مهندس حسین احمدی

morteza2010

عضو جدید
سلام خوب اشنایی با یک کلاه بردار
مهندس حسین احمدی
این نوشته فقط برای اگاهی دوستان کنکوری است که تبلیغ این اقای مهندس حسین احمدی را در مجلات و یا جاهای دیگه میبینن و فکر میکنن این اقای مهندس یه چیزو تازه کشف کرده و با خودشون فکر میکنن عجله کنم که از کنکوری های
دیگه عقب نمونن
سال 85 جزوات دست نویس مهندس حسین احمدی را تهیه کردم
تقریبا 12 یا 10 جزوه بود این اقا از بنده یه پولی مابین 120 هزار ازم گرفت
بیشرف میگفت جزوه ها تموم میشن زود پول بریز
پول نداشتیم
گوشی دادم مادرم بهش گفت یه مقداری واست پول میریزم نگهدار تا باقی مانده هم واست میفرستم جزوه واسه پسرم نگه دار
بعدش که جزوه فرستاد دوتا کتاب بود
بقیش هم جزوه دست نویس کپی شده 10 تا الانم دارمشون
ماهم شهرستانی ساده بیچاره گول حرفاش خوردیم
سرمون این طوری کلاه گذاشت
من بیچاره تبلیغ این اقا رو تو مجله خانواده سبز دیده بودم
این هم که میگه به اسم مهندس حسین احمدی کلاه برداری کردن دروغ هست
این ادعا برای اینه که یکی مثل من اگه چیزی گفت بیاد بگه که من نبودم و اون حسین احمدی کلاه بردار که من اصلا نیستم سرت کلاه گذاشته
انشالله نخوره همش به دکتر بده سیر نشه

یک شخصی که کنکور فیزیک زده 100% هیچ وقت با اون همه علمش نمیاد تدریس کنه برای کنکوری ها
مگه اینکه مغزش معیوب باشه میگه امیر مسعودی :-2-38-:
دوستانی هم که به دنبال الفای ذهنی مهندس احمدی هستن بدانن این فایل ها یک نوع تبلیغ مدرن هست و الفای ذهنی نیست گول نخورید
الفای ذهنی مال تجسم خلاقه و قیمتش به همراه یک کتاب 10 هزار تومن هست نه 20 هزار تومن
قیمت 20 هزاری
قیمت 10 هزاری
کد:
[URL]http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/442527-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D8%A2%D9%84%D9%81%D8%A7%DB%8C-%D8%B0%D9%87%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C-(%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C)?p=6468132#post6468132[/URL]
دانلود سی دی اول این مجموعه:

part 1 - 27.3 MB

part 2 - 136 MB

part 3 - 132.4 MB

part 4 -28.2 MB

part 5 - 65.1 MB
دانلود سی دی دوم این مجموعه:

part 1 & 2 - 87.8 MB

part 3 & 4 & 5 - 129 MB
اینم یکی نقد های بر حسین احمدی کلاه بردار
http://www.alirezael.ir/post/131
فقط میگه
مگه فلانی نبود بهم زنگ زد .....
یکی دیگه از دوستان که گولش خورده این جا مطلب قرار داده
http://konkori1392.blog.com/
جالبه و ایول بهش که صداش ضبط کرده
بچه های کنکوری عزیز پنیر مفت فقط داخل تله موشه
همیشه یادتون باشه

morteza2010

عضو جدید
عه عه عه
همون سال ۸۵ داداش منم کنکور داشت و تو مجله همین تبلیغ رو دید
جزوات دست نوشته ی رتبه های تک رقمی کنکور ؟ :|
یک کلاه بزرگی بود که نگو :|
جزوه هاش یه خط در میون اشتباه :|
این از ماقبل 85 هست کلاه برداری میکنه نمیدونم کی باید باسطش جمع کنه

