مهندسی کامپیوتر چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخه به نظر زهرا خانم ، نظر خودشون درسته و انگیزه خودشون درسته .

تو این دنیا هر کس حرف خودش ، رفتار خودش ، کردار خودش و همه اعمال خودشو بهترین میدونه . تو این موضوع هیچ شکی نیست . ولی کسی نباید به نظر دیگرون توهین کنه و یا اونو مسخره کنه .
شما آزادین برداشت شخصی خودتونو از حرفای من داشته باشین.
البته که توهین وتمسخر امری ناپسنده .و صدالبته که این رو باید به کسانی هم گوشزد کرد که فقط آن را بر زبان می اورند.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
ای ی ی ی ی ی ی ی ی بابااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :surprised: نخیر، شما دوتا دست از کل کل بر نمیدارین :biggrin: باید یه فکر اساسی کرد :razz: به نظرم یه آشتی کنون میگیریم به صرف شام.منم دعوت :D بعدش هم آشتی میکنین. اصلاً شاید رودر رو دیگه روتون نشه بحث کنین :D :gol:

ashkan_y

عضو جدید
ای ی ی ی ی ی ی ی ی بابااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :surprised: نخیر، شما دوتا دست از کل کل بر نمیدارین :biggrin: باید یه فکر اساسی کرد :razz: به نظرم یه آشتی کنون میگیریم به صرف شام.منم دعوت :D بعدش هم آشتی میکنین. اصلاً شاید رودر رو دیگه روتون نشه بحث کنین :D :gol:
نه تو رو خدا ، من و ایشون آبمون تو یه جوی نمیره .
من کوتاه میـام
100% حق با اوشونه . مهر تائید رو همه پستاشون .
بای

negin17h

مدیر تالار
نه تو رو خدا ، من و ایشون آبمون تو یه جوی نمیره .
من کوتاه میـام
100% حق با اوشونه . مهر تائید رو همه پستاشون .
بای

:surprised: ااااااااااااااااااا کجا پس؟!!!!!!! یه مهندس هیچ وقت کوتاه نمياد غیر از اینکه منطقی قانع شه :gol:

ashkan_y

عضو جدید
:surprised: ااااااااااااااااااا کجا پس؟!!!!!!! یه مهندس هیچ وقت کوتاه نمياد غیر از اینکه منطقی قانع شه :gol:
منطق ؟
شما قاضی کدومومون منطقی بودیم ؟
من به نظر اوشون توهین کردم ؟
جسارتی کردم ؟
مسخره کردم ؟
با اینکه اونم هم جنس شماست ولی خدایشش من حرف بدی زده بودم ؟
می خوام که 100 سال سیاه ادامه تحصیل ندن . به من چه آدم میاد صواب کنه کباب میشه

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرصی عزیزم ;):gol:الانم من با کسی قهر نیستم که بخوام آشتی کنم :eek: مگه هر بحثی میشه بعدش باید قهری هم باشه؟خدای نکرده ما بزرگیما داریم مهندس میشیم :cry:
اما گلم حرفی ندارم یه شام درست وحسابی در خدمتت باشم :love::w27::w30:
در کل اگه آدما جنبه ی انتقاد پذیری شون رو بالا ببرن هیچ مشکلی پیش نمی اد :cool:من که برام فرقی نداره چه رو در رو و چه طور دیگه حرفم و نظرمو میگم:cool:
نکته دیگه این که من هیچوقت از ایشون نخواستم دلایلی برای فوق خوندن بیارن ایشون خودشون خواستن صوابی ( که البته درستش ثوابه ) بکنن .منم استقبال کردم و وارد بحث شدم و در آخر هم نتیجه گیری کردم و همه ی دلایل ذکر شده رو جمع بندی کردم و برداشتم از بحث رو خوب تلقی کردم.حالا شما بگین این کار من اشتباه بود و توهین وتمسخر محسوب می شد یا کار ایشون که چون بد برداشت کردن و خوششون نیومد شروع به توهین وتمسخر کردن؟ خب وقتی هم که طرف شروع به توهین ( که البته بیشتر به توهم نزدیک بود ) کرد حق بدین که نمیشه ساکت نشست :mad:به قول شاعر:
مگو پوچ تا نشنوی حرف پوچ
که خمیازه خمیازه می اورد
منم سعی کردم روشنشون کنم و توهماتشون رو برطرف کنم البته به روش خودشون تا شاید این دفعه متوجه حرفام بشن که خدا رو شکر انگار شدن.:smile:

