موسسه مناسب برای آمادگی آزمون اسکیس کنکور ارشد معماری

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام. بچه ها یه مشاوره میخواستم راجع به کلاسای اسکیس. دنبال یه مدرس خوب هستم. بجز صدیق و شقاقی کسی رو میشناسین؟ راجع به دریانی یا خانم ربیعی اطلاعاتی دارین؟ البته باید از پایه شروع کنم. دستم ضعیفه. شکوهی کلاسای مقدماتی داره تو مرکز معماری ولی نمی دونم خوبه یا نه. لطفا راهنماییم کنین بد جور کارم گیر اسکیسه . راستی اگه صحبت کردن راجبشون تبلیغ میشه لطفا پیام خصوصی بدین. ممنون از همه.

شكوهي و صلواتي تو بورسن
نميدونم كجا هستن و تدريس ميكنن
پيگيري كن پيدا ميكني

bahar-bz

عضو جدید
مرسی بابت راهنمایتون . در مورد شکوهی شنیدم که دستش خیلی قویه ولی قدرت انتقالش یکم پائینه. البته به نظر می یاد گزینه دیگه ای ندارم. اما صلواتی رو نمیشناسم . اگر کسی میشناسدش خبر بده لطفا. بازم ممنون

bahar-bz

عضو جدید
پیداش کردم صلواتی رو. خانه عمران درس میده. کاراشم خوب به نظر می یان. البته یکم گرونه کلاسش. 680 تومن:surprised:

sahraaa

عضو جدید
مشاوره کلاس اسکیس 92

مشاوره کلاس اسکیس 92

بچه ها هر کسی استاد خوبی برای کلاس اسکیس میشناسه معرفی کنه
بعضی از استادا معروفن و انقدر دانشجو دارن که اصلا وقت نمیکنند ایرادات کارت بگیرن پس هر کس معروف شد دلیل نمیشه استاد خوبی باشه مخصوصا اگر شهرستانیها تو شهرشون استاد خوب سراغ دارن معرفی کنند

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
لیست اسامی کلاس های اسکیس در تهران

لیست اسامی کلاس های اسکیس در تهران

سلام دوستان اسم هر استادی که میشناسید برای اسکیس خوبه و تدریس داره و بنویسید تا یه لیست کامل داشته باشیم و به همه کمک کنه

پیشاپیش تشکر:gol::gol::gol::gol:

sahraaa

عضو جدید
بچه هاکسی تو شیراز استاد خوب سراغ نداره ؟من خودم اسم خانم حائری رو شنیدم اگر کسی شماره ای یا آدرسی داره بذاره ممنون میشم

arch 1 teh

عضو جدید
بچه هاکسی تو شیراز استاد خوب سراغ نداره ؟من خودم اسم خانم حائری رو شنیدم اگر کسی شماره ای یا آدرسی داره بذاره ممنون میشم

مرکز معماری قرار شده امیر شقاقی رو بیاره تو شیراز ولی استاد موقر هم تعریف زیاد شنیدم ازش که شاگردانش 50 تا 80 درصد زدن ولی بستگی به تمرینم داره

fafam

عضو جدید
بچه ها اصفهان به غیر شقاقی کسی استاد خوب نمی شناسه ؟

arch 1 teh

عضو جدید
صلواتی واسه آکادمی تخصصی
اسم موسسه هاشونم میگید؟
آرتور که از اعضای باشگاس و توی تایپک ها میشه پیداش کرد
دکتر صدیقم میدان رسالت - نرسیده به چهار راه سرسبز - روبروی نمایندگی تویوتا - پلاک 682 - طبقه پنجم - واحد 10
تلفن و فکس : 77224268

امیر شقاقی هم با ایوان هست
تهران : خیابان قائم مقام فراهانی، ربروی تهران کلینیک، کوچه چهارم، پلاک 23

تلفن : 2-88538401
احسان طایفه هم با علم معمار هست دفتر مركزي:
تهران ـ خیابان بهشتی - خیابان وزرا (خالد اسلامبولی) - خیابان هشتم - پلاک ۱۲ - واحد ۹
تلفن : ۸۸۱۰۷۲۸۱ - ۰۲۱ و ۸۸۱۰۷۲۸۰ - ۰۲۱
مهدی نژاد جاهای مختلف میره ولی dvd هاشو از این تل میشه گرفت 09126704475

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسکیس 92

اسکیس 92

می دونم الان خیلی هامون یا در شوک کنکور هستیم یا خیلی خسته که نمی دونم دقیقا باید برای اسکیس چکار کنیم . این را خانم عسکری به همون می گفت . می گفت 2 هفته استراحت کنید بعدش شروع کنید برای اسکیس کلاس برید.
برای همین به نظرم هر کی نظر و پیشنهادی که داره بگه تا بتونیم بهترین کار را انجام بدیم. چون کنکور گذشت. دیگه نمی شه کاری کرد.
هر کاری خواستند انجام دادن. الان به اسکیس رسیدیم جایی که رتبه ها رو جابه جا می کنه. به خصوص این که با این وضع رتبه ها خیلی به هم نزدیکه.
من چند تا گزینه به ذهنم می رسه که می شه بهشون فکر کرد.
1. مهندش شقاقی: ایشون این وقت ها خیلی سرش شلوغه . دوستانم می گن شقاقی خوبه ولی کافی نیست . چون سر کلاسش که می ری از بس که شلوغه نمی شه خوب استفاده کرد. ولی باز به نظر من گزینه بدی نیست. (البته به نظر من کارگاه 30 روزه قبل کنکورش را حتما بریم.)
2. مهندس طایفه
3. مهندس آرتور امید آذری ( که خیلی از دوستانم برای رویه جدید کنکور پیشنهادش نمی کنند)
4. مهندس صدیق . که به نظر من هم گزینه زیاد مناسبی نیست

erisss

عضو جدید
مهدي نژاد اگه همون مرده ٤٠ ساله اي كه ميشناسم باشه اصلا خوب نيس .استاد درك و بيان ١و ٢ من بود فقط بهمون كار تقليدي ياد ميداد اينكه از روش كپ بزنيم،ترم بعد كه دانشگاهمون طايفه رو آورد بچه هاي سال پايينيمون كار دستشون خيلييييييي بهتر از ماها شد كه استادمون مهدي نژاد بود.فكر كنم بعد دانشگاه ما رفت رجايي

orkide69

عضو جدید
بچه ها من يه سوال دارم
اولا اصلا نميدونم كنكورو چطور دادم در نتيجه نميدونم برم كلاس اسكيس يا خودم برا دل خودم كار كنم يا ...؟
دوما شقاقي تو شهرمون يه دوره جامع كلاس اسكيس برگزار مي كنه كه ثبت نامش تا چند روز آينده است به نظرتون برم يا نرم ؟(با توجه به اينكه پاسخ نامه هنوز نيومده و من واقعا رو هوام!)
اااااااااااااااا اين كه دوتا سوال شد:surprised: از همتون بي نهايت سپاسگزارم

سنجاق

عضو جدید
منم دقیقا مثل شمام اصلاااااا نمیدونم خوب دادم یا نه که بخوام برا اسکیس تلاش کنم ولی میخوام برم آکادمی استادش صلواتیه. کسی میشناسدش ؟ میدونید خوبه یا بد ؟
:cry:

النازا

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه تعداد جلسات کلاس شقاقی چندجلسه شده و هزینش چقدره وثبت نامش از چه موقعه

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی میدونه تعداد جلسات کلاس شقاقی چندجلسه شده و هزینش چقدره وثبت نامش از چه موقعه
دوره مهر 550 تومان بود..... البته براب اعضا ایوان خانه 500 تومان... دقیقا نمی دونم چند جلسه هست. پارسال 14 اسفند الان احتمالا از 1 اسفند شروع بشه.......

بچه ها من يه سوال دارم
اولا اصلا نميدونم كنكورو چطور دادم در نتيجه نميدونم برم كلاس اسكيس يا خودم برا دل خودم كار كنم يا ...؟
دوما شقاقي تو شهرمون يه دوره جامع كلاس اسكيس برگزار مي كنه كه ثبت نامش تا چند روز آينده است به نظرتون برم يا نرم ؟(با توجه به اينكه پاسخ نامه هنوز نيومده و من واقعا رو هوام!)
اااااااااااااااا اين كه دوتا سوال شد:surprised: از همتون بي نهايت سپاسگزارم
آقای مهندس شقاقی را من خیلی قبول دارم. ولی متاسفانه به علت شلوغی کلاس هایش از خود ایشون نمی شه چیزه زیادی یاد بگیرید..... چون assist های خوبی دارند . اونها خیلی می تونند کمک کنند.... چون در شهر شما اومدن assist هاش بعید . پس زیاد نمی تونه مفید باشه .... البته شاید Asiist هاشو بیاره.... اگه بیاره خیلی خوبه. ولی حتما کارگاه 1 ماه آخر را بیایید ..... خیلی عالیه.. چون بهترین ها جمع می شن.. البته تو اون کارگاه سعی نکنید کپی کنید. چون بچه هایی که گپی کردن fail شدن. سعی کنید خودتون بیشتر آماده کنید.

