موسسه مناسب برای آمادگی آزمون اسکیس کنکور ارشد معماری

sallarmelli

عضو جدید
کسی توی کرمان استاد خوب سراغ داره مثلن شهر ما یه شهر دانشگاهیه

leila.90

عضو جدید
شما خودت پارسال کلاسشو رفتی یا اینکه امسال میخوای تازه کلاس بری؟اگه رفتی خوب بود؟

نه من امسال میخوام برم... ولی از چند نفر پرسیدم بعضی ها میگن خیییییییبلی خوبه بعضی ها گفتن خیلی خوب نی و یکی دو نفر هم گفتن چون سرش خییییییییییلی شلوغه و وقت زیادی برات نمیذاره خوب نی
فکر میکنم اینکه خودت چجوری جواب میگیری خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی مهمه چون هرکی یه چیز گفته !!!!!:cowboy:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی توی کرمان استاد خوب سراغ داره مثلن شهر ما یه شهر دانشگاهیه

والا من سراغ ندارم ....اگه بتونی بری شیراز موقر کارش خوبه.... شاید شقاقی کرمان بیاد. یه زنگ به ایوان خانه بزن شاید یه کلاس اونجا هم تشکیل بده...

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
بچه ها یک سوال
کسی خبر نداره ورکشاپ 1 ماهه تهران برای اسکیس کی برگذار میشه و چطوری هست ؟ هم هزینه‌اش و هم اینکه کلا چطوری هست.
قیمت کلاس‌های شقاقی مشهد و تهران خیلی تفاوت داره :دی مشهد 45 ساعت 550 و تهران 75 ساعت 560!

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یک سوال
کسی خبر نداره ورکشاپ 1 ماهه تهران برای اسکیس کی برگذار میشه و چطوری هست ؟ هم هزینه‌اش و هم اینکه کلا چطوری هست.
قیمت کلاس‌های شقاقی مشهد و تهران خیلی تفاوت داره :دی مشهد 45 ساعت 550 و تهران 75 ساعت 560!

دقیقا 1 ماه قبل کنکور شاید یه خورده بیشتر ... ولی هزینه اش پارسال فکر کنم 500 تومن بود.. اگه درست یادم باشه....

erisss

عضو جدید
من اهل تبلیغ و این حرفا نیستم...ولی میدونم کار صلواتی درسته....

آخه صلواتی خیلییییییییییییییی گرونه 1 تومن میشه :confused:
ولی دوست منم که پارسال منظر دانشگاه تهران قبول شد میگفت کار صلواتی خوبه

erisss

عضو جدید
بچه ها اینکه میگن کلاس شقاقی پرشده واقعا پرشده؟

بله داره پر میشه اسیستش هم گفت که زود پر میشه
نمیدونم این اوانخانه چرا این مدلیه بچه هاش شبا دم در ایوانخانه میخوابن...صبح لیست کلاسا نیومده بیرون ظرفیتاش پر میشه!!!!!!سر کلاسای تیوری هم همینطوری سریع پر میشد خیلی مشکوکه دیگه همه مردم تهران که نمیتونن 2 ساعت از لیست کلاسا نگذشته سریع بیان اوانخانه 600 تومن بدن که

mahboooobeh

عضو جدید
بچه ها لطفا هرکاری کردید به ما هم خبر بدید.....ما بچه های شهرستان باز هم دست به دامن شما تهرونیاییم:w09:
نظرتون راجع به صدیق چیه؟؟؟؟دوستم پارسال رفته بود راضی بود

آخرین ویرایش:

Rrana

عضو جدید
سلام بچه ها شما تو تبریز یا ارومیه کلاس اسکیس سراغ دارید

armitaa

عضو جدید
سلام دوستان اسم هر استادی که میشناسید برای اسکیس خوبه و تدریس داره و بنویسید تا یه لیست کامل داشته باشیم و به همه کمک کنه

پیشاپیش تشکر:gol::gol::gol::gol:

یادم میاد سال پیش این موقع در به در پیدا کردن یک استاد خوب بودم ، رفتم مرکز معماری و سپیده علیمحمدزاده رو معرفی کردن ، خدا رو شکر قبول شدم با اینکه کارم اولش تعریفی نداشت فکر میکنم امسال هم توی مرکز معماری ایران درس میده

banban68

عضو جدید
بچه ها یه سواااال:
کسی استاد عسگری پور برای کارگاه اسکیس میشناسه؟ کارش خوبه؟ خوب یاد میده؟
استاد شقاقی بهتره یا عسگری پور؟ آخه عسگری پور تازه اومده شهر ما خیلی نمیشناسمش، نمیدونم می ارزه کلاس شقاقی را نرم به جاش عسگری پورو برم؟

meriil

کاربر فعال
سلام دوستان کسی میدونه کلاس آقای پیرداوری چجوره؟؟کسی رفته پیشش؟؟؟خوبه؟؟؟

دوست من ، من دو-سه سال پیش که هنوز تو آتلیه دکنر صدیق بودن نصف جلسات کلاس طراحی حجمشون رقتم، از لحاظ دست و ارائه و طراحی فرم که خیلی قوین فقط
مشکلی که وجود داشت این بود که نمی فهمیدیم حالا این فرمی که می کشیم پلانش چی میشه ؟؟ از این لحاظ ضعف وجود داشت، البته همون طور که گفتم من خیلی وقت پیش کلاسشو میرفتم الان شاید پلانم خوب کار کنه.

fahime_k

عضو جدید
بچه های مشهد اتلیه دژاوو مهندس کامیار انزوایی کلاس دارن، رتبه یک اسکیس معماری هستن !من خودم میخوام برم اونجا.. فک میکنم باید کارشون خوب باشه ;)

meriil

کاربر فعال
من شنیدم استاد خوبیه!!

اسکیسو با خط کش یاد میده.

والا من تا جایی که شنیدم تکنیکشون به نظرم خیلی به درد ارشد نمیخوره، کلاسهای اسکیس مرکز معماری رو نگاه کنین روی چهار طرف همه میزا پونز چسبوندن که بچه هایی که با ایشون کار میکنن بتونن خطکش ریلی درست کنن!!!!! +کلی وسیله میخواد(متر و خط کش گنده و.....) آخه این کارا برای وقتی خوبه که برگزارکنندگان آزمون یه سری آدم نابغه نباشن که به جای میز بزرگ واسه اسکیس به آدم صندلی تکی بدن!(حوزه پارسال ما همین شکلی بود) !!

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من اهل تبلیغ و این حرفا نیستم...ولی میدونم کار صلواتی درسته....

منم اهل تبلیغ نیستم کار این استادارو هم هیچ کدوم به غیر صدیق و ارتور ندیدم
ولی چند تا اسکیس صلواتی توی کتاب درک معماری عسگری بخش های ابتداییش در مورد اقلیم ها کشیده بود،دیدم؛ بنظرم خیلی عالــــــی بود
بدون راندو کاری و اضافات کلی حرف داشت
از این نمونه ها دارین بذارین اینجا

sallarmelli

عضو جدید
این کار صلواتی هست

ramem86

عضو جدید
بچه ها یه سواااال:
کسی استاد عسگری پور برای کارگاه اسکیس میشناسه؟ کارش خوبه؟ خوب یاد میده؟
استاد شقاقی بهتره یا عسگری پور؟ آخه عسگری پور تازه اومده شهر ما خیلی نمیشناسمش، نمیدونم می ارزه کلاس شقاقی را نرم به جاش عسگری پورو برم؟
من شنیدم آقای عسگری پور کلا با خط کش کار می کنن.اگه کار با خط کش رو دوست داری برو پیش آقای عسگری پور وگرنه به نظر من 120% آقای شقاقی:).تعریفشونو از خیلیا شنیدم به شرط اینکه خیلی خیلی خیلی تمرین کنی.کلاً استاد اسکیس راهو نشون میده،بقیه با خودته.. .
حتی پیش بهترین و عالی ترین استاد هم که بری،تمرین نکنی هیچ فایده ای نداره و برعکس..
من خودم کلاس آقای شقاقی ثبت نما کردم.امیدوارم بتونم خوب پیش برم.
موفق باشی دوستم..

sheta

عضو جدید
سلام.دوستان لطفا اگه کسی اطلاعی درباره اساتید خوب مازندران داره بزاره.استاد صدیق می آن این جا آیا واقعا کارشون خوبه؟بقیه اساتید کسی نمی دونه این جا کلاس می زارن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا یکی راهنماییم کنه..............:crying::w47:

baharestan.f

کاربر بیش فعال
والا من سراغ ندارم ....اگه بتونی بری شیراز موقر کارش خوبه.... شاید شقاقی کرمان بیاد. یه زنگ به ایوان خانه بزن شاید یه کلاس اونجا هم تشکیل بده...[/QUOT

شقاقی یزد هم کلاس داره .ثبتنامش هم تا 28 بهمن بیشتر وقت نداره.
شماره تماسشم اینه:
0351-8266292خانه معمار یزد و 09351576819

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
پژمان شکوهی، مرکز معماری ایران

پژمان شقاقی، آتلیه کوبه ۴۴۲۴۲۱۰۱ و ۴۴۲۰۷۱۵۶

venus.

عضو جدید
من که نعریف لطفی خیلی شنیدم تبریزه خودمم ثبت نام کردم ولی راستش زیاد مطمئن نیستم مهر وایمان قراره از تهران استاد بیاره هنوز مشخص نیس کی بیاد

venus.

عضو جدید
بجه ها من زنگ زدم ایوان خانه گفتن مهندس شقاقی قبول نمی کنه فقط دوره ورک شاپو بیاین حتما قبلش باید مقدماتی ثبت نام کنین درسته؟؟؟؟
ای جوری که خیلی بده من شهرستانم فقط دوره ورک شاپ 1 ماه رو میخواستم بیام تهران با این حساب دیگه هیچی ...

tehrangharb

عضو جدید
بجه ها من زنگ زدم ایوان خانه گفتن مهندس شقاقی قبول نمی کنه فقط دوره ورک شاپو بیاین حتما قبلش باید مقدماتی ثبت نام کنین درسته؟؟؟؟
ای جوری که خیلی بده من شهرستانم فقط دوره ورک شاپ 1 ماه رو میخواستم بیام تهران با این حساب دیگه هیچی ...

پارسال از بچه هایی که کلاسای خودش رو نیومده بودن یه آزمونی چیزی میگرفت تا ببینه دست شون چه طوره و اگر مناسب بود ، ثبت نام میکردن.

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بجه ها كسي نميدونه پزمان شكوهي كارش جطوره؟؟؟

بالا