شبانه های دانشگاه های تهران قبل روزانه های شهرهای دیگه انتخاب کنم می خواستم ببینم واقعا ارزش داره این همه هزینه کنم و اینکه آیا تو دانشگاه های تهران خوابگاه های خودگردان می دن برای دانشجوهای شبانه این موضوع مهم هست اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنماییم کنه

دوستان میشه لطفاجواب منم بدید راجب خوابگاه خودگردان تو دانشگاههای تهران

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینی که الان می گی یعنی چی ؟ واقعا یعنی چی ؟ یعنی واقعا می شه؟ سازمان سنجش خودش رو و کل امتحاناتی که می گیره می بره زیر سوال؟

بهزاد میانگین درصدهای شما چند شده؟
این دوست من نگران شده داره پس می افته!!!

مسئله ای نیست جای شما که تنگ نشده دیگه رتبه ده نداریم 9-9-11-12-....

15434

عضو جدید
از همه ي دوستان به خاطر نهايت بي اهميتي به من تشكر ميكنم:D:D:D:D:D

كسي ميدونه مدرك مطالعات معماري ايرانو جايي خارج از ايران قبول دارن يانه؟
به نظرتون شبانه ي معماري شهرستان بهتره يا مطالعات تهران؟:(:(:(

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی.ولی خب کسی نیست که بهم جهت بده و به قول شما تمرین بده.ار کجا بدونم کارام خوبه یا بده.تو تهران حداقل بچه ها باهم رقابت دارن.راستی........میگن داورها با افرادی مثل صدیق لجن هرکی کارش شبیه به اون باشه رده......................شاید به خاطر اون نمره نیاوردی
شاید !!!!!!!!!!!!!من 2ماه به خاطره کلاسای صدیق مجبور شدم بمونم تهران تو هتل و آخرشم...

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه با دلیل منطقی نطر بدبد که اگه بخواین بین معماری و منظر و انرژی و تکنولوژی تو دانشگاه تهران یه کدوم رو انتخاب کنید کدوم رو میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
خواهشا جواب بدید ممنون

masut

عضو جدید
مهم مهم

مهم مهم

برگزاری کلاس اسکیس معماری معماری و معماری منظر باحضور نفر اول اسکیس 91 در تهران حولو حوش قیطریه ظرفیت فوقالعاده محدود وتنها تا 27 اردیبهشت زمان برای ثبت نام هست اطلاعات تکمیلی09361959647 این شماره مسولشه خودمم دارم میرم گفتم بشما ها هم بگم من زنگ زدم تو دسترس نبود ولی اس دادم بهم زنگ زد به نظرم کترشون درست باشه

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه با دلیل منطقی نطر بدبد که اگه بخواین بین معماری و منظر و انرژی و تکنولوژی تو دانشگاه تهران یه کدوم رو انتخاب کنید کدوم رو میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
خواهشا جواب بدید ممنون

حالا سوای علاقه و اینا باید دید که چی کار می خوایم بکنیم باهاش بدرد کارمون میخوره یا نه . امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر هست یا نه؟ من معماری رو میزنم

shiva arch

عضو جدید
سلام به همه دوستان
این هم درصد های من
زبان 65
فن 55
تاریخ 55
درک 36
منظر 26
رتبه معماری -----> 60
حالا من یک سوال داشتم چون من تبریزیم و کار و زندگیم تبریزه میخوام حتما تبریز قبول شم به نظرتون اسکیس چند بزنم روزانه تبریز قبول میشم؟؟؟
ضمنا از دوستایی که تو تخمین رتبه کمک کردن تشکر میکنم کارشون درسته !

اگر منظور هنر تبریزه، من دانشجوی اونجام، اون جور که اطلاع دارم با 30 درصد قبول میشی حتما

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از همه دوستان که لطف داشتند به من
راستش در مورد منابع و نحوه خوندن باید بگم من در شرایط بحرانی درس خوندم یعنی که ترم 8 و پایان نامه رو باهم داشتم و 2هفته قبل کنکور دفاع کردم!!!!به همین خاطر زمان محدودی داشتم برا خوندن و اصلا هم کلاس نرفتم فقط آزمونای ایوانخانه رو دادم و یک گارگاه جزییات ارتقادهنده معماری سروش نیا رو شرکت کردم که ازش سوال هم نیومد!!
زبانم کلا خوبه فقط لغات تافل و 504 رو با نرم افزار جعبه لایتنر خوندم
فنی کتاب درک رفتار سازه ها-مبانی سازه برای معماران-سازه در معماری -دو سه فصل از فناوری های نوین- فصل 17 ساختمانها چگونه عمل میکنند. بقیه کتابای گلابچی رو فقط عکساشو دیدم!
البته از حق نگذریم من این 70درصد رو مدیون سروش نیام چون جزوه اش رو خوندم و هم اینکه تو دانشگاه استادم بود
تاسیسات سلطاندوست+3کتاب قیابکلو
تاریخ فقط سبک شناسی پیرنیا و معاصر قبادیان یک فصل بروتالیسم از کتاب مزینی و جزوه کلاسی دکتر خوشنویس که استاد خودم بود تو دانشگاه
برا منظر هم نعیما خوندم وچندتا جزوه که بچه ها تو باشگاه گذاشته بودن
کلا همه این منابع رو چندین بار خوندم وخلاصه نویسی کردم سعی کردم به همین منابع محدود مسلط شم