*ستاره آسمان*

عضو جدید
این از ماقبل 85 هست کلاه برداری میکنه نمیدونم کی باید باسطش جمع کنه
دوست عزیز ممنون که میخواید به بچه های کنکوری کمک کنید منتهی شما میتونستید این کارو از طریق قانون پیگیری کنید شاید انجام داده اید نمیدونم اما اگر قانونی پیگیری کنید هر چند ممکن نتیجه نده اما اگر نتیجه بده این خودش بزرگترین ثواب در حق همه کنکوری ها و دانش اموزان است

shokoufeh94

عضو جدید
من سی دی عربی این آقا رو خریدم تکنیکش اوایل بد نبود تو کنکور آزمایشی جواب داد اما آخرش تو کنکور خیلی کم زدم چون کافی نبود
تبلیغات تکنیک فیزیکو که دیدم یه چند تا مسئله حل کرده بود که هیچ جامعیتی نداشت فقط میشد همون مسائل رو باهاش حل کرد متاسفانه لحن حرف زدنشون طوریه که بچه های کنکوری که از همه چیز نامید شدن رو به خودشون جلب می کنه
البته ما تو همایشایی که داشتیم چند نفری می اومدن میگفتن این سی دی ها خیلی به دردمون خورد من هم سی دی عربی گرفتم که به نظرم خیلی بی خود بود

love3

عضو جدید
من خودم قراره کنکور بدم مشاورم رتبه 19 کنکور اقای نوید تقی زاده که خودش زمانی شاگرد استاد احمدی بود واقعا کمکم میکنه رتبه 1 کنکور دندان پزشکی و پزشکی شاگرد ایشون بوده اکتر رتبه های برتر شاگرد استاد بودن شماهایی که الکی دم میزنید که ناقص هست جزوه و سی دی هاشون با همون اطلاعاته ناقص ببخشیدا خودتونو تکون بدید و کمی زحمت به خودتون بدید رتبه میشید اگه استاد دروغ گو بود کلاهبردار بود همه ازش بد میگفتن ولی من ازش خوب میگم چون واقعا خوبه مرد بزرگیه و همه اطلاعات و سی دی هاشم کامله شماها لیاقتشو ندارین ..نظر مردم با چند نفر الاف و بیکار ک نشستن سه تا پست چرت و پرت نوشتن راجبه استاد احمدی عوض نمیشه
از همینجا از استادم معلمم مدیرم استاد احمدی و مشاورم نوید تقی زاده تشکر میکنم
مهتاب

shokoufeh94

عضو جدید
امیدوارم تو کنکورت موفق باشی
هر کسی تجربه شخصی اش رو میگه وتو حق نداری به دیگران توهین کنی
رتبه های 1 کلاس های زیادی می رن آزمون های مختلفی شرکت میکنند ولی برنامه درسیشون رو با یه موسسه تنظیم می کنند وقتی رتبه می آرند همه اون موسسات تبلیغ می کنند که فلانی شاگرد من بوده

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
والا ما نه سی دی تهیه کردیم نه دی وی دی ، همش هشت تا آزمون کانون رفتیم ، چند تا کتاب تستی هم دور و بر خودمون داشتیم ، دانشگاه هم قبول شدیم ، خدایی کنکور دیگه این حرفا رو نداره ، بشینید درساتونو بخونید این جنگولگ بازیا چیه ، رتبه دوم تجربی امسال هم مال شهر ماست ، همین جوری کنکور داد

morteza2010

عضو جدید
من خودم قراره کنکور بدم مشاورم رتبه 19 کنکور اقای نوید تقی زاده که خودش زمانی شاگرد استاد احمدی بود واقعا کمکم میکنه رتبه 1 کنکور دندان پزشکی و پزشکی شاگرد ایشون بوده اکتر رتبه های برتر شاگرد استاد بودن شماهایی که الکی دم میزنید که ناقص هست جزوه و سی دی هاشون با همون اطلاعاته ناقص ببخشیدا خودتونو تکون بدید و کمی زحمت به خودتون بدید رتبه میشید اگه استاد دروغ گو بود کلاهبردار بود همه ازش بد میگفتن ولی من ازش خوب میگم چون واقعا خوبه مرد بزرگیه و همه اطلاعات و سی دی هاشم کامله شماها لیاقتشو ندارین ..نظر مردم با چند نفر الاف و بیکار ک نشستن سه تا پست چرت و پرت نوشتن راجبه استاد احمدی عوض نمیشه
از همینجا از استادم معلمم مدیرم استاد احمدی و مشاورم نوید تقی زاده تشکر میکنم
مهتاب
اصلا تابلو نیست که شما از خودی های مهندس احمدی هستین
نیو یوزر

بالا