[ مهندسی مدیریت اجرایی ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی مدیریت اجرایی

engineer_alireza

عضو جدید
بعله

بعله

سلام هنگامه هستم تازه عضو شدم و تازه وارد این رشته شدم/یه کم بهم اطلاعات بده
سلام خدمت دوست عزیز خب هنگامه خانوم یک توضیح کوچولو می دم خدمت شما بگم رشته اجرایی رشته آسونی نیست این رشته 6تا گرایش داره مکانیک عمران صنایع برق معماری و کامپیوتر شما باید 70واحد پاس کنید تا بتونید یکی از این گرایش ها رو انتخاب کنید بهتون پیشنهاد می کنم که اگه قصد دارید گرایش صنایع یا کامپیوتر برید اجرایی یکم براتون سخت میشه و بدرد نمی خوره چرا؟؟؟ چون شما قبل از اینکه انتخاب گرایش کنید باید دروس سختی رو مثله ترمو دینامیک و انتقال حرارت،مکانیک سیالات،طراحی و ساخت به کمک کامپیوتر،تاسیسات زیر بنایی ساختمان و چندتا دروس دیگه که ربطی به گرایشات صنایع و کامپیوتر نداره رو باید پاس کنید که بعدا اگه گرایش انتخاب کردید صنایع یا کامپوتر اصلا بدردتون نمی خوره جهت اطلاعات بیشتر www.engineer-em.mihanblog.com ایمیل: engineer-em.mihanblog.com در خدمتیم

fatemeh*70

عضو جدید
کی معماری اضافه شده ما خبر نداریم ؟ چرا اینا رو قبلا به من نگفته بودی ما دانشگامون فقط صنایع و کامپیوتر داره منم میخوام برم صنایع چرا بدرد نمیخوره ؟ چرا ذوق آدمو کور میکنی آخه برادر من ؟ یعنی چی ؟

engineer_alireza

عضو جدید
به این دلیل

به این دلیل

کی معماری اضافه شده ما خبر نداریم ؟ چرا اینا رو قبلا به من نگفته بودی ما دانشگامون فقط صنایع و کامپیوتر داره منم میخوام برم صنایع چرا بدرد نمیخوره ؟ چرا ذوق آدمو کور میکنی آخه برادر من ؟ یعنی چی ؟
یکر از بچه های می گفت قراره اضافه باشه تو دانشگاه ما هم فقط صنایع است من که گرایشم مکانیکه دارم خودخوان پاس میکنم تازه بعضی از درس هامو رفتم بندرعباس حضور در کلاس بعضی ها هم رفتم دانشگاه دولتی بندرعباس با اساتید حرفیدم اجازه دادن سر کلاسشون بشینم شپخب شما قبل از انتخاب گرایش دروسی مثه مکانیک سیالات ترمو انتقال حرارت طراحی و ساخت با کمک کامپیوتر ، نقشه کشی تخصصی 2 طراحی ومعماری و شهر سازی مهندسی رایانه کوچک و از مایشگاهش مهندسی اینترنت و شبکه محیط های چند رسانه ای طراحی فرایند ها متره و برآرود رو باید پاس کنید که اینا رو مهندسی صنایع حتی توخواب هم نمیتونن تصورش کنن حالا شما بری صنایع انگار تمام این درس هارو الکی پاس کردی و الکی پول پاشون ریختی تازه برای ارشد باید چندتا کتاب جداهم بخونی مثه اقتصاد و .... حالا نظر من بیتشر بچه ها اینکه دوستانی که قصد رفت به گرایش صنایع دارند تغییر رشته بدن برن خود صنایع تازه صنایع دوستم که ارشدش مجاز شده میگه زیاد ظرفیت نداره اخه قبل از کاری مشورتی بزن اباجی

fatemeh*70

عضو جدید
پارسال میخواستم تغییر رشته بدم برم صنایع ولی خب هم شهریه ام زیادتر میشد هم باید دوباره امتحان میدادمو کلی دردسر .به خاطر همین تصمیم گرفتم پودمانمو صنایع انتخاب کنم . تازه واسه ارشدم باید همین دوروبر دانشگاه آزاد یا پیام نوری چیزی برم . داداش من من که مثه تو پسر نیستم هرجا بخوام بتونم درس بخونم به خاطر همین انتخابم محدود میشه .اینم یکی از مشکلات دختراس دیگه ...

engineer_alireza

عضو جدید
پارسال میخواستم تغییر رشته بدم برم صنایع ولی خب هم شهریه ام زیادتر میشد هم باید دوباره امتحان میدادمو کلی دردسر .به خاطر همین تصمیم گرفتم پودمانمو صنایع انتخاب کنم . تازه واسه ارشدم باید همین دوروبر دانشگاه آزاد یا پیام نوری چیزی برم . داداش من من که مثه تو پسر نیستم هرجا بخوام بتونم درس بخونم به خاطر همین انتخابم محدود میشه .اینم یکی از مشکلات دختراس دیگه ...
بعله حق باشماست

ouz

عضو جدید
من هم ترم 5 واحد مشهد هستم

:biggrin:
سلام به همه ی بر و بچ باحال مهندسی مدیریت اجرایی. مثل اینکه رشته ی ما خیلی مظلوم شده!!!!!!!!!!! میخوام اینجا بگم که رشتمون خیلی باحاله بچه هاش هم همینطور. دوستان خودتونو معرفی کنید وئ اینکه از کدوم دانشگاه هستید. مرسی از همتووووووووون.:):smile::thumbsup2::thumbsup2:

ouz

عضو جدید

کلیه دروس عمومی واقتصاد مهندسی را پاس کرده ام واز ترم دیگر باید با دروس اختصاصی دست وپنجه نرم کنم .;):gol:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور نمیشه که الان تو این تاپیک فارغ التحصیل حساب میشم
یادش بخیر چه صفحاتی اینجا پر نکردیم

بچه ها جمیعا موفق باشین
:gol::)

m.mashhadabbasi

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان دانشجوی رشته مهندسی مدیریت اجرایی EMBA
کارگروه تخصصی مهندسی مدیریت اجرایی با هدف بسط این رشته و شناساندن کامل به مدیران عامل و مدیران ارشد در پی جذب دانشجویان این رشته در کل ایران است ، لذا خواهشمند است با ثبت نام در این کارگروه وسیعترین دامنه دانشجویی مهندسی مدیریت اجرایی را در کل کشور تشکیل دهیم ( مرکز کارگروه در شهر تبریز قرار دارد.)
www.arazdownload.com/forum

sokout081

عضو جدید
سلام به همه دوستان
خب والا الان زمان انتخاب رشته است منم در دو راهی زندگی قرار گرفتم :) !

حالا من از شما دوستان با تجربه درخواست راهنمایی دارم حتی اگر شد یک شماره تلفن برای راهنمایی بیشتر!
.......................................................................................
دوستان فرق مهندسی مدیریت پروژه با مهندسی مدیریت اجرایی در چیست؟

از نظر بازار کار هر دو چطور هستند و کدام بهتر در ایران جواب میده؟

از هر دو یک شغل مثال بزنید.

ممنون میشم اگر من و راهنمایی کنید بالاخره شما دوستان تجربه دارید و ما بی تجربه و اول راهی پر از پیچ و خم!

engineer_alireza

عضو جدید
سلوم

سلوم

سل
سلام به همه دوستان
خب والا الان زمان انتخاب رشته است منم در دو راهی زندگی قرار گرفتم :) !

حالا من از شما دوستان با تجربه درخواست راهنمایی دارم حتی اگر شد یک شماره تلفن برای راهنمایی بیشتر!
.......................................................................................
دوستان فرق مهندسی مدیریت پروژه با مهندسی مدیریت اجرایی در چیست؟

از نظر بازار کار هر دو چطور هستند و کدام بهتر در ایران جواب میده؟

از هر دو یک شغل مثال بزنید.

ممنون میشم اگر من و راهنمایی کنید بالاخره شما دوستان تجربه دارید و ما بی تجربه و اول راهی پر از پیچ و خم!

سلام خدمت دوست عزیزمهر دو رشته خوبه نمی خوام فرق بزارم و بگم چون من رشتم اجرایی بهتره اما بعدا از لحاظ انتخاب دستت توی رشته اجرایی بیشتربازه چون شما می توانی بعدا هر رشته رو که دلت بخواد از تویی گرایشات اجرایی انتخاب کنی مکانیک برق صنایع کامپیوتر و عمران اما توی پروژه شما فقط پروژه رو می خونی و تازمانی که پروژه باشه کار هست

fc mohsen.

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

سلام من هم در رشته ي مهندسي مديريت اجرايي پيام نور درس مي خوانم.:w33: رشتم رو خيلي دوست دارم. اگر كسي سايتي رو ميشناسه كه بشه پاسخ نمونه سوالهاي اقتصاد مهندسي رو دانلود كرد لطفا" به من بگه. مرسي:w27:

سلام .محسن هستم رشته ی مهندسی مدیریت پروژه.سایتmpdf.rozblog.comنمونه سوال های مربوط به رشته ی مهندسی مدیریت پروژه است که مطمئنا نمونه سوال اقتصاد مهندسی هم هست.;)

engineer_alireza

عضو جدید
سلام .محسن هستم رشته ی مهندسی مدیریت پروژه.سایتmpdf.rozblog.comنمونه سوال های مربوط به رشته ی مهندسی مدیریت پروژه است که مطمئنا نمونه سوال اقتصاد مهندسی هم هست.;)

اقتصاد مهندسی هی هی یادش بخیر
اگه الان دینامیک و ارتعاشات داری بیا وسط هههههههههههههههه

Behzad94

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان.من امسال مهندسی مدیریت پروژه موسسه غیرانتفاعی بینالود مشهد قبول شدم.
تازه هم عضو انجمن شدم.

سلام دوستان...من يه ساله فارغ التحصيل رشته مهندسي مديريت پروژه هستم.تاحالا به اون صورت جوياي كار نبودم اما الان با توجه به اينكه هنوز عضو نظام نيستيم ميخوام بدونم تو چه سمت هايي و چه جاهايي ميتونم مشغول به كار شم...مرسييي :gol:

hamed_6124

عضو جدید
واقعا رشته شما توپه یا همین جوری گفتی
و شما با بقیه رشتها مثل مهندس مکانیک و غیره چه فرقی دارید؟
و رشته مهندس اجرایی می توانه همه کارهای یک مهندس مکانیک یا برق الکترونیک و غیره را انجام بده؟
آیا تو استخدام اگر یک مهندس برق خواستن شما می توانید برید خود را بعنوان مهندس برق وغیره معرفی کنی

engineer_alireza

عضو جدید
واقعا رشته شما توپه یا همین جوری گفتی
و شما با بقیه رشتها مثل مهندس مکانیک و غیره چه فرقی دارید؟
و رشته مهندس اجرایی می توانه همه کارهای یک مهندس مکانیک یا برق الکترونیک و غیره را انجام بده؟
آیا تو استخدام اگر یک مهندس برق خواستن شما می توانید برید خود را بعنوان مهندس برق وغیره معرفی کنی

سلام حميد جان جواب تمامي سوالات شما بله است
اما در سوال اخر نه مي تونيم بريم بگيم مثلا من مهندسي مديريت اجرايي گرايش مكانيكم اما دروس رشته برق يا عمران رو پاس كردم و از كلياتش با خبرم

hamed_6124

عضو جدید
:warn: ولی من ک سوال کردم گفتن این رشته بصورت پایه تدریس میشه و فایده ای نداره
و شرکت ها و سازمان های اگه بخوان کسی رو استخدام کنن باید بصورت تخصصی بلد باشه ن پایه ای
اگر بصورت پایه های مهندسی رو تدریس بدن اینجوری هیچی یاد نمیگیرید و فقط چند واحد از مهندسی رشته ها رو پاس کردین
واسه همین من اول دوست داشتم این رشته رو برم اما بعد نظر عوض شد. و بجای اینکه منهدس اجرایی پیام نور برم مهندس برق الکتونیک آزاد رفتم

engineer_alireza

عضو جدید
:warn: ولی من ک سوال کردم گفتن این رشته بصورت پایه تدریس میشه و فایده ای نداره
و شرکت ها و سازمان های اگه بخوان کسی رو استخدام کنن باید بصورت تخصصی بلد باشه ن پایه ای
اگر بصورت پایه های مهندسی رو تدریس بدن اینجوری هیچی یاد نمیگیرید و فقط چند واحد از مهندسی رشته ها رو پاس کردین
واسه همین من اول دوست داشتم این رشته رو برم اما بعد نظر عوض شد. و بجای اینکه منهدس اجرایی پیام نور برم مهندس برق الکتونیک آزاد رفتم

بستگي بخودتون داره شما اگه مايل باشيد كار ياد بگيريد مطمئنا ياد مي گيريد مثلا من شايد تا قبل از اينكه نرم كارآموزي دقيقا مثه شما فكر مي كردم اما الان نه ديد من برعكس شده الان سيكلهاي موجود توي ترموديناميك رو مي فهمم الان مي فهمم انتگرال 3گانه چرا مهمه و خيلي چيز هاي ديگه
فق ما با بقيه اينكه كمتر ميفهميم اما نفهم نيستيم ما دانشجو ايم بايد دنبال دانش باشيم
قبلا هم گفتم دوباره مي گم بيشتر كار بچه هاي اجرايي توي ساختمونه كه بتونن نظارت داشته باشند روي همچي همچنين توي بيشتر كار هاي نظراتي كه با عمران مكانيك صنايع تاسيسات برق سروكار داره

بالا