نامه یه دختر به همسر آینده اش !!!

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم!
می توانی خوشحال باشی، چون من دختر كم توقعی هستم. اگر می گویم باید تحصیلكرده باشی، فقط به خاطر این است كه بتوانی خیال كنی بیشتر از من می فهمی! اگر می گویم باید خوش قیافه باشی، فقط به خاطر این است كه همه با دیدن ما بگویند "داماد سر است!" و تو اعتماد به نفست هی بالاتر برود!
اگر می گویم باید ماشین بزرگ و با تجهیزات كامل داشته باشی، فقط به این خاطر است كه وقتی هر سال به مسافرت دور ایران می رویم توی ماشین خودمان بخوابیم و بی خود پول هتل ندهیم!
اگر از تو خانه می خواهم، به خاطر این است كه خود را در خانه ای به تو بسپارم كه تا آخر عمر در و دیوارآن، خاطره اش را برایم حفظ كنند و هرگوشه اش یادآور تو و آن شب باشد!
اگر عروسی آن چنانی می خواهم، فقط به خاطر این است كه فرصتی به تو داده باشم تا بتوانی به من نشان بدهی چقدر مرا دوست داری و چقدر منتظر شب عروسیمان بوده ای!
اگر دوست دارم ویلای اختصاصی كنار دریا داشته باشی، فقط به خاطر این است كه از عشق بازی كنار دریا خوشم می آید... جلوی چشم همه هم كه نمی‌شود!
اگر می گویم هرسال برویم یك كشور را ببینیم، فقط به خاطر این است كه سالها دلم می خواست جواب این سوال را بدانم كه آیا واقعا "به هركجا كه روی آسمان همین رنگ است"؟! اگر تو به من كمك نكنی تا جواب سوالاتم را پیدا كنم، پس چه كسی كمكم كند؟!
اگر از تو توقع دیگری ندارم، به خاطر این است كه به تو ثابت كنم چقدر برایم عزیزی!
و بالاخره...

اگر جهیزیه چندانی با خودم نمی آورم، فقط به خاطر این است كه به من ثابت شود تو مرا بدون جهیزیه سنگین هم دوست داری و عشقمان فارغ از رنگ و ریای مادیات است.

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم!
می توانی خوشحال باشی، چون من دختر كم توقعی هستم. اگر می گویم باید تحصیلكرده باشی، فقط به خاطر این است كه بتوانی خیال كنی بیشتر از من می فهمی! اگر می گویم باید خوش قیافه باشی، فقط به خاطر این است كه همه با دیدن ما بگویند "داماد سر است!" و تو اعتماد به نفست هی بالاتر برود!
انوقت دلم دنبال خانمهایی میرود که از من سرترند و به همین ترتیب به مراتب از تو هم سرترند.
اگر می گویم باید ماشین بزرگ و با تجهیزات كامل داشته باشی، فقط به این خاطر است كه وقتی هر سال به مسافرت دور ایران می رویم توی ماشین خودمان بخوابیم و بی خود پول هتل ندهیم!
اگر از تو خانه می خواهم، به خاطر این است كه خود را در خانه ای به تو بسپارم كه تا آخر عمر در و دیوارآن، خاطره اش را برایم حفظ كنند و هرگوشه اش یادآور تو و آن شب باشد!
مدتی که تو نیستی و من تنها تلاش میکنم تا ماشین و خانه بخرم هستند خانمهایی که به جوانیم اهمیت بیشتری میدهند تا به خانه و ماشینم و راستی از کجا بدانم تو مرا برای خودم میخواهی نه برای خانه و ماشینم و در اخر من این خانه و ماشین را به تنهایی تلاش کردم و بدست اوردم پس این حرفهارو زیاد میشنوی:" تو خونه من زندگی میکنی" -"نون منو میخوری"-"شما صلاح نیست رانندگی کنی"و از این قبیل
اگر عروسی آن چنانی می خواهم، فقط به خاطر این است كه فرصتی به تو داده باشم تا بتوانی به من نشان بدهی چقدر مرا دوست داری و چقدر منتظر شب عروسیمان بوده ای!
اگر قرار است چیزی را به تو نشان دهم بهتر است کس دیگری غیر از خودمان نباشد و اگر قرار است از همین شب اول جلو مردم فیلم بازی کنم یادت باشه کسی رو پیدا میکنم که وقتی با او هستم فیلم بازی نمیکنم اره یادت باشه خودت اینجوری دوست داری راجع به مهریه هم ننوشتی یادت باشه اگر مهریه ات از دیه ات بالاتر باشد و روزی جانم از دست تو به لب برسد حتما تو را خواهم کشت چون ارزان تر است
اگر دوست دارم ویلای اختصاصی كنار دریا داشته باشی، فقط به خاطر این است كه از عشق بازی كنار دریا خوشم می آید... جلوی چشم همه هم كه نمی‌شود!
اره موافقم هر از گاهی که از دستت خسته میشوم مکان خوب و ارامیست بخصوص برای عشق بازی
اگر می گویم هرسال برویم یك كشور را ببینیم، فقط به خاطر این است كه سالها دلم می خواست جواب این سوال را بدانم كه آیا واقعا "به هركجا كه روی آسمان همین رنگ است"؟! اگر تو به من كمك نكنی تا جواب سوالاتم را پیدا كنم، پس چه كسی كمكم كند؟!
راس میگی یه دوست دختر روس داشتم وقتی بهش گفتم که زنان ایرانی چطور با مردان بر سر ازدواج معامله میکنند و چانه میزنند تعجب کرد چه خوبه این چیزها رو ببینیم و بعد میخواهند از پس این معامله گل عشق سر بزند تازه تو صد تا دختر ایرانی 165 سانتی یکیشون بپای زیبایی و مهربونی و وفاداری دخترای روس واوکراین نمیرسه اونایی که رفتن میدونن
و بالاخره...

اگر جهیزیه چندانی با خودم نمی آورم، فقط به خاطر این است كه به من ثابت شود تو مرا بدون جهیزیه سنگین هم دوست داری و عشقمان فارغ از رنگ و ریای مادیات است.
با خودت هیچ میاور من که ماشین و خانه و ویلا خریدم این چندرغاز هم روش که حکما گفته اند افتابه زن ک... ن مردو پاره میکند.

و ما ازدواج کردیم در حالیکه هیچ نداشتیم اما به هم ایمان داشتیم و شانه هایمان را برای کشیدن بار زندگی اماده کردیم شبها تا صبح برای هم از اینده گفتیم برنامه ریزی کردیم و صبح کمر همت بستیم با هم در اپارتمان کوچکی زندگی کردیم باهم کار کردیم باهم ماشین خریدیم با هم خانه خریدیم با هم بچه مان پاره تنمان را بزرگ کردیم و هر از گاهی به هم لبخند میزنیم لبخندی که خیلی خاطره در پشت ان مخفی است .

sadena.1989

عضو جدید
و ما ازدواج کردیم در حالیکه هیچ نداشتیم اما به هم ایمان داشتیم و شانه هایمان را برای کشیدن بار زندگی اماده کردیم شبها تا صبح برای هم از اینده گفتیم برنامه ریزی کردیم و صبح کمر همت بستیم با هم در اپارتمان کوچکی زندگی کردیم باهم کار کردیم باهم ماشین خریدیم با هم خانه خریدیم با هم بچه مان پاره تنمان را بزرگ کردیم و هر از گاهی به هم لبخند میزنیم لبخندی که خیلی خاطره در پشت ان مخفی است .
:w17::w17::w17::w17:
........
;);)
اما دوست من يادت باشه از وقتي تو ايران دخترابجاي اينكه همدل و همراه و يار پسرا بشن......به پسرا فروخته شدن اين وضع پيش اومد.......
اگه بجاي خريد و فروش و معامله سر ازدواج .... همدل و همراه بودن.....اينطوري نمي شد...
درضمن دختر ايروني زيباتروبلندتر از اوكرايني و روس هم داريم.....هر چند از يك نژاديم....اما هميشه مرغ همسايه غازه....
موفق و خوشبخت باشي....:gol::gol::gol::gol::gol:

sadena.1989

عضو جدید
عزیزم!
و بالاخره...

چيز ديگه....؟؟؟؟
مديوني نگي.......
.............
خدايي نمي دونم دخترا با اين شرايط چطوري مي تونن زندگيشون رو با يه چنين پسري شروع كنن......واقعا تو زندگي معذب نيستن؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

abbas6494

عضو جدید
ehsan

ehsan

امروزه با این مهریه های که خانواده ها تعیین می کنند به نوعی دارند دختران خودشون خرید و فروش می کنند . بابا بذارین خودمون واسه خودمون تصمیم بگیریم

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

تبريك مي گم مخصوصا به شما كه همچين خانومي نصيبتون شده;) اصل هم همينه كه شما گفتين
........
;);)
اما دوست من يادت باشه از وقتي تو ايران دخترابجاي اينكه همدل و همراه و يار پسرا بشن......به پسرا فروخته شدن اين وضع پيش اومد.......
اگه بجاي خريد و فروش و معامله سر ازدواج .... همدل و همراه بودن.....اينطوري نمي شد...
درضمن دختر ايروني زيباتروبلندتر از اوكرايني و روس هم داريم.....هر چند از يك نژاديم....اما هميشه مرغ همسايه غازه....

چيز ديگه....؟؟؟؟
مديوني نگي.......
.............

نه فعلا چيزي يادم نمي ياد:biggrin::biggrin:

امروزه با این مهریه های که خانواده ها تعیین می کنند به نوعی دارند دختران خودشون خرید و فروش می کنند . بابا بذارین خودمون واسه خودمون تصمیم بگیریم

موافقم ولي خونواده ها هم تا حدي حق دارن ولي نه اينطوري كه الان رسم شده!!;)

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
........
;);)
:w16::w16::w16::heart::w16::w16::w16:

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا خوب حق داره دختره!
تو اين مملكتي كه شب مي خواي مطمئن نيستي فردايي هم هست ما به فكر خودمون نباشي كي باشه؟!
راستش من با اينكه خودم دارم ازدواج مي كنم اما هنوزم به وفاي نامزدم ايمان ندارم!

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا خوب حق داره دختره!
تو اين مملكتي كه شب مي خواي مطمئن نيستي فردايي هم هست ما به فكر خودمون نباشي كي باشه؟!
راستش من با اينكه خودم دارم ازدواج مي كنم اما هنوزم به وفاي نامزدم ايمان ندارم!

حق با شماست
ولي شما هم زياد بدبين نباش انشالا كه وفادارهستن;)

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خودت مطمئنی؟