hastia89

عضو جدید
سلام
سوال اول: کارگاه 30 روزه چیه؟ یعنی 30 روز پشت هم کلاس یا تمرین؟
سوال دوم: اصولا کلاسای اسکیسی که تشکیل میشه چند جلسه است؟ و حدودا قیمتاش چجوریه؟
سوال سوم : ما که شهرستانیم. وقتی اساتید کلاس فشرده برگزار میکنن به نظرتون ظرر نمی کنیم؟
سوال اخر : 6 جلسه کلاس هر دو هفته خوبه؟ یعنی کافیه؟
سوال بعد اخر: شما بین این سه نفر کی رو پیش نهاد میدین؟ دکتر صدیق- سپیده علی محمدی - پژمان شکوهی

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
این ورکشاپ مهندس شقاقیه ..... 450 نفر شرکت می کنند . قیمتش پاسال حدودا 500 تومن بود .................. دقیقا 1 ماه مونده به کنکوره . یه روز در هفته استراحت . بقیش از صبح تا شب اسکیس .... خیلی خوبه . دوستان من رفتند .
درصد رتبه دانشگاه
40 78 علم الصنعت
58 246 دانشکده هنر های زیبا تهران
48 208 دانشگاه علم و الصنعت
- 656 دانشگاه علم والصنعت

سوال دوم: اصولا کلاسای اسکیسی که تشکیل میشه چند جلسه است؟ و حدودا قیمتاش چجوریه؟
سوال سوم : ما که شهرستانیم. وقتی اساتید کلاس فشرده برگزار میکنن به نظرتون ظرر نمی کنیم؟
سوال بعد اخر: شما بین این سه نفر کی رو پیش نهاد میدین؟ دکتر صدیق- سپیده علی محمدی - پژمان شکوهی
من صدیق را توصیه نمی کنم .بقیه را اصلا نمی شناسم....... فعلا طایفه و امیر شقاقی خوبه .......................[/QUOTE]
...............................................

mahboooobeh

عضو جدید
سلام
این ورکشاپ مهندس شقاقیه ..... 450 نفر شرکت می کنند . قیمتش پاسال حدودا 500 تومن بود .................. دقیقا 1 ماه مونده به کنکوره . یه روز در هفته استراحت . بقیش از صبح تا شب اسکیس .... خیلی خوبه . دوستان من رفتند .
درصد رتبه دانشگاه
40 78 علم الصنعت
58 246 دانشکده هنر های زیبا تهران
48 208 دانشگاه علم و الصنعت
- 656 دانشگاه علم والصنعت

من صدیق را توصیه نمی کنم .بقیه را اصلا نمی شناسم....... فعلا طایفه و امیر شقاقی خوبه .......................[/QUOTE]
...............................................
خیلی ممنون از راهنماییاتون;)
واینکه میشه بگی ماهایی که شهرستان هستیم چطوری میتونیم از این کلاسا استفاده کنیم؟؟؟؟:razz:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از راهنماییاتون;)
واینکه میشه بگی ماهایی که شهرستان هستیم چطوری میتونیم از این کلاسا استفاده کنیم؟؟؟؟:razz:

والا می دونم خیلی سخته . چون خودم شهرستانیم و کلی مسافت را باید بیام تهران. به نظر من کارگاه 1 ماه را حتما بیا... اون خیلی مفیده.... شما کدوم شهرستانید.....

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
شقاقی داره تو شهرمن دوره برگزار میکنه هزینشم 500 تومان هست برای 8 جلسه . می ارزه برم؟
من دستم خیلی قوی نیست ولی طرحام از هر نظر قوی هست و همیشه تو ارائه نهایی نمره کم میشد ولی با این وجود همیشه بالای 18 بودم
به نظرتون برم کلاس یا خودم تمرین کنم؟

آخرین ویرایش:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
شقاقی داره تو شهرمن دوره برگزار میکنه هزینشم 500 تومان هست برای 8 جلسه . می ارزه برم؟
من دستم خیلی قوی نیست ولی طرحام از هر نظر قوی هست و همیشه تو ارائه نهایی نمره کم میشد ولی با این وجود همیشه بالای 18 بودم
پارسال بچه هایی که رفتن کلاس و سعی نکردن کپ بزنند موفق بودن... پس اگه می ری کلاس . کاره خودتو کن . اگه شبیه بچه های دیگه کار کنی ... و تو اسکیس اصلی این را کنی .... می ری جز لیست زیر 30 . که عملا نتیجت خراب می شه. (با اسکیس 50 و رتبه 200 می تونی علم الصنعت قبول می شی... این چند ساله این طوری بوده... پس بدون استرس کلاس را برو و حسابی تمرین کن. مطمئن باش نتیجه می گیری )
تو اسکیس 4 تا چیز مهمه
1. ابتدا سعی کنی میانگین بزنی
2. مدارکو برسونی
3. کارت شبیه نباشه (یونیک باشه... حتی اگه ضعیفه)
4. روابط پلانی
اگه کسی هم واقعا موضوع را سر جلسه خوب درک کنه و پاسخ بده می تونه تا 70 درصد بیات بالا . 70 یعنی زیر 20 می شه رتبه کلت . رتبه 507 سال 90 ... 70 زد دانشگاه تهران قبول شد. فکر 19 شد رتبه کلش .............

saeedeh.arch

عضو جدید
سلام
جواب سوال اول:اره ورکشاپا 30 روز آخره که شرکت کننده هاش خیلی زیادن.هر روزم 2یا 3تا موضوع کار میکنید.هفته ای هم 2بار کارارو بررسی میکنن.پارسال واسه مرکز معماری رایگان بود البته واسه اونایی که قبلش اونجا تویکی از کلاسایه اسکیس اساتید مرکز شرکت کردن وگرنه واسه داوطلبایه جدید 220 بود.
جواب سوال دوم: اصولا10 جلسه اس.پارسالم قیمتا بین 300 تا 400بود.البته فکر کنم واسه شقاقی بیشتر بود!!
جواب سوال سوم : تو شهرستانا اگه الان ثبت نام کنی کلاسا فشرده نیست!!همون هفته ای 1 جلسه هستش که همشونم تا قبل آزمون آزاد تموم میشن.
جواب سوال اخر :
6 جلسه کلاس هر 2 هفته؟!!اگه کلاساش 4 ساعته باشه نه.کمه!!اونوقت نمیرسیین اسکیس موضوعی کار کنید اینجوری!!
جواب سوال بعد اخرم:سپیده علی محمدزاده - پژمان شکوهی این 2 تا بهترن.سبک کاراشونم باهم خیلی فرق داره.من خودم پارسال کلاسایه سپیده رو توشهرستان خودمون رفته بودم واقعا راضی بودم.خود شکوهیم تو مرکز معماری تهران بود بچه هاش راضی بودن .ولی اسکیس فقط وفقط کلاس رفتن پیش یه استاد خوب نیست.زیاد درگیر این قضیه نباشیدکه کدوم خوبه کدوم بده.همش بستگی به خودتون داره.اونا فقط یه سری اصولوقواعدو بهتون یادمیدنو یه راهی پیش روتون میذارن.باقیش باخودتونه.خیلی باید تمرین کنید جوری که تخته شاسیه ی a3تون یه عضوجدانشدنیتون باشه.هرجامیرید باهاتون باشه.

saeedeh.arch

عضو جدید
سلام بچه ها
حتما کلاساشوبرو.البته اگه تابحال کلاس اسکیس نرفتی !

nafis arch

عضو جدید
نمی دونم دقیقا... ولی اگه بخوای مطمئن بشی . زنگ برن به ایوان خانه معماری . شماره: 02188538402.................. مهندس شقاقی اکثر شهر ها میاد ..........
النازا دوست عزیز
لطفا اطلاعاتی کسب کردی به ما هم بگو.مرسی

بالا