نامه سرگشاده به آقای هاکوپیان !!!! ...

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این متن را دست به دست کنید !
برسد به آقای هاکوپیان عزیز!
آقای هاکوپیان !
نوکرتم !
داداش !
من کت شلوار نمیپووووووووووشم.
صبح به صبح، ساعت ٧ منو با اس ام اس فروش ویژه بیدار نکن.
من هر وقت خواستم دوماد شم، خودم سرمو میندازم پائین، عین بچه های خوب میام دم در حجره، دست بوس!
نکن برادر ِ من !
‌نکن پدر ِ من !
نکن!
من تا حالا از شما کت شلوار خریدم؟
مادرم خریده؟
خواهرم خریده؟
چی میخوای از جوووون ِ من ؟
البته اضافه می‌شه متن فوق متعلق به یکی از دوستای مذکرمون بوده که نقل قول شده:warn:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این متن را دست به دست کنید !
برسد به آقای هاکوپیان عزیز!
آقای هاکوپیان !
نوکرتم !
داداش !
من کت شلوار نمیپووووووووووشم.
صبح به صبح، ساعت ٧ منو با اس ام اس فروش ویژه بیدار نکن.
من هر وقت خواستم دوماد شم، خودم سرمو میندازم پائین، عین بچه های خوب میام دم در حجره، دست بوس!
نکن برادر ِ من !
‌نکن پدر ِ من !
نکن!
من تا حالا از شما کت شلوار خریدم؟
مادرم خریده؟
خواهرم خریده؟
چی میخوای از جوووون ِ من ؟
البته اضافه می‌شه متن فوق متعلق به یکی از دوستای مذکرمون بوده که نقل قول شده:warn:

کاملا موافقم
ول کن که نیس بعضی وقتا یه پیامو سه بار میفرسته !!!!!!!!!

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس خیلیا رو چزونده حالا شما که آقا هستید ما چی بگیم که چپ و راست برامون پیام میفرسته برای خرید کت و شلوار!!!!!

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دلم از این بانک پارسیان خونه ...!!!
بعد از حند وقت sms میاد. خوشحال و شتابان میری به سمت گوشی اما ....!!!
ای بابا !

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه شما کت شلوار میفرسته خوب که هاکوپیان لباس عروس نداره کله ی صب بی خواب بشیم :دی

arzhang-neshati

عضو جدید
سلام به نظرم استفاده از ابزار تبلیغالی در مجدوده های قانونی برای همه مجازه شاید خیلی خوشمون نیاد ولی وقتی کالایی برای فروش داری که مرغوبه و رقیب سر سخت چینی هم پشت سرش وایساده اگه شما باشید از این ابزار ها استفاده نی کنین
چند نفر از ما که مدیر شرکت های تولیدی هم هستیم تا حالا از این وسیله استفاده نکردیم
به نظرم مبتکر این ایمیل همون وارد کننده رقیبه که به شکل رغت انگیزی مرعوب شده
ممنون هاکوپیان از اینکه هستی افتخار می کنم که سال تولدم با سال تاسس شرکت شما یکیه استوار باشید

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به نظرم استفاده از ابزار تبلیغالی در مجدوده های قانونی برای همه مجازه شاید خیلی خوشمون نیاد ولی وقتی کالایی برای فروش داری که مرغوبه و رقیب سر سخت چینی هم پشت سرش وایساده اگه شما باشید از این ابزار ها استفاده نی کنین
چند نفر از ما که مدیر شرکت های تولیدی هم هستیم تا حالا از این وسیله استفاده نکردیم
به نظرم مبتکر این ایمیل همون وارد کننده رقیبه که به شکل رغت انگیزی مرعوب شده
ممنون هاکوپیان از اینکه هستی افتخار می کنم که سال تولدم با سال تاسس شرکت شما یکیه استوار باشید
منم بهتون تبریک میگم افتخار بزرگیه!!

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
yebar yeki az in payama tablighati base yeki az dostan omad saat 12,30 asabani shod javab dad o goft akhe mage shoma khab nadarid maraz darid melato bidar mikonid tablighetoon to d]saretoon bokhore!!!! badaz 5min javabesh omad mage to hanooz bidariya in bood ya chera to hanooz boidari....b har hal!!!!!

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از بدبختی های ایرانسل هم همین اس ام اس فرستادنش هست.

Saman_88

عضو جدید
حالا هاکوپیان که چیزی نیست !!!!
منتظر یه پیام خیلی مهم هستی یهویی یه پیام برات میاد : طرح ویژه قرمز زمستانی ایرانسل 50 درصدتخفیف در................
آدم اون موقع میخواد گوشیشو خورد کنه ها