خواستم یه چیزی به منابعم اضافه کنم تازه یادم افتاد من صفحات طوسی کتاب مقاومت و استاتیک کاربردی گلابچی_ صفحات مهم معماری دیجیتال -2-3 فصل مهم نانو رو خونده بودم!!!!! وهمچنین برا ارکی تایپی و طبیعت منبع الهام و کتب جدید از جزوه سینا شریفی و سروش نیا استفاده کردم
البته به قول ابرام برا معماری جزوه سروش نیا در کل کفایت میکنه+ کتب اصلی پایه البته برای یک درصد متوسط
چون من به خاطر علاقه به تکنولوژی اینارو میخوندم
اما کتاب فناوری های نوین رو توصیه میکنم خوب بخونید من وقت نداشتم 2-3 فصل خوندم امسال که خیلی ازش اومد
چیزی یادم اومد اضافه میکنم!!

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواستم یه چیزی به منابعم اضافه کنم تازه یادم افتاد من صفحات طوسی کتاب مقاومت و استاتیک کاربردی گلابچی_ صفحات مهم معماری دیجیتال -2-3 فصل مهم نانو رو خونده بودم!!!!! وهمچنین برا ارکی تایپی و طبیعت منبع الهام و کتب جدید از جزوه سینا شریفی و سروش نیا استفاده کردم
البته به قول ابرام برا معماری جزوه سروش نیا در کل کفایت میکنه+ کتب اصلی پایه البته برای یک درصد متوسط
چون من به خاطر علاقه به تکنولوژی اینارو میخوندم
اما کتاب فناوری های نوین رو توصیه میکنم خوب بخونید من وقت نداشتم 2-3 فصل خوندم امسال که خیلی ازش اومد
چیزی یادم اومد اضافه میکنم!!

اگه امسال قبول بشم و نرم سال دیگه از امتحان دادن محروم میشم؟

لطفا از پاسخ دادن دریغ نکنید

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواستم یه چیزی به منابعم اضافه کنم تازه یادم افتاد من صفحات طوسی کتاب مقاومت و استاتیک کاربردی گلابچی_ صفحات مهم معماری دیجیتال -2-3 فصل مهم نانو رو خونده بودم!!!!! وهمچنین برا ارکی تایپی و طبیعت منبع الهام و کتب جدید از جزوه سینا شریفی و سروش نیا استفاده کردم البته به قول ابرام برا معماری جزوه سروش نیا در کل کفایت میکنه+ کتب اصلی پایه البته برای یک درصد متوسط چون من به خاطر علاقه به تکنولوژی اینارو میخوندم اما کتاب فناوری های نوین رو توصیه میکنم خوب بخونید من وقت نداشتم 2-3 فصل خوندم امسال که خیلی ازش اومد چیزی یادم اومد اضافه میکنم!!
سلام ممنون میشه بگی این جزوه سروش نیا منظورت کدومشه ؟لینک دانلودشو داری؟ و هم چنین شریفی نیا رو ...؟

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون میشه بگی این جزوه سروش نیا منظورت کدومشه ؟لینک دانلودشو داری؟ و هم چنین شریفی نیا رو ...؟

قربونت جزوه سروش نیا خودش کتابیه ! حدود 500 ص است بهتره از کسی که کلاس رو رفته بگیری که توش نوشته باشه خامش خیلی به درد نمیخوره البته از هیچی بهتره ها اما....
شرریفی رو تو قسمت جزوه ها بچه ها گذاشتن البته به درد الان نمیخوره الان کتابای پایه رو بخونید