:gol:حالا این حرفا رو ولش کن کی بریم شام بخوریم؟:gol:

negin17h

مدیر تالار
آخرش چی :surprised::confused:
کوتاه بیان یا هنوز با هم دعوا کنن:w02:
یه بارمیگی کوتاه بیان یه بار میگی کوتاه نیاین:w06::w06::w00:
من میگم در کمال آرامش بحث کنيم، دوست باشیم، همديگر رو راهنمايی کنيم اما جایی که شخصی به نتیجه ای در ذهن خودش میرسه به تصميمش احترام بذاریم. آدما توی یک شرايط نیستن و مثل هم فکر نميکنن. باید دلايل هرکس رو از ديد خودش و شرايط خودش بررسی کرد. شايد منطقی باشه. من درس رو دوست داشتم و دارم اما در یک برهه از زمان رفتم دنبال کار تا تجربی از درس استفاده کنم، این وسط رشته های ديگه رو هم یه سری زدم اما بعد از یه مدت که کار کردم متوجه شدم نیاز دارم که تئوريک دوباره یاد بگيرم و باز برگردم تو کار. کار رو رها نکردم اما درسم رو وقفه دادم تا خودم به اين نتيجه برسم که نياز دارم :gol:

منطق ؟
شما قاضی کدومومون منطقی بودیم ؟
من به نظر اوشون توهین کردم ؟
جسارتی کردم ؟
مسخره کردم ؟
با اینکه اونم هم جنس شماست ولی خدایشش من حرف بدی زده بودم ؟
می خوام که 100 سال سیاه ادامه تحصیل ندن . به من چه آدم میاد صواب کنه کباب میشه

به قول خودتون، وقتی آدم همديگر رو نمیبینه ممکنه لحن صحبت رو اشتباه برداشت کنه. شما هرکدوم از ديد خودتون منطقی هستید. من ندیدم کسی توهین کنه، آدم دوست داره که دوستانش همیشه پیشرفت کنن، واسه همين شاید گاهی عصبانی هم بشه اما فقط به خاطر خودشونه :gol:

موفق باشید.

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مرصی عزیزم ;):gol:الانم من با کسی قهر نیستم که بخوام آشتی کنم :eek: مگه هر بحثی میشه بعدش باید قهری هم باشه؟خدای نکرده ما بزرگیما داریم مهندس میشیم :cry:
در کل اگه آدما جنبه ی انتقاد پذیری شون رو بالا ببرن هیچ مشکلی پیش نمی اد :cool:من که برام فرقی نداره چه رو در رو و چه طور دیگه حرفم و نظرمو میگم:cool:
نکته دیگه این که من هیچوقت از ایشون نخواستم دلایلی برای فوق خوندن بیارن ایشون خودشون خواستن صوابی ( که البته درستش ثوابه ) بکنن .منم استقبال کردم و وارد بحث شدم و در آخر هم نتیجه گیری کردم و همه ی دلایل ذکر شده رو جمع بندی کردم و برداشتم از بحث رو خوب تلقی کردم.حالا شما بگین این کار من اشتباه بود و توهین وتمسخر محسوب می شد یا کار ایشون که چون بد برداشت کردن و خوششون نیومد شروع به توهین وتمسخر کردن؟ خب وقتی هم که طرف شروع به توهین ( که البته بیشتر به توهم نزدیک بود ) کرد حق بدین که نمیشه ساکت نشست :mad:به قول شاعر:
مگو پوچ تا نشنوی حرف پوچ
که خمیازه خمیازه می اورد
منم سعی کردم روشنشون کنم و توهماتشون رو برطرف کنم البته به روش خودشون تا شاید این دفعه متوجه حرفام بشن که خدا رو شکر انگار شدن.:smile:

وقتی که ارشد قبول شدی:w24::w17:

negin17h

مدیر تالار
مگو پوچ تا نشنوی حرف پوچ
که خمیازه خمیازه می اورد

آقا اشکان ما هر حرفی زد واسه ی همه بود و باید اعتراف کنم که در مورد فوق خوندن بعد از چند سال به اين نتیجه میرسی چه بهتر که زودتر شروع کنی. البته من با اینکه شخص میتونه مدتی هم کار کنه مخالف نیستم چون ارزش و جايگاه درس رو بهتر متوجه میشه. در کل خودت باید در درونت به اين نتيجه برسی و کسی نميتونه وادارت کنه که علاقمند بشی.

شام هم هر وقت شما بگی من هستم :D کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها کی مياد شام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (البته جهت اینکه زهرا جون فرار نکنه، پيکی حساب می کنيم :D) :gol:

ashkan_y

عضو جدید
آقا اشکان ما هر حرفی زد واسه ی همه بود و باید اعتراف کنم که در مورد فوق خوندن بعد از چند سال به اين نتیجه میرسی چه بهتر که زودتر شروع کنی. البته من با اینکه شخص میتونه مدتی هم کار کنه مخالف نیستم چون ارزش و جايگاه درس رو بهتر متوجه میشه. در کل خودت باید در درونت به اين نتيجه برسی و کسی نميتونه وادارت کنه که علاقمند بشی.

بچه ها کی مياد شام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (البته جهت اینکه زهرا جون فرار نکنه، پيکی حساب می کنيم :D) :gol:
نگین خانم قاضی خوبی هستید .
من که راضی شدم . :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

negin17h

مدیر تالار
فکر کنم میخوان منو بکشن تا شام جای من بیان :surprised: زهرا جون یه عکس واست میفرستم. اگه من نبودم شام ندی ها :biggrin: :gol:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

وا نگین جون داری پیر میشیا :biggrin::biggrin:من زهرام عزیزم:cry:
سوالو با سوال جواب میدی کلک ;) من می گم شما بگو کی ؟:gol:
آره پول همراتون باشه شاید کیف پولمو یادم رفت :redface::biggrin::biggrin:

negin17h

مدیر تالار
وا نگین جون داری پیر میشیا :biggrin::biggrin:من زهرام عزیزم:cry:
سوالو با سوال جواب میدی کلک ;) من می گم شما بگو کی ؟:gol:
آره پول همراتون باشه شاید کیف پولمو یادم رفت :redface::biggrin::biggrin:

آره خواهر، پير شدم رفت :biggrin: :D باشه کيف پولمونو هم مياریم. اسم اصفهانی ها بد در رفته ها :biggrin:

دعوا ؟ بین کی ؟ کجا ؟ کی ؟ تلفاتم داشته ؟ چرا زود تر نگفتید ؟

کجا باید حالا شام بخوریم ؟

شیراز - اصفهان - قم ؟

میتونین بياین اصفهان چون وسطه راهه. میتونم هم من بیام شيراز، یه سری هم به خانواده ی مادری ميزنيم :D

negin17h

مدیر تالار

MaSoUd-5

عضو جدید
آره خواهر، پير شدم رفت :biggrin: :D باشه کيف پولمونو هم مياریم. اسم اصفهانی ها بد در رفته ها :biggrin:
میتونین بياین اصفهان چون وسطه راهه. میتونم هم من بیام شيراز، یه سری هم به خانواده ی مادری ميزنيم :D

من نمیام:razz:

چقده بحث مرتبط با تاپیکه:smile:

negin17h

مدیر تالار
من نمیام:razz:

چقده بحث مرتبط با تاپیکه:smile:

:surprised: ای باب سخت نگير، از 21 صفحه بحث، 2 صفحهش هم برای شادی روح بروبچ کامپيوتر بد نيست شيطنت. نه؟؟؟؟؟ :D بعدم کجا کجا؟ یادم نمیاد از اول بحث بوده باشی آقا مسعود :D ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا