[ مهندسی مدیریت اجرایی ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی مدیریت اجرایی

arashlolos

عضو جدید
سلام بر all
بنده كه ملاحظه ميكنيد
مهندسي اجرايي گرايش مكانيك هستم پيام نور رشت.:)
يه ترم ديه خودمو خدا بخوايم تمومه ديه.بعدشم ارشدو بعدشم سربازيو بعدشم معلومه ديه ... يه چنتا زن ميگيريمو...:D
خوب بزار جدي صحبت كنم
خوب همش درست بود فقط چنتا زنو دروغ گفتم.:cry:يدونه بيشتر نميشه.چون ثابت شده كه كفگيروملاغه هم ميتونه باعث مرگ بشه:cry: و اصلا بخوايمم نميتونيم زنده بمونيم كه از يكي بيشتر بگيريم.پس بيخيال .همون يكيشم بتونيم ذليل نشيم باهاش خيلي هنر كرديم.:D
راستي آقا پسراي و دختر خانماي گل چه مجردا و چه متاهل ها حتما حتما اين كليپاي كوتاهو(همون آقا كچله )http://www.aparat.com/gilmostanad رو ملاحظه بفرماييييييد...واسه زندگي شيرين با نيمه گمشدون خوب كه نه ضروريه...

zmoaiednia

عضو جدید
منم موافقم . رشتمون مظلوم واقع شده
اما واقعا رشته باحالیه . من که خیلی دوستش دارم
من از پیام نور مرکز اصفهان هستم
بیایید یه کاری دسته جمعی انجام بدیم رشتمون معروف بشه
خواهشا هرکسی در این رابطه نظری داره بده تا رشتمون را در کشور به همه بشناسونیم

fatemeh*70

عضو جدید
من كه يكسره با استادا كل ميكنم سره اينكه رشته ما مديريت نيست و يه رشته مهندسيه كه از 5 تا گرايش تشكيل ميشه و ربطي هم به رشته مديريت اجرايي كه توي ارشد تدريس ميشه نداره .استاده داشت در مورد مديريت و شاخه هاي اون صحبت ميكرد و رشته ما رو مثال ميزد منم هر چي بهش ميگفتم رشته ما ربطي به مديريت نداره و مهندسي اجراييه بازم حرف خودشو ميزد كه دارم مثال ميزنم و... انگار طبق گفته يكي از بچه هاي اينجا توي مدرك ليسانسش اون بخشنامه تغيير نام كه اومده بود اجرايي شده و فقط زده مهندسي اجرايي ( واقعا چه خوب ) ولي برخلاف اون چيزي كه انتظار داشتيم گرايششو نزده تو مدركش ( واقعا چه بد ) ....

engineer_alireza

عضو جدید
بعله

بعله

من كه يكسره با استادا كل ميكنم سره اينكه رشته ما مديريت نيست و يه رشته مهندسيه كه از 5 تا گرايش تشكيل ميشه و ربطي هم به رشته مديريت اجرايي كه توي ارشد تدريس ميشه نداره .استاده داشت در مورد مديريت و شاخه هاي اون صحبت ميكرد و رشته ما رو مثال ميزد منم هر چي بهش ميگفتم رشته ما ربطي به مديريت نداره و مهندسي اجراييه بازم حرف خودشو ميزد كه دارم مثال ميزنم و... انگار طبق گفته يكي از بچه هاي اينجا توي مدرك ليسانسش اون بخشنامه تغيير نام كه اومده بود اجرايي شده و فقط زده مهندسي اجرايي ( واقعا چه خوب ) ولي برخلاف اون چيزي كه انتظار داشتيم گرايششو نزده تو مدركش ( واقعا چه بد ) ....

منم یک استاد مثه استاد تو داشتم اما حالشو گرفتم خیلی مغرور بود اونم رشتش مدیریت بود جلو بچه های رشته اش که کل کلاس حدودا 85 نفری بودیم زنگ قبلش ازش درباره رشتم پرسیدم که بدونم اطلاع داره یا نه ترم 2 بودم
اون سر کلاس نامردی نکرد و گفت کسانی میشناسم که هنوز نمیدونن رشتشون به چ دردی میخوره یکی از بچه ها گیر داد که بگو کیه نامرد دست گذاش رو من منم کم نیاوردم گفتم با اجازه بچه ها 10 دقیقه وقت بدید تا درباره رشتم توضیح بدم رفتم وسط فلشو زدم تو لبتاب پروژکتور روشن و توضیح دادم که رشته ما اینه زیاد ربطی به مدیریت نداره بیشتر کارمونهم اجرایی و نظرات روی کار مهندسانه استاده بعدش ضایع شده بود گفت واسش مشکلی پیش آمده باید بره
حا ل کردید الکی به من نمیگن engineer alireza

star1370

عضو جدید
:smile:
سلام به همگی
بابا رشته ی به این توپی داریم بیاین عرض اندام کنیم دیگه . من تازه واردم دوست دارم بچه های هم رشته م رو بشناسم و باهاشون تعامل داشته باشم .;)
اول از خودم . من توی دانشگاه پیام نور مهندسی مدیریت اجرایی می خونم و به دلایلی با اینکه خیلی به معماری علاقه داشتم الان اجرایی می خونم و راضیم . (البته قصد دارم معماری رو هم بخونم ) . :):sweatdrop:
شما هم خودتونو عرفی می کنید ؟؟؟:gol::gol:

سلام من تازه عضو سایت شدم دانشجوی رشته مهندسی مدیریت اجرایی مشهدم ولی میخوام تغییر رشته به مهندسی پروژه بدم چون فکر میکنم بازار کارش بهتر باشه میشه من راهنمیی کنین:):)

star1370

عضو جدید
سلام من ترم آخره مهندسی مدیریت اجرایم ، رشته بسیار عالی هستش ، من راضیم که این رشته رو خوندم .
به کسانی که توی این رشته تحصیل می کنند پیشنهاد می کنم درس ها رو با علاقه بخونن تا درک بهتری نسبت به این رشته داشته باشند.
با آرزوی موفقیت;)

سلام میخواستم بدونم بازار کار اجرایی چه جوریه چون آشناها به من میگن بازار کار پروژه بهتره من دارم تحقیق میکنم که اگر بشه برم پروژه:confused:

engineer_alireza

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم بازار کار اجرایی چه جوریه چون آشناها به من میگن بازار کار پروژه بهتره من دارم تحقیق میکنم که اگر بشه برم پروژه:confused:
ببین عزیزم هر رشته ای بازار کار خودشو دار رشته پروژه هم مثه رشته اجرایی رشته تازه ای است اما تا زمانی برا رشته پروژه کا رهست که پروژه ای باشه
فعلا با این تحریم ها پروژه ای درکار نیست اگه هم باشه ادم های کلفت زیادند
ما رشته اجرایی همیشه براش کار هست

آروینیو

عضو جدید
سلام به همگی !

سلام به همگی !

سلام به همگی
بابا رشته ی به این توپی داریم بیاین عرض اندام کنیم دیگه . من تازه واردم دوست دارم بچه های هم رشته م رو بشناسم و باهاشون تعامل داشته باشم .;)
اول از خودم . من توی دانشگاه پیام نور مهندسی مدیریت اجرایی می خونم و به دلایلی با اینکه خیلی به معماری علاقه داشتم الان اجرایی می خونم و راضیم . (البته قصد دارم معماری رو هم بخونم ) . :):sweatdrop:
شما هم خودتونو معرفی می کنید ؟؟؟:gol::gol:
اسمم آروینه . منم دانشگاه پیام نور اجر

elikakaka6825

عضو جدید
رشتمون خیلی توپه :w18:;)
ولی فقط کسی قدرشو نمیدونه!!!!!!!!!!!!ل:wallbash: مثلا نظام مهندسی رشته مهندسی اجرایی وپروزه رو به عنوان مهندس قبول نداره ما خیلی تلاش کردیم که بشون بفهمونیم که باب ما مهندسیم ولی به خرجشون نرفت که نرفت:w13::w13:
حالا شما نمیخواد خودتونا نگران کنید مدیر گروه رشتمون داره تلاش میکنه که بشون ثابت کنه که ما هم مهندسیم :w10::) تا حالا که به نتیجه ای نرسیدن :w24:
دعاکنید دوستان:w27:
خدارو چی دیدید یه وقت دیدی رشته ما جزو رشته های خاص و فوق العاده شد:w26:

engineer_alireza

عضو جدید
ایشالله شما هم کار گیرتون میاد بزار نظام مهندسی نزنه ب .... اما ما مهندسیم میریم ارشد میگیریم توی گرایششمون بعد حالا بترکن

آروینیو

عضو جدید
سلام , من آروینم . مدیریت اجرایی , تو دانشگاه پیام نور میخونم ! ترم دومم , تازه واردم هستم ! ;)

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از ما هم همينطور است ما هم ترم بالايي نداريم و بيشتررشته هاي مهندسي به غيز از مكانيك را در دانشگاههمان داريم حالا نمي ذدونم ميتونيم روي پودمان دلخواهمان سرمايه گذاري كنيم يا نه اگه متوجه شدي به من هم خبر بده

Star135

عضو جدید
سلام خیلی به آسانی
کارگاه 1 رو گرفتم رفتیم کارگاه بعداستاد گفت چند میخوای گفتم 20 گفت حله
کارگاه 2 هم رفتیم کارگاه ازمایش کردیم ا ماشین ابزرا اشنا شدیم کمی هم فلزات رو تراشیدیم بریدیم و .... تحقیق هم دادیم بعد استاد یکی در میان نمره داد 19.30 و 20

سلام
اینجوری که چیزی یاد نمیگیرید!!

دانشگاه ما خیلی سخت میگیره.

ghazal-t

عضو جدید
salam dustan,manam modiriate ejraei mikhunam,be nazaretun in reshteye ma ayande dare?vaghan key mikhad in reshte ja biofte

fatemeh*70

عضو جدید
من هستم شما نیستی . یه وقتایی میام سر میزنم میبینم سوت وکوره اینجا میرم .

هنگامه 69

عضو جدید
سلام من دانشجوی سال سوم رشته آمار هستم و تصمیم به تغییر رشته گرفتم به مهندسی مدیریت اجرایی.میخواستم یه کم بهم اطلاعات بدین/درباره ی سختی و آسونی رشته/آینده ی شغلی و چیزهایی دیگه که فکر میکنین لازمه بدونم/فقط از روی تعصب به خوبیهای این رشته جواب ندین/یه جواب واقعی میخوام. مرسی

هنگامه 69

عضو جدید
سلام

سلام

سلام هنگامه هستم تازه عضو شدم و تازه وارد این رشته شدم/یه کم بهم اطلاعات بده

بالا