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهشا جواب بدید ممنون

بذار قضیه را باز کنم .. دو انتخاب اساسی داری ... علاقه یا مدرک ... اگه بحث علاقه باشی که به خودت بر می گرده ولی خوب من الان دوستم 10 شده و پارسال نیما علوی 1 شد و علی طبا انرژی 13 وکلی کس دیگه ..البته علی انرژی نرفت ولی حال و اوضاع انرژی م تکنولوژی خوب نیست .. دلیلشم وجود انسان های کم دانشی مثل گلابچی و قیابطلو و شاهین حیدری ... اصلا تا حالا فکر کردی چرا این همه استاد چرت و پرت این چند سالهه جون گرفتن و امثال ساعد صمیعی محو شدن دلیلش همین باند دکتر گلابچی هست البته سروش نیا عالیه ولی بقیشو داغونند .. حالا مفصله چرا این ها این شدن و مدارک مزخرفشون را با چه ترفن هایی گرفتن ولی از من می شنوی رو معماری و منظر تمرکز کن ... منظر هم قربونش برم شیبانی سرامدشونه خیلی استاد خوب کم دارند.. شیبانی که خوبشونه اینه وای به حال بقیشون .. کلا در ایران گرایش ها ضعیفا دلیلشم کمبود استاد و یا بهتر بگم استاد نما ... در داخلی اوضاع فاجعه تر هم می شه .. من شرمنده می خواستم برم کلی گویی کردم فردا مفصل تر می نویسم...

fahime_k

عضو جدید
یه سوالایی میپرسین آدم شک میکنه واقعا شما کنکور ارشد دادین.

بنده خدا ebram0412 یه سری مثال از سالهای گذشته زد برای اینکه به اهمیت اسکیس واقف بشین. حالا همه صف کشیدن عاقا من رتبم فلانه چند درصد بزنم که شهر خودمون قبول شم، زن و بچه دارم به مولا:D یعنی واقعا نمیدونید هر سال رنج نمرات اسکیس متفاوته؟ یه سالی دست بالا نمره میدن(مثل پارسال) یه سالی هم میانگین نمرات خیلی پایینتره(مثل 3 سال پیش) . ممکنه یه سالی اسکیس 50 فوق العاده باشه، یه سالی یه درصد معمولی. اصلا نمیشه گفت با چه اسکیسی کجا میشه رفت، دو میدانی المپیک که نیست رکورد داشته باشه، رقابته. بستگی به سطح نمرات و رقیباتون هم داره.

حالا بر فرض شما فهمیدین که 60% اسکیس لازم دارین. ترموستات بدنتونو تنظیم میکنین روی 60 که دقیق بزنین؟:D نمیشه مثلا 70 بزنید؟ فقط دنبال 60 هستین؟ خب عزیزان معلومه همه حداکثر تلاش خودشونو میکنن برای بیشترین نمره ممکن، حالا اینکه بدونین 80 لازم دارین یا 90 فرقی میکنه براتون؟ بشینین با حداکثر توان تمرین کنید دیگه. این بنده خدا رفیق مارو هم کردین آرشیو اسکیس:D
:biggrin::biggrin::biggrin: نه خوب خودشون گفتن بگین تا من بگم :biggrin::biggrin: وگرنه ما که از این کارا نمی کنیم ... جالب بود :biggrin:

soh-rab

عضو جدید
خواهشا جواب بدید ممنون
تکنولوژی و انرژی که توی ایران هیچ خبری ازشون نیست این همه گفتن خودروی ملی اگه ملی بود با گرون شدن دلار نباید گرون می شد و ولی خیلی چیزها دخیله انرژی و تکنولوژی هم مثل خودرو می مونند
منظر این روز کمی وضعش خوب شده و این معماری هست که سرآمد تمام رشته های مهندسی هست الان به نظرت از جمهوری اسلامی فرستادن ماهواره امید بیشتر به چشم میاد یا معماری صفویه بعد از 400 سال
معماری رسانه ای دیرپاست

soh-rab

عضو جدید
دوستان بهشتی بهتره یا تهران؟
توی روزانه که هر دوتاشون خوابگاه دارن انشالله؟
موقعیت شون توی شهر تهران و دسترسی به خط مترو چطور هست؟
نظرتون در مورد هییت عملی هاشون چیه ؟
مدرک شون از لحاظ اعتبار کدوم بالاتر؟
کیفیت فضایی دانشگاه هاشون چطوره ؟چون من یه بار رفتم پردیس هنرهای زیبا خیلی بد بود . یه راهرویی داشت عینه راهروی مرگ
علم و صنعت چطوره ؟ هرچند از تخصصی کردن رشته ها متنفرم
کاش کسانی که اطلاع دارن بفرمایین
ممنون

saeid.archi

عضو جدید
سلام دوست عزیز تو هم عین من قربانی درک لعنتی شدی همه درصدات عین من در حد رتبه 2رقمیه یعنی درک میزدی 30درصد 2رقمی بودی منم با این درصدا شدم800 زبان:26 فن:67تاریخ:37درک:10منظر:28 هنوز نتونستم هضمش کنم خیلی برام دردناکه که رفیقم با همین درصدا درک30 شده 97